Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N kwi 28, 2024 15:33



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3 ] 
 "Trudny" ojciec 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Pn sie 08, 2011 19:42
Posty: 30
Post "Trudny" ojciec
Moim problemem jest ojciec , któremu nie bardzo leży to ze tak angażuję się np. w życie parafii , kościoła, chodzę na msze , często po prostu przebywam, słucham muzyki religijnej , konferencji itp.

mówi , ze mam się uspokoić , owi ze przesadzam ...

moja mama mi pomaga , ale kiedy chcę pojechać na jakiś kurs jest gorzej ,bo ona nie chce stawać między jakimś wyborem , podziałem.
mianowicie teraz , we wrześniu bardzo chciałbym się wybrać na taki , a kiedy proszę ,błagam słyszę "nie , bo nie" , "nie dyskutuj " itp.
Jestem w kropce, nie wiem co mam robić , a bardzo chcę rozwijać się duchowo , poznawać Boga , zagłębiać się.

nie wiem ,czego chwytać.

Bardzo proszę o modlitwę.


Pt sie 19, 2011 21:02
Zobacz profil

Dołączył(a): Wt wrz 01, 2009 14:28
Posty: 1680
Post Re: "Trudny" ojciec
Masz 18 lat, może warto ojcu powiedzieć, że możesz robić to co chcesz? Zwłaszcza, że w żaden sposób nie robisz sobie krzywdy, nie pijesz, nie ćpasz, nie balujesz do rana tylko siedzisz sobie grzecznie z przyzwoitymi ludźmi i słuchasz księdza ;)

Mówiąc już zupełnie poważnie: znam ten ból, mi też się zdarzyło parę razy od mojego ojca usłyszeć bardzo nieprzyjemne słowa na temat np. tego że słuchałam jakichś konferencji. To jest przykre, ale to jest twoje życie i powinnaś dążyć do tego, na czym ci zależy. Pamiętaj:

Nie sądźcie, że przyszedłem pokój przynieść na ziemię. Nie przyszedłem przynieść pokoju, ale miecz. Bo przyszedłem poróżnić syna z jego ojcem, córkę z matką, synową z teściową; i będą nieprzyjaciółmi człowieka jego domownicy. (Mt 10, 34-36)

Powodzenia. Nie daj się zniechęcić.

_________________
"Niech przeto ten, komu się zdaje, że stoi, baczy, aby nie upadł." (1 Kor 10, 12)


So sie 20, 2011 12:43
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn sie 08, 2011 19:42
Posty: 30
Post Re: "Trudny" ojciec
Tak , tylko on nie potrafi zrozumieć że "oddycham Bogiem" , że nie chcę robić bez Niego ani kroku. a być tak jak on , chce. Nie trafiają żadne argumenty , aby nauka , nauka , nauka.( muszę wytrwać jeszcze rok)
Nie chcę mieć w domu takiej atmosfery ale nie chcę też żeby ciągle była jego racja choć jej nie ma.
Na pewno się nie poddam i będę walczyć.

"Bo góry mogą ustąpić i pagórki się zachwiać, ale miłość moja nie odstąpi od ciebie .."


So sie 20, 2011 13:48
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 3 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL