Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N kwi 28, 2024 7:18



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 268 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18  Następna strona
 Islam to mały róg(?) i bestia z Apokalipsy 
Autor Wiadomość
Post Re: Islam to mały róg(?) i bestia z Apokalipsy
Alus

Unikasz odpowiedzi i manipulujesz moimi wypowiedziami. Nieładnie :)

Wiem, ze reprezentujesz "Kosciół wadowicko-kremówkowy", ale mnie do niego daleko, a i bł. Jan Paweł II odbiegał nieco od wyobrażeń jakie probuja nam wmawiac członkowie tego "kościoła" :D

No a w ogóle to nie rozumiem dlaczego ukrywać prawde o tym kim był Mahomet i jak wygladało jego życie. W imię czego? Jakichś obłędnych i heretyckich teorii zrównujących wszystkie religie?
Ja nie pisze zadnych kłamstw, ja opieram się na zyciorysie tego gościa, który miał tyle wspólnego z prorokami co swinia z astronomią.


N mar 10, 2013 14:07
Post Re: Islam to mały róg(?) i bestia z Apokalipsy
JPII pisal i mówil do ludzi inteligentnych (jakże musiał się zawieść?!), w nadziei, że kurtuazyjne parafrazowanie tradycji przyniesie efekt w postaci pokoju i nawróceń. Niestety kremówkowe pokolenie zinterpretowało to wszystko po swojemu i mamy teraz jeden wielki ekumeniczno-międzyreligijny-wielodrogowy "eden".


N mar 10, 2013 14:19

Dołączył(a): Śr sty 11, 2012 19:17
Posty: 1188
Post Re: Islam to mały róg(?) i bestia z Apokalipsy
humalog napisał(a):
Ja nie pisze zadnych kłamstw, ja opieram się na zyciorysie tego gościa.


Forsowanie tendencyjnych informacji na temat tego,że Aisza miała 9 lat podczas współżycia i nazywanie na tej podstawie proroka Mahometa pedofilem,pamiętając o tym, że są informacje na temat tego że była znacznie starsza nazywasz prawdą.Ja natomiast takie zagrywki nazywam manipulacją.


N mar 10, 2013 14:43
Zobacz profil
Post Re: Islam to mały róg(?) i bestia z Apokalipsy
sharp7 napisał(a):
JPII pisal i mówil do ludzi inteligentnych (jakże musiał się zawieść?!), w nadziei, że kurtuazyjne parafrazowanie tradycji przyniesie efekt w postaci pokoju i nawróceń. Niestety kremówkowe pokolenie zinterpretowało to wszystko po swojemu i mamy teraz jeden wielki ekumeniczno-międzyreligijny-wielodrogowy "eden".

Efekt w postaci pokoju i nawróceń na warunkach katolików przedsoborowych.....zapominasz, że nigdy nie wchodzi się dwa razy do tej samej wody.
Epoka gdy mniemało się, ze dzięki osobistym zasługom katolików Chrystus przyszedł na świat, minął i raczej nie ma powrotu.


N mar 10, 2013 15:11
Post Re: Islam to mały róg(?) i bestia z Apokalipsy
Tiaaa...ja o rybie ta o grzybie... .


N mar 10, 2013 15:14

Dołączył(a): Pt mar 08, 2013 23:48
Posty: 438
Post Re: Islam to mały róg(?) i bestia z Apokalipsy
Hosi
Masz rację. Sa pewne informacje, że Aisza była starsza. Niestety domniemywa się tylko. Każdy niewygodny fakt tak można obejść. Mniejsza o to. Hadisy mówią, że można uprawiać seks ze zwierzętami i niemowlakami poprzez wkładanie przyrodzenia między uda niemowlaka. Czy na to tez jest jakieś wytłumaczenie?
Mahomet zanim nie został przegnany z Mekki miał przyjazne stosunki z innymi religiami. Potem stał się tyranem... Nie można służyć jednocześnie Bogu i mamonie. Jak wielu ludziom w Hollywood kasa przewróciła w głowie (homoseksualizm, fetyszyzm itd.), tak Mahometowi władza, kobiety i kasa...
Patrzcie na scjentologów. Jej twórca dorobił się milionów!!! Ta wiara jest śmieszna, ale ma wielu zwolenników. Prześladują swoich był wiernych, którzy zmądrzali.
Islam to z początków sekta, która przeobraziła się w religie. Lubię czytać przyjazne teksty z Koranu, które dają ludziom mądrość. Ale większość z nich zaczerpnięta jest z poprzednich religii.
Hosi
Jak, że nie jesteś muzułmaninem to co Ci się nie podoba w Biblii? Który przekład? Mam wrażenie w takim razie, że jesteś ateista broniącym Islamu? :)
Pozdrawiam


N mar 10, 2013 19:42
Zobacz profil
Post Re: Islam to mały róg(?) i bestia z Apokalipsy
Cytuj:
Mniejsza o to. Hadisy mówią, że można uprawiać seks ze zwierzętami i niemowlakami poprzez wkładanie przyrodzenia między uda niemowlaka. Czy na to tez jest jakieś wytłumaczenie?

Konkretnie które?


N mar 10, 2013 20:10

Dołączył(a): Śr sty 11, 2012 19:17
Posty: 1188
Post Re: Islam to mały róg(?) i bestia z Apokalipsy
akbar napisał(a):
Jak, że nie jesteś muzułmaninem to co Ci się nie podoba w Biblii? Który przekład? Mam wrażenie w takim razie, że jesteś ateista broniącym Islamu? :)


A skąd to pytanie?
Biblia jest fajna,Koran jest fajny i w ogóle wszystko jest fajne :)


N mar 10, 2013 20:14
Zobacz profil
Post Re: Islam to mały róg(?) i bestia z Apokalipsy
Cytuj:
Efekt w postaci pokoju i nawróceń na warunkach katolików przedsoborowych


Nie ma czegos takiego jak "katolik przedsoborowy"....istnieje natomiast wielu tzw "posoborówców" kompletnie nie znających soborowych dokumentów lub całkowicie je zniekształcających.
O takich to wspominał Benedykt XVI mówiąc do księzy:
Cytuj:
„Był Sobór Ojców, ten prawdziwy. Ale był też Sobór mediów. Świat zaś postrzegał Sobór właśnie za pośrednictwem prasy. I to właśnie ten Sobór mediów docierał do ludzi. Było oczywiste, że media popierały tych, którzy bliżsi byli ich poglądom. Tych, którzy dążyli do decentralizacji Kościoła, do oddania władzy biskupom, a także – w imię pojęcia Lud Boży – świeckim. Podobnie w odniesieniu do liturgii: mediów nie interesowała liturgia jako akt wiary, ale jako coś, co można zrozumieć, co jest dziełem wspólnoty, co jest zeświecczone. Ponadto wiemy, że istniała też pewna tendencja, by uważać, że sakralność jest czymś pogańskim, co ewentualnie należy jeszcze do Starego Testamentu. W Nowym ważne jest tylko to, że Chrystus umarł w świecie świeckim. A zatem trzeba skończyć z sakralnością, również w kulcie. I te interpretacje, banalizujące zamysł Soboru, miały negatywny wpływ na realizację reformy liturgicznej... To właśnie ten Sobór mediów docierał do wszystkich. On dominował i spowodował tak wiele katastrof, problemów, nieszczęść: zamknięte seminaria, zamknięte klasztory, zbanalizowana liturgia...”.


Dostrzegał to również bł Jan Paweł II, ale nie mówił tak głośno. Mimo to był jednak bardzo znienawidzony przez media i wszystkich "postępowców", którzy do dzisiaj zniekształcają jego nauczanie i wmawiaja ludziom herezje.
Mam nadzieje i ciagle sie modlę by nowy papiez był kontynuatorem dzieł Jana Pawła i Benedykta....a nie jakims kretynem jak ci biskupi francuscy, którzy zezwolili na muzułmańskie modły w katolickich swiatyniach, profanując je tym samym.


N mar 10, 2013 20:23
Post Re: Islam to mały róg(?) i bestia z Apokalipsy
A co wspólnego ma wypowiedź Benedykta XVI o medialnym soborze do kwestii stosunku KK do innych religii, w tym Islamu?


N mar 10, 2013 20:32
Post Re: Islam to mały róg(?) i bestia z Apokalipsy
Alus

To fragment mówiacy o tym jak SWII został wypaczony w ludzkich umysłach. Jednym z tych wypaczeń jest zrównanie religii. Czego przykładem jest profanacja swiatyń we Francji. To skretyniali pseudodialogisci religijni doprowadzaja do czegos takiego.


N mar 10, 2013 20:49
Post Re: Islam to mały róg(?) i bestia z Apokalipsy
Alus.
Żeby nie polewać na siłe bitą śmietaną i tak już kremówkowych (w szczytym celu) słów JPII.


N mar 10, 2013 20:51
Post Re: Islam to mały róg(?) i bestia z Apokalipsy
akbar napisał(a):
Hadisy mówią, że można uprawiać seks ze zwierzętami

To dziwne bo hadisy mówią że:
"Ktokolwiek obcuje ze zwierzeciem, zabijcie go"
"Przeklęty jest ten, co przeklina swojego ojca, /.../ Przeklety jest ten, ktory wchodzi w zwierze /stosunek seksualny/. Przeklety jest ten, ktory postepuje jak lud Lota /sodomia/."
Narrator: Abu Huraira and Ibn Abbas.
Validity and Authentication: Authentic and undisputed.
Reference: Sahih Al-Jami'a, page or number: 5938.
inne autentyczne z tymi cytatami:
Mushkat Al-Masabeeh, page or number: 3509.
Nile Al-Awtar, page or number 7/288.
Sahih Al-Tirmithi, page or number: 1455.
Sahih Al-Jami'a, page or number: 6588.
Sahih Ibn Majaa, page or number: 2094.
Sahih Al-Targheeb, page or number: 2423.


N mar 10, 2013 21:08

Dołączył(a): Pt mar 08, 2013 23:48
Posty: 438
Post Re: Islam to mały róg(?) i bestia z Apokalipsy
Alus i Athmosfer
Dajcie mi trochę czasu to Wam dam namiary na te hadisy. Czasami to trochę potrwa :)

Hosi
Skoro tak wszystko jest fajne, to tyle milionów istnień ludzkich pochłoniętych przez Islam tez jest fajne?


N mar 10, 2013 21:31
Zobacz profil
Post Re: Islam to mały róg(?) i bestia z Apokalipsy
humalog napisał(a):
Alus

To fragment mówiacy o tym jak SWII został wypaczony w ludzkich umysłach. Jednym z tych wypaczeń jest zrównanie religii. Czego przykładem jest profanacja swiatyń we Francji. To skretyniali pseudodialogisci religijni doprowadzaja do czegos takiego.

Zrównywać religię mogą tylko ludzie nie znający podstawowych doktryn poszczególnych religii...bywa.

akbar napisał(a):
Alus i Athmosfer
Dajcie mi trochę czasu to Wam dam namiary na te hadisy. Czasami to trochę potrwa :)

Ja znalazłam taką stronę
http://www.planetaislam.com/kobiety/wspm.html#_ftn8

Cytuj:
Hosi
Skoro tak wszystko jest fajne, to tyle milionów istnień ludzkich pochłoniętych przez Islam tez jest fajne?

Może Islam potrzebuje czasu aby zrozumieć, podobnie jak wcześniej chrześcijanie, że mordowanie heretyków czy wojny religijne, nie budują wiary/religii, ale je niszczą.


N mar 10, 2013 21:57
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 268 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL