Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N kwi 28, 2024 1:04



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 6 ] 
 Żałuję 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Śr cze 08, 2011 21:24
Posty: 1
Post Żałuję
Mam 23 lat i zrobiłam coś, czego sama nie akceptuję. Byłam związana z żonatym mężczyzną i do tego innego wyznania. Spotykałam się z nim ponad rok temu przez około dwa miesiące. Ten czas wspominam jako okres zamroczenia, wiedziałam, że moje postępowanie jest złe, ale odpychałam te myśli i czułam się bezkarna. Teraz, kiedy myślę o tym, jak bardzo skrzywdziłam tamtą kobietę, moją rodzinę i przede wszystkim siebie, swoje ciało – brzydzę się sama sobą. Tak bardzo chciałabym być powrotem tą niewinną dziewczyną, która się codziennie modli i żyje w zgodzie w wiarą. Czuję się niegodna wybaczenia, sama sobie nie potrafię wybaczyć. Jestem brudna! Czy Bóg mi kiedyś wybaczy?


Śr cze 08, 2011 21:29
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So maja 02, 2009 17:53
Posty: 31
Post Re: Żałuję
Współczuję Ci, że zbłądziłaś... Wydaje mi się, że każdemu może się zdarzyć. Jeszcze nie wszystko stracone.
Wydaje mi się, że powinnaś (jeśli jeszcze tego nie zrobiłaś) wyznać to szczerze na spowiedzi, opowiedzieć co czujesz. Możesz wciąż żyć w zgodzie z wiarą. Pewnie nie zniknie od razu poczucie winy, ale najważniejsze że już z tym skończyłaś i żałujesz. Wierzę, że Bóg Ci już wybaczył. Z Bogiem;)

_________________
http://www.emetro.pl/emetro/1,85616,4672584.html
http://www.humanitarni.pl/


Śr cze 08, 2011 22:03
Zobacz profil

Dołączył(a): Wt wrz 01, 2009 14:28
Posty: 1680
Post Re: Żałuję
Oczywiście, że Bóg Ci wybaczy! Już Ci wybaczył! Jeśli się z tego jeszcze nie wyspowiadałaś to się wyspowiadaj a potem musisz postarać się pogodzić sama ze sobą, bo Bóg wybaczył Ci z pewnością :)

_________________
"Niech przeto ten, komu się zdaje, że stoi, baczy, aby nie upadł." (1 Kor 10, 12)


Cz cze 09, 2011 8:20
Zobacz profil

Dołączył(a): So lip 03, 2010 21:56
Posty: 60
Post Re: Żałuję
Kallina, takie zamartwianie się i rozpaczanie ponad miarę nawet i nad dużym grzechem raczej chrześcijańskie nie jest. Bóg chce żebyś zapłakała raz a potem już wzięła się za nowe życie. Dlatego do grzechów raz zmazanych podczas sakramentu spowiedzi nie wraca się już ponownie przy spowiedziach następnych.
Zresztą... i tak tylko po ludzku patrząc do niczego dobrego takie rozpamiętywanie nie prowadzi, najważniejsze, że zrozumiałaś swój błąd i to, że kogoś skrzywdziłaś. Jeszcze jak byś mogła jakoś to naprawić, wynagrodzić tamtej kobiecie. Ale tu zdaje się, że tylko Twoje trzymanie się jak najdalej od tamtego mężczyzny będzie i tak najlepsze. To tak nie wiedząc czy tamto małżeństwo się ostało czy nie. Teraz zachowaj w pamięci tylko na tyle żeby starych błędów nie powtarzać, wyciągnij wnioski, wyspowiadaj się no i więcej tak nie rób ;-). Rozpacz nic Ci nie da. Myślisz, że jesteś na forum jedyna, która zrobiła w przeszłości coś czego się potem wstydziła....

pozdrawiam j.


Cz cze 09, 2011 9:38
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 9:16
Posty: 3755
Post Re: Żałuję
Cieszę się z Twojego nawrócenia! :) Nawet sobie nie wyobrażasz jak bardzo Bóg i aniołowie też cieszą się teraz z Twojego nawrócenia w niebie! Nie wyobrażasz sobie jak bardzo Bóg starał się o Twoje nawrócenie, które nastąpiło! On Cię kocha i chce Ci wybaczyć i oczyścić Cię z wszelkiego grzechu. On pragnie Cię zbawić.

Pamiętasz przypowieść o synu marnotrawnym? Albo o zagubionej owcy?

Przeczytaj proszę 15 rozdział Ewangelii Łukasza, który jest właśnie o przebaczeniu Bożym. Znajdziesz go w całości tutaj:
http://www.biblia.pl/rozdzial.php?id=330


"A trzeba się weselić i cieszyć z tego, że ten brat twój był umarły, a znów ożył; zaginął, a odnalazł się."
Łk 15, 32

"Powiadam wam: Tak samo w niebie większa będzie radość z jednego grzesznika, który się nawraca, niż z dziewięćdziesięciu dziewięciu sprawiedliwych, którzy nie potrzebują nawrócenia."
Łk 15,7

"Tak samo, powiadam wam, radość powstaje u aniołów Bożych z jednego grzesznika, który się nawraca."
Łk 15,10

Jak mówi Pismo: "Choćby wasze grzechy były jak szkarłat, jak śnieg wybieleją".


Witaj z powrotem przy Bogu :)
pomodlę się za Ciebie

_________________
Piotr Milewski


Cz cze 09, 2011 13:03
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 05, 2011 18:22
Posty: 109
Post Re: Żałuję
Miłosierdzie Boże jest nieskończone i wybacza każdy grzech .


Cz cze 09, 2011 13:24
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 6 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL