Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 27, 2024 8:22



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
 Dobra niemoty, wasz ulubiony zespol metalowy! 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): N paź 19, 2003 15:28
Posty: 7
Post Dobra niemoty, wasz ulubiony zespol metalowy!
No wlasnie czego sluchacie?
Kat, Acid Drinkers i Iron Maiden RULZ,
co wy na to?


Pn paź 20, 2003 14:06
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 19, 2003 15:20
Posty: 151
Post 
MetallicA
:)


Pn paź 20, 2003 15:09
Zobacz profil
Post 
Jakiej muzyki słuchać? Chopin, Bach, Mozart, itp. A poza tym "gregorianka".
Wymienione wcześniej to dźwięki "z piekła rodem". Piękno i dobro jest łagodne a czasem nawet cichutkie.


Pn paź 20, 2003 19:02
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 19, 2003 15:20
Posty: 151
Post 
jakiej muzyki sluchac?

TAKIEJ JAKA NAJBARDZIEJ SIE PODOBA !!!!!!!!!!!!!!

chopin jest ok, wagner jest jeszcze bardziej ok

nick cave, devil doll, black sabbath, duzo tego jest :)


Pn paź 20, 2003 19:48
Zobacz profil

Dołączył(a): N paź 19, 2003 15:28
Posty: 7
Post 
Teofil, Jan napisał(a):
Wymienione wcześniej to dźwięki "z piekła rodem". Piękno i dobro jest łagodne a czasem nawet cichutkie.

Obrazek
Nie no koleś, bez komentarza...
A półkownik zaplusował u mnie nie wąsko Obrazek


Cz paź 23, 2003 19:06
Zobacz profil
Post c.d
No "szczurek" zdziwił Cię Teofil co nie? Zadajesz pytanie i oczekujesz tylko jednej odpowiedzi zgodnej z Twoim kuczem myślenia a tu nagle zaskoczenie, a może szukasz wsparcia.


Pt paź 24, 2003 15:44
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 24, 2003 11:00
Posty: 18
Post 
Ja tam najbardziej lubię Metallicę i Ozzy`ego :roll:


N lis 02, 2003 13:47
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 14, 2003 15:22
Posty: 600
Post 
Cytuj:
Dobra niemoty, wasz ulubiony zespol metalowy!

Ciekawe kto tu jest "niemotą", i dlaczego akurat muzyka metalowa ma być, przecież każda muzyka niezależnie jaką jest łagodzi obyczaje.
Jest tyle zespołów i wszędzie są grani, ale część z nich kożysta z różnych tekstów nawet i Biblijnych, część przez swa muzyke coś przesłać lub nauczyć chce.

Ps Chopin, Bach, Beetowen i inni bardzo oryginalnymi kompozytorami byli, ale wykonanie od nich obojętnie jakiego utworu w formie muzyki rockowej, metalowej itp bardzo ciekawe by było (może już nawet są niektóre)


N lis 02, 2003 16:30
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 19, 2003 15:20
Posty: 151
Post 
owszem, sa

zreszta, sam zainteresowalem sie Wagnerem, dla tego, ze ktos mi powiedzial, ze to prekursor thrash metalu

(choc to nie to samo co oryginal, tego sie nie da ulepszyc, ani "odnowic")

i fakt, kazda muzyka lagodzi obyczaje (a moze raczej uwalnia nagromadzone emocje, albo to to samo)


Pn lis 03, 2003 0:37
Zobacz profil
Post 
przecież każda muzyka niezależnie jaką jest łagodzi obyczaje.

Nie Pharisee, nie każda muzyka łagodzi obyczaje. Aby to zrozumieć zapoznaj się najpierw z definicją pojęcia "obyczaj". Łagodny obyczaj, to spokój, poczucie bezpieczeństwa osobistego a także mienia osobistego i społecznego. Trzeba być ślepym, aby nie widzieć zagrożenia wywołanego agresywną muzyką. Stadionowe ekscesy nie narodziły się na sportowych stadionach ale zostały tam przeniesione z koncertów rockowych. A czy widziałeś jak wyglądała okolica katowickiego "Spodka" po przejściu owych "złagodzonych" uczestników koncertu?


Pn lis 03, 2003 8:20
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 14, 2003 15:22
Posty: 600
Post 
Teofil, Jan definicje robia swoje, a ludzie w większosci nic sobie z definicjji nierobią. To co nazywasz ekstesami to są właśnie reakcje po rezultatach meczowych, czy koncertach, a niekażdy zadba by pozostawić za sobą porządek, czyżby nieład dla człowieka jest tradycją, że tam gdzie sie pojawi to brud pozostawi?
Każda muzyka ma swoje korzenie, a żeby niestała sie monotonna to sie ją zmienia. Człowiek człowiekowi zawsze będzie wytykał to co sie niepodoba, a muzyka jest tylko zbiorem dzięków i doborze do tego słów by też wyraziś swoje zadowolenia i niezadowolenia.


Pn lis 03, 2003 11:53
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 19, 2003 15:20
Posty: 151
Post 
to brzmi tak:

"muzyka lagodzi obyczaje"

a NIE tak:
"muzyka lagodzi obyczaje, poza metalem, rockiem, disco polo, .........."

no chyba, ze pan Teofil, Jan startuje na jedynego sprawiedliwego, mocnego ustalac, ktora muzyka jest dobra, ktora zla, ktora puszczac, ktorej zakazac


Pn lis 03, 2003 12:38
Zobacz profil
Post 
Szkoda słów. Przecież cechą współczesnej młodzieży to szargać wszelkie dotychczasowe świętości. Ja już oberwałem od takiego "polkownika" za to iż zwróciłem mu uwagę na to, że darcie papierków i zaśmiecanie ulicy jest barbarzyństwem. Więc "miły" polkownika, podać Ci mój adres abyś mógł mnie nożem pchnąć albo kijem bejsbolowym czaszkę mi rozłupać. Bać sie nie musisz ja jestem zbyt zrujnowany i stary abym mógł być dla Ciebie zagrożeniam. A wy przecież uwielbiacie pastwić się nad bezbronnymi.


Pn lis 03, 2003 13:20
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 19, 2003 15:20
Posty: 151
Post 
taa

ta "dzisiejsza mlodziez" ...
sami bandyci, zlodzieje, mordercy, pederasci, prostytutki, zlo wcielone

nie to co kiedys
sami wychowani, kulturalni, mili, skorzy do pomocy, miod lipowy

:)


Pn lis 03, 2003 13:38
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 21, 2008 19:19
Posty: 12722
Post 
Teofil, obrażasz. Polkownika przede wszystkim. A całą resztę ludzi młodych dodatkowo.
Nie słucham metalu. Nie lubię. Ale to nie znaczy, że ludzi, którzy tej muzyki słuchają można odsądzać od czci i wiary.
Pozdrawiam

_________________
Aby we wszystkim był Bóg uwielbiony


Pn lis 03, 2003 15:23
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL