Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N kwi 28, 2024 5:12



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2481 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 162, 163, 164, 165, 166
 Polska Zjednoczona Platforma Obywatelska 
Autor Wiadomość
Post Re: Polska Zjednoczona Platforma Obywatelska
Witold napisał(a):
Mike29 napisał(a):
Nie wiem skąd te wnioski Alus? Nigdzie nie opiniowałem, że Palikot będzie premierem.


Anna Grodzka prezydentem, a Biedroń pierwszą damą...

Jeśli już to chyba na odwrót Witoldzie :D Czyżbyś chciał publicznie ich obrazić? Tłumacz się! Grodzka to Pani, a Bedroń to Pan, Witoldzie :-)


Wt lut 05, 2013 4:07
Post Re: Polska Zjednoczona Platforma Obywatelska
Cytuj:
Jeśli już to chyba na odwrót Witoldzie :D Czyżbyś chciał publicznie ich obrazić? Tłumacz się! Grodzka to Pani, a Bedroń to Pan, Witoldzie :-)

Panie nie posiadają zdolności zapładniania, a Pan w związku homo jest chyba raczej 2 w 1 :D


Wt lut 05, 2013 9:50
Post Re: Polska Zjednoczona Platforma Obywatelska
Cytuj:
Prawdą jest, że to Twój guru "Jarosław Polskę zbaw" wywala z partii jedynie słusznej wszystkich, którzy ośmielą się myśleć samodzielnie
- jutro o tej porze będzie siarczysty mróz - tak to sie ma do tego
Cytuj:
ja poakzuje ci jak grupa nierobów straciła dotacje a mimo to przyznała sobie premie , a ty mówisz że to dobrze .
- no chyba że guru donald powiedział alus że tak można ale po co psioczyć wtedy na jarka .Cós jak obłuda czy co . :zdrowie:


Wt lut 05, 2013 10:35
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt cze 15, 2012 21:23
Posty: 3341
Post Re: Polska Zjednoczona Platforma Obywatelska
pilaster napisał(a):
Lurker napisał(a):
Będę złośliwy: a jeśli Grodzka okaże się kompetentna?


Należy w to wątpić. Gdyby Grodzkie było zdolne i kompetentne, to mogłoby robić karierę, także polityczną, jako osoba zdrowa, a nie okaleczać się w tym celu. :(

Ależ Grodzku się nie okaleczełu - uzgodniono tylko jenu płeć ciała z płcią przez nu odczuwaną, o tyle, o ile się dało. ; ) Fakt, wygląda koszmarnie.

_________________
In my spirit lies my faith
Stronger than love and with me it will be
For always.

Orkiestra!


Wt lut 05, 2013 12:19
Zobacz profil
Post Re: Polska Zjednoczona Platforma Obywatelska
Lurker napisał(a):
Ależ Grodzku się nie okaleczełu - uzgodniono tylko jenu płeć ciała z płcią przez nu odczuwaną, o tyle, o ile się dało. ; ) Fakt, wygląda koszmarnie.
Załóżmy jednak roboczo, że Grodzki jakoś tam przewidział, że zrobi karierę polityczną jako transseksualista. W takim układzie przejście operacji mogłoby być podyktowane politycznymi motywami. Czy osoba ta rzeczywiście się czuje, czy nie czuje kobietą/mężczyzną - tego nie wiem. Wiem, że żaden z Grodzkiej polityk - politycy nie płaczą publicznie, że im ktoś przykre słowo powiedział.


Wt lut 05, 2013 12:31
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 23, 2003 0:41
Posty: 4101
Post Re: Polska Zjednoczona Platforma Obywatelska
Wątek chwilowo zamykam.
Proszę nie pisać w moderacji próśb o odblokowanie - kiedy uznam za stosowne odblokuję.
Niektórym użytkownikom przyda się chwilowa przerwa. Jeżeli uwagi personalne będą pojawiały się w innych tematach - rozważę bany czasowe dla poszczególnych osób - mimo, że liczba przyznanych ostrzeżeń nie będzie wystarczająca.

_________________
Mądremu tłumaczyć nie trzeba, głupi i tak nie zrozumie.


Wt lut 05, 2013 12:52
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 2481 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 162, 163, 164, 165, 166

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL