Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 27, 2024 14:45



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 8 ] 
 Cyrograf, okultyzm. Duży problem.. 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Pn sie 03, 2009 15:19
Posty: 1
Post Cyrograf, okultyzm. Duży problem..
Witam.. Dzisiaj pod wpływem silnych emocji postanowiłem napisać na tym forum.

Otóż, moje życie nie jest zbyt ciekawe. Zero znaczących żyiowych osiągów, brak PRAWDZIWEJ wiary w Boga, oraz nieduża liczba przyjaciół skłoniła mnie do.. No właśnie. Zacząłem myśleć o podpisaniu paktu z Diabłem. Nie jest to rzecz którą chciałbym uczynić, ale też nie mogę się pozbyć tej myśli z głowy. Boję się, że Szatan przyjdzie "podpisać ze mną kontrakt" w trakcie snu. Że zmusi mnie do tego siłą.

Mam dobrego znajomego, który jest na seminarium. Polecił mi rozmowę z księdzem lub redemptorystą ( nie wiem, na czym polega różnica ). Niestety, jedyna taka osoba którą dażę niezmiernym szacunkiem oraz zaufaniem, wyjechała GDZIEŚ. Nie wiem gdzie, nie wiem kiedy wróci.

Wcześniej, w moim życiu miałem też do czynienia z okultyzmem. Nie, nie chodzi o wywoływanie duchów, lecz bardziej o coś.. Złego. "Stworzyłem przywołańca", którego teraz nie jestem w stanie kontrolować. Wysysa on moją energię życiową. To mnie właśnie wprowadziło w stan depresyjny..

Nie wiem, czy ktokolwiek uwierzy w to co piszę, ale BŁAGAM. Proszę o pomoc. Boję się.


Pn sie 03, 2009 17:28
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 17, 2006 18:47
Posty: 12979
Post 
Faktycznie trudno uwierzyć, szczególnie w ten cyrograf. Ciekaw jestem na jakim papierze jest on drukowany?

Natomiast jeśli naprawdę masz jakiś problem to potrzebujesz dwóch rzeczy: psycholog i ewentualnie egzorcysta i nie ma co zwlekać.

_________________
Pozdrawiam
WIST


Pn sie 03, 2009 18:50
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 9:16
Posty: 3755
Post 
Zajrzyj tutaj:
http://www.egzorcyzmy.katolik.pl/
szczególnie na "pierwsza pomoc" i znajdź tam egzorcystę, skontaktuj się z nim i porozmawiaj, spotkaj się. On powinien wiedzieć co dalej robić.

_________________
Piotr Milewski


Pn sie 03, 2009 19:21
Zobacz profil WWW

Dołączył(a): So cze 23, 2007 19:14
Posty: 72
Post 
tak jak napisał WIST albo psycholog albo egzorcysta, dobry egzorcysta bardzo szybko rozpozna czy to nękanie czy poprostu problem emocjonalny. Ale jak wielu egzorcystów radzi może najpierw porządna spowiedz, na którek powiesz co i jak, wybierz mądrego ksiedza i poproś o pomoc. JEśli nie pomoże zgłoś sie do swojej diecezji i poproś o namiary na diecezjalnego egzorcyste.


Pn sie 03, 2009 20:03
Zobacz profil

Dołączył(a): So wrz 15, 2007 12:25
Posty: 326
Post 
Uderz do psychologa, egzorcysty, w sprawach rozwoju duchowego z własnego doświadczenia polecam dominikanów.
Zapoznaj się też z krzyżem z medalionem św. Benedykta, na którym wyryta jest modlitwa (chyba modlitwa, ja to tak traktuję; warto, byś ją często powtarzał):

Krzyż święty niech mi będzie światłem
Smok niech nie będzie mi przewodnikiem
Idź precz szatanie, nie kuś mnie do próżności
Złe jest to co podsuwasz, sam pij truciznę

Obiecuję modlitwę, pozdrawiam.


Pn sie 03, 2009 21:11
Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Śr sty 13, 2010 1:28
Posty: 3
Post Re: Cyrograf, okultyzm. Duży problem..
Przywołanie Tulpy to rzeczywiście nieciekawa sprawa... ;/ ciekawi mnie skąd nauczyłeś się tej sztuki? znają ją jedynie mnisi buddyjscy któzy całe życie poddają się emdytacji. jęzeli silą umysłu stworzyłeś tulpę to i silą umysłu możesz ją odwołać i zniszczyć. pomoc egzorcysty moze się przydać :D


Śr sty 13, 2010 1:49
Zobacz profil

Dołączył(a): Wt wrz 01, 2009 14:28
Posty: 1680
Post Re: Cyrograf, okultyzm. Duży problem..
Do egzorcysty, jak najszybciej! I, podkreślam, KATOLICKIEGO KSIĘDZA egzorcysty, a nie do żadnych szarlatanów.

I przypadkiem nie próbuj robić żadnego "odwoływania", nie wracaj do okultyzmu w żadnej formie.

_________________
"Niech przeto ten, komu się zdaje, że stoi, baczy, aby nie upadł." (1 Kor 10, 12)


Śr sty 13, 2010 10:34
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 25, 2009 17:00
Posty: 165
Post Re: Cyrograf, okultyzm. Duży problem..
Przywołałeś przywołańca? Ekk... no o tym to jeszcze nie słyszałem, ale dobrze, że tu napisałeś. Możesz coś więcej napisać?

_________________
Tylko uczciwe życie jest szczęśliwe.

Platon


Śr sty 13, 2010 20:26
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 8 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL