Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pn kwi 29, 2024 17:10



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 60 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
 papież - osłabiony autorytet moralny 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 18, 2003 12:49
Posty: 320
Post 
nie pisałem o tym na forum, ale prosze do mnie napisac na maila lub prywatna wiadomosc, a chetnie o tym ci opowiem.


Wt maja 20, 2003 21:17
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 18, 2003 19:49
Posty: 642
Post Kto może potępiać?
Panie locowski, zaczynam rozumieć pewne pańskie zachowania. Bo odrzucona miłość owocuje z reguły nienawiścią. Ale dlaczego ta nienawiść pcha Pana do wchodzenia w prerogatywy Boga, tego nie rozumię. Któż może potępiać, jeśli nie sam Bóg. Na wszelki wypadek zatrzymałbym się nad słowami Kazania na Górze: "Nie sądźcie, abyście nie byli sądzeni. Bo takim sądem, jakim sądzicie, i was osądzą; i taką miarą, jaką mierzycie, wam odmierzą" /Mt 7,1/ Osobiście nie miałbym odwagi potępić nawet największego grzesznika. Z prostego powodu. Nie jestem Panem Bogiem i nie znam - jak Jezus - jego serca


Cz maja 22, 2003 18:36
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 14, 2003 15:37
Posty: 883
Post 
napisze jedno słowo
:doubt:


AMEN

_________________
Obrazek
d(~_~)b Psałterz wrześniowy
www.polskastacja.pl


Cz maja 22, 2003 18:40
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 18, 2003 12:49
Posty: 320
Post 
moze mówie ostro, czasem za ostro, ale nie moge spokojnie patrzec na depcze sie słowo Boże. to nie odtracona miłość. Kocham Boga i jego słowo i bardziej ufam SŁOWU BOŻEMU niż dzienniczkowi s. Faustyny.


Cz maja 22, 2003 19:06
Zobacz profil
Post 
re locowski

Kolego ostrzegam cie po raz ostatni!!.
Mam juz kompletnie dosyc twojego nagminnego i chamskiego obrzucania naszego Kosciola blotem!!!!!!!
Jezeli chcesz dyskutowac to dyskutuj, za to sie nie obcina pod warunkiem ze jest to dyskusja na konkretne argumenty. Chamskich wyzwisk nie bede i nie mam prawa tolerowac . Teraz tylko lekko cie ocenzuruje, ale kolejny taki post zostanie wyciety w calosci
Wiekszosc tutaj obecnych osob to katolicy i nie pozwolimy sobie na takie chamskie zachowania w stosunku do czegos co stanowi nasza Swietosc!!!!!!!!!


Ostatnio edytowano Cz maja 22, 2003 21:54 przez Anonim (konto usunięte), łącznie edytowano 1 raz



Cz maja 22, 2003 19:37
Post 
Wszelkie dyskusje na temat moderacji tego forum, prosze kierowac do dzialu "Moderacja"
Te ktore znajdowaly sie tutaj zostaly przeze mnie przeniesione do tegoz dzialu do watku "cenzura??"
Nie zasmiecajmy kolejnego watku, postami nie majacymi nic wspolnego z tematem

pozdrowka


Cz maja 22, 2003 20:54
Post re.locowski
Panie Locowski, nietrudno zauważyć Pana wypowiedzi na Forum... Są krzykliwe i mocno podkreślone. Ja chcę zwrócić Panu uwagę na Jego niekonsekwencje w wypowiedziach. Nazywa Pan siebie uczniem Chrystusa, podkreśla Pan Biblię i swój z Nią związek. Ja mam tylko jedno pytanie do Pana, jednakże proszę mi na nie odpowiedzieć. Otóż: Czy Pismo święte nakazuje obrażać bliźnich? Bo jeśli Słowo Boże zawarte w Biblii jest dla Pana wiążące, to dlaczego w sposób drwiący i obelżywy i wyraża się Pan o ludziach? Dla poparcia mojej wypowiedzi zacytuję Pańskie słowa:” CZAS ABY LUDZIE PRZESTALI UFAĆ BEZGRANICZNIE TEMU STAREMU RAMOLOWI.” Tak oto wyraził się Pan o Papieżu. Pisząc to zapytanie do Pana, chcę uprzytomnić Panu, że Papież= bliźni. Czyżby stosując zasadę, że” każdy jest moim bliźnim, byle myślał jak ja” przyszedł Pan, aby udoskonalić Prawo ???

Z darem modlitwy e-sko


Wt cze 03, 2003 14:50
Post re.locowski
Bardziej Pan ufa Panu Bogu niż s. Faustynie? Roztropność godna pochwały:) Jednak napawa radością fakt, że wierzy Pan w Orędzie przekazane nam za pośrednictwem s.Faustyny.
Z darem modlitwy e-sko


Wt cze 03, 2003 15:00
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 18, 2003 12:49
Posty: 320
Post 
(decyzja moderatora obrazliwy post zostal usuniety - Belizariusz)


Wt cze 03, 2003 17:07
Zobacz profil
Post re. locowski
locowski napisał(a):
przeczytałem dwie. redemptoris mater - jak bylem katolikiem i szłem na konkurs i evangelium vitte.

Panie locowski- Encyklika Humane Vitae nie jest dziełem i dokumentem Jana Pawła II- napisał ją papież Paweł VI. :)
Z Bogiem !


Wt cze 03, 2003 20:03
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 18, 2003 12:49
Posty: 320
Post 
pisałem o encyklice evangelium vitte, zreszta wyraznie to pisze we fragmencie, który cytujesz.


Wt cze 03, 2003 20:10
Zobacz profil
Post przepraszam...
Przepraszam Pana, Panie locowski za źle odczytany tekst, a w konsekwencji za "pouczenia" z mojej strony. Brzydka pomyłka- przyznaję i raz jeszcze przepraszam
e-sko


Wt cze 03, 2003 21:17
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn maja 19, 2003 8:14
Posty: 487
Post Papież
Logowski to co Ty wypisujesz nie jest niestety konkretne. Piszesz sobie a muzom /biedne muzy/ Nie wierze w Twoja wiarę, - piszesz, że tylko wierzysz w Boga. Gdybyś wierzył, to znałbyś przesłanie Pisma Św.

Z pełną odpowiedzialnością pisze, że go nie znasz. Świadczy o tym fakt, że nie szanujesz nikogo, począwszy od Boga, Który Jest Miłością - Jego nauki, poprzez Papieża,// który dla nas jest autorytetem moralnym i zastępcą Piotra//, jak i nas wszystkich, których nie czytasz, /nie prowadzisz dialogu/ a nawet siebie, bo pokazujesz nam swoją nędze. Wypisujesz swoje chore poglądy - /mam na uwadze również czat, na którym dałeś popis prymitywizmu, chamstwa i głupoty ‘’Oszczerstwa są karalne logowski jakbyś nie wiedział to przypominam/

Dziwię się, że jeszcze nie zostałeś usunięty z forum. Nawet w spelunie do której chodzą ludzie nieokrzesani są pewne zasady.
Ty jesteś człowiekiem zamkniętym na prawdę, cokolwiek by ona nie znaczyła. Wchodzisz do „cudzego domu” i nie potrafisz zachować elementarnej kultury. Tobą kieruje chamstwo i agresja. Agresja rodzi się z lęku, może powinieneś skorzystać z porad specjalistów i to nie tylko od teologii.
Nie jesteś protestantem tylko sekciarzem, bo tak właśnie oni, Ty się zachowują. Sekciarze oczywiście nie protestanci. Jesteś klasycznym przykładem „zamkniętego” człowieka. Zamkniętego w swojej wąskiej wizji i chorobliwej nienawiści. Wg Ciebie Ty masz racje i nikt inny, bez samokrytycyzmu i refleksji. Talki człowiek jak Ty potrzebuje wychowania a dopiero potem może bywać w świecie. Każde stworzenie ma swoje miejsce. Jak jesteś gościem gdziekolwiek, to powinieneś umieć się zachować, tym bardziej, że uzurpujesz sobie prawo, do zabierania głosu.

Pozdrawiam logowski,

_________________
Bóg zna Twoją przeszłość, ofiaruj mu teraźniejszość a On zatroszczy się o twoją przyszłość.


Śr cze 04, 2003 14:09
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 21, 2008 19:19
Posty: 12722
Post 
Lars, chyba przesadzasz z emocjami...

_________________
Aby we wszystkim był Bóg uwielbiony


Śr cze 04, 2003 14:18
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt lip 11, 2003 18:46
Posty: 677
Post 
Witajcie bracia i siostry oczywiście, lecz Jan Paweł II na niestety obromny aototytet, nawet wsród protestantów. Więc nie wiem o czym mowa? A zawsze znajdą się tacy, którym nic nie będzie podchodziło. Chyba że sam stawia się wyżej od innych.

_________________
Bardzo mało modli się ten, co przywykł modlić się tylko wtedy, gdy klęczy
św. Jan Kasjan


Cz lip 17, 2003 7:59
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 60 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL