Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pn kwi 29, 2024 16:12



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 60 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
 papież - osłabiony autorytet moralny 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 18, 2003 12:49
Posty: 320
Post 
wiesz anoninowsc moze tylko sie tyczyć danych osobowych a nie wyznania.


N maja 18, 2003 22:08
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 14, 2003 15:37
Posty: 883
Post 
w przypadku forum "wiara" dane religijne sa chyba jednek troche bardziej istatne niż np imie i nazwisko...

_________________
Obrazek
d(~_~)b Psałterz wrześniowy
www.polskastacja.pl


N maja 18, 2003 22:33
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 18, 2003 12:49
Posty: 320
Post 
przeciez i tak by sie wszyscy poznali po stylu wypowiedzi w roznych sprawach, wiec po co to ukrywac :?:


N maja 18, 2003 22:37
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 16, 2003 21:19
Posty: 5389
Post 
a co wam sie stalo z ta anonimowoscia??
Proponuje wszystkim sie przespac bo wyzwalaja sie jakies dziwne emocje ktore nie pozwalaja rozmawiac i z szacunkiem sie do siebie odnosic
Pozdrawiam

_________________
Nie nam, Panie, nie nam, lecz Twemu imieniu daj chwałę za łaskę i wierność Twoją...

Użytkownik rzadko obecny na forum.


N maja 18, 2003 22:42
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 18, 2003 12:49
Posty: 320
Post 
to nie ja wyjechalem z ta snonimowoscia. pozatm ja jeszcze nie ide spac.


N maja 18, 2003 22:48
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 21, 2008 19:19
Posty: 12722
Post 
Cóż... mogę mówic tylko od siebie... Dla mnie papież jest pierwszym autorytetem, który uznałam bez zastrzeżeń... A co do Pisma... poznacie ich po owocach... A to co głosi Ojciec Sw przynosi dobre owoce:)

_________________
Aby we wszystkim był Bóg uwielbiony


N maja 18, 2003 23:05
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 14, 2003 15:37
Posty: 883
Post 
locowski - wiara jest jedna! Wierzysz w tego samego Boga! Ale nie obrażaj innych z powodu poglądów!


to już nie wiara ale kultura osobista się kłania!

_________________
Obrazek
d(~_~)b Psałterz wrześniowy
www.polskastacja.pl


N maja 18, 2003 23:07
Zobacz profil WWW
Post 
re locowski

Widzisz kolego, kolejne bledne myslenie. Nikt ale to Nikt nie kleka przed papiezem jako przed czlowiekiem.
Papiez drogi kolego to Namiestnik Chrystusa na ziemi!!!!!!!!!!!!!!!. Czlowiek klekajac przed papiezem i calujac go w pierscien (nie zaden palec jak probujesz nam tu wmawiac), oddaje hold samemu Jezusowi poprzez zlozenie holdu jego ziemskiemu Namiestnikowi.
To taki sam przypadek jak to mialo miejsce w dawnych czasach. Krol wysylal swego namiestnika w swoim imieniu i temuz namiestnikowi skladano hold, a on ten hold przyjmowal nie w swoim ale w imieniu swojego krola.
Dlatego nie dorabiaj jakiejs dziwnej ideologii do prostych faktow

Pozdrowka


N maja 18, 2003 23:08
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 18, 2003 12:49
Posty: 320
Post 
w szczególnosci to gdy 14 lutego pobłogosławił zbrodnie husajna to bylo bardz dobre. powiem prywatnie, ze sram na takie dobre owoce.


N maja 18, 2003 23:09
Zobacz profil
Post 
re locowski

locowski ty jestes tak perfidny czy tak prymitywny jest twoj sposob pojmowania prawdy????????????????????????
No coz czegoz tu rzadac od stalego czytelnika Super Ekspresu. Wygadujesz takie bzdury jak i ta twoja gazeta. Poczytaj ty lepiej o tym czy Pamela nie dala sobie wszczepic nowych silikonow, to akurat dla ciebie temat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nie bierz sobie do ust osoby Jana Pawla II bo nie dosyc ze nic o nim nie wiesz to jeszcze nie dorastasz mu do piet.

Na zakonczenie to powiem ci cos czego moze nie wiesz (no coz to chyba wynik zlego wychowania) Od sr.. jest ubikacja a nie to forum, jak ci sie niepodoba to droga wolna!!!!!!!!!!!!!!!


z ciezkim sercem ale....
pozdrowka


N maja 18, 2003 23:45
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 14, 2003 15:22
Posty: 600
Post 
Zbliza sie 25 rocznicza gdy Karol Wojtyła został mianowany Papieżem
Ale czy Papież żyje na podobe tego co to zainicjatował ?


N maja 18, 2003 23:46
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 18, 2003 12:49
Posty: 320
Post 
nie czytam stale Super Ekspresu, wole literature. pozatym nie jestem perfidny tylko stwierdzam fakt. jak inaczej rozumiec "NIECH BÓG BŁOGOSŁOWI IRAK" ?. to tak jak krucjaty MODLITWA I DO BRONI.


N maja 18, 2003 23:55
Zobacz profil
Post 
re locowski

NIECH BOG BLOGOSLAWI IRAK
Potrafisz czytac czy pozna pora juz ci w tym przeszkadza????????
Gdzie w tym zdaniu jest o Hussajnie?????? Gdzie w ktorym miejscu?????
Hussajn to nie Irak. Irak to wielki i piekny kraj w ktorym mieszkaja tacy sami ludzie jak my. Papiez nie blogoslawil zbrodniczym dzialaniom dyktatora irackiego. On poblogoslawil ludzi cierpiacych i zagrozonych smiercia.
Jezeli tak prostej sprawy nie rozumiesz, to naprawde szkoda z Toba gadac
Daj se spokoj z tymi atakami na Jana Pawla II bo sa naprawde na zenujaco niskim poziomie. Moj kilkuletni syn potrafi logiczniej formulowac swoje zarzuty.

p.s.
Nie musisz JPII kochac, ale postaraj sie myslec i uszanuj jego wiek, madrosc i doswiadczenie zyciowe. Tyle cie chyba rodzice nauczyli?

Pozdrowka ( i znow z ciezkim sercem)


Pn maja 19, 2003 0:07
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 18, 2003 12:49
Posty: 320
Post 
irak to glownie morderstwa husajna. mowiac o calym kraju poblogoslawil rowniez oprocz cierpienia, zbrodnie, ktore dokonywal. pozatym zgadzajac sie na spotkanie papież dal się wciągnac w propagande Husajna. zreszta fakt udzialu papieza w negocjacjach antywojennych sprytnie wykorzystal reżim. zreszta wykorzystal to na wlasne zyczenie watykanu . papiez powinien mowic o pokoju, ale nie negocjować.


Pn maja 19, 2003 0:25
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 14, 2003 14:31
Posty: 930
Post 
Ach locowski...
Żal serce sciska jak widzę co piszesz! Wiesz tak sobie myślę ile ten Papież Ci krzywdy zrobił? Ileż cierpienia zadał? A może odebrał Ci wiarę? Ach mam tysiące myśli... sama nie wiem! Musisz mieć do niego straszny żal prawda? Przykro mi i współczuje Ci bardzo mocno!
Wiem jak to ciężko przyznać komuś racje, jak ciężko pokazac ze sie jest pionkiem przy kimś tak wielkim i wspaniałym, tak to bardzo boli!
:cry:




Ps. Ale wiesz może coś w tym jest co mówisz! Może Ojciec Św chciał polożyć rękę na tych złożach ropy?:badgrin:


Pn maja 19, 2003 8:34
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 60 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL