Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt mar 29, 2024 1:31



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 277 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  Następna strona
 Czy to jeszcze moj kraj? 
Autor Wiadomość
Post Re: Czy to jeszcze moj kraj?
Mało tu treści, za to pełno wzajemnych oskarżeń, wycieczek osobistych, ataków personalnych.
W takim kształcie temat może się jedynie przysłużyć do zebrania ostrzeżeń, więc jeśli od teraz nie zyska na merytoryce to go zamknę.


Cz lut 21, 2013 17:17
Post Re: Czy to jeszcze moj kraj?
MARIEL napisał(a):
Mało tu treści, za to pełno wzajemnych oskarżeń, wycieczek osobistych, ataków personalnych.
W takim kształcie temat może się jedynie przysłużyć do zebrania ostrzeżeń, więc jeśli od teraz nie zyska na merytoryce to go zamknę.
Wraz z pilastrem i kilkoma innymi użytkownikami wręcz błagaliśmy Mike'a o argumentację merytoryczną. On jednak jej nie dał i nie daje. Proszę więc, by moderacja nie przedstawiała sytuacji tak, jakby wina była równomiernie rozłożona. Mike daje wyraźny znak, że nie interesuje go dyskusja i konfrontacja argumentów, a jedynie wygłaszanie "zdania nauki".


Cz lut 21, 2013 17:31
Post Re: Czy to jeszcze moj kraj?
Wina nie jest równomiernie rozłożona. Wina stoi po stronie bezczelnych, homofobicznych ataków celem odciągania od merytoryki dyskusji oraz skupiania uwagi ad personam na poszczególnych użytkownikach.

Witold napisał(a):
To co podałem, to jest twoja definicja homofobii, wyraźnie wynikająca z tego co homofobią nazywasz i kogo homofobem nazywasz.

Oducz się kłamstw Witoldzie. Nie ma mojej definicji homofobii, nigdy takowej nie tworzyłem ani nawet nie uzurpowałem sobie do tego prawa, w przeciwieństwie do Ciebie... Przytaczałem definicje Słownika Języka Polskiego oraz internetowej encyklopedii Wikipedia. Zgadzam się z ich definicjami i w oparciu o nie dokonuję ocen m.in Twoich postaw.


Ostatnio edytowano Cz lut 21, 2013 17:44 przez Anonim (konto usunięte), łącznie edytowano 4 razy



Cz lut 21, 2013 17:35
Post Re: Czy to jeszcze moj kraj?
@zefciu, może równomiernie, może nie równomiernie, tego nie określiłam. Widzę zagrania poniżej pasa z obu stron. Cudów nie oczekuję, ale jakby się dało stonować i nie atakować personalnie to już będzie super.


Cz lut 21, 2013 17:37
Post Re: Czy to jeszcze moj kraj?
MARIEL napisał(a):
@zefciu, może równomiernie, może nie równomiernie, tego nie określiłam.
Więc proszę określ.
Cytuj:
Widzę zagrania poniżej pasa z obu stron.
Proszę więc wskazać, gdzie tak zaatakowałem.
Cytuj:
Cudów nie oczekuję, ale jakby się dało stonować i nie atakować personalnie to już będzie super.
Rozumiem, że nie możesz wykorzystać uprawnień moderatora i zażądać od Mike'a, by wreszcie wskazał, gdzie nawoływałem do nienawiści do gejów? Albo gdzie kontestowałem naukę.


Cz lut 21, 2013 17:51
Post Re: Czy to jeszcze moj kraj?
Zefcio jest prowodyrem podjudzania innych homofobów przeciwko Mike29. Zefcio nie robi tu nic poza tym, że chce moderować tematy o homo. Podjudza, manipuluje, utrwala fałszywe mniemanie. Zefcio bawi się w moderatora.


Cz lut 21, 2013 17:56
Post Re: Czy to jeszcze moj kraj?
Moderator nie jest arbitrem, o czym doskonale zefciu wiesz i nie muszę rozstrzygać waszych sporów.
Nie napisałam także, że to Ty zaatakowałeś. "Zagrania poniżej pasa z obu stron" to co innego, niewątpliwie jesteś po jednej ze stron, ale nie jesteś jej jedynym reprezentantem.
Proszę jedynie o powstrzymanie się od ataków personalnych. Tyle z mojej strony.


Cz lut 21, 2013 18:00
Post Re: Czy to jeszcze moj kraj?
Mike29 napisał(a):
Zefcio jest prowodyrem podjudzania innych homofobów przeciwko Mike29. Zefcio nie robi tu nic poza tym, że chce moderować tematy o homo. Podjudza, manipuluje, utrwala fałszywe mniemanie. Zefcio bawi się w moderatora.
Gdyby zefciu był moderatorem, to Ciebie już dawno by nie było. Że zaś nie jest, to będzie jedynie do znudzenia domagał się, aby przykłady owego podjudzania, manipulowania, utrwalania fałszywego mniemania przedstawić.

Wielokrotnie na tym forum (i na ateiście też)
  1. Podkreślałem iż nienawiść do homoseksualistów jest czymś złym.
  2. Apelowałem, by nie ulegać wrażeniu, jakie sprawia Mike, bo homoseksualiści nie są tacy.
  3. Stwierdzałem, że nie należy nazywać homoseksualizmu chorobą.

Mike zaś regularnie zarzuca mi coś zupełnie odwrotnego, jednocześnie nie umiejąc zacytować. MARIEL zaś chroni go uważając, że rzucanie takimi zarzutami w kogoś, kto broni homoseksualistów jest OK.


Cz lut 21, 2013 18:05
Post Re: Czy to jeszcze moj kraj?
MARIEL, radzę zamknąć wątek. Zaraz po Twojej uwadze ze strony Mike29 padają ,,słowa mowy nienawiści'' i wyzywanie od bezczelnych homofobów ludzi którzy wyrażają zdanie odmienne od tego co by chciał słyszeć homoseksualista. Nie liczył bym że z jego strony FOBIA przez którą jest opanowany opadnie, o czym dał do zrozumienia jako pierwszy. Wątpię też żeby inni mieli milczeć na fobiczne ataki, zaczepki i prowokacje Mika.


Cz lut 21, 2013 18:17
Post Re: Czy to jeszcze moj kraj?
MARIEL mnie nie chroni, tylko się ze mną kłóci :)
Nie muszę dawać przykładów, ponieważ 90% Twoich zefciu postów choćby w tym temacie to jedno wielkie podjudzanie i szerzenie nienawiści wobec Mike29. Odkąd to spostrzegłem, że merytorycznie się nie udzialasz wcale, a jedyne na czym Ci zależy to rozwalanie dyskusji, przestałem odpowiadać na większośc twoich postów. Podobnie jak kilka innych osób, tak samo na ateiście. I bardzo słuszne to było posunięcie, trolli nie należy karmić :)


Cz lut 21, 2013 18:20

Dołączył(a): Śr gru 24, 2008 11:14
Posty: 4800
Post Re: Czy to jeszcze moj kraj?
Mike29 napisał(a):
Nie ma mojej definicji homofobii, nigdy takowej nie tworzyłem ani nawet nie uzurpowałem sobie do tego prawa


Uzurpowanie sobie prawa do definicji jednego, nic nie znaczącego słówka, to pikuś w porównaniu z tym co naprawdę robisz.

"Twoja definicja homofobii" wynika wprost z twojego zachowania, z tego co nazywasz homofobią i kogo nazywasz homofobem.


Cytuj:
Przytaczałem definicje Słownika Języka Polskiego oraz internetowej encyklopedii Wikipedia. Zgadzam się z ich definicjami i w oparciu o nie dokonuję ocen m.in Twoich postaw.


Ale przytoczyć jakieś moje "homofobiczne" wypowiedzi to nie łaska. Za trudne, od pół roku nie może żadnej znaleźć.

homophobia - an extreme and irrational aversion to homosexuality and homosexual people (Oxford Dictionary)

homofobia - silna niechęć do homoseksualistów i homoseksualizmu (Słownik PWN)


Cz lut 21, 2013 18:25
Zobacz profil
Post Re: Czy to jeszcze moj kraj?
@quas i inni zawsze jest mozliwosc oslepniecia na wpisy pewnych uzytkownikow, dopoki moderacja nie zmodernizuje forum i nie wprowadzi czarnej listy.
Jest to naprawde o wiele sensowniejsze niz rozmowa ze sciana.


Cz lut 21, 2013 18:27
Post Re: Czy to jeszcze moj kraj?
Ech...Kael wierz mi, że moderacja nie modernizuje forum, tylko je moderuje ;)
Sama czekam na nią z utęsknieniem.


Cz lut 21, 2013 18:29
Post Re: Czy to jeszcze moj kraj?
A ktos juz sie tym zajmuje, ze zapytam z ciekawosci? Czy to taka lista marzen nierealnych?


Cz lut 21, 2013 18:30
Post Re: Czy to jeszcze moj kraj?
Mike29 napisał(a):
szerzenie nienawiści wobec Mike29
Przecież Mike29 po to istnieje, by go nienawidzieć. To jednak nie homofobia. Przykładów moich wypowiedzi homofobicznych znaleźć nie umiesz.


Cz lut 21, 2013 18:40
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 277 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL