Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N kwi 28, 2024 16:40



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 225 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Następna strona
 Modlitwa contra okultystyczny spektakl Madonny 
Autor Wiadomość
Post Re: Modlitwa contra okultystyczny spektakl Madonny
piok333 napisał(a):
Ważne, że liczba protestujących przeciwko pełnemu bluźnierstw występowi szybko wzrosła do dużej liczby.


Biorąc pod uwagę, że klikanie jest czynnością niczego nie wymagającą to nie ma się co cieszyć.
Gdyby tak wykupić bilety na koncert i ostentacyjnie je podrzeć, nie pójść na koncert i nie dopuścic by inni brali udział w tym gorszącym widowisku O! to było by coś ! A tak :(

piok333 napisał(a):
Ważne, że inicjatywa Krucjaty Młodych odniosła wyraźny skutek.

Ważne, że w młodych polskich wyznawcach Chrystusa można pokładać nadzieję.


Oj tak. Nikt tak nie osmieszy Jezusa jak własnie oni. To normalnie trzeba nie miec Boga w sercu by mu taki obciach robić :(



A co do reszty - grunt to poczucie humoru :)


Wt sie 07, 2012 21:10
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 23, 2009 22:34
Posty: 10131
Lokalizacja: Pierdzisłąwice
Post Re: Modlitwa contra okultystyczny spektakl Madonny
Piok, nie rozpędzaj się tak z tym uogólnianiem, bo mówisz o garstce ludzi...

_________________
Z zarozumialcami i debilami nie rozmawiam...
no chyba że zrobię edukacyjny wyjątek


Wt sie 07, 2012 21:13
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 30, 2010 9:03
Posty: 1020
Post Re: Modlitwa contra okultystyczny spektakl Madonny
Antek69 napisał(a):
Nikt tak nie osmieszy Jezusa jak własnie oni

"Krokodyle łzy" bardzo rozczulają :spie:

Tym bardziej, że powtarzasz je w kółko niczym mantrę ;]

_________________
http://img407.imageshack.us/img407/7421/mjdomtowieczno1.jpg


Wt sie 07, 2012 21:43
Zobacz profil
Post Re: Modlitwa contra okultystyczny spektakl Madonny
piok333 napisał(a):

Tym bardziej, że powtarzasz je w kółko niczym mantrę ;]

Bo prawdę należy powtarzać.

A prawda jest taka, że najbardziej Jezusa ośmieszają sami wierzący :) (oczywiście nie wszyscy)


Wt sie 07, 2012 22:00
Post Re: Modlitwa contra okultystyczny spektakl Madonny
piok333 napisał(a):
Ważne, że liczba protestujących przeciwko pełnemu bluźnierstw występowi szybko wzrosła do dużej liczby.

Przykro mi, ale stałem w kolejce prawie 3 godziny i niestety nie było żadnych protestów. Piszę "niestety", ponieważ liczyłem na rozrywkę oglądania szopki ze strony "Krucjaty Młodych". Niestety nie dopisali :(

piok333 napisał(a):
Ważne, że inicjatywa Krucjaty Młodych odniosła wyraźny skutek.

Nie odniosła żadnego. Mieli odwołać koncert = nie udało się

piok333 napisał(a):
Ważne, że organizatorzy spektaklu pełnego antychrześcijańskich bluźnierstw nie mogą liczyć na aż tak dużą frekwencję, jak wyobrażają sobie ich promotorzy

Stadion był zapełniony, cała płyta wypłeniona po brzegi + boczne trybuny po obu stronach. Wolnych było wiele miejsc siedzących na dalszych i najwyższych trybunach, które od samego początku nie były biletowane, ponieważ były zbyt daleko sceny. Ludzi było co najmniej kilkadziesiąt tysięcy. Ile dokładnie nie wie nikt, organizator nie wyjawił liczby uczestników. Jeżeli ktoś ma wątpliwości w sprawie czy frekwencja dopisała proponuję rzucić okiem na to:
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... QGQ#t=112s

piok333 napisał(a):
Ważne, że Polacy odważnie i wyraźnie opowiadają się po stronie Jezusa Chrystusa, po stronie Maryi Królowej Polski.

Próba generalizowania religijności, w dodatku w wydaniu katolickim na wszystkich Polaków. Zmartwię Cię jestem Polakiem, a w dodatku gejem i ateistą i jest nas bardzo dużo.

piok333 napisał(a):
Ważne, że młodzi Polacy pozostają wierni, jak ich dziadowie i ojcowie, którzy zbudowali kraj będący przedmurzem chrześcijaństwa.

Ważne, że w młodych polskich wyznawcach Chrystusa można pokładać nadzieję.

:aniol:

Na Twoim miejscu miałbym ku temu poważne wątpliwości....


Wt sie 07, 2012 22:09
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 23, 2009 22:34
Posty: 10131
Lokalizacja: Pierdzisłąwice
Post Re: Modlitwa contra okultystyczny spektakl Madonny
Tymczasem Madonna powiedziała, że modli się za wolność dziewczyn z Pussy Riot.
http://www.rp.pl/artykul/9131,922848-Ma ... -Riot.html

_________________
Z zarozumialcami i debilami nie rozmawiam...
no chyba że zrobię edukacyjny wyjątek


Śr sie 08, 2012 9:48
Zobacz profil
Post Re: Modlitwa contra okultystyczny spektakl Madonny
Jajko napisał(a):
Tymczasem Madonna powiedziała, że modli się za wolność dziewczyn z Pussy Riot.
http://www.rp.pl/artykul/9131,922848-Ma ... -Riot.html

Do którego bóstwa zanosiła te modlitwy?


Śr sie 08, 2012 15:55
Post Re: Modlitwa contra okultystyczny spektakl Madonny
....................


Śr sie 08, 2012 17:15
Post Re: Modlitwa contra okultystyczny spektakl Madonny
Madonna jest osobą uduchowioną i religijną, przez całą młodość i wiele lat była katoliczką, pochodzi z katolickiej rodziny. Potem uznała, że Kościół jej nie odpowiada i zaczęła eksperymentować z innymi religiami, obecnie jest to Kabała. "Modlić się" wcale nie musi oznaczać modlić się po katolicku, ani też nie musi oznaczać żadnej religii. Dla wielu "modlić się" znaczy tyle co "trzymać kciuki". Z kolei "uduchowienie" również nie musi oznaczać żadnej z religii.


Śr sie 08, 2012 17:29
Post Re: Modlitwa contra okultystyczny spektakl Madonny
Modlitwa jest podstawową formą kultu religijnego, dotyczy zawsze sfery sacrum.
"Trzymanie kciuków" to pogański zwyczaj.


Śr sie 08, 2012 17:40
Post Re: Modlitwa contra okultystyczny spektakl Madonny
Katolicy z nad Wisły i zapewne rosyjscy prawosławni swoimi protestami, oskarzeniami wyrzucili w świat tyle negatywnej energii, że raczej pozytywna intencja Madonny nie jest w stanie przebic sie przez te gęste, mroczne opary by dotrzeć do Boga :(


Śr sie 08, 2012 17:54
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 23, 2009 22:34
Posty: 10131
Lokalizacja: Pierdzisłąwice
Post Re: Modlitwa contra okultystyczny spektakl Madonny
Alus napisał(a):
Do którego bóstwa zanosiła te modlitwy?


A tego to już nie powiedziała, ale skoro podobno jest tylko jedno bóstwo, to pewnie do niego.

_________________
Z zarozumialcami i debilami nie rozmawiam...
no chyba że zrobię edukacyjny wyjątek


Śr sie 08, 2012 19:07
Zobacz profil
Post Re: Modlitwa contra okultystyczny spektakl Madonny
to chyba mike29
Cytuj:
Zmartwię Cię jestem Polakiem, a w dodatku gejem i ateistą i jest nas bardzo dużo.

to faktycznie jest powód do zmartwienia - przepraszam , ale trochę to smieszne i nie mogłem sie oprzeć . tak samo jak temu jajko
Cytuj:
Tymczasem Madonna powiedziała, że modli się za wolność dziewczyn z Pussy Riot.

ale dobre też było pytanie alus
Cytuj:
Do którego bóstwa zanosiła te modlitwy?

po prawdzie to nie powiedziała do którego się modliła (a może zapomniała jak to bóstwo się nazywa ) :okulary:


Cz sie 09, 2012 8:42
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 25, 2008 21:42
Posty: 16060
Post Re: Modlitwa contra okultystyczny spektakl Madonny
Mike29, zawsze mnie to ciekawiło, co sprawia, że jakaś kobieta-celebrytka (np. Madonna czy Kylie Minogue) staje się idolką gejów?

_________________
I rzekłem: «Ach, Panie Boże, przecież nie umiem mówić, bo jestem młodzieńcem!» Pan zaś odpowiedział mi: «Nie mów: "Jestem młodzieńcem", gdyż pójdziesz, do kogokolwiek cię poślę, i będziesz mówił, cokolwiek tobie polecę. (Jr 1, 6-8)


Cz sie 09, 2012 10:04
Zobacz profil
Post Re: Modlitwa contra okultystyczny spektakl Madonny
Bo robią super showy i mają chwytliwe piosenki oraz dostarczają rozrywkę na wysokim poziomie, przy czym wcale nie muszą jakoś super śpiewać, chodzi o całokształt. Można mieć przeciętny głos, a jednocześnie być wielkim artystą :) Dodatkowo są pro-homo, angażują się w walkę z homofobią, a nawet tworzą piosenki-hymny gejowskie, czym jeszcze bardziej zjednują sobie nasze środowisko. Lady GaGa też jest super, nie tylko dlatego, że jest za gejami :D

Nie znam prywatnie Madonny, ale śledzę jej karierę, oglądałem wiele wywiadów i jej prywatnych opinii. Nie jest to osoba o wizerunku jaki jej tworzycie. Owszem jest kontrowersyjna, chce być zauważalna oraz nie boi się atakować Kościół za złe uczynki, czym wywołuje z jednej strony falę oburzenia, a z drugiej podziwu oraz co dla niej zapewne niebagatelne - mówi się o niej i tym samym promuje koncerty.


Cz sie 09, 2012 21:48
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 225 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL