Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pn kwi 29, 2024 16:50



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
 co by było gdyby Papieżem został ktoś inny niż Karol Wojtyła 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 23, 2003 19:09
Posty: 11
Post 
Od początku, jak żyję na tym świecie, papieżem jest JPII. Jak go wśród nas zabraknie, trudno (przynajmniej mi) będzie się przyzwyczaić do tego, że ktoś inny będzie papieżem. Dla mnie zawsze od dawna było tak, że
Papież=Jan Paweł II (a nie kto inny).

Jednego jestem pewien: gdyby Karol Wojtyła nie został papieżem, świat wyglądałby inaczej :!:

_________________
Pan moją mocą i tarczą! Moje serce Jemu zaufało! <Ps 28>


N maja 25, 2003 15:35
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 14, 2003 15:22
Posty: 600
Post 
Belizariusz napisał(a):
Nic by sie nie stalo, bo to niemozliwe. JPII zostal wybrany przez Ducha Swietego i po co takie dziwaczne teksty co by bylo gdyby....??

Belizariusz zwróć uwage ze ten temat pochodzi z strony głównej, wiec co tu mówić więcej, przecież rozważyć idzie każdy wątek czy był czy nie było go.


Wt maja 27, 2003 22:23
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 19, 2003 22:45
Posty: 274
Post Nie bójcie się...
Takie rozwazanie jest o tyle bez sensu, ze wybor nastepcy Swietego Piotra to jest cos wiecej, niz wybor np prezydenta... tu juz czuwa sam Duch Swiety. A teraz zyjemy w niezwyklych czasach... i mamy niezwyklego namiestnika, spadkobierce Piotra, ktory po nim otrzymal klucze. Dlatego to Jan Pawel 1 byl papiezem tylko miesiac...Karol Wojtyla nie jest glowa Kosciola z wyboru ludzkiego, wiec nie ma co gdybac... mamy takiego Papieza, jakiego Bog wybral, i gdyby nie on byl papiezem, bylby ktos rownie "dobry"...wiecej zaufania. Obietnica Jezusa obowiazuje do konca czasow, wiec sie nie bojmy.

_________________
Zapraszam na swoje forum, gdzie można przeczytać wszystkie moje felietony, pooglądać zdjęcia z niekończącej się podróży dookoła USA i nawet zobaczyć na żywo obraz z kamery na moim trucku: www.katolik.us


Pn sie 11, 2003 3:25
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL