Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pn kwi 29, 2024 2:15



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 80 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
 WATYKAN - gniazdo żmij 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Pt cze 03, 2011 8:17
Posty: 2586
Post Re: WATYKAN - gniazdo żmij
Jajko napisał(a):
Gniazdo żmij ma się dobrze.
Aż się prosi o oddzielny wątek, no ale mnie nie wolno...może ktoś się skusi?

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... iego_.html



Pecunia non olet?


:evil: Diabeł ubrał się w ornat i ogonem dzwoni na Mszę, jak rzekł kiedyś Sienkiewicz o czym już kiedyś pisałam :evil:


Pt lut 01, 2013 19:46
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 23, 2009 22:34
Posty: 10131
Lokalizacja: Pierdzisłąwice
Post Re: WATYKAN - gniazdo żmij
A po tym ad personam dodasz coś ad rem?

_________________
Z zarozumialcami i debilami nie rozmawiam...
no chyba że zrobię edukacyjny wyjątek


Pt lut 01, 2013 20:43
Zobacz profil
Post Re: WATYKAN - gniazdo żmij
@Jajko, moze przeswietlimy twoja rodzine i krewnych? Na pewno jakies grzeszki finansowe by sie znalazly.
Praca na czarno? Oszustwa na podatkach? Lapowki? No, od czego by tu zaczac....

A na serio. Jezeli ten kolejny temat okaze sie byc falszywka sensacyjnej prasy to zglosze uwage do moderacji, zeby ciebie jednak zakneblowac.
Chyba ze obiecasz na swoja glowe, pod kara wiecznej banicji, ze bedziesz tylko takie teksty wklejal, co do ktorych sprawdziles rozne zrodla i poszukales informacji nie tylko w prasie sensacyjnej. Przynajmniej 5 roznych linkow z roznych zrodel. NIE SENSACYJNYCH.
Najlepiej z Watykanu :D


Pt lut 01, 2013 20:49
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 23, 2009 22:34
Posty: 10131
Lokalizacja: Pierdzisłąwice
Post Re: WATYKAN - gniazdo żmij
A czy ja będę czemuś winny, jeśli to okaże się fałszywką? Ja tylko przekazuję Wam doniesienia ze świata. Nie mam żadnej metody sprawdzenia czy cokolwiek jest prawdą. Na tej zasadzie nie powinniśmy w ogóle dyskutować o żadnych wydarzeniach, których osobiście nie doświadczyliśmy. Ale wówczas, gdyby np. odezwał się tu ktoś molestowany przez księdza, kazałbyś mu udowadniać że zmyśla. Zamknięte koło.

A w pewnym sensie za prawdziwością tej informacji świadczy brak reakcji Watykanu. Na pytania GW o książkę i na samą książkę, reakcja Kościoła była błyskawiczna. Dziś Watykan zareagował W KILKA GODZIN na oświadczenie Ali Agcy, że zamachu miał dokonać na zlecenie Chomeiniego. Nadzwyczajna szybkość reakcji. A w przypadku tych nieruchomości, o ile wiem (ale przecież mogę być w błędzie i od tego m.in. jesst to forum, aby mnie skorygować) odmówił komentarza.

_________________
Z zarozumialcami i debilami nie rozmawiam...
no chyba że zrobię edukacyjny wyjątek


Pt lut 01, 2013 20:58
Zobacz profil
Post Re: WATYKAN - gniazdo żmij
Owszem. Bedziesz winny: rozsiewania plotek i pomowien.
W Polsce moze i nie, ale w wielu krajach mozesz za to miec wyrok sadowy.

A Watykan nie siedzi z glowa w internecie, jak ty i nie zajmuje sie glownie dementowaniem wszelakich idiotyzmow, jakie prasa brukowa sobie wymysli.

To nie jest gra komputerowa, Jajko. I nie chodzi tu o szybkosc reakcji, tudziez wklejanie wszystkich glupot, ktore ludzie pisza o Kosciele badz na inne tematy.
Powazni ludzie dyskutuja o faktach, a nie o plotkach.


Pt lut 01, 2013 21:02
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 23, 2009 22:34
Posty: 10131
Lokalizacja: Pierdzisłąwice
Post Re: WATYKAN - gniazdo żmij
Wyrok sądowy za zacytowanie artykułu prasowego. Chyba w Iranie.

Watykan nie musi siedzieć w internecie. Cytuję:
"Guardian" zapytał nuncjusza apostolskiego w Londynie, arcybiskupa Antonio Menniniego, dlaczego papiestwo trzymało w sekrecie charakter swoich inwestycji w Londynie oraz o to, na co przeznaczane są zyski z tych nieruchomości. Rzecznik nuncjusza odmówił komentarza.

Watykan czasami wykazuje zaskakującą szybkość reakcji.

Co to jest fakt, według Ciebie?

_________________
Z zarozumialcami i debilami nie rozmawiam...
no chyba że zrobię edukacyjny wyjątek


Pt lut 01, 2013 21:11
Zobacz profil
Post Re: WATYKAN - gniazdo żmij
Jajko napisał(a):
A czy ja będę czemuś winny, jeśli to okaże się fałszywką? Ja tylko przekazuję Wam doniesienia ze świata. Nie mam żadnej metody sprawdzenia czy cokolwiek jest prawdą. Na tej zasadzie nie powinniśmy w ogóle dyskutować o żadnych wydarzeniach, których osobiście nie doświadczyliśmy. Ale wówczas, gdyby np. odezwał się tu ktoś molestowany przez księdza, kazałbyś mu udowadniać że zmyśla. Zamknięte koło.

A w pewnym sensie za prawdziwością tej informacji świadczy brak reakcji Watykanu. Na pytania GW o książkę i na samą książkę, reakcja Kościoła była błyskawiczna. Dziś Watykan zareagował W KILKA GODZIN na oświadczenie Ali Agcy, że zamachu miał dokonać na zlecenie Chomeiniego. Nadzwyczajna szybkość reakcji. A w przypadku tych nieruchomości, o ile wiem (ale przecież mogę być w błędzie i od tego m.in. jesst to forum, aby mnie skorygować) odmówił komentarza.

Czyli Watykan winien opublikować konkretne dane na co idą pieniądze uzyskiwane z owych posiadłości?
Bez tego gdybyś pomyślał, to wiedziałbyś, ze manna nie pada z nieba, a uczelnie, szkoły, misje, szpitale, Kościoły w ubogich krajach świata, aby funkcjonować muszą otrzymywać pieniądze.

Jajko - Twój zasadniczy problem polega na tym, że wszystko postrzegasz jedynie w kategoriach doczesności.
I chcesz koniecznie wyrywać kąkol tratując przy tym pszenicę.


Ostatnio edytowano Pt lut 01, 2013 21:16 przez Anonim (konto usunięte), łącznie edytowano 1 raz



Pt lut 01, 2013 21:13
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 23, 2009 22:34
Posty: 10131
Lokalizacja: Pierdzisłąwice
Post Re: WATYKAN - gniazdo żmij
No to dlaczego Watykan nie chciał komentować sprawy? I czy brudne pieniądze można przeznaczyć na szczytny cel?

_________________
Z zarozumialcami i debilami nie rozmawiam...
no chyba że zrobię edukacyjny wyjątek


Pt lut 01, 2013 21:16
Zobacz profil
Post Re: WATYKAN - gniazdo żmij
Jajko napisał(a):
No to dlaczego Watykan nie chciał komentować sprawy? I czy brudne pieniądze można przeznaczyć na szczytny cel?

Po co?....oszczercy i tak nie przyjmą wyjaśnień.
My wierzący ufamy i wiemy, że jeśli ktoś zawodzi to rozrachunku nigdy nie uniknie.


Pt lut 01, 2013 21:18
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 23, 2009 22:34
Posty: 10131
Lokalizacja: Pierdzisłąwice
Post Re: WATYKAN - gniazdo żmij
Alus napisał(a):
Jajko napisał(a):
No to dlaczego Watykan nie chciał komentować sprawy? I czy brudne pieniądze można przeznaczyć na szczytny cel?

Po co?....oszczercy i tak nie przyjmą wyjaśnień.


Taktyka znana i praktykowana od wieków...niestety (dla Watykanu) w ostatnich latach przestaje się sprawdzać...dostęp do informacji ma zbyt wielu wścibskich ludzi, a i rozpowszechnić ją mogą szybciej niż zmówisz zdrowaśkę...

Alus napisał(a):
My wierzący ufamy i wiemy, że jeśli ktoś zawodzi to rozrachunku nigdy nie uniknie.


My, niewierzący, nie mamy zaufania do instytucji, które je tyle razy nadwyrężyła. Oczekujemy konkretów.

_________________
Z zarozumialcami i debilami nie rozmawiam...
no chyba że zrobię edukacyjny wyjątek


Pt lut 01, 2013 21:21
Zobacz profil
Post Re: WATYKAN - gniazdo żmij
Ale Jajko, co ty masz do instytucji Kosciola? Co ty od niej oczekujesz takiego, ze ci to sen z oczu spedza? Kosciol od ciebie, jako niewierzacego, zadnego zaufania nie oczekuje. Pieniedzy tez nie.
Spij spokojnie. A raczej nie, obudz sie i zajmij tym, co dotyczy ciebie o wiele bardziej


http://info.wiara.pl/doc/1444284.CZD-zm ... e-raportem

To jest prawdziwa katastrofa dla dzieci i ich rodzin.


Pt lut 01, 2013 21:25
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 23, 2009 22:34
Posty: 10131
Lokalizacja: Pierdzisłąwice
Post Re: WATYKAN - gniazdo żmij
Takie hobby mam.
A gdyby tak Watykan sypnął na CZD to bym o nim choć częściowo zdanie zmienił.

_________________
Z zarozumialcami i debilami nie rozmawiam...
no chyba że zrobię edukacyjny wyjątek


Pt lut 01, 2013 21:29
Zobacz profil
Post Re: WATYKAN - gniazdo żmij
Na CZD to sam mozesz sypnac. Polska jeszcze ma pieniadze, jezeli finansuje sobie np WOSP. Sama moze u siebie robic porzadek.

Powiedz Jajko, a komu ty dajesz swoje pieniadze? Moze sie zalapie?


Pt lut 01, 2013 21:33
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 23, 2009 22:34
Posty: 10131
Lokalizacja: Pierdzisłąwice
Post Re: WATYKAN - gniazdo żmij
Polska jeszcze ma pieniądze, jeżeli finansuje sobie np. kler. Wystarczy zlikwidować reanimowany ostatnio FK i połowa kłopotów CZD z głowy.

_________________
Z zarozumialcami i debilami nie rozmawiam...
no chyba że zrobię edukacyjny wyjątek


Pt lut 01, 2013 21:36
Zobacz profil
Post Re: WATYKAN - gniazdo żmij
ale długi kłopoty CZD nie zaczęły się z dniem reanimacji FK tylko to narastało od dłuższego czasu. Takie afery nie rozkwitają w ciągu tygodnia. To efekt długoletniej nieudolności. Typowe bajdurzenie - zlikwidujmy A to będzie na B. Byłoby ale to nie szaraczek Jajko ani szaraczek Włóczykij o tym decyduje i najczęsciej jest tak ze jak zlikwidują A to nie ma ani na A ani na B. Jest natomiast na premie i nagrody.


Pt lut 01, 2013 23:56
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 80 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL