Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 27, 2024 22:11



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4 ] 
 Protest! 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 02, 2004 3:18
Posty: 267
Post Protest!
Skladam protest przeciw Saxonowi! Uwazam, ze opinia, iz ksiadz ma interes we wkladaniu swoich 'madrosci' do glow Polakow nie obraza nikogo. Nie widze sensu prowadzenia dyskusji, jesli mam pisac tylko to czego szanowny Saxon nie uzna za obrazliwe. Tym bardziej, ze sam obrazil mnie przez pw wczesniej.

Wsrod nastepujacych kilku osob interesuje mnie odpowiedz na pytanie czy moja uwaga tlustym drukiem wyzej jest obraza i nalezalo ja usunac?

- Alus
- Belizariusz
- Teofil, Jan
- Cieplutki
- Wizard

Wystarczy mi odpowiedz tak/nie. Nie potrzeba uzasadnienia, bo sprawa jest prosta.

_________________
Panie Boże! Proszę Cię: spraw, żeby mi się chciało tak bardzo jak mi się nie chce...


Śr lip 07, 2004 15:15
Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Śr maja 21, 2003 16:12
Posty: 656
Post 
Jacku, gdybyś napisał słowo "interes" w cudzymsłowiu, możnaby uznać tę wypowiedź nawet za słuszną, bo możnaby ją zrozumieć, że księdzu po prostu zależy na przekazaniu nauki (nota bene nie swojej tylko Chrystusa). A tak wynika z tego, że ksiądz to robi interesownie czyli dla pieniędzy i w dodatku stawia siebie przed Chrystusem. Stąd chyba słusznie Twoja wypowiedź została wycięta.


Śr lip 07, 2004 15:30
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 02, 2004 3:18
Posty: 267
Post 
No, to dobrze wynika. Dobrze zrozumiales moj post. Tak jak napisalem w nastepnym poscie, ksiadz jest szkolony i oplacany przez Kosciol.

Krotko mowiac: gdy zabraknie wiernych, zabraknie na pensje.

Teraz chce tylko wiedziec, czy wg osob wyzej wymienionych to sie kwalifikowalo na usuniecie. Nie pytam Techty czy Puga, bo oni na pewno glosowali by za mna, a ja przeciez moge sobie pogadac z nimi na innym forum. Interesuje mnie zdanie tych osob, z ktorymi prowadzilem dluzsze dyskusje, a ktorych chyba nigdzie indziej nie spotkam.

_________________
Panie Boże! Proszę Cię: spraw, żeby mi się chciało tak bardzo jak mi się nie chce...


Śr lip 07, 2004 15:43
Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Śr maja 21, 2003 16:12
Posty: 656
Post 
Wobec tego, jeśli interesuje Cię ich zdanie, zapytaj ich na pw. Temat zostaje zamknięty.


Śr lip 07, 2004 15:54
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 4 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL