Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 12:16



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 116 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona
 Wybory Prezydenckie 

Na kogo głosujesz?
Donald Tusk 55%  55%  [ 22 ]
Lech Kaczyński 45%  45%  [ 18 ]
Liczba głosów : 40

 Wybory Prezydenckie 
Autor Wiadomość
Post Wybory Prezydenckie
Temat "Prawybory" się wyczerpał, a poza tym nie pasuje do obecnej sytuacji. Dlatego czas na nową sonde.

Mamy już oficjalne wyniki I tury wyborów, wiemy kto przeszedł do drugiej tury.
Zróbmy ja sobie juz teraz i zobaczmy kto wygra u nas....


Pn paź 10, 2005 15:20
Post 
Sory...gdyby ktos nie wiedział to podaje:

Donald Tusk - 36,33 proc. głosów ( 5.429.666 osób)
Lech Kaczyński - 33,10 proc. (4.947.927 głosów)
Andrzej Lepper - 15,11 proc. (2. 259.094 głosów)
Marek Borowski - 10,33 proc. (1.544.642)
Jarosław Kalinowski - 1,80 proc. (269.316)
Janusz Korwin-Mikke - 1,43 proc. (214.116)
Henryka Bochniarz - 1,26 proc. (188.598 głosów).
Liwiusz Ilasz - 0,21 proc. (31.691 głosów)
Stanisław Tymiński - 0,16 proc. (23.545)
Leszek Bubel - 0,13 proc. (18.828)
Jan Pyszko - 0,07 proc. (10.371)
Adam Słomka - 0,06 proc. (8.895)

Najśmieszniejsi sa ci ostatni dokładnie cała piatka......Na niektórych to chyba nawet rodzina nie głosowała :D:D:D


Pn paź 10, 2005 15:28

Dołączył(a): Cz cze 09, 2005 16:37
Posty: 10694
Post Re: Wybory Prezydenckie
Na razie Tusk ma miażdżącą przewagę :-)


Pn paź 10, 2005 15:28
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lut 18, 2004 15:45
Posty: 1883
Post 
wczoraj też słyszałem że ludzie wreszcie chcą mieć w kraju Disneyland :D:D:D bo z księżycem to różnie bywa ciągle ktoś go bierze i oddaje więc sprawa niepewna :D:D:D

_________________
Obrazek
"Przejmij mnie dreszczem Twojego Istnienia, dreszczem wiatru w dojrzałych kłosach..."
JP II


Pn paź 10, 2005 16:13
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr paź 13, 2004 4:57
Posty: 441
Post 
Na osłów nie głosuję... nie ma jak dla mnie odpowiedniego kandydata....

_________________
Obrazek


Pn paź 10, 2005 18:01
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 16, 2003 21:19
Posty: 5389
Post 
Nadal pozostaję przy Tusku :)
Naromiast ostatnimi czasy coraz bardziej nie lubię obozu Kaczyńskich, nie dość, że cała kampania parlamentarna to były ciągła ataki PiSu przede wszystkim na Tuska, ale też PO, głównie w wykonaniu Kurskiego, to teraz pan Kaczyński nadal nie umie przyjąć swoich gorszych notowań i podobno chce spiskować z Samoobroną... nosz qrcze co to jest polityk, który rzeczywiście chce coś zmienić w kraju, czy tylko za wszelką cenę wygrać napchać sobie kieszenie i zostawić po sobie burdel? W każdym razie o ile na początku kampani parlamentarnej poważnie brałam pod uwagę PiS, tak teraz mam o tej partii i rządzących nią ludzmi jak najgorsze zdanie.

ps. Jakby Tusk wygrał to w naszej niedługiej historii wolnych wyborów mielibyśmy drugiego prezydenta z Gdańska :)

_________________
Nie nam, Panie, nie nam, lecz Twemu imieniu daj chwałę za łaskę i wierność Twoją...

Użytkownik rzadko obecny na forum.


Pn paź 10, 2005 19:07
Zobacz profil
Post 
JA SŁYSZAŁEM RÓWNIEZ INNE "ploty" na temat PiS-u ...
Dowiedziałem się dziś, że - rzekomo - Kaczyński miał w Warszawie zdefraudować jakieś fundusze - przekazać je "ojcu Rydzykowi" ... :o :o :o :o :D:D:D:D:D
No cóz - coś mi się wydaje, że ludzka wyobraźnie nie zna granic ... ;)
A - tymczassem- ataki na "projekt 3x15" nie są bezpodstawne.
podwyżkę częsci podatków z 7na 15 % najbiedniesi odczują ... na własnej skórze.
Nie piszę już o ostrych, demagogicznych atakach urzadzanych podczas "debat" przez Tuska na Kaczyńskiego.
Wszystko to kieruje mnie raczej ...przeciwko Tuskowi


Pn paź 10, 2005 19:15
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt gru 03, 2004 11:16
Posty: 192
Post 
Donald to była taka dobra i wypasiona dawnymi czasy guma balonowa, ale miała jaden mankament - szybko traciła smak i robila sie mdła. Tak jak miałki i mdły jest obecny Donald.

Prezydentem może być tylko i wyłącznie Lech Kaczyński.

_________________
Bo ja kocham koty


Pn paź 10, 2005 20:12
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt wrz 27, 2005 15:08
Posty: 63
Post 
Najbardziej wkurza mnie w Tusku że przed wyborami poleciał do kościoła wziąć ślub ze swoją żoną bo tak mu doradzili specjaliści od marketingu :/

Do tego ta okropna wymowa. Ktoś z takim "r" ma nas reprezentować na arenie światowej? Moje uszy tego nie wytrzymają.


Pn paź 10, 2005 21:03
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lut 18, 2004 15:45
Posty: 1883
Post 
po pierwsze nie doradzcy marketingowi, a nawrócenie kilka lat temu, czemu się nie dziwię po jego przeżyciach.. po drugie czy to jeyny źle mówiący w kraju i na świecie?? każdy miał prawo startować na prezydenta, ciekawe co byś powiedziała na prezydenta Pyszko :D

_________________
Obrazek
"Przejmij mnie dreszczem Twojego Istnienia, dreszczem wiatru w dojrzałych kłosach..."
JP II


Pn paź 10, 2005 21:29
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lut 17, 2005 22:28
Posty: 1652
Post 
wybieram Kaczyńskiego

a tak wogóle to mnie ze wszystkich kandydatów śmieszył Jan Pyszko :D :rotfl2: :rotfl:


Pn paź 10, 2005 22:45
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 29, 2005 15:56
Posty: 1576
Post 
Kaczyński już zapowiedział utrzymanie obecnej liczebności armii oraz jej wyposażenie w nowoczesny sprzęt - bzdury jakich jeszcze nie słyszałem.

Co to oznacza w praktyce?

Utrzymanie poboru przez najbliższe kilka lat albo faktyczne uzawodowienie podoficerów niższych. Ilu 'patriotów' cieszących się z silniejszej Polski chętnie odbędzie służbę albo wyśle z namaszczeniem swoich synków, by popływali na fali? Nie wiem też komu zabierą aby sfinansować żołdy i zakupy dla armii, szkolnictwu, służbie zdrowia? Z likwidacji administracji tyle nie wyciągną.
Redukcja liczebności ma na celu większe uzawodowienie oraz restrukturyzacje przy mniej więcej podobnych kosztach.

Jak dla mnie wybór w stylu "mniejsze zło": Donald Tusk ;-)

_________________
Mors dicit


Wt paź 11, 2005 8:23
Zobacz profil
Post 
Co do plotów o defraudacji kasy i oddaniu jej "ojcu" Rydzykowi...to nie wierzę.
Kaczyński o tyle jest z RM o ile mu sie to opłaca ze wzgledu na elektorat. Bo szczerze mówiąc to daleko mu do uprawianej tam pseudopolityki w habitach.

Ta obecna "miłość" jest zasadna tylko pod względem głosów.....gdy wygra to ich oleje na 100 %.

Mimo to jestem przeciwny Kaczyńskiemu....nie czarujmy sie. Cała władza bedzie w rekach dwóch blizniaków, bo Marcinkiewicz bedzie z pewnościa sterowany z tylnego siedzenia (fajnie brzmi: od tylca :P ).
Nie podoba mi sie taka opcja i nie wierze w powodzenie państwa socjalnego.

Tusk....hmmm od samego poczatku na niego głosowałem. Wydaje mi się facetem o niebo powazniejszym. Chociaż ostatnie dni kampanii troche sie opuścił i nazbyt atakował Kaczorka. Z jednej strony mu sie nie dziwię, bo słysząc teksty jakie na niego puszczało "jedynie słuszne" Radyjo, to kazdy by nerwy stracił. Oni potrafia nawet swietego z równowagi wyprowadzić.....takie to juz oszołomstwo w tych mediach panuje.
Mam nadzieję, że Tusk spuści nieco z tonu i zacznie merytorycznie przekonywac do siebie, tych nieprzekonanych, nie zważajac na szczekające kundle.
Ktos tu poruszył sprawę jego małżenstwa....no cóz każdy ma prawo sie nawrócic i nie wierze w to, ze jest to tylko kampania wyborcza.

Słynne "r" w wymowie.....no cóz, starsi pamiętaja słynnego prezentera TV Lucjana Kydrynskiego i jego wyraziste "r". To był jego atut i to najwiekszy, dzieki temu własnie został doceniony i zapamietany.

pozdrówka

P.S.
Disney góra :D


Wt paź 11, 2005 9:19
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 05, 2005 12:10
Posty: 1239
Post 
A ja chyba nie bede w 2 turze glosować.Obaj kandydaci sa dla mnie w połowie dobrzy.Na dodatek zanosi sie na to ,ze PO zajmie sie tzw.polityka a PIS gospodarka.Wolałabym na odwrót.Proponuje ulepic monstrum troche z Tuska troche z Kaczynskiego i bedzie to o co chodzi.
Przez te dwa tygodnie obrzuca sie takim szambem ,ze odechce mi sie glosowac na obydwu.Spotkalam sie z taka opinia:jesli wygra kaczynski to Jaroslaw zostanie szefem kancelarii a marcinkiewicz jako premier bedzie oficerem łacznosci z Po:)Rzadzic bedzie palac prezydencki.Jesli wygra Tusk układy zostana po staremu tylko jeszcze dokreca sruby gospodarczo.wez tu i wybieraj człowieku.


Wt paź 11, 2005 9:45
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn sie 15, 2005 11:10
Posty: 248
Post 
Mnie denerwują ciągłe ataki Kaczyńskiego na Tuska.PO wynikach z I tury Tusk podziękował swoim wyborcom i zachęcił innych, a Kaczyński zaatakował Tuska. Po co?
Ale tak ogólnie rzecz biorąc, to w POlsce prezydent niewiele może.


Wt paź 11, 2005 11:24
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 116 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL