Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N kwi 28, 2024 10:52



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
 Koniec świata już blisko 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): N cze 13, 2010 9:38
Posty: 129
Post Koniec świata już blisko
http://www.apokalipsa.info.pl/index3.htm

Czytajcie, czytajcie wszystko co tam jest napisane ...


Ostatnio edytowano So wrz 18, 2010 11:48 przez jumik, łącznie edytowano 1 raz

Zmniejszyłem litery tytułu postu na małe zamiast wszystkich wielkich



Wt wrz 07, 2010 20:35
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sie 16, 2010 18:34
Posty: 49
Lokalizacja: Chorzów
Post Re: KONIEC ŚWIATA JUŻ BLISKO
i wy w to wierzycie? że koniec świata idzie?


Wt wrz 07, 2010 20:45
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn gru 21, 2009 19:38
Posty: 503
Post Re: KONIEC ŚWIATA JUŻ BLISKO
Może nie koniec świata ale koniec czasu w którym władzę nad człowiekiem przejmuje odwieczny nieprzyjaciel Boga.
Co do tej strony zanim coś się powie może warto, przeczytać, pomyśleć i przynajmniej więcej się modlić.
Czy tak trudno wyobrazić sobie, że można jeszcze po tej stronie spotkać się z Bogiem, z Chrystusem?
Fakt dla wielu będzie to spotkanie ze Sprawiedliwością i prawdą o sobie samym i może być bardzo straszne.
Ale będą też i tacy, którzy staną twarzą w twarz z nieopisaną Miłością, Pięknem i Mocą z Bogiem z władcą wszechświata, z naszym Panem :)
Tu jest kilka orędzi, są to teksty z trzech ostatnich lat i można przyjrzeć się jak one ewoluowały w wyniku wydarzeń w kraju i na świecie.
http://www.otoczyniewszystkonowe.pl.tl/ ... artowa.htm


Wt wrz 07, 2010 21:18
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 17, 2006 18:47
Posty: 12979
Post Re: KONIEC ŚWIATA JUŻ BLISKO
Troszkę przeczytałem i obawiam się że stratą czasu jest to co sie tam proponuje. Jakiś pomnij Jezusa na górze. Zdaje się że ostatnio mamy troche kataklizmów, Jezus akurat pomników nie potrzebuje, ale ludzie w Bogatyni potrzebują domów. Pięknę s świątynie, jeśli stawiają je ludzie mający domy, a nie na odwrót.

Mailo być wyjasnione w prosty sposób po co ta intronizacja, a tak naprawdę nic nie wyjśniono. Dla mnie chocby prezydent stanął na podium i rzekł że za zgoda Sejmu Jezus jest króle Polski to nie miało by żadnego praktycznego znaczenia. Nie mogę się nadziwić że ktoś upatruje w tym ratunek. Po 2000 lat wielu nadal nie rozumie że to nie dane narody, ale ludzie są Kościołem. Niestety trudno pojąć że dziś narod to jednostki o przeróżnych przekonaniach. Nieporozumieniem jest mówienie o Polsce jako kraju takim czy innym bo ludzie prezentują rózne poglądy.

_________________
Pozdrawiam
WIST


Wt wrz 07, 2010 21:44
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn gru 21, 2009 19:38
Posty: 503
Post Re: KONIEC ŚWIATA JUŻ BLISKO
Ludzie sami się zamykają na działanie Ducha sprowadzając wszystko do tego, że są w stanie poradzić sami z problemami życia.
Bóg chce działać w naszym życiu, ale na siłę nie zbawia tych, co nie chcą się zbawić, choć ustami swych świętych mówi, że niema nic cenniejszego na świecie jak dusza ludzka. Tak samo by uratować to, co jest jeszcze do uratowania jako nas ludzi i co sobą reprezentujemy (cywilizację) musimy tego chcieć, jeśli tego nie chcemy to procesy, które człowiek zainicjował przyczynią się do tak wielkiej tragedii w świetle, których czas II WŚ jak i lata panowania komunizmu na świecie będą bledły.
Nie zastanawia, że wszystkie objawienia uznane przez KK. oraz zdjęcie potrzeby imprimatur przez Kościół na publikacje i czytanie ich przez wiernych wynikało to z głębszej analizy tego, co się dzieje w świecie.
Otóż jest bardzo wielka zbieżność tych wszystkich objawień, które miały miejsce od objawień fatimskich, a wiele do myślenia daje pozycja "Koniec czasów" gdzie Chrystus wyjaśnia Marii Valtorcie procesy, jakie nastąpią przed końcem czasów.
I zdumiewa celność tych tekstów, (choć mają miejsce w czasie trwania II WŚ), w jaki sposób opisują aktualne relacje człowieka do Boga, oraz konsekwencje wyborów, jakie człowiek dokonuje nie licząc się z Jego Prawem.
Warto przynajmniej tą pozycję przeczytać - link do fragmentu.
http://objawienia.pl/valtorta/koniec.html


Wt wrz 07, 2010 22:17
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn sie 30, 2010 19:55
Posty: 33
Post Re: Koniec świata już blisko
Słuchałam rekolekcji ks Natanka i muszę przyznać że zrobiły na mnie ogromne wrażenie.
Ciągle zastanawiam się czy faktycznie opisywana śmierć w,,dzienniczku siostry Faustyny,, to śmierć Piłsudskiego.Mam wątpliwości i nadal szukam odpowiedzi.
Jak kilka lat temu w małym kościółku słuchałam kazań ks Natanka który głosił iż do Zbawienia jest konieczna Intronizacja Chrystusa Króla muszę przyznać że zastanawiałam się głęboko nad tymi rekolekcjami i miałam ogromne wątpliwości że może dojść do Intronizacji i nie z powodu braku wiary ale czy znajdą się odważni którzy TO zapoczątkują.W ubiegłym tygodniu ulicami Warszawy przeszedł marsz członków którzy domagają się Koronacji Chrystusa.Wiem jaka jest postawa Kurii Metropolitalnej w Warszawie , wiem również że są takie Kurie które chcą by ogłoszono Chrystusa Królem - niestety głośno im nie wolno tego wypowiadać ponieważ ks Natanek otrzymał zakaz publicznych wystąpień.Jakiś czas temu słyszałam na antenie RM prośbę o wstawiennictwo się za ks Natankiem.Zastanawiam się nadal nad sensem ,,tego,, wszystkiego.Jest wiele niejasności ...a może nam nie jest dane wszystkiego wiedzieć.


Wt wrz 21, 2010 11:54
Zobacz profil

Dołączył(a): Wt wrz 21, 2010 19:56
Posty: 195
Post Re: KONIEC ŚWIATA JUŻ BLISKO
WIST napisał(a):
Troszkę przeczytałem i obawiam się że stratą czasu jest to co sie tam proponuje.

Zgadzam się, pisanie o tym to strata czasu, bo wszystko w rękach Boga.


Wt wrz 21, 2010 20:08
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 15, 2010 21:21
Posty: 30
Post Re: Koniec świata już blisko
znalazłam to sobie dzisiaj
http://polskiesm.pl/Dokumenty/22_Dokad_ ... _Lucji.pdf


Wt wrz 21, 2010 21:19
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt lip 02, 2010 9:32
Posty: 13
Post Re: Koniec świata już blisko
A któż to może wiedzieć!Nawet o.Joachim tego nie wiedział,a książkę o paruzji napisał.


Wt wrz 21, 2010 21:39
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt mar 31, 2009 4:54
Posty: 1993
Post Re: Koniec świata już blisko
Zaprawdę cienka jest granica pomiędzy słusznością a śmiesznością poglądów.


Wt wrz 21, 2010 21:53
Zobacz profil
Post Re: Koniec świata już blisko
kasiula55 napisał(a):
Jak kilka lat temu w małym kościółku słuchałam kazań ks Natanka który głosił iż do Zbawienia jest konieczna Intronizacja Chrystusa Króla


Z tego, co mi wiadomo, to do zbawienia jest potrzebny Pan Jezus i to, co zrobił. I to nam spokojnie wystarczy.

Trzeba nam się bardziej przejąć Ewangelią, niż prywatnymi objawieniami.


Wt wrz 21, 2010 23:09

Dołączył(a): Pn gru 21, 2009 19:38
Posty: 503
Post Re: Koniec świata już blisko
Ale w Ewangelii (Listy) też jest napisane by czytać i słuchać ale poddawać to rozumowi.


Śr wrz 22, 2010 20:21
Zobacz profil
Post Re: Koniec świata już blisko
atryda napisał(a):
Ale w Ewangelii (Listy) też jest napisane by czytać i słuchać ale poddawać to rozumowi.

Czytać - co? Słuchać - kogo? Poddawać rozumowi... No właśnie! Rozumowi!
Możesz podać sigle fragmentu, na który się powołujesz?

Bo jeśli czytać, to może to:
Przyjdzie bowiem chwila, kiedy zdrowej nauki nie będą znosili, ale według własnych pożądań - ponieważ ich uszy świerzbią - będą sobie mnożyli nauczycieli. Będą się odwracali od słuchania prawdy, a obrócą się ku zmyślonym opowiadaniom. (2Tm 4,3-4)


Śr wrz 22, 2010 20:52

Dołączył(a): N cze 13, 2010 9:38
Posty: 129
Post Re: Koniec świata już blisko
W ostatnich dniach - mówi Bóg - wyleję Ducha mojego na wszelkie ciało,
i będą prorokowali synowie wasi i córki wasze,
młodzieńcy wasi widzenia mieć będą,
a starcy - sny.
18 Nawet na niewolników i niewolnice moje
wyleję w owych dniach Ducha mego,
i będą prorokowali.
19 I sprawię dziwy na górze - na niebie,
i znaki na dole - na ziemi.
Krew i ogień, i kłęby dymu,
20 słońce zamieni się w ciemności,
a księżyc w krew,
zanim nadejdzie dzień Pański,
wielki i wspaniały.
21 Każdy, kto wzywać będzie imienia Pańskiego,
będzie zbawiony.
2 rozdział Dziejów Apostolskich.


Cz wrz 23, 2010 15:09
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz gru 24, 2009 21:23
Posty: 806
Post Re: Koniec świata już blisko
Nedzna tego Ducha Bóg wylewa od prawie 2000 lat, i prorokują, i mają widzenia, a końca świata nie było....

_________________
Szukaj mnie
Bo sama nie wiem już
Bo nie wiem kiedy sama się odnajdę.


Cz wrz 23, 2010 16:48
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL