Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pn maja 06, 2024 3:17



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 395 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 23, 24, 25, 26, 27  Następna strona
 MŁODZIEŻ WSZECHPOLSKA - DOBRA CZY ZŁA ? 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): N sty 16, 2005 17:31
Posty: 844
Post 
Co do radykalizmu zgoda, ale co do kultury to mam pewne wątpliwości he he :razz:

_________________
"Kto kark do ziemi zgina, nie ma prawa dziwić się, gdy po nim depczą"

"Możesz upaść siedem razy, byłeś powstał osiem".


Pn kwi 30, 2007 15:43
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn kwi 30, 2007 16:25
Posty: 2
Post 
Metalik napisał(a):
Co do radykalizmu zgoda, ale co do kultury to mam pewne wątpliwości he he :razz:

też się o tym przekonałem... pijany wszechpolak gorszy od setki oenerowców :P

_________________
قام المسيح من بين الأموات


Pn kwi 30, 2007 18:33
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lut 17, 2005 22:28
Posty: 1652
Post 
Cytuj:
Metalik.Na zdjęciu,które powieliłeś nie ma członka MW.MW w odróżnieniu od ONR czy NOP jest bardziej kulturalna i mniej radykalna.

A możesz wytłumaczyć czym się objawia ta "kultura"? Chyba, że jest to "kultura" w rozumieniu członków i sympatyków MW, która różni się znacznie od tej normalnej. Wtedy lepiej jej nie opisuj. Lepij zostawić ją dla ludzi o mocnych nerwach.


Pn kwi 30, 2007 23:21
Zobacz profil WWW
Post 
Meg,ta kultura wyraża się tym,że członkowie MW to osoby,którzy nie lubią przemocy.Członkami są najczęściej studenci lub osoby po studiach zainteresowane pogłębianiem i odczytywaniem patriotyzmu na nowo. Choć nie można wykluczyć absolwentów szkół zawodowych i technicznych.Miałem rok temu kontakt z jedną Wszechpolką.Jest studentką AM w Lublinie.O lubelskich Wszechpolakach nic niepokojącego w mediach nie słyszałem.Natomiast wiem o paru godnych uwagi akcjach:akcja "Kocham Polskę","Kupuj polskie produkty" i akcje ostrzegające przed zgubnymi skutkami narkomanii i sekt.Także akcje promujące ochronę życia.Zarówno MW i LPR opierają się na założeniach Romana Dmowskiego.Powiem,że w lubelskiej MW jest spokojnie,ponadto Wszechpolacy uczestniczą w debatach na uczelniach.

OFFTOPIC:Co do akcji "Kupuj polskie produkty".To polecam wszystkim.Pamiętajmy,że polskie produkty mają na początku kodu kreskowego cyfry 590.Inna sytuacja dotyczy książek,czasopism czy kalendarzyków,bo te mają na początku kodu 978 niezależnie od miejsca wydania.


Wt maja 01, 2007 8:08

Dołączył(a): N sty 16, 2005 17:31
Posty: 844
Post 
Cytuj:
Zarówno MW i LPR opierają się na założeniach Romana Dmowskiego

Już dawno przestali...zresztą Romek G. powiedział, że osobę (Dmowskiego) o tak antysemickich poglądach nie przyjąłby do LPR :-D
Oczywiście drużyna wszechpolaków jakoś nie przejęła się wypowiedziami ich szefa. Tak ogólnie oba te ugrupowania są w szeroko pojetym Ruchu Narodowym uważane za sprzedawczyków. Ja osobiście nie wrzucam wszystkich wszechpolaków do jednego worka bo można tam znaleźć uczciwych ludzi, a których mam przyjemność :-D znać.

_________________
"Kto kark do ziemi zgina, nie ma prawa dziwić się, gdy po nim depczą"

"Możesz upaść siedem razy, byłeś powstał osiem".


Wt maja 01, 2007 13:59
Zobacz profil

Dołączył(a): Wt lip 25, 2006 7:40
Posty: 997
Post 
Polonium 210 napisał(a):
Meg,ta kultura wyraża się tym,że członkowie MW to osoby,którzy nie lubią przemocy.

:D :D :D
Normalnie - buddyści :biggrin:
Polonium 210 napisał(a):
Natomiast wiem o paru godnych uwagi akcjach:akcja "Kocham Polskę","Kupuj polskie produkty"

Przed II W.Ś. takie akcje nazywały się "Nie kupuj u Żyda".
Tradycję trzymacie.
OFFTOPIC:Co do akcji "Kupuj polskie produkty".To polecam wszystkim.Pamiętajmy,że polskie produkty mają na początku kodu kreskowego cyfry 590.[/quote]
Fiat to produkt polski?
A Opel?
A 80%jogurtów?
Spodnie Levi's z Płocka to polskie czy nie?
Weź...

_________________
Polska jest jak twórczość Lucasa: 1980 Gwiezdne Wojny, 1981 Imperium Kontratakuje, 1989 Powrót Jedi, 1993 - 2005 Mroczne Widmo... A teraz mamy Atak Klonów... Strach myśleć o Zemście Sithów...


Śr maja 02, 2007 9:20
Zobacz profil
Post 
Trawy napisał:
Cytuj:
Przed II W.Ś. takie akcje nazywały się "Nie kupuj u Żyda".
Tradycję trzymacie.


Przed wojną była inna sytuacja społeczna.Polacy nie wiedzieli po czyjej stronie leży odpowiedzialność za ubożenie kraju.Ale obecnie wiadomo,że leżała ona po stronie polityków a nie po stronie konkretnej nacji.Ale kiedyś o tym nie wiedziano i zaistniał ów antysemityzm.Na szczęście obecnie antysemityzm jest w stadium zanikowym.Akcja "Kupuj polskie produkty" nie nawiązuje do tej przedwojennej.Obecnie Wszechpolakom chodzi o to,by w Polsce było więcej miejsc pracy.Stąd ta akcja.


Śr maja 02, 2007 9:44

Dołączył(a): Wt lip 25, 2006 7:40
Posty: 997
Post 
Polonium 210 napisał(a):
Obecnie Wszechpolakom chodzi o to,by w Polsce było więcej miejsc pracy.Stąd ta akcja.

No to sie wykazujecie inteligencją tak gdzieś na poziomie ślimaka.

Kupisz ubranie w polskiej firmie "Reserved" czy francuskiej "Pierre Cardin"?

_________________
Polska jest jak twórczość Lucasa: 1980 Gwiezdne Wojny, 1981 Imperium Kontratakuje, 1989 Powrót Jedi, 1993 - 2005 Mroczne Widmo... A teraz mamy Atak Klonów... Strach myśleć o Zemście Sithów...


Śr maja 02, 2007 9:53
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt kwi 06, 2007 6:11
Posty: 181
Post 
Cytuj:
"Kupuj polskie produkty"


...monopolowe - "Czysta Ojczysta", niekoniecznie z kartofla :P


Śr maja 02, 2007 14:33
Zobacz profil
Post 
Profos nie promujemy tu na forum alkoholu.


Śr maja 02, 2007 15:14

Dołączył(a): Pt kwi 06, 2007 6:11
Posty: 181
Post 
Przecież MW lubi sobie pochlać, a nawet uwielbia "zamawiać piwo" gestem powszechnie uważanym za faszystowski. Poza oczywiście kołami MW i LPR, tam to sie nazywa zgoła inaczej.

Co do promocji polskich produktów, to Trawy już ci to wyłuszczył i racz się skupić by pojąć o co mu chodziło.

Z Ciebie też rewelacyjny promotor. Promotor - emigrant. Śmiechem mnie zabijasz :P


Śr maja 02, 2007 16:30
Zobacz profil
Post 
Trawy napisał:
Cytuj:
Kupisz ubranie w polskiej firmie "Reserved" czy francuskiej "Pierre Cardin"?


Ważne,aby kupione ubranie było czyste i eleganckie,niekoniecznie francuskie.


Śr maja 02, 2007 18:01

Dołączył(a): Wt lip 25, 2006 7:40
Posty: 997
Post 
Polonium 210 napisał(a):
Ważne,aby kupione ubranie było czyste i eleganckie,niekoniecznie francuskie.

KONKRETY:

wybierasz Reserved czy Cardin?

_________________
Polska jest jak twórczość Lucasa: 1980 Gwiezdne Wojny, 1981 Imperium Kontratakuje, 1989 Powrót Jedi, 1993 - 2005 Mroczne Widmo... A teraz mamy Atak Klonów... Strach myśleć o Zemście Sithów...


Pt maja 04, 2007 9:19
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz cze 09, 2005 16:37
Posty: 10694
Post 
Kolejny odcinek z serii "Wiekopomne dokonania MW":

gazeta.pl napisał(a):
Młodzież Wszechpolska wystosowała w czwartek list do papieża Benedykta XVI, w którym pyta o ewentualną ekskomunikę posłów, którzy nie opowiedzieli się za zmianami w konstytucji w kwestii ochrony życia. Premier Jarosław Kaczyński uważa działanie MW za "moralne nadużycie".


Swoją drogą, jak nie tak dawno Stolica Apostolska "niedostatecznie ciepło" wyraziła się o RM, to powstała cała seria teorii spiskowych, włącznie z taką, że jacyś donosiciele zakapowali na Polaków do Watykanu. Tym razem, jak Benedykt XVI ekskomunikuje nam premiera IV RP Katolickiej, to przynajmniej będzie wiadomo kto podkablował ;)


Pt maja 11, 2007 11:59
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn paź 02, 2006 20:14
Posty: 178
Post 
jo_tka napisał(a):
Zdjęcia widać (poza wspomnianym wyżej artykułem) także
tutaj.

I tylko zastanawiam się - patrząc na wideo - w jaki sposób są w stanie odróżnić tam kogokolwiek. Ci ludzie są sfilmowani na tle ognia - w ani jednym przypadku nie widać rysów twarzy, tylko sylwetki i głosy.

Sytuacja jest jednoznaczna i rzeczywiście obrzydliwa - ale nie ośmieliłabym się z tego oskarżać konkretnych osób...


TVP przeprasza Młodzież Wszechpolską: http://pl.youtube.com/watch?v=Oj0-41Vvsl4

_________________
WPK!


So sie 04, 2007 19:12
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 395 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 23, 24, 25, 26, 27  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL