Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N kwi 28, 2024 14:36



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 5 ] 
 Boisko 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): N maja 13, 2012 12:29
Posty: 1
Post Boisko
Juz mamy maj, a w maju pogoda jest lepsza, mozna wyjsc na podworko ,pograć w piłkę. Kiedyś miałem boisko blisko domu, ale je zniszczyli i zbudowali drogę. Inne boisko blisko mojego domu jesszcze jest ,ale nie ma nawet bramek, dlatego tez chodzę czasami do szkoły na osiedlu, na szkolne boisko, tak w godzinach popołudniowych (w tej szkole jest juz po lekcjach) pokopać piłkę, mecz zagrać. Zawsze jak przychodzę jest tam dużo młodzieży w moim wieku, jedni z tej szkoły drudzy po prostu z osiedla. To jest boisko szkolne, więc taki ktoś jak ja nie mam prawa tam być? I czy to żle ze czasami tam przyjdę sobie pograć w piłkę? Czy raczej powinienem już przestać chodzić na te boisko? Sam nie czuję abym wielkie zło wyrządzał


N maja 13, 2012 12:47
Zobacz profil
Post Re: Boisko
Zapytaj dyrektora szkoły, czy możesz korzystać z boiska.


N maja 13, 2012 12:55
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 17, 2006 18:47
Posty: 12979
Post Re: Boisko
Słusznie zatem poprzednik napisał, abyś nie pytał obcych ludzi z całej Polski, tylko zorientował się jakie są zasady. Przecież zajęcia lekcyjne nie są całą dobę. Jeśli boisko jest wolne od pewnej godziny, nikt nie wygania z racjonalnych powodów, a sytuacja jest własnie taka że to jedyne boisko to jak dla mnie wystarczy się jedynie upewnić. Ja Ci nie powiem jak jest, tylko co myślę. A Ty potrzebujesz wiedzieć jak jest.

_________________
Pozdrawiam
WIST


Pn maja 14, 2012 0:26
Zobacz profil
Post Re: Boisko
fajny PROBLEM ...na którym boisku piłkę pokopać :-)


Pn maja 14, 2012 5:41
Post Re: Boisko
W naszym mieście boiska szkolne są dostępne w godzinach pozalekcyjnych młodzieży z osiedla. Bramy są otwarte.


Pn maja 14, 2012 7:27
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 5 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL