Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt kwi 19, 2024 15:54



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 277 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19  Następna strona
 Czy to jeszcze moj kraj? 
Autor Wiadomość
Post Re: Czy to jeszcze moj kraj?
zefciu napisał(a):
Ma znaczenie dla interpretacji jego zdania.

Które m.in ja obnażyłem jako nielogiczne urojenia.

zefciu napisał(a):
Biedaku. Nikt nie liczy się z Twoją opinią. Tak Cię to boli, że musisz robić nagonki na gejów w Internecie?.

Mnie nic dziecko nie boli, bo ja tu nie prezentuje tylko swojej opini, ale też popieram ją nauką. I to Ciebie bardzo boli, ponieważ twoja wypaczona ideologia jest podważona wiarygodnością instytucji naukowych i organizacji zdrowia.

zefciu napisał(a):
Homofob Mike zarzuca mi bezpodstawnie obrażanie Chrystusa. Proszę o reakcję moderacji!

Nie ma obrażania, ani też nie ma Chrystusa, jest tylko zefciu, który zmysły postradał nazywając gejów homofobem a siebie Chrystusem :cojest: Nic innego nie potrafi, ponieważ argumentów merytorycznych ze strony jego i jego pseudonaukowego autorytetu pilastra - jak nie było tak nie ma, są tylko nikczemne próby wywyższania się ponad naukowców i promowanie wypaczonej ideologii nienawiści opartej na uprzedzeniach i niewiedzy :-(


Cz lut 21, 2013 14:22
Post Re: Czy to jeszcze moj kraj?
zefciu napisał(a):
Biedaku. Nikt nie liczy się z Twoją opinią. Tak Cię to boli, że musisz robić nagonki na gejów w Internecie?.

Homofob Mike zarzuca ...

To co robi Mike29 to jest odpychanie normalnych ludzi od nachalnych pedziów. Idąc do ludzi z takimi bzdurami jakie wypsuje tylko wzbudził by niechęć, niesmak i obrzydzenie, zamiast efektu ocieplania wizerunku homoseksualisty i efektu większej tolerancji. W tym co piszesz faktycznie jest dużo racji. Mam wrażenie że prawdziwym homofobem, normalnofobem jak ktoś tu napisał, jest Mike29 który strasznie się pogubił.


Cz lut 21, 2013 14:32
Post Re: Czy to jeszcze moj kraj?
Mike29 napisał(a):
Mnie nic dziecko nie boli, bo ja tu nie prezentuje tylko swojej opini, ale też popieram ją nauką. I to Ciebie bardzo boli, ponieważ twoja wypaczona ideologia jest podważona wiarygodnością instytucji naukowych i organizacji zdrowia.
Moja wypaczona ideologia czyli co? Jaką konkretnie sprzeczną z nauką opinię tutaj wyraziłem? Zadałem Ci to pytanie już kilka razy i nie odpowiedziałeś.
Cytuj:
jest tylko zefciu, który zmysły postradał nazywając gejów homofobem
Nie nazywam gejów homofobem. Nazywam homofobem tego, co stworzył Mike'a.
Cytuj:
a siebie Chrystusem
Nigdzie nie nazwałem siebie Chrystusem.
Cytuj:
są tylko nikczemne próby wywyższania się ponad naukowców i promowanie wypaczonej ideologii nienawiści opartej na uprzedzeniach i niewiedzy :-(
Konkretnie do kogo nienawiść wyrażam i czego konkretnie nie wiem nie wyjaśnisz oczywiście.


Cz lut 21, 2013 14:33

Dołączył(a): Pt wrz 29, 2006 7:09
Posty: 223
Post Re: Czy to jeszcze moj kraj?
Val napisał(a):
Druga część pytania, którą uważam za bezsensowną polega na tym, że równie dobrze zamiast "nie chce mieć dzieci" mogłeś napisać, że jest liberałem
Niechęć do posiadania dzieci nie jest częścią światopoglądu liberalnego
Val napisał(a):
Natomiast ogólnie, aby coś uznać za chorobę, niezbędny jest warunek konieczny nienormalności, a więc wyodrębnione cechy wspólne przypadku x oraz wszystkich pozostałych przypadków nienormalności. 
Niezbędnym – może ale nie koniecznym. Nie ma sensu ustalania x za sprzeczne z normą tylko dlatego że x jest występuje rzadko o ile x nie powoduje żadnych negatywnych skutków dla organizmu. Nie ma sensu w tym przypadku ustalać w ogóle normy. Inaczej należałoby uznać leworęczność za chorobę
Val napisał(a):
Kto ma decydować co jest, a co nie jest naganne? 
Słowo naganne ma charakter oceniający nie ma nic wspólnego z psychologią
Val napisał(a):
Skoro nie wiadomo jaka etiologia orientacji seksualnych, to i nie ma powodu, aby nie prowadzić terapii wobec pacjentów, którzy czują się źle z powodu swojej orientacji.
Przecież nikt nikomu nie zabrania prowadzenia takiej terapii


Ponieważ nie rozumiem dokładnie twoich wypowiedzi. Napisze krótko, nie uważam ze homoseksualizm jest chorobą i nie uważam że jest zły w sensie moralny, Jeżeli się nie zgadzasz to uzasadnij to.


Cz lut 21, 2013 14:38
Zobacz profil
Post Re: Czy to jeszcze moj kraj?
@zefciu
Wróć do dyskusji jak wytrzeźwiejesz. W przeciwnym wypadku nie licz na moją łaskę odpisywania Ci na zbyt wiele postów. Będę się ograniczać tylko do najlepszych kwiatków :D

quas napisał(a):
To co robi Mike29 to jest odpychanie normalnych ludzi od nachalnych pedziów. Idąc do ludzi z takimi bzdurami jakie wypsuje tylko wzbudził by niechęć, niesmak i obrzydzenie, zamiast efektu ocieplania wizerunku homoseksualisty i efektu większej tolerancji. W tym co piszesz faktycznie jest dużo racji. Mam wrażenie że prawdziwym homofobem, normalnofobem jak ktoś tu napisał, jest Mike29 który strasznie się pogubił.

Nie ma i nie będzie ocieplania stosunków z delikwentami, którzy wypisują takie farmazony:

quas napisał(a):
Myślę żę powoływanie się naukę w kwestii obrony pedziów jest po prostu naiwniactwem.


quas napisał(a):
Zamiast gej lepiej chyba używać słowa pedzio, to tak bardziej zdrobniale i sympatycznie. Gej jest za bardzo homofobiczne :).


quas napisał(a):
Ja już nie wiem jak temu Mikowi co się wszystko poprzestawiało to wytłumaczyć. Może Ty spróbuj i Ci się to uda, jesteś kobietą, użyj swoich wdzięków na Mika :). Jemu wszystko się poprzestawiało i woli chłopców.


quas napisał(a):
Nie znam normalnego faceta, dla którego tylko kobieta jest pociągająca, który powiedziałby że dwóch facetów się całujących to jest normalne. Wzbudza to raczej obrzydzenie


...i geje mieliby szukać "ocieplenia" z takimi typkami homofobicznymi :cojest:

Twoje nidoczekanie złotko :glupek1: Wróć do szkoły (może jeszcze jesteś w trakcie), wyedukuj się, poczytaj sobie o seksualności człowieka, o tym czym jest orientacja seksualna. Zapoznaj się ze stanowiskami instytucji naukowych i organizacji zdrowia. Wyłacz swoje homofobiczne odczucia i wtedy będziemy gadać o wzajemnym "ociepleniu". Póki co nikomu, a przede wszystkim sobie nie dajesz na to szansy. Nie ma ocieplania wobec typków, którzy nie potrafią nic poza pogardą, poniżeniem, propagowaniem fałszywego mniemania, nienawiścią i niewiedzą.


Ostatnio edytowano Cz lut 21, 2013 14:44 przez Anonim (konto usunięte), łącznie edytowano 2 razy



Cz lut 21, 2013 14:38
Post Re: Czy to jeszcze moj kraj?
Mike29 napisał(a):
@zefciu
Wróć do dyskusji jak wytrzeźwiejesz. W przeciwnym wypadku nie licz na moją łaskę odpisywania Ci na zbyt wiele postów. Będę się ograniczać tylko do najlepszych kwiatków :D
Czyli nie napiszesz ani gdzie zaprzeczałem nauce, ani gdzie nawoływałem do nienawiści.


Cz lut 21, 2013 14:41
Post Re: Czy to jeszcze moj kraj?
Mike29 napisał(a):
...i geje mieliby szukać "ocieplenia" z takimi typkami homofobicznymi :cojest:

Twoje nidoczekanie złotko :glupek1: Wróć do szkoły (może jeszcze jesteś w trakcie), wyedukuj się, poczytaj sobie o seksualności człowieka, o tym czym jest orientacja seksualna. Zapoznaj się ze stanowiskami instytucji naukowych i organizacji zdrowia. Wyłacz swoje homofobiczne odczucia i wtedy będziemy gadać o wzajemnym "ociepleniu". Póki co nikomu, a przede wszystkim sobie nie dajesz na to szansy. Nie ma ocieplania wobec typków, którzy nie potrafią nic poza pogardą, poniżeniem, propagowaniem fałszywego mniemania, nienawiścią i niewiedzą.

Geje żeby dostać prawo do ,,małeżństw homo'', związków partnerskich i zakładania pedofilskich rodzin nie ograniczają się do jednostki kiedy ogół normalnych ludzi uważa ich za dewiantów, zboków, ludzi z zaburzeniami, lub dziwakami. Pisząc o ocieplaniu wizerunku pedziów nie pisałem oczywiście o sobie, bo dla mnie jak i dla wielu normalnych facetów, widok dwóch całujących się facetów na mieście jest równoznaczny z tym jakby oddwali stolec na środku zatłoczonej ulicy. To geje nachalnie swoje dewiacje pchają przed ludzi wzbudzjąc tym tylko niechęć społeczeństwa do siebie i Ty robisz to samo. O Twoich sprzedajnych naukowcach na usługach polityków już też pisałem. Ich rewelacje na rzecz polityki światowej i lobby dewiantów są dla mnie równoznaczne ze słowami naukowców mówiących do ludzi że trutka na szczury lub sól drogowa użyta do produkcji żywnośći nie mają wpływu na zdrowie ludzi. Oczywiście są też naukowcy którzy mają zgoła odienne zdanie, a patrząc jak w ostatnich latach działa światowa polityka sterując ludzmi i jaki wpłych ma lobby dewiantów, Twoi naukowcy są po prostu na usługach.


Cz lut 21, 2013 15:05

Dołączył(a): Pt gru 30, 2011 9:17
Posty: 11383
Post Re: Czy to jeszcze moj kraj?
quas napisał(a):
Pisząc o ocieplaniu wizerunku pedziów nie pisałem oczywiście o sobie, bo dla mnie jak i dla wielu normalnych facetów, widok dwóch całujących się facetów na mieście jest równoznaczny z tym jakby oddwali stolec na środku zatłoczonej ulicy.


O, a gdybym powiedział, że mam podobne odczucia widząc faceta całującego innego faceta w pierścionek?


Ot, np:
Obrazek

Brrr.

_________________
Lubię Starego czasem, to też sprawia
że się wystrzegam otwartej z nim wojny
Przecież to piękne, gdy Pan tak dostojny
Tak z samym diabłem po ludzku rozmawia.


Cz lut 21, 2013 15:08
Zobacz profil
Post Re: Czy to jeszcze moj kraj?
Jeden Post
Przykłąd jaki podałeś oznacza że możesz mieć podobne odzczucia kiedy na powitanie pocałujesz w policzek własnego ojca lub matkę.


Cz lut 21, 2013 15:15
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N mar 28, 2004 8:38
Posty: 4769
Post Re: Czy to jeszcze moj kraj?
Grzegor napisał(a):
pilaster napisał(a):
Niektórym pewnie dobrze, niektórym pewnie niedobrze. Ma Grzegor jakieś upoważnienie notarialne od wszystkich homoseksualistów do wypowiadania się w ich imieniu?
Większość nie chce.


Rozumiem,że Grzegor przeprowadził jakieś badania ankietowe wśród reprezentatywnej próbki populacji homoseksualistów? Skąd wie, czego chce "większość"?

A zresztą gdyby nawet, to jest mniejszość, która jednak chciałaby się wyleczyć :)


Cytuj:
pilaster napisał(a):
btw homoseksualizm nie musi być "chorobą psychiczną" aby być chorobą. Mukowiscydoza nie jest na ten przykład chorobą psychiczną, ale w ogóle chorobą jest.
Nie rozumiem: homoseksualizm jest to choroba zakaźna, a ma ją leczyć gastrolog?


A kto powiedział że zakaźna? Ponieważ jednak, jak nieustannie trąbi tutaj "nauka" Mike29 przyczyny homoseksualizmu nie są do końca ustalone, to hipotezy wirusowej nie można wykluczyć. :)

Zresztą akurat pilaster uważa, że jest to jednak jakaś wada genetyczna. Choroba podobna w genezie właśnie do mukowiscydozy.

Cytuj:
Nie ma sensu ustalania x za sprzeczne z normą tylko dlatego że x jest występuje rzadko o ile x nie powoduje żadnych negatywnych skutków dla organizmu


Akurat to x powoduje skutki bardzo poważne upośledzając zdolności prokreacyjne

Cytuj:
Inaczej należałoby uznać leworęczność za chorobę


Mańkuci nie mają upośledzonego dostosowania. Homoseksualiści mają.

Przypominam, że ani "nauka" Mike29, ani żaden inny wyznawca gejizmu nadal nie podał takiej definicji choroby, która by objęła pedofilię i zoofilię, a równocześnie nie objęła homoseksualizmu. :roll:

Dotychczasowych, raczej humorystycznych "prób" typu:

Choroba to coś co jest skorelowane z pedofilią
Choroba to gwałt


nie liczę. :)

_________________
Brothers, what we do in life, echoes in eternity

Jest inaczej - Blog człowieka leniwego


Cz lut 21, 2013 15:15
Zobacz profil
Post Re: Czy to jeszcze moj kraj?
JedenPost napisał(a):
O, a gdybym powiedział, że mam podobne odczucia widząc faceta całującego innego faceta w pierścionek?
Jeśli pocałunek w rękę budzi u Ciebie seksualne skojarzenia, to powinieneś się leczyć.


Cz lut 21, 2013 15:16

Dołączył(a): Pt gru 30, 2011 9:17
Posty: 11383
Post Re: Czy to jeszcze moj kraj?
@quas

Nie, bo oni są członkami rodziny. A to powyżej jest dość niesmaczne, aczkolwiek w rzeczywistości naturalnie nie mam tak dziwacznych skojarzeń i negatywnych emocji jak Ty.

Może jesteś na coś chory?

@zefciu

Nie budzi, nic na ten temat nie pisałem. Po prostu jest to dziwaczne i niesmaczne.

_________________
Lubię Starego czasem, to też sprawia
że się wystrzegam otwartej z nim wojny
Przecież to piękne, gdy Pan tak dostojny
Tak z samym diabłem po ludzku rozmawia.


Cz lut 21, 2013 15:19
Zobacz profil
Post Re: Czy to jeszcze moj kraj?
JedenPost napisał(a):
Po prostu jest to dziwaczne i niesmaczne.
Jest zupełnie normalne i nie ma w tym niczego niesmacznego.


Cz lut 21, 2013 15:27
Post Re: Czy to jeszcze moj kraj?
JedenPost napisał(a):
@quas
Może jesteś na coś chory?

On i kilku innych homofobicznych typków są chorzy na nienawiść, a powodem nienawiści wobec homo jest fakt, że ich homo nie podniecają. Funkcjonuje tu wyjątkowo prymitywna logika - mają wzwód na widok kobiet - nie ma ataku jest chęć seksu, nie mają wzwodu na widok facetów - nie ma chęci seksu, więc musi być atak, bo im nie stanął, a jak im nie stanął tzn. że geje są be i fe i wielka ohyda bo tako rzeczą homofoby.... Tak to działa, nie ma podniety tzn. że homo to choroba i że nauka dokonała spisku, a oni wiedzą od wszystkich lepiej, ponieważ odczucia homofobiczne są nieomylne i ponad wszelką nauką. Homofoby pełną gębą, wręcz modelowe przykłady. Na indywiduach zefciowo-pilastrowo-quasowo-witoldowych można by definicje homofobii wykładać i w szkołach dzieci przestrzegać, pokazując czym się kończy mieszanka uprzedzeń, nienawiści oraz braku edukacji :)


Ostatnio edytowano Cz lut 21, 2013 15:35 przez Anonim (konto usunięte), łącznie edytowano 3 razy



Cz lut 21, 2013 15:27
Post Re: Czy to jeszcze moj kraj?
JedenPost napisał(a):
Nie, bo oni są członkami rodziny. A to powyżej jest dość niesmaczne, aczkolwiek w rzeczywistości naturalnie nie mam tak dziwacznych skojarzeń i negatywnych emocji jak Ty.

Może jednak pocałunek w policzek własnego ojca też wzbudza w Tobie takie odczucia, bo ralacja między Papieżem Bendyktem a wiernymi i kapłanami jest tutaj podobna jak ta w Twojej rodzinie kiedy byś na powitanie pocałował własnego ojca. Oczywiście ja nie pisałem o przyjacielskim pocałunku, ani rodzinnym dwóch męszczyn tylko takim jakim jest między zakochaną kobietą i męszczyzną. Takie całowanie się na mieście dwóch pedziów jest dla wielu równoznaczne jakby oddawali stolec na zatłoczonej ulicy.


Cz lut 21, 2013 15:33
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 277 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL