Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pn kwi 29, 2024 16:37



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
 Pielgrzym proponuje pielgrzymkę. 

Co sądzisz o zaproponowanej pielgrzymce?
Jestem za. 57%  57%  [ 8 ]
Jestem przeciw. 14%  14%  [ 2 ]
Jestem innego zdania (tak, ale...; nie, chociaż...; inne), lub go nie wyrobiłem. 29%  29%  [ 4 ]
Liczba głosów : 14

 Pielgrzym proponuje pielgrzymkę. 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Śr cze 04, 2003 15:49
Posty: 236
Post Pielgrzym proponuje pielgrzymkę.
Proponuję pielgrzymkę dziękczynno - błagalną gości, sympatyków, a może i miłośników serwisu "Wiara" do jednego z sanktuariów maryjnych (na przykład na Jasną Górę, albo do Lichenia). Miało miejsce spotkanie bardziej chyba towarzysko - organizacyjne, niż modlitewne, więc, jak sądzę, dobrym "uzupełnieniem" byłoby właśnie modlitewne. Wszak czyż ten serwis nie powstał za przyczyną Bożego natchnienia?


So lip 19, 2003 16:39
Zobacz profil
Post 
Witam

Pomysl niezly. Pielgrzymka jest OK.
Tylko moze powiesz w jaki sposob to zrealizowac?
Masz jakis pomysl, czy idziemy na zywiol?

W moim przypadku Jasna Gora to malenki problem, gorzej z osobami z innych stron Polski.
Jezeli chodzi o zlot w Katowicach - owszem byl towarzyski , ale Msza sw. rowniez sie odbyla, modlitwa takze.
Czy myslisz ze na pielgrzymce do jakiegos sanktuarium wszyscy beda caly czas lezec krzyzem i dziekowac nieustannie za serwis "wiara" :D

pozdrowka i czekam na konkretne propozycje :)


Śr lip 23, 2003 19:09
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 14, 2003 15:22
Posty: 600
Post Re: Pielgrzym proponuje pielgrzymkę.
Pielgrzym. napisał(a):
Proponuję pielgrzymkę dziękczynno - błagalną gości, sympatyków, a może i miłośników serwisu "Wiara" ....


Czy taka pielgrzymka zdała by rezultat, no z tego co widze to raczej nie, ale każdy moze np dać intencje mszalna za ten serwis (idzie również internetowo taką msze zamówić właśnie przez serwis "wiara.pl").
Tym co naprawde zależało to uczestniczyłi we mszach świetych które właśnie w tym celu były zorganizowane, Jedna taka msza miała miejsce w parafi pod wezwaniem Matki Boskiej Kodeńskiej w Kodniu, a druga w kaplicy przy drukarni katolickiej w Katowicach.Zapewnie jeszcze będą takie okazje i będzie taka mozliwość w późniejszym czasie, ale kiedy to będzie to jeszcze niewiadomo.


Śr lip 23, 2003 19:22
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt gru 12, 2003 13:36
Posty: 24
Post 
Pomysl godny pochwaly!Ale pozostaje kwestia organizacji-naprzyklad zebraniem ludzi z calej Polski-czy moze zebranie sie np.w Toruniu i ruszenie wszyscy razem:) No kombinujmy a napewno cos sie z tego zrodzi! Pozdrawiam serdecznie !

_________________
Dopuki walczysz jestes zwyciezca!!No...matura za kilka misiecy...pozdrawiam drogich maturkowiczow:)I to jest poprawne:D


Wt sty 06, 2004 9:19
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 14, 2003 14:31
Posty: 930
Post 
Witam!

Pomysł świetny! Wcale nie trzeba dużych nakładów aby coś takiego zorganizować, tym bardziej, że podejrzewam, iż grupa nie byłaby bardzo liczna.
Na początek dobrze byłoby aby pomysł trafił do "szefostwa"...



Ps.
Cytuj:
czy moze zebranie sie np.w Toruniu


Ten pomysł podoba mi się najbardziej! Filip _az popieram Cię całkowicie! :hahaha:

_dzika_


Wt sty 06, 2004 10:21
Zobacz profil
Post 
Jestem jak najbardziej "ZA !

Jednak to, co pisze "Filip_az" - "(...)pozostaje kwestia organizacji-naprzyklad zebraniem ludzi z calej Polski"

może okazać się dość istotnym problemem....
Ja ze swej strony proponowałbym ostateczne spotkanie np. w Częstochowie wszystkich zainteresowanych... A "po drodze" mogą do nas dołączać kolejni...
Co Wy na to ?


Wt sty 06, 2004 10:50
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 14, 2003 14:31
Posty: 930
Post 
Ddv propozycja dobra. Może jednak ustalmy najpierw gdzie będziemy pielgrzymować? Nie trzeba przecież na Jasną Górę...


Wt sty 06, 2004 11:08
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 14, 2003 15:22
Posty: 600
Post 
Pielgrzymować każdy może wszędzie i w różnym czasie, a tu chodzi o zebranie sie większości tych których się niewiduje na codzień (albo niewidziało się jeszcze) do spotkania i porozmawianie w inny sposó niż przez czat lub forum, a nawet telefon czy listownie. Te spotkania właściwie podparte mszą świętą.
Kazde spotkanie ma na poznanie sie dla wielu, choć niewielu tego nie lubi. Zreszta to dobry sposób na poznanie kogoś co próbuje wskazać droge, a nie narzuca własnej woli innym.
:x :x :x :x :x :x :x :x :x :x Opss miołech to przemilczeć


Wt sty 06, 2004 11:19
Zobacz profil
Post 
"Dzika" !

Propozycje padły dwie:
Jedna do Częstochowy, druga do Lichenia.
Znam swoje możliwości i wiem, że najprawdopodobniej mógłbym się "załapać" do Częstochowy... Naprawdę nie wiem, jak by to było z Licheniem...
No cóż - niech się inni wypowiedzą. Można przecież ustalić szczegóły spotkania. Po czym zebrać konkretne odpowiedzi Forumowiczów, kto, gdzie i kiedy będzie w stanie być obecnym.

Pozdrawiam ! :)

ddv


Wt sty 06, 2004 13:30
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt gru 12, 2003 13:36
Posty: 24
Post 
Mysle ze przy odrobinie dobrej woli uda sie jednak wszystko zorganizowac ! Jak bedzie mala grupa to niezbyt przydatny bedzie sprzet naglasniajacy,porzadkowi sie znajda,ks.przewodnik-0 problemu,trasa-hmm....tez sie cos wytyczy(trzeba przetrzec szlak :tuptup: !)...
A wiec jesli ktos chce to nie ma takich rzeczy ktorych by sie nie udalo zrobic!
Tylko ,,Gora"musi sie tez wlaczyc i podebatowac o tym...PILNIE!

No bo chyba robimy plielg. piesza...?Czy zgropowanie na miejscu i np.jakes spotkanie na miejscu?

Ja zdecydowanie jestem za Jasna Gora!Lichen tez jest wart odwiedzenia...ale Jasna Gora to Jasna Gora...! :aniol: ..

Pozdrawiam wszystkich i...do pracy!

_________________
Dopuki walczysz jestes zwyciezca!!No...matura za kilka misiecy...pozdrawiam drogich maturkowiczow:)I to jest poprawne:D


Śr sty 07, 2004 14:14
Zobacz profil WWW
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 18, 2003 19:49
Posty: 642
Post 
Portal w tych sprawach nigdy nie pracował odgórnie, ale właśnie oddolnie. Inicjatywa jest dobra. Jeśli poddamy sie natchnieniu, napewno Pan Bóg miejsce pielgrzymowania wskaże. Być może nawet w najbliższym czasie. I napewno "odgórnych" oporów nie będzie. A jak dobrze pójdzie, to i na tej pielgrzymce się nie skończy. Bo i inne pomysły chodzą nam po głowie.

_________________
"Spójrzcie na Pana, a rozpromienicie się radością. Oblicza wasze nie zapłoną wstydem.
Oto biedak zawołał i Pan go usłyszał. I uwolnił od wszelkiego ucisku." /Ps 34/


Śr sty 07, 2004 21:23
Zobacz profil
Post 
Dla mnie jedynie osiągalne są Katowice- Panewniki, gdzie do 2 lutego odbywają się adoracje przy słynnym panewnickim żłobku.


Śr sty 07, 2004 22:08
Post 
Zatem...
"rzutem na taśmę" proponuję rozwiązać jeden z kłopotów...
"Centrala" Serwisu "Wiara" znajduje się w Katowicach...
A z Katowic jest bliżej do Częstochowy niż Lichenia...
Zatem - proponuję Częstochowę.
Pytanie tylko o możliwy termin...

Pozdrawiam ! :)

ddv


Śr sty 07, 2004 22:32
Post 
Witam


hmmmmm.......to jest calkiem dobry pomysl....baaa wrecz super pomysl :)
Pielgrzymka internautow - uzytkownikow portalu Wiara.pl.....powiedezmy ze na Jasna Gore.

Nie chodzi mi o konkretne "kilometry" do przejscia....chodzi mi o ogolne spotkanie "pielgrzymkowe" u stop Matki.....hmmm ......
Jak to napisal celnik....to wlasnie my mamy wykazac inicjatywe. jezeli owa inicjatywa bedzie OK...to jestem pewien ze "gora" ja poprze i pomoze w organizacji :)


Termin?......najwczesniejszy to chyba lato 2004.......pomyslmy nad tym ;)

ja jestem ZA :)

pozdrowka :)


Śr sty 07, 2004 22:34
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 14, 2003 15:22
Posty: 600
Post 
To może co pewien czas jakieś inne miejsce, przecież jest tyle miejsc które warto zwiedzic, odwiedzić.


Cz sty 08, 2004 0:13
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL