Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Śr maja 08, 2024 8:14



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
 Antykoncepcja i okolice 
Autor Wiadomość
Post 
Metody naturalne nie są antykoncepcją ,bo nie powodujemy blokady do poczęcia,- nie dochodzi do poczęcia gdyż kobieta jest w czasie niepłodnym, a czasami jednak dochodzi - bo widocznie pan Bóg tak chciał.

Natomiast wszelka antykoncepcja czy to wczesnoporonna czy też tylko na zasadzie blokady zapłodnienia , gdy istnieje zaplemnienie.. jest aktem przeciw zyciu, bo w zamysle odrzucamy myśl o przyjeciu nowego życia.

A przestancie się wygłupiać i pisać Skaja ,że celibat jest grzechem. Celibat jest stanem, który można zerwać popadając w grzech.

SKAJA _ zabijasz w sobie myśl o przyjęciu dzieckaktóre mogłoby sie począć


N cze 08, 2003 17:03
Post 
Belizariuszu napisałeś w swoim poscie takIstnieje takze cos takiego jak prezerwatywa. Co do tego srodka to mam swoje zdanie i wybaczcie mi to okreslenie, ale kochanie sie z prezerwatywa to jak lizanie czekolady przez szybe

a czy wiesz .że używanie prezerwatywy jest powielaniem grzechu Onana?
poczytaj w Piśmie św.

Belizariuszu posłuchaj -piszesz żona nie uzywa srodków chemicznych - bo szkodzą zdrowiu- a wiec gdyby nie szkodziły? to pewnie uzywałaby prawda?

ty nie używasz prezerwatywy ,bo nie odczuwa sie przyjemności ,piszesz w porównaniu do czekolady- a jesli byłyby takie które byłyby duzo lepsze i wygodniejsze - byc moze uzywałbyś

Gdybyście byli w posiadaniu środków bezpiecznych dla zdrowia i dobrych dla samopoczucia to zakładam uzywalibyscie je.

Uzywająć je - zabezpieczacie się przed poczęciem dziecka, nie chcecie go przyjać , nie macie takiego zamiaru,wkraczacie w plany Boże ,że to wy możecie poplanowac za Pana Boga poczęcie waszego dziecka i w tym aspekcie jest to działanie z premedytacja przeciwko zyciu.

A jesli jest to działanie przeciwko zyciu to przeciw
PIATEMU PRZYKAZANIU.


NIe denerwuj się ,że tak spekulowałam odnośnie uzywania przez Was środków- jestem pewna ,że jesteście w porządku, ale na przykładzie Twojej wypowiedzi rozjaśniam sprawę.pozdrawiam


N cze 08, 2003 17:46
Post 
Belizariuszu dobrze ,że napisałeś, o szkodliwości środków antykoncepcyjnych i dodaję jeszcze raz

Jeżeli środki antykoncepcyjne są szkodliwe dla zdrowia to też obracają się przeciw człowiekowi. Gdy uzywa się je niszczysię sobie świadomie zdrowie, człowiek przekracza V przykazanie Boże.

Stosując antykoncepcję, człowiek naraża się na możliwość poczęcia dziecka nieoczekiwanego, a także szkodzenia sobie na zdrowiu
I dlatego jest to wykroczenie przeciwe Piatemu Przykazaniu NIE ZABIJAJ


N cze 08, 2003 18:24
Post 
Belizariusz napisał(a):
re Gosciu (pisze do tego ostatniego)
Ludzie czy wy sie nie mozecie zalogowac!!!!!!!! czy to takie trudne????
Bede atakowal admina tego forum o to by zablokowal mozliwosc wypowiadania sie osobom niezalogowanym. To naprawde jest dziecinada!!
Nie widze sensu by dyskutowac z kims komu sie nie chce nawet podac swojego nicku. To rodzi podejrzenie ze osoba ta ma jakies dziwne zamiary i za kazdym postem moze zmieniac bezkarnie swoje zdanie.
wiem ze to nie na temat, ale musialem to wkoncu poruszyc.

jestem " Gościem nr 1" ;) ( nie mówiłam o antykoncepcji, jako o wykroczeniu przeciwko V Przykazaniu...) bardzo chętnie będę się logowała i to za każdym razem, jest jednak problem, powiedzialabym- natury technicznej. Otóz jestem zarejestrowana, ale forum NIE CHCE mnie zalogować! Nie moja w tym wina:( Co mam zrobić?


N cze 08, 2003 19:00
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 14, 2003 15:37
Posty: 883
Post 
ks5 :arrow: zdaję sobie sprawę, że troche prowokuję, ale spójrz na to nie jako kapłan, ale jako maksymalnie bezstronny człowiek.
Mówi się, że przez prezerwatywę czy inne takie nie pozwala się dziecku narodzić - a przez calibat też!

_________________
Obrazek
d(~_~)b Psałterz wrześniowy
www.polskastacja.pl


N cze 08, 2003 19:49
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 14, 2003 15:37
Posty: 883
Post 
GOŚCIE ZALOGUJCIE SIĘ Z ŁASKI SWOJEJ ALBO WPISUJCIE SOBIE JAKIS INNY NICK!

_________________
Obrazek
d(~_~)b Psałterz wrześniowy
www.polskastacja.pl


N cze 08, 2003 19:51
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 18, 2003 20:29
Posty: 165
Post 
"Yasmin zdziwiona jestem twoimi odpowiedziami na forum..." Awe o Twoim zdziwiniu pisalas mi juz w pw, nie musisz sie tak powtarzac. I podpisuj sie nie tylko tutaj, ale rowniez w dziale filozofia. :(

Na temat antykoncepcji wiem wiele, natomiast Ty chyba caly czas poruszasz sie w obrebie pojec: grzech - nie grzech. Awe owe pojecia tez nalezy rozumiec,a nie tylko slepo sie z nimi zgadzac.
Pozdrawiam
Yasmin :D


N cze 08, 2003 20:56
Zobacz profil
Post 
Pragnę przeprosić awe. Mam wrażenie, że yasmin zrzuciła całą winę za posty anty-antykoncepcji na Ciebie. Przyznaję, że dwa, są mojego autorstwa.
Pierwszy , zaczyna się od słów: "Yasmin, z tą antykoncepcją jest poważniej, niż uważasz..."
A drugi: "Intrygujące podejście..."
Jeśli masz Yasmin jakiekolwiek pretensje o treść , lub ton, proszę kierować je do mnie. Ponieważ jestem zarejestrowana, ale wciąż nie mogę się zalogować, podam swój e-mail tutaj: e-sko@op.p Pozdrawiam!


N cze 08, 2003 22:28
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 18, 2003 20:29
Posty: 165
Post 
E-skoo przede wszystkim nie zrzucalam na nikogo winy tylko odpowiedzialam i doskonale odroznilam posty Awe od Twoich. Do Ciebie byl ten kawalek o sielance. :D
Pozdrawiam
Yasmin :lol:


N cze 08, 2003 22:32
Zobacz profil
Post 
ksiadz_na_czacie5 napisał(a):
Skaja napisał(a):
Z tego wynika, że celibat to też grzech przeciwko V przykazaniu


To już chyba przesada :!: :!: :!:

D :D L :D A :D C :D Z :D E :D G :D O :D P :D R :D Z :D E :D S :D A :D D :D A :D ???????


N cze 08, 2003 22:38
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 14, 2003 15:37
Posty: 883
Post 
Gość też chciałabym to wiedziec, ale jak zapytałam ks na czacie to mnie odesłał na forum, a jak był na forum to nie odpisał...
A teraz mnie nie będzie przez dłuższy czas na forum wiec się nie dowiem...
Aj z tymi ksieżmi... :doubt:

_________________
Obrazek
d(~_~)b Psałterz wrześniowy
www.polskastacja.pl


N cze 08, 2003 22:42
Zobacz profil WWW
Post 
Anonymous napisał(a):
ksiadz_na_czacie5 napisał(a):
Skaja napisał(a):
Z tego wynika, że celibat to też grzech przeciwko V przykazaniu


To już chyba przesada :!: :!: :!:

D :D L :D A :D C :D Z :D E :D G :D O :D P :D R :D Z :D E :D S :D A :D D :D A :D ???????[/quNO NIE MOGĘ, WYPALILA POMYLKA!MIALO BYĆ: DLACZEGO CHYBA?! to przesada szyta grubymi nićmi


N cze 08, 2003 22:43
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 14, 2003 15:22
Posty: 600
Post 
Może i przesada ale chyba coś prawdy w tym jest. Niezły klops, a jak z niego wybrnąć?


N cze 08, 2003 22:51
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 14, 2003 15:37
Posty: 883
Post 
wiem, ze to moze być przesada i pewnie jest, ale niech mi to ktoś wyjaśni... dla mnie celibat od zawsze był maksymalna głupota, a z tym twierdzeniem o antykoncepcji też się nigdy do końca nie zgadzałam...

_________________
Obrazek
d(~_~)b Psałterz wrześniowy
www.polskastacja.pl


N cze 08, 2003 22:57
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 14, 2003 15:22
Posty: 600
Post 
Skaju poczytaj to co jest tam napisane Http://www.pijarzy.pl/ewang/histiria_ko ... libat.html
zapraszam i innych by później nieścisłości niebyło.


N cze 08, 2003 23:15
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL