Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt maja 10, 2024 7:39



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 7 ] 
 Moja 'niezwykła' historia 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): N mar 04, 2012 1:13
Posty: 8
Post Moja 'niezwykła' historia
Długo zastanawiałam się nad tym czy podzielić sie z Wami moją sprawą, która jest dosyć dziwna.
Rok temu poszłam z koleżanką biura, siedziało 3 chłopaków ( nie znałyśmy ich, pierwszy raz widziałyśmy) Spojrzałam jednemu w oczy i po prostu poczułam, że to ten. Oczy których nigdy nie zapomne, jedna wielka tajemnica. Myślałam o nim cały dzień. Weszłam na facebooka i go znalazłam. Byłam w szoku, to był on. Do dziś zastanawiam się jak go znalazłam, chłopaka widziałam pierwszy raz. Czy to nie dziwne? nie tak bardzo jak to co sie dalej działo. Wysłałam zaproszenie, napisał do mnie. I się zaczęło, pisaliśmy przez pare dni. Trwało to chyba przez tydzień, nikt nigdy nie widział mnie tak szczęsliwej, przyjaciele w szoku. Na jednym z festynów byłam z dwoma koleżankami onz dwoma kolegami. Widział mnie, po jakimś czasie zadzwonił czy się spotkamy. Zgodziłam się i tak w 6 się poznaliśmy. Jeden z jego kolegów zachowywał się jak idiota, wszystko zepsuł, zakrywał się gazeta ( chyba był zestresowany i tak to się odbiło na nim) spotkanie nie należało do udanych. Ale myślałam, że musiałam mu sie spodobać skoro zadzwonił, on zachowywał się jak najbardziej ok, tak czy siak byłam bardzo szczęśliwa, do czasu. W nocy napisał do mnie, przeprosił za zachowanie kolegi. I kontakt się urwał, pisałam do niego czemu tak jest? czemu juz ze sobą nie rozmawiamy. Odparł, że ma poważne problemy i że na nic nie ma ochoty. Byłam załamana, bez życia. Po miesiącu napisałam do neigo, był na jakiejś imprezie i ktoś z jego telefonu bardzo mnie obrażał w smsach. Na nastepny dzień napisał tylko, że to nie on pisał, znów kontakt się urwał. Mimo wszystko nie odpuściłam, po 2 miesiacach napisałam czy wszystko u neigo ok i czy dalej ma mnie dgzieś. Pisaliśmy troche, było w miare ok ale potem znow cisza. Było tak parę razy. Po jakimś czasie moja serdeczna przyjaciółka napisała do neigo czy zamierza tak odpuścic sprawe ze mna. Wtedy on napisał jej wszystko, że w ten sam dzień gdy poznał mnie poznał też inną dziewczyne w ktorej sie zakochał, w meidzy czasie jego przyjaciel popełnił samobojstwo. Był załamany. A ta dziewczyna zdradziła go z jego kumplem na ów imprezie kiedy były smsy do mnie. Jak to facet wszystko dusił w sobie, poszedł na trening, nie rozgrzał się i poważnie uszkodził sobie noge. Miał 2 operacje, przeszczep. W tym czasie znów ja napisałam do neigo, tak po prostu jak sie czuje. Zapomniałam dodać, że każdego dnia do dziś modle się za niego. Jeszcze przed świetami tez napisał do mnie. Wyżalił się, napisał mi o tej dziewczynie, że napisałby że to wszystko przez nią ale nie chce wyjśc na dupka... dodał że jak bede chiała to zawsze możemy pogadać, ale jeśli mam sobie robić nadzieje to to się wszystko mija z celem. Napisałam mu, że lepiej jeśli nie ebdziemy ze soba rozmawaic. Ale nie mogłam, po 3 meisiacach napisałam do neigo ( czyli jakis tydz temu) trochę popisaliśmy ale znow mnie olał. Może dla Was ta sprawa jest normalna, ale uwierzcie że w meidzy zcasie dzialy sie takie rzeczy których nie moge objać rozumem. Sny, osoby bardzo do neigo podobne,i to że pare rzeczy przewidziałam w tej sprawie, a nie mialam sie na czym opierac. Kiedys miałam jakiś głos, że trzeba isc do kosciola, poszlam i na kazaniu byla doslawnie ta historia opisana! Dużo szczegolow, i nie myslcie że wariuje. Ludzie którzy znają tę sprawę twierdzą, że to dziwne i nie potrafią tego wytłumaczyć, choćby to że go znalazłąm. Mija już rok a ja dalej coś do neigo czuje, martwię się. Ale wiem że nic nie moge zrobić, nie cche wyjsc tez na nachalną. Zastanawiam się po co Bóg dał mi tę sprawę i czy pewnego dnia ten chłopak spojrzy na mnie i się zakocha, bo przy nim byłam szczesliwa, wiem że to dziwne.. Proszę napiszcie mi co o tym myślicie, jaki jest w tym udział Boga? Czy to jest normalne?


N mar 04, 2012 2:08
Zobacz profil
Post Re: Moja 'niezwykła' historia
Moim zdaniem jemu nie zależy. Zobacz, non stop ty piszesz, a on?
Jeżeli byłby zainteresowany - napisałby.
Miałam podobną sytuację. Też myślałam, że to ten, bo "wszystkie znaki na niebie i ziemi" na to wskazywały.
Jednak nie.
Odpuść.


N mar 04, 2012 11:12

Dołączył(a): N mar 04, 2012 1:13
Posty: 8
Post Re: Moja 'niezwykła' historia
nie mam zamydlonych oczu, wiem że nie zachowuje się jakby coś miało być. Ale naprawde mam wrażenie że nie bez powodu Bóg dał mi tę sprawę i że coś jeszcze się wydarzy. Ale już niczego nie oczekuje


N mar 04, 2012 11:54
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 23:17
Posty: 8670
Post Re: Moja 'niezwykła' historia
Może coś się wydarzy ale myślę, że równie dobrze może to być koniec.

joakami napisał(a):
mam wrażenie że nie bez powodu Bóg dał mi tę sprawę
W tym wypadku nauka może płynąć też taka, że nie wszystko, co wydaje się sensowne, faktycznie ma sens.

To przede wszystkim od nas zależy, czy coś dobrego wyciągniemy z naszych doświadczeń.

_________________
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

~ Pink Floyd, "Hey you"


N mar 04, 2012 12:53
Zobacz profil

Dołączył(a): N mar 04, 2012 1:13
Posty: 8
Post Re: Moja 'niezwykła' historia
jak najbardziej to rozumiem.
nie zapomne tego jak go poznałam i pare dni po tym jak było meidzy nami ok, to położyłam się na łożku, puściłam jedną z piosenek hillsongów (świetne piosenki, do Boga;)) i dziękowałam Bogu za to że jest jak jest, byłam taka szczesliwa.


N mar 04, 2012 14:05
Zobacz profil

Dołączył(a): N gru 17, 2006 14:05
Posty: 295
Post 
też tak kiedyś miałam, długo się łudziłam, że może jednak, bo wszystko wtedy wskazywało na niego :) i ostatecznie nic z tego nie wyszło.
Cytuj:
joakami napisał(a):
mam wrażenie że nie bez powodu Bóg dał mi tę sprawę

pozbądź się tego wrażenia, nie warto łudzić się bezpodstawnymi nadziejami, zmarnujesz tylko czas. serio.


Pn mar 05, 2012 0:44
Zobacz profil

Dołączył(a): N mar 04, 2012 1:13
Posty: 8
Post Re: Moja 'niezwykła' historia
czyli sie z tym wszystkim pomyliłam


Pn mar 05, 2012 19:08
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 7 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL