Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 27, 2024 18:06



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
 Nie mogę znaleźć Boga 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): N kwi 29, 2012 11:05
Posty: 1
Post Re: Nie mogę znaleźć Boga
Również zagubiłem się na swojej drodze życia,na której był Bóg lecz sam z własnej winy to utraciłem.Ciężko mi bo nie potrafię już się modlić,rozmawiać z Nim,nie chodzę do Kościoła ani do spowiedzi mam poczucie wstydu i odrzucenia,mam wiele problemów natury moralnej i nie bardzo wiem jak to rozwiązać,czuje że żle się modlę nie tak, a moja modlitwa wcale nie zostaje chyba wysłuchana.Mam nadzieję że nawet jeżeli jest tak zle to wszystko wróci do normy może to sprawić tylko ON wieżę w to i czekam cierpliwie choć upadam codziennie to podnoszę się i zaczynam od nowa tak bez ustanku to jest ważne że masz siłę powstać,znajdziesz w sobie i ty w końcu odwagę by odnaleźć Boga i miłość tego ci życzę....


Wt maja 01, 2012 11:21
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn lis 15, 2010 14:15
Posty: 189
Post Re: Nie mogę znaleźć Boga
Hej,
Przykro czytać że masz problemy, ale głowa do góry. Jeżeli pragniesz nawrócenia, to musisz się dowiedzieć kim ten Bóg w ogóle jest :P. Spróbuj przeczytać jedną, całą Ewangelię (np. Łukasza). Jak to robić, to proszę tutaj : http://adonai.pl/czytania/?id=82 .

I jest wiadome, że ciężko się wyrwać ze starych kolein. Więc żeby to zrobić, to trzeba "wszystko robić na opak". Skoro mało pracowałeś do tej pory, to pracuj teraz dużo. Skoro nie modliłeś się, zacznij. Skoro wstawałeś późno, to zacznij wstawać wcześnie. Jak nie czytałeś PŚ, to czytaj :). Zrób przemeblowanie w pokoju. Uśmiechnij się do sąsiada. Tu chodzi o metanoie - zmianę myślenia.

A żeby Ci się chciało, to zakochaj się w Bogu :). Dojdziesz do pewnego momentu, kiedy nie będziesz mógł żyć bez niego. Ale nic "na szybko", małymi krokami. Nie rób planów na tydzień, zrób sobie plan "na dziś". I wmawiaj sobie, że to tylko dzisiaj, że to tylko jeden dzień. To też pomaga :)

Z mojej strony obiecuję modlitwę. Powodzenia :)


Śr maja 02, 2012 17:19
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 02, 2012 14:43
Posty: 10
Post Re: Nie mogę znaleźć Boga
Zobacz, jak spędzasz wolny czas i czym się otaczasz. Może w wolnych chwilach słuchaj sobie jakiś konferencji religijnych dla młodzieży, jest tego pełno w sieci. Może jakieś książki o duchowości? To bardzo ważne, czym człowiek się na co dzień otacza. Pomyśl, może takie źródła pomogą w szukaniu drogi, przy tym znajdziesz odpowiedzi na różne pytania i dostaniesz wskazówki co do dróg dalszego wzrastania i rozwoju.

_________________
Oby mi Bóg dał słowo odpowiednie do myśli
i myślenie godne tego, co mi dano!
(Mdr 7, 15a)


Śr maja 02, 2012 20:05
Zobacz profil
Post Re: Nie mogę znaleźć Boga
Od początku Twojej kariery na forum miewam okazje natknąć się na Twoje wypowiedzi i jedyny wniosek jaki mi się nasuwa to że masz nieco powykręcaną psychikę. Zastanów się nad sobą i nad tym co prezentujesz.


Śr maja 02, 2012 21:28
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL