Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 27, 2024 9:57



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
 Dobrze im tak 
Autor Wiadomość
Post reklama naduzywa
Bzdura.
Nie jestem urażona komórką jako prezentem dla dziecka, tylko tym,że sakrament wykorzystuje się jako jeszcze jeden element marketingowej gry. Jestesmy przede wszystkim konsumentami prawda?
Dla wielu pierwsza komunia to faktycznie pretekst do kolejnej imprezy. Nie nalezy przeciez zapominać, że dla wielu to wazny moment w życiu, to sakrament. Jesli dla choć niewielu coś jest istotne (żeby nie powiedzieć święte) to nie wykorzystujmy tego.
I wielu zwykłych ludzi poczuło się żle słuchając tych reklam, dobrze, że KRRiT zareagowała. Może choć przez chwilę pamieta, że nie tylko Czarzasty ma głos.


Wt maja 20, 2003 21:03
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 14, 2003 15:37
Posty: 883
Post 
brawo :)

_________________
Obrazek
d(~_~)b Psałterz wrześniowy
www.polskastacja.pl


Wt maja 20, 2003 21:24
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lip 14, 2003 19:48
Posty: 6
Post 
sami jesteśmy sobie winni wykorzystania pierwszej komunii do reklam np. komórek
gdyby fakt, że w tym jedynym i ważnym dniu dzieciaki spodziewają sie komputerów, rowerów, właśnie komórek i nie wiem czego tam jeszcze, nie był tak powszechnie znany i (uwaga) AKCEPTOWANY, to reklamodawcy nic takiego nawet nie przyszłoby do głowy...
zacznijmy od oddzielenia sakramentu od okazji do świętowania przy kieliszku i zebrania od rodzinki kasy na coś, co i tak byłoby kupione, ale za pieniądze rodziców. wtedy takie reklamy nie będą miały najmniejszego sensu, bo zniknia nawyk kupowania drogich prezentów na komunię, więc nie bedzie trzeba ludezi namawiać do kupna konkretnie tej marki np. komórki.
ale wtedy nikt na tym nie zarobi, recesja w maju, bezrobocie... :badgrin:

_________________
zielony garbus


Wt lip 15, 2003 17:34
Zobacz profil

Dołączył(a): N sie 17, 2003 20:41
Posty: 2
Post 
reklama jest jak najbardziej obraźliwa! obraża moje uczucia, obraża moją wiarę! jak można z najważniejszego sakrementu robić sobie pośmiewisko, które degraduje sakrament do rangi kolejnej okazji do materialistycznego nastawienia ludzi na konsumpcję? dlaczego jest taka znieczulica na tego typu reklamy. widzę, ze ludzie nie znają podstawowych pojęć jakimi sa "tolerancja" i "asertywność związana z wyrażaniem swojej opinii i obrona wiary"!
jeśli ktoś wykorzystuje 1. komunię (przyjęcie do serca ciała tego, ktorego powinniśmy kochać) lub spowiedź, (kiedy bóg odpuszcza nam winy!) do celów czysto materialnych, obrażających uczucia religijne, to pytam się, gdzie wiara ludzi? chyba w tym pędzie rzeczywistości zatracamy to, co najważniejsze, wiarę!
nie dajmy sie zwariować ! jeśli ktoś nie jest w stanie obronić swojej wiary, to chyba nie można go nazwać wierzącym, bo to oznacza zaufanie do boga, wiernosć przykazaniom, walkę o wiarę!


N sie 17, 2003 22:50
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 14, 2003 15:37
Posty: 883
Post 
najważniejszego sakrementu? hmm...

_________________
Obrazek
d(~_~)b Psałterz wrześniowy
www.polskastacja.pl


Wt sie 19, 2003 17:06
Zobacz profil WWW

Dołączył(a): N sie 17, 2003 20:41
Posty: 2
Post 
najwazniejszego, to on pozwala nam wstpic w pelni do wspólnoty, tak wiec dla mnie osobioscie najwazniejszego :!:


Wt sie 19, 2003 22:03
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 14, 2003 15:37
Posty: 883
Post 
A może jednak CHRZEST jest ważniejszy?

_________________
Obrazek
d(~_~)b Psałterz wrześniowy
www.polskastacja.pl


Pn sie 25, 2003 10:25
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 19, 2003 15:20
Posty: 151
Post 
chrzest najwazniejszy? no to ubaw

bo ani chrzest, ani 1 komunia nie sa przyjmowane swiadomie

wiec najwazniejsze sakramenty sa przyjmowane przez kogo tak wlasciwie? rodzicow?

obudzcie sie

te sakramenty to SMIECH!!!

a moze raczej smutek

za 15 lat kler zmieni "ustawe" i bedzie normalnie, ale poki co ze skory wyjdziecie, zeby mi udowodnic, ze nie mam racji

albo usuniecie posta i wogole bedzie sielanka

_________________
no to pa


Pt mar 05, 2004 15:11
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 14, 2003 15:37
Posty: 883
Post 
pol_kownik - a dlaczego niby mamy coś usunąć? :D :D :D :D :D :D
Śmiech przedłuża życie.... wieczne ;-)
Pozdrawiam :-)

_________________
Obrazek
d(~_~)b Psałterz wrześniowy
www.polskastacja.pl


Pt mar 05, 2004 16:46
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 19, 2003 15:20
Posty: 151
Post 
moje posty byly ciete, zmieniane, wyrzucane z wielu bzdurnych powodow, czesto bez powodu

przypominam, ze znajduje sie po drugiej stronie muru, ktory tak pospiesznie budujecie

_________________
no to pa


Pt mar 05, 2004 19:17
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL