Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 27, 2024 13:59



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 6 ] 
 gicenie 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Śr lip 22, 2009 17:35
Posty: 1
Post gicenie
Witam.
Nie kazdy z Was wie zapewne co to jest cannabis. Otoz, jest to jedna z tych roslin, ktorych nazwy nie wolno wymawiac. Kocham Boga wierze, ze istnieje, ale czy naprawde zla rzecza jest popalac. Bog stworzyl ziemie i stworzyl tez rosliny. Palilem ostatnio przed lekcja religii i nie wiem czy jest to grzech ciezki. Poczulem, ze jednocze sie ze swiatem, jestem blizej, jestem wywyzszony. Oczywiscie wszystko jest dla ludzi po 4rech godzinach bylo ok.

_________________
~~~~~~~~~~~~~~


Pt wrz 11, 2009 13:01
Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Cz wrz 10, 2009 22:09
Posty: 20
Post 
Cytuj:
Poczulem, ze jednocze sie ze swiatem, jestem blizej, jestem wywyzszony.

To ma swoją nazwę : zwidy.
Cytuj:
zla rzecza jest popalac

Każdy nałóg jest zły.


Pt wrz 11, 2009 13:06
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt wrz 11, 2009 10:55
Posty: 8
Post 
Drogi Krzyśku,

jestem tu nowy, lecz chciałbym się z Wami przywitać, Bóg z Wami. Palenie marihuany, nieważne czy w formie tzw "papierosa" czy dożylnie, jest surowo zakazane przez Pismo Święte. Wplywa negatywnie na Twoj umysl i wypacza Twoje dzialania, przez co oddala Cie od poznania świata Bożego i daje fałsztywe poczucie spełnienia. Jedną z najgroźniejszych odmian tego narkotyku jest kokaina, która jest nieco innym typem używek i jest hodowana w Kolumbii oraz Peru. Może sprawić że zaczniesz wynosić rzeczy z domu by zamienić je na narkotyk. Jeśli paliłeś papierosa z marihuany, odmów pięć "zdrowasiek" :)


Pt wrz 11, 2009 13:06
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sie 31, 2009 6:49
Posty: 110
Post 
Bóg dał nam zdrowie i powinniśmy je szanować. To prawda, że Bóg stworzył rośliny ale każdne powinny być użytkowane zgodnie z przeznaczeniem. (jak wiemy mają swoje zastosowanie w medycynie)


Pt wrz 11, 2009 13:32
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt wrz 11, 2009 10:55
Posty: 8
Post 
Witaj klaudynka! palilas kiedys tzw. "dżontka" ? Bo moim zdaniem narkotyzowanie sie to grzech

_________________
„Ze wszystkich stron niegodziwi krążą, kiedy podłość wychwalana jest wśród synów ludzkich”


Pt wrz 11, 2009 13:57
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 9:16
Posty: 3755
Post 
Przed założeniem tematu sprawdzamy, czy nie był już taki poruszany za pomocą opcji "Szukaj". Był i to wielokrotnie, np. tu:
viewtopic.php?t=3023
Temat zamykam. Proszę o kontynuowanie w odpowiednim miejscu (np. powyższym).
jumik

_________________
Piotr Milewski


Pt wrz 11, 2009 15:36
Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 6 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL