Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz cze 06, 2024 3:34



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 
 Dręczące pytanie o "czystość" 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): So paź 22, 2011 17:50
Posty: 1
Post Dręczące pytanie o "czystość"
Niedawno oglądałem na youtube filmiki. Zwykłe filmiki o grze (minecraft), z różnymi pomysłami do tej gry itp. Ale później zauważyłem z boku filmik, też z minecrafta, podpisane coś "sex"... Zastanawiałem się czy wchodzić, oglądać, w końcu wszedłem... Włączyłem parę filmików kolejnych, podobnie podpisanych. Nie było w nich nic z realnego życia. Tylko prymitywnie przedstawione wiecie co... Chwilkę oglądałem, potem szybko wyłączyłem wszystko.
I teraz nie wiem... Podejrzewam, że to grzech, ale czy ciężki? Jestem w wieku dojrzewania, nie, żebym się jakoś bronił... Proszę o odpowiedź. Może się to wydać błahe, ale bardzo proszę o szczerą odpowiedź.


So paź 22, 2011 18:13
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 17, 2006 18:47
Posty: 12979
Post Re: Dręczące pytanie
1. Nie powierzamy takich spraw obcym ludziom na forum.
2. Tu jest forum dyskusje i liczyć można jedynie na dyskusję, oraz opinie, a nie rozsądzenie.
3. Nie ma gwarancji że zostałeś dobrze zrozumiany, ani że to co napisałeś obiektywnie przedstawia sprawę.
4. Pytać o to czy popełniło się grzech należny u spowiedzi i masz takie prawo.
5. Grzechem jest coś co zrobiłeś dobrowolnie i świadomie. Byłeś ciekaw, wszedłeś, ale szybko opuściłeś to miejsce. Lepiej żebyś w ogóle nie wchodził, ale na Twoim miejscu po prostu spytałbym spowiednika, a nade wszystko to Ty musisz sam rozsądzić.

_________________
Pozdrawiam
WIST


So paź 22, 2011 18:17
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 2 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL