Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 27, 2024 11:06



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
 Jak rozumiecie to,że [Poddanie mężowi, a poddanie pieniądzu] 
Autor Wiadomość
Post Re: Jak rozumiecie to,że [Poddanie mężowi, a poddanie pienią
Vi !

"A w ogóle to coś Ty się uwziął na ewangelizowanie właśnie mnie?"

Bo mi Ciebie żal.

"Ja jestem przypadek stracony"

Guzik prawda!


Cz cze 14, 2012 8:14

Dołączył(a): Wt mar 27, 2012 8:41
Posty: 36
Post Re: Jak rozumiecie to,że [Poddanie mężowi, a poddanie pienią
Maluczki, czy Ty znasz osobiście kogoś z tego forum i czy ktoś zna Ciebie?
Piszesz tu na forum "wielkie" hasła, wciskasz ludziom na forum swoje argumenty w niezbyt ładnej formie (mówiąc delikatnie).
Zajmij się swoim życiem i świeć przykładem w środowisku w którym żyjesz. Niech Cię widzą i nawracają się do Boga, oby.
A na forum dyskutujmy o problemach związanych z tematami (swoją drogą ten sam założyłeś), a Ty ciągle odbiegasz od tematów i ganisz oponentów. Kto się nie zgadza z Maluczkim jest beee, a już na pewno daleko mu do wiary. Człowieku, skąd takie wnioski? Spytałem Cię na początku, znasz kogoś osobiście żeby go oceniać? A i to nie daje Ci prawa do osądzania kogokolwiek, zostaw to Bogu, w tym albo przyszłym życiu.
Na siłę i mocną gębą (forum to klawiatura) nikogo nie zmienisz, wręcz przeciwnie, wielu słabych albo wahających się w wierze może stracić tę wiarę czytając Twoje wpisy. Nie dziwię się że są tacy którzy póki co chcą odejść z tego forum, dzięki Tobie właśnie.
Przemyśl to, przeproś i wypowiadaj się w tematach.
Więcej szacunku dla ludzi i ich odmiennych poglądów.


Pt cze 15, 2012 7:42
Zobacz profil
Post Re: Jak rozumiecie to,że [Poddanie mężowi, a poddanie pienią
Mariusz 1973!

Każdy, wypowiadając się na tym forum, daje świadectwo o sobie, a więc daje mi podstawę do oceny. Moje oceny są mocno uargumentowane, więc wam oponentom trudno podważyć moje opinie i to was boli i to dobrze, bo jeżeli boli, to przeszkadza na drodze, którą idziecie, a jest to droga prowadząca do upadku.
Nie przeszkadza mi to, że się ze mną nie zgadzacie. Takie wasze prawo.
Mnie krytykujesz, że zmieniam temat. A co Ty zrobiłeś tym wpisem?


Pt cze 15, 2012 8:27

Dołączył(a): Wt mar 27, 2012 8:41
Posty: 36
Post Re: Jak rozumiecie to,że [Poddanie mężowi, a poddanie pienią
:brawo:
Maluczki napisał(a):
Mariusz 1973!

Każdy, wypowiadając się na tym forum, daje świadectwo o sobie, a więc daje mi podstawę do oceny. Moje oceny są mocno uargumentowane, więc wam oponentom trudno podważyć moje opinie i to was boli i to dobrze, bo jeżeli boli, to przeszkadza na drodze, którą idziecie, a jest to droga prowadząca do upadku.
Nie przeszkadza mi to, że się ze mną nie zgadzacie. Takie wasze prawo.
Mnie krytykujesz, że zmieniam temat. A co Ty zrobiłeś tym wpisem?

:brawo:
Tak dalej Maluczki a daleko zajdziesz, naprawdę. ;-)
Znikam, na razie.


Pt cze 15, 2012 9:01
Zobacz profil
Post Re: Jak rozumiecie to,że [Poddanie mężowi, a poddanie pienią
Cześć!


Pt cze 15, 2012 9:05

Dołączył(a): N gru 17, 2006 14:05
Posty: 295
Post Re: Jak rozumiecie to,że [Poddanie mężowi, a poddanie pienią
Maluczki napisał(a):
Mariusz 1973!

Każdy, wypowiadając się na tym forum, daje świadectwo o sobie, a więc daje mi podstawę do oceny. Moje oceny są mocno uargumentowane, więc wam oponentom trudno podważyć moje opinie i to was boli i to dobrze, bo jeżeli boli, to przeszkadza na drodze, którą idziecie, a jest to droga prowadząca do upadku.


Maluczki, w mojej opinii jesteś człowiekiem chorym psychicznie, na mocne uargumentowanie tego mam każdy Twój post ;) kolejnym argumentem jest to, że jak każdy człowiek chory, nie jesteś w stanie zdać sobie sprawy ze swej choroby, także każde Twoje zaprzeczenie jest potwierdzeniem mojej teorii ;)


Pt cze 15, 2012 9:29
Zobacz profil
Post Re: Jak rozumiecie to,że [Poddanie mężowi, a poddanie pienią
Ninurta!

Oczywiście Twoja opinia, to jest prawda objawiona! Ciekawe o co to objawienie oparłaś? Czy o wielkie nic, które ma moc stwórczą? Albo "swoją prawdę", bo przecież każdy ma swoją prawdę, tylko mnie, wy mamoniarze , odmawiacie takiego prawa.
Mogłaś jeszcze dopisać że jestem "chory z nienawiści", bo to jest epitet dyżurny waszej religii.


Pt cze 15, 2012 12:15
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 23, 2003 0:41
Posty: 4101
Post Re: Jak rozumiecie to,że [Poddanie mężowi, a poddanie pienią
Widzę, że temat zmierza donikąd. Zamykam.

_________________
Mądremu tłumaczyć nie trzeba, głupi i tak nie zrozumie.


Pt cze 15, 2012 19:04
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL