Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 27, 2024 11:11



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 6 ] 
 ,,Duchowa adopcja dziecka poczętego.,, 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 29, 2011 0:45
Posty: 49
Post ,,Duchowa adopcja dziecka poczętego.,,
Czesc
Przegladajac forum napotkałem sie z ,,Duchowa adopcja dziecka poczętego.,,.
Z tego wzgledu mam do Was pare pytan, jesli moglibyscie mi to wytłumaczyć:

1. ,,Duchową Adopcję rozpoczynamy od złożenia przyrzeczenia, które powinno być składane w sposób uroczysty w kościele.,,
czy obowiazkowo przyrzeczenie musi byc złozone w kosciele przed wiernymi i ksiedzem ? Nie mozna przed samym Bogiem ?

2. codziennie nalezy odmówic jedna Tajemnica Różańca Świętego: czyli dziesiatke rózanca - dobrze rozumiem ?
Jesli tak to obojetnie jaką ?

Z góry dziekuje :)


Śr lip 25, 2012 17:24
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz maja 24, 2007 16:10
Posty: 530
Post Re: ,,Duchowa adopcja dziecka poczętego.,,
wejdź sobie na stronę Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego i tam znajdziesz wszystkie informacje


Śr lip 25, 2012 18:40
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lut 09, 2008 16:40
Posty: 2603
Post Re: ,,Duchowa adopcja dziecka poczętego.,,
Ja nie składałem w kościele, w sumie dlatego że nie wiedziałem w kościele powinno się odbyć - w każdym bądź razie te 9 miesięcy modlitw na pewno nie poszło na marne ;-)

_________________
I pomyśleć, że na początku był tylko chaos... i komu to przeszkadzało?...
Tomasz Olbratowski.


Śr lip 25, 2012 20:58
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 29, 2011 0:45
Posty: 49
Post Re: ,,Duchowa adopcja dziecka poczętego.,,
szuba napisał(a):
wejdź sobie na stronę Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego i tam znajdziesz wszystkie informacje

zagladałem tam przed napisaniem tego postu jesli mozecie mi odpowiedziec na to pytanie:

2. codziennie nalezy odmówic jedna Tajemnica Różańca Świętego: czyli dziesiatke rózanca - dobrze rozumiem ?
Jesli tak to obojetnie jaką ?

Cytuj:
Ja nie składałem w kościele, w sumie dlatego że nie wiedziałem w kościele powinno się odbyć - w każdym bądź razie te 9 miesięcy modlitw na pewno nie poszło na marne

myse ze jesli nie złożę przyrzeczenia w kosciele, a bede wierzył ze te 9 miesiecy modlitwy pomoże dziecku to napewno Ojciec nasz to wysłucha ;)


Pt lip 27, 2012 14:02
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 18, 2011 0:17
Posty: 139
Lokalizacja: Gotania, Lubelskie
Post Re: ,,Duchowa adopcja dziecka poczętego.,,
"Duchową adopcję dziecka poczętego " podejmowałam sama tzn. nie w grupie, nikt o tym nie wiedział. Czasami podczas pobytu na Jasnej Górze, czasami podczas Mszy Świętej w kościele w jakieś Święto Matki Bożej.
Po Komunii świętej po prostu mówiłam Bogu, że od dzisiaj podejmuję modlitwę za jedno dziecko poczęte , odmawiałam modlitwę : " Panie Jezu Chryste , za wstawiennictwem Twojej Mamy, Najświętszej Maryi Panny, która urodziła Cię z miłością i Świętego Józefa, człowieka zawierzenia, który zaopiekował się Tobą po narodzeniu, proszę Cię w intencji tego poczętego, a nienarodzonego dziecka, które duchowo adoptowałam. Proszę Cię o miłość i odwagę dla Jego rodziców, aby go przyjęli i pozostawili przy życiu, do którego Ty sam go przeznaczyłeś. "

Potem , w ciągu dnia odmawiałam ( nawet gdzieś idąc lub jadąc ) dziesiątek różańca - najczęściej Tajemnicę z dnia np. w czwartek Tajemnice światła, piątek bolesne itd. Można też ofiarować jakieś wyrzeczenia, ponoszone trudy , post w intencji tego poczętego dziecka.


Pt lip 27, 2012 14:27
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 29, 2011 0:45
Posty: 49
Post Re: ,,Duchowa adopcja dziecka poczętego.,,
helleki wielkie dzieki, ze to mi wytłumaczyłas ;)


Pt lip 27, 2012 15:03
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 6 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL