Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N kwi 28, 2024 17:18



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 5 ] 
 Grzech 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): N cze 05, 2011 7:43
Posty: 3
Post Grzech
Mam pytanie właściwie dwa. Czy jest to grzech ciężki kiedy wziąłem rodzicom pieniądze bez ich zgody?? A drugi grzech to : wczoraj było spotkanie i ksiądz kazał rozdać wszystkim smakołyki które tam były gdy już posprzątałem poszedłem z kolegami do domu a oni zza krzaka wyciągają dużo cukierków czy ja mam grzech że pomogłem im to nieść??? Dziękuje za odp.


N cze 05, 2011 8:09
Zobacz profil

Dołączył(a): N cze 05, 2011 7:43
Posty: 3
Post Re: Grzech
A z braniem tych pieniędzy dokładnie było tak: pożyczyłem rodzicą pieniądze potem potrzebowałem i wziołem ale jednak ich nie wydałem dlatego oddałem je spowrotem.


N cze 05, 2011 8:22
Zobacz profil
Post Re: Grzech
Sam najlepiej wiesz jak było.Jeśli nie było intencji zabrania czy też kradzieży i maiłeś zamiar o tym powiedzieć rodzicom to grzechu nie ma.
Co do tych słodyczy to trochę to niejasne jak dla mnie.Czy Ty ich zachęciłeś aby oni te słodycze wzięli?
Jeśli nie to oni mają grzech nie Ty.


N cze 05, 2011 9:28
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 9:16
Posty: 3755
Post Re: Grzech
Może to Ci pomoże:
"Czy to grzech (ciężki)?" - zanim zapytasz

_________________
Piotr Milewski


N cze 05, 2011 10:27
Zobacz profil WWW

Dołączył(a): N cze 05, 2011 7:43
Posty: 3
Post Re: Grzech
Nie nie zachęciłem ich. Bo gdy posprzątaliśmy to szliśmy a oni nagle cztery torebki wyciągają. A te pieniądze napewno zaraz bym oddał. Dziękuje bardzo za odp. Strasznie się wachałem a tak to już wiem. Dzięki.


N cze 05, 2011 11:29
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 5 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL