Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 19:01



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 213 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15
 Prawybory 

Poprę kandydatów z listy:
1. Ruchu Patriotycznego 0%  0%  [ 0 ]
2. Ligi Polskich Rodzin 7%  7%  [ 4 ]
3. Samoobrony 2%  2%  [ 1 ]
4. Polskiego Stronnictwa Ludowego 0%  0%  [ 0 ]
5. Platformy Obywatelskiej 45%  45%  [ 25 ]
6. Sojuszu Lewicy Demokratycznej 2%  2%  [ 1 ]
7. Prawa i Sprawiedliwości 23%  23%  [ 13 ]
8. Socjaldemokracji Polskiej 4%  4%  [ 2 ]
9. Partii Demokratycznej - demokraci.pl 7%  7%  [ 4 ]
10. Platformy Janusza Korwina - Mikke 11%  11%  [ 6 ]
Liczba głosów : 56

 Prawybory 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 21, 2008 19:19
Posty: 12722
Post 
Awa - a to możliwe :) Tyle że już tu usłyszałam gwałtowny protest co do "przerażenia", "nieprzygotowania" i "chęci bycia drugim" ;)

Pawis - jeszcze o zaufaniu.

Ja do polityków zaufania nie mam. Żadnych, z żadnej strony. Wybory są czymś takim, co wymaga ode mnie dania komuś pewnego kredytu na cztery lata. Wybieram kogoś, kto wydaje mi się najmniej ryzykowny. Tyle.

I byłoby dla mnie mocno niepokojące nadmierne zaufanie partii do koalicjanta. To nie jest układ wzajemnego zaufania - to powinien być układ współdziałania i wzajemnego patrzenia sobie na ręce. I tu się nie ma o co obrażać i unosić honorem...

Nawiasem mówiąc - partia, która byłaby zdolna do decydowania wbrew swoim korzyściom politycznym w imię podjętych zobowiązań i złożonych deklaracji ma szansę na mój głos na długo ;) Znasz taką?

_________________
Aby we wszystkim był Bóg uwielbiony


Cz wrz 29, 2005 12:09
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr sie 17, 2005 20:23
Posty: 321
Post 
Jo_tko :"Nawiasem mówiąc - partia, która byłaby zdolna do decydowania wbrew swoim korzyściom politycznym w imię podjętych zobowiązań i złożonych deklaracji ma szansę na mój głos na długo Znasz taką?"
Choroba niestety nie dlatego tak jak ty uważam że na wybory trzeba pójść bo to nasz moralny obowiązek i że wybieramy często mniejsze zło.

Przyznam ci się że Tuskowi pamiętam taką wypowiedź, zapytany dlaczego nie głosował w sejmie zgodnie z programem z kampanii wyborczej odpowiedział, w tym stylu, że większość głosowała na inną partię i on w swoim głosowaniu musiał wziąźć to pod uwagę i głosować inaczej ( stara historia z czasów przemian ustrojowych) i to jest coś przeciwnego od twojej wypowiedzi w ten sposób pozbawił się mojego głosu na długo.
Druga sprawa to kwestia mojej pamięci odnośnie klasy średniej kiedy pan Tusk na pytanie co sądzi na temat afer(była wtedy np. alkoholowa) odpowiedział, że musi powstać klasa średnia.
Dlatego nie będę na niego głosował a zwłaszcza pierwsza sprawa kiedy w ten sposób zdeprecjonował sam swoje obietnice wyborcze.

_________________
Jezu, ufam Tobie


Cz wrz 29, 2005 12:26
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 29, 2005 21:19
Posty: 401
Post 
.. sympatyzuję z Tuskiem .. mimo tego, że na wybory nie pójdę - trzymam za niego kciuki .. podoba mi się jego sposób bycia, inteligencja, ogłada i elokwencja .. jest osobą rozsądną i ma elastyczny umysł .. nie obiecuje wielkiej Polski .. dlatego .. być może ma zaprzysięgłych przeciwników ..

.. gdy Kaczyński zostanie prezydentem, to mnie nie zaboli .. też jest sympatyczny, chociaż bardziej totalny, rewolucyjny i misiowaty .. gdy misu zaczyna robić mówić o nieugiętości .. brzmi to ciut niewiargodnie ..

.. cieszę się, że komuna wreszcie padła, a ich największe czerwone gwiazdy spadając z firnamentu tworzą ścieżkę nadziei na lepsze jutro ..
:-D :-D :-D :-D

_________________
.. and still we laught / and still we run, and still we throw ourselves upon love's boats ..


Pn paź 10, 2005 19:04
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 213 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL