Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 27, 2024 15:43



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 158 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona
 Cud JP2 na Euro? 
Autor Wiadomość
Post Re: Cud JP2 na Euro?
Cytuj:
owo jezioro ogniste, to druga śmierć[/b] Obj. 20:14.

A dla tchórzów, niewiernych, obmierzłych, zabójców, rozpustników, guślarzy, bałwochwalców i wszelkich kłamców: udział w jeziorze gorejącym ogniem i siarką. To jest śmierć druga......A diabła, który ich zwodzi, wrzucono do jeziora ognia i siarki, tam gdzie są Bestia i Fałszywy Prorok.I będą cierpieć katusze we dnie i w nocy NA WIEKI WIEKÓW Apokalipsa.


N cze 17, 2012 7:37
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 08, 2011 13:30
Posty: 1518
Post Re: Cud JP2 na Euro?
Cytuj:
A dla tchórzów, niewiernych, obmierzłych, zabójców, rozpustników, guślarzy, bałwochwalców i wszelkich kłamców: udział w jeziorze gorejącym ogniem i siarką. To jest śmierć druga......A diabła, który ich zwodzi, wrzucono do jeziora ognia i siarki, tam gdzie są Bestia i Fałszywy Prorok.I będą cierpieć katusze we dnie i w nocy NA WIEKI WIEKÓW Apokalipsa.


I po co to dodatkowo stresować porządnych obywateli po wpadce naszej reprezentacji :-(

_________________
Zdrowego rozsądku życzę...


N cze 17, 2012 8:06
Zobacz profil
Post Re: Cud JP2 na Euro?
Kris65 napisał(a):
Cytuj:
A dla tchórzów, niewiernych, obmierzłych, zabójców, rozpustników, guślarzy, bałwochwalców i wszelkich kłamców: udział w jeziorze gorejącym ogniem i siarką. To jest śmierć druga......A diabła, który ich zwodzi, wrzucono do jeziora ognia i siarki, tam gdzie są Bestia i Fałszywy Prorok.I będą cierpieć katusze we dnie i w nocy NA WIEKI WIEKÓW Apokalipsa.


I po co to dodatkowo stresować porządnych obywateli po wpadce naszej reprezentacji :-(

Porządni nie wybierają piekła :)


N cze 17, 2012 10:19
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 08, 2011 13:30
Posty: 1518
Post Re: Cud JP2 na Euro?
Cytuj:
Porządni nie wybierają piekła


I są praktykującymi katolikami :-D

_________________
Zdrowego rozsądku życzę...


N cze 17, 2012 10:32
Zobacz profil
Post Re: Cud JP2 na Euro?
Kris65 napisał(a):
Cytuj:
Porządni nie wybierają piekła


I są praktykującymi katolikami :-D

A kto tak powiedział?


N cze 17, 2012 10:39

Dołączył(a): N mar 15, 2009 20:12
Posty: 1639
Post Re: Cud JP2 na Euro?
Ajisukitakahikone napisał(a):
Dla Mnie JP II to Człowiek mający zasady, książek nie pisywał a wszystkie notatki Mistyczne spłonęły. Dla Mnie zostaje wielkim Sługą Boga.

Z kolei dla ,mnie takim człowiekiem mającym żelazne niezłomne zasady był abp Lefebvre.

Cytuj:
"JEŚLI POŻYJĘ JESZCZE TROCHĘ…


Jeśli pożyję jeszcze trochę i zakładając, że za jakiś czas Rzym da sygnał, że chcą nas z powrotem widzieć, wznowić rozmowę, wtedy to ja postawię moje warunki. Nie zaakceptuję już więcej by stawiano nas w sytuacji w jakiej znaleźliśmy się podczas rozmów. Z tym koniec. Postawię wówczas pytania na płaszczyźnie doktrynalnej: "Czy zgadzacie się z wielkimi encyklikami wszystkich tych papieży, którzy was poprzedzali? Czy zgadzacie się z Quanta Cura Piusa IX, Immortale Dei, Libertas Leona XIII, Pascendi Piusa X, Quas Primas Piusa XI, Humani generis Piusa XII? Czy jesteście w pełnej jedności z tymi papieżami i ich afirmacjami? Czy akceptujecie jeszcze Przysięgę antymodernistyczną? Czy jesteście za panowaniem społecznym Naszego Pana Jezusa Chrystusa? Jeśli nie akceptujecie doktryny waszych poprzedników, nie warto z wami rozmawiać.

abp Marcel Lefebvre

Zawsze wierni nr 3/2009 (118)
„Kamień, który uderzył Goliata”
Wywiad z J.E. abp. Marcelim Lefebvre’em o konsekracjach biskupich w Ecône, warunkach wznowienia rozmów z Rzymem i zgubnych kompromisach z modernistami."

_________________
Herezja albo to, co w sposób oczywisty sprzyja herezjom, nie może być kwestią posłuszeństwa. To posłuszeństwo winno służyć Wierze, nie zaś Wiara posłuszeństwu! Zatem w tym przypadku „trzeba słuchać bardziej Boga niż ludzi” (Dz Ap 5, 29).


N cze 17, 2012 10:41
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 08, 2011 13:30
Posty: 1518
Post Re: Cud JP2 na Euro?
Cytuj:
A kto tak powiedział?


Ja to mówię,a wynika to z kontekstu...po prostu.Tylko KK prowadzi do zbawienia :-D

_________________
Zdrowego rozsądku życzę...


N cze 17, 2012 10:48
Zobacz profil
Post Re: Cud JP2 na Euro?
Kris65 napisał(a):
Cytuj:
A kto tak powiedział?


Ja to mówię,a wynika to z kontekstu...po prostu.Tylko KK prowadzi do zbawienia :-D

Konstytucja Dogmatyczna o Kosciele to nie żaden kontekst - zapoznaj sie z działem "Lud Boży", a przestaniesz rzucac puste frazesy.


N cze 17, 2012 11:01
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 23, 2009 22:34
Posty: 10131
Lokalizacja: Pierdzisłąwice
Post Re: Cud JP2 na Euro?
Każda religia ma jakiś swój Wielce Ważny Dokument, który jasno stwierdza, że tylko ta religia prowadzi do szczęścia wiecznego, a pozostałe albo są błędne albo też mogą do takowego doprowadzić, ale dłuższą i trudniejszą drogą. To normalne.

_________________
Z zarozumialcami i debilami nie rozmawiam...
no chyba że zrobię edukacyjny wyjątek


N cze 17, 2012 11:09
Zobacz profil
Post Re: Cud JP2 na Euro?
Jajko napisał(a):
Każda religia ma jakiś swój Wielce Ważny Dokument, który jasno stwierdza, że tylko ta religia prowadzi do szczęścia wiecznego, a pozostałe albo są błędne albo też mogą do takowego doprowadzić, ale dłuższą i trudniejszą drogą. To normalne.

Jajko - czemu tak prymitywnie odzierasz się z szacunku - ta Twoja wypowiedź dobitnie świadczy, że nie masz żadnego pojęcia o czym piszesz.


N cze 17, 2012 11:14
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 08, 2011 13:30
Posty: 1518
Post Re: Cud JP2 na Euro?
Cytuj:
zapoznaj sie z działem "Lud Boży", a przestaniesz rzucac puste frazesy.


Dziękuję,nie skorzystam.Jeżeli jestem w błędzie,to mogę się tylko cieszyć ;)

_________________
Zdrowego rozsądku życzę...


N cze 17, 2012 11:18
Zobacz profil
Post Re: Cud JP2 na Euro?
Kris65 napisał(a):
Cytuj:
zapoznaj sie z działem "Lud Boży", a przestaniesz rzucac puste frazesy.


Dziękuję,nie skorzystam.Jeżeli jestem w błędzie,to mogę się tylko cieszyć ;)

Jeśli nie chce Ci się zapoznać, to jednoznacznie świadczysz jak olewasz osoby podejmujące dialog z Tobą.


N cze 17, 2012 11:28
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 08, 2011 13:30
Posty: 1518
Post Re: Cud JP2 na Euro?
Przepraszam. Nie olewam.Nie czytałem również Biblii,ale z wierzącymi można znaleźć jakąś płaszczyznę dyskusji i porozumienia ;)

_________________
Zdrowego rozsądku życzę...


N cze 17, 2012 12:42
Zobacz profil
Post Re: Cud JP2 na Euro?
Kris65 napisał(a):
Przepraszam. Nie olewam.Nie czytałem również Biblii,ale z wierzącymi można znaleźć jakąś płaszczyznę dyskusji i porozumienia ;)

Ale tylko "jakąś", bo trudno przy braku wiedzy o merytoryczną dyskusję.


N cze 17, 2012 12:50
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 08, 2011 13:30
Posty: 1518
Post Re: Cud JP2 na Euro?
Trudno.Jestem religijnym dyletantem,ale mi to do ateizmu pasuje :-)

_________________
Zdrowego rozsądku życzę...


N cze 17, 2012 12:59
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 158 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL