Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N kwi 28, 2024 7:35



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 221 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Następna strona
 Koncert Madonny - czy powinien się odbyć na Narodowym? 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So cze 18, 2011 20:06
Posty: 47
Lokalizacja: Kraków
Post Koncert Madonny - czy powinien się odbyć na Narodowym?
Jak w temacie - czy popieracie organizację koncertów - co by nie mówić - bluźnierców i skandalistów na publicznych stadionach?
Czy można być katolikiem i akceptować wieszanie się "Madonny" na krzyżu albo stylizowanie na portretach za Matkę Bożą?

Pytanie ciekawe, gdyż ruszyła akcja "Nie idę na koncert Madonny", która ma swoją stronę tutaj: http://www.protestuj.pl.

_________________
http://akcje-spoleczne.pl


Śr lip 11, 2012 21:34
Zobacz profil WWW
Post Re: Koncert Madonny - czy powinien się odbyć na Narodowym?
Oczywiście, że powinien się odbyć.

Miłośnicy muzyki Madonny pójdą na koncert- to jasne jak słońce.
Ja nie chodzę na koncerty raperów, bo mnie nie interesuje ich muzyka. Nie potrzebuję ostentacyjnie z wdziękiem pensjonarki oświadczać światu, że i tak nie pójdę na koncert. Gdzie sens, gdzie logika?

Jak ktoś nad sobą nie panuje, to lepiej aby nie chodził na koncerty, gdzie artysta jest roznegliżowany, po co ma się męczyć ze swoimi słabościami, zwłaszcza gdy mu one utrudniają dobrą zabawę?
To samo tyczy się prowokacji- jak mu ciśnienie rośnie na taki widok, to dla dobra swojego zdrowia niech siedzi w domu, bądź dopisze się do protestu, że nie idzie na koncert, bo będzie miał problemy z nadciśnieniem. A gdy ktoś ma niskie ciśnienie, to wręcz jest wskazane, aby poszedł na koncert. Wszak- lepsze lekarstwo naturalne niż trucie wątroby ;)

Tak w ogóle, to kilka lat temu środowisko katolickich ortodoksów emocjonowało się koncertem Madonny :). http://forum.wiara.pl/viewtopic.php?f=42&t=22178&p=454230&hilit=Madonna#p454230


Śr lip 11, 2012 21:51
Post Re: Koncert Madonny - czy powinien się odbyć na Narodowym?
aby władze mogły nie zgodzić się na ten koncert, katolicyzm musiałby być religia państwowa.
jak wiemy, tak nie jest.


Cz lip 12, 2012 1:37

Dołączył(a): Pt gru 30, 2011 9:17
Posty: 11383
Post Re: Koncert Madonny - czy powinien się odbyć na Narodowym?
distinct napisał(a):
Jak w temacie - czy popieracie organizację koncertów - co by nie mówić - bluźnierców i skandalistów na publicznych stadionach?


Jeśli utalentowanych - tak.


distinct napisał(a):
Czy można być katolikiem i akceptować wieszanie się "Madonny" na krzyżu albo stylizowanie na portretach za Matkę Bożą?


Przypuszczam, że nie.

distinct napisał(a):
Pytanie ciekawe, gdyż ruszyła akcja "Nie idę na koncert Madonny", która ma swoją stronę tutaj: http://www.protestuj.pl.


Ano, ciekawe, czy liczba protestujących choć zbliży się do liczby tych, którzy na ten koncert pójdą.

_________________
Lubię Starego czasem, to też sprawia
że się wystrzegam otwartej z nim wojny
Przecież to piękne, gdy Pan tak dostojny
Tak z samym diabłem po ludzku rozmawia.


Cz lip 12, 2012 7:59
Zobacz profil
Post Re: Koncert Madonny - czy powinien się odbyć na Narodowym?
Madonna kiedyś dosyć fajna była, ale to już przeszłość..teraz to tylko jedna wielka prowokacja, bo na tym jeszcze jakoś jedzie.


Cz lip 12, 2012 8:45
Post Re: Koncert Madonny - czy powinien się odbyć na Narodowym?
Rozumiem, że wg autora na potrzeby koncertów "bluźnierców i skandalistów" mamy wybudować prywatny stadion?

Nie słucham Madonny, nie interesuje mnie jej twórczość i tym bardziej jej koncerty.
Będzie tak jak poprzednim razem: koncert Madonny w ważne święto (ortodoksi zawsze, każdego dnia wynajdą ważne święto patrz obecny koncert) -> skandal -> protesty, petycje, zapowiedź protestów w czasie koncertu -> koncert obywa się bez przeszkód

Jeśli ktoś ma dużo wolnego czasu to niech się angażuje w takie inicjatywy według uznania, mnie to nie obchodzi.


Cz lip 12, 2012 9:15

Dołączył(a): N lip 01, 2012 21:27
Posty: 411
Post Re: Koncert Madonny - czy powinien się odbyć na Narodowym?
Ja się zastanawiam na czym w ogóle miałyby polegać stanowiska akceptuję/nie akceptuje w tym przypadku.


Cz lip 12, 2012 10:01
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt gru 30, 2011 9:17
Posty: 11383
Post Re: Koncert Madonny - czy powinien się odbyć na Narodowym?
Na wyrażeniu aprobaty bądź dezaprobaty. I na tym też się skończy.

_________________
Lubię Starego czasem, to też sprawia
że się wystrzegam otwartej z nim wojny
Przecież to piękne, gdy Pan tak dostojny
Tak z samym diabłem po ludzku rozmawia.


Cz lip 12, 2012 10:07
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt cze 15, 2012 21:23
Posty: 3341
Post Re: Koncert Madonny - czy powinien się odbyć na Narodowym?
A można wyrazić brak zainteresowania?

_________________
In my spirit lies my faith
Stronger than love and with me it will be
For always.

Orkiestra!


Cz lip 12, 2012 10:09
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 25, 2008 21:42
Posty: 16060
Post Re: Koncert Madonny - czy powinien się odbyć na Narodowym?
Wyrażam, jakby co (dla mnie Madonna to istny symbol "uberprzeciętniaka, który nie wiadomo dlaczego osiąga nie wiadomo jaki sukces").

_________________
I rzekłem: «Ach, Panie Boże, przecież nie umiem mówić, bo jestem młodzieńcem!» Pan zaś odpowiedział mi: «Nie mów: "Jestem młodzieńcem", gdyż pójdziesz, do kogokolwiek cię poślę, i będziesz mówił, cokolwiek tobie polecę. (Jr 1, 6-8)


Cz lip 12, 2012 11:36
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 17, 2012 9:05
Posty: 1335
Post Re: Koncert Madonny - czy powinien się odbyć na Narodowym?
Lurker napisał(a):
A można wyrazić brak zainteresowania?

Można.

Ja również wyrażam

_________________
"Wszystko badajcie! Trzymajcie się tego, co dobre, a unikajcie wszystkiego, co złe" (1 Tes 5, 21-22)


Ostatnio edytowano Cz lip 12, 2012 13:05 przez Iwona19, łącznie edytowano 1 raz



Cz lip 12, 2012 12:44
Zobacz profil
Post Re: Koncert Madonny - czy powinien się odbyć na Narodowym?
Johnny99 napisał(a):
Wyrażam, jakby co (dla mnie Madonna to istny symbol "uberprzeciętniaka, który nie wiadomo dlaczego osiąga nie wiadomo jaki sukces").

Pełna zgoda.


Cz lip 12, 2012 13:00
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt paź 14, 2011 15:34
Posty: 973
Post Re: Koncert Madonny - czy powinien się odbyć na Narodowym?
A ja Madonnę sobie cenię, jako artystkę oczywiście, bo żadnym autorytetem dla mnie nie jest. Lubię jej stare piosenki.

_________________
pajacyk.pl


Cz lip 12, 2012 13:12
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 23:17
Posty: 8670
Post Re: Koncert Madonny - czy powinien się odbyć na Narodowym?
Zgadzam się, że fajne są jej stare piosenki. Myślę, że sporo osób je lubi :)

http://www.youtube.com/watch?v=hFG-nJb-R6I

_________________
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

~ Pink Floyd, "Hey you"


Cz lip 12, 2012 16:34
Zobacz profil
Post Re: Koncert Madonny - czy powinien się odbyć na Narodowym?
Jak przypuszczam to kolejna prowokacja aby na Narodowym wystąpiła właśnie Madonna. Ci którzy stoją za jego oragnizacją wiedzą że będzie dym, a i skadal jakiś mile widziany, oczywiście wiadomo że ten rząd to chętniej wesprze niż powie słowo sprzeciwu czy neutralności. Już Gronkiewicz zadba aby koncert religijnej skadalistki na Narodwym się odbył. Kpina i wyszydzanie wiary i uczuć ludzi to nie jest zabawa. To nie prywatna parapetówka, tylko medialne show, a jeżeli do obrazy religii Polaków dojdzie na Narodowym to Ci którzy wyrazili zgodę na ten koncert będą za to odpowiadać, bo tłumaczenia że po MAdoonie nie mogli się tego spodziewać nie będzie. Nie mam nic przeciwo koncertom na stadionach, koncertom i zabawie na poziomie, ale nazwa Narodowy do czegoś zobowiązuje, to nie jest odpowiednie miejsce i nazwa na ociekające seksem i erotyzmem tańce półnagiej kobiety udającej że śpiewa do mikrofonu, prowokującej i obrażjącej wiarę i uczucia większości Polaków w ich własnym kraju.


Cz lip 12, 2012 18:34
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 221 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL