Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N kwi 28, 2024 0:49



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 186 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Następna strona
 Islam 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Pt kwi 26, 2013 19:36
Posty: 171
Post Re: Islam
Hosi napisał(a):
natomiast faktem jest że kobiety w rodzinach chrzescijanskich równiez są bite,poniżane,gwałcone i zabijane. Czy to swiadczy o tym że chrzesciajnstwo jest złe,czy raczej chodzi w wypaczoną psychikę niektórych ludzi ?

Hosi jak cos próbujesz porównać, to porównju "normy" z "normami", przestępstwa z przestępstwami, wartości pozytywne z wartosciami pozytywnymi, z negatywne z negatywnymi !
W Chrześcijaństwie jest to absolutnie zabronione ! Jeśli ktos bije żonę, dzieci, psa, czy nawet sąsiada, to jest to przestępstwo ! Czy rozumiesz ?
W Islamie bicie żony, znęcanie się i zmuszanie kobiet do uległości, gwałcenie, ponizanie, jest absolutną normą !

No i sam zobacz, u Chrześcijan widzisz w takim zachowaniu wypaczoną psychikę... Ekhm, że co ? Przepraszam, co powiedziałeś ? Wypaczoną psychikę !? Poprostu nie wierzę Hosi !
Czyli jednak wychodzi na to, że Islam, "zrył" muzułmanom berety :D




Hosi napisał(a):
Głoszenie doktryny chrzescijanskiej w krajach muzłumaskich w których religijność jest bardzo żywa, spontaniczna jest odbierane jako szerzenie bałwochwalstwa i jest nie do przyjęcia

Panie, i Panowie ! Oto ISLAM !!! Czy ktoś jeszcze, życzy sobię różę miłości od Allaha ?
Innymi słowy, wysoki sądzie !... nie mam wiecej pytań. :brawo:


Hosi napisał(a):
A katolicyzm to co? Żadna kobieta nie może być kapłanem. Męzczyzna i kobieta zyjący w zwiazku małzenskim nie mogą stosować np; prezerwatyw itd. I to nie jest zniewolenie ?

ZNIEWOLENIE- jest to pozbawienie wolności i zmuszenie do posłuszeństwa i uległości !
Nie Hosi, to o czym mówisz nie jest zniewoleniem. I tak na marginesie, kościół juz nie zakazuje uzywania prezerwatyw...


Hosi napisał(a):
Zastanów się co by było gdyby twoja wersja Islamu znalazła miejsce w ksiązkach edukacyjnych ?
Jakie wywołało by to skutki w umysłach dzieci ? Na lekcjach religii uczą sie zeby miłować nieprzyjaciół a tu nagle dostają lekcje nienawisci. Zastanów się.

Wiesz czego mi jest żal najbardziej Hosi ?
Tego, że taka młoda dziewczyna, zakochuje się w muzułmaninie, i zupełnie nieświadoma wyjeżdza z nim do państwa Islamskiego, gdzie panuje szariat. Oczywiście na miejscu jest juz za puźno, bo jak wiadomo u nas ( na zachodzie) pies ma większe prawa, anizeli kobieta w Islamie. I taka biedna dziewczyna, która żyła w wolnym świecie, nagle zdaje sobię sprawę, że jest wieźniem, i będzie bita gwałcona, i Bóg jeden wie, co jeszcze !
Więc jeśli na lekcjach religii, przedstawiono by kulturę Islamu, i uświadomiono by co się z tym wiąże... ? Wszystko.
Jeśli zaś o historię chodzi, to o wojnach się nie naucza w szkołach ? No co Ty !? Skoro nauczono mnie, co Hitler wyprawiał z ludzmi, to czemu mam nie wiedzieć, co inny zwyrodnialec Islamski wyprawiał ?
I jakim prawem muzułmanie noszą białe szaty, ptyam się ! To jest żałosne.

Hosi napisał(a):
Absolutna większość muzłumanów wyznaje umarkowaną wersję interpretacji Koranu.

Czyli jaką ?

Hosi napisał(a):
Znaczna mniejszość muzłumnów wyznaje ideologię teroryzmu i ataków samobójczych. Z Koranem tego typu zachownaia nie mają nic wspólnego,drogi kolego.

A Mahomet, to co robił ? owce wypasał ? Nie przyjacielu !
Powiem Ci co robił. Obcinał ludziom głowy, gwałcił kobiety, terroryzował, napadał, okradał, przeklinał wszystkich, nakazywał: idzcie i zabijcie ich gdziekolwiek ich znajdziecie ! ( Chrześcijan, Żydów )
O czym Ty Hosi w ogóle mówisz ? Hadisy potwierdzaja.
Największa świętość dla Islamu... Mahomet, czynił i nakazywał tak czynić swoim poddanym, co też czynili, czynią nadal, i będą czynić.
Co jest nie zgodne z Koranem, czy Hadisami ?
Tak drogi panie Hosi... jaki Pan, taki kram ! :D


Hosi napisał(a):
Cytuj:
Bo jeśli chodzi o mordowanie istot ludzkich, to przez te 1400 lat chyba byli zgodni, czy tak

Kto jest bez grzechu niech pierwszy rzuci kamieniem.Znasz to przyjacielu

Hahahahaha !, proszę Cię Hosi... juz się nie kompromituj wiecej, bo aż żal patrzeć.
Nikogo nie osądzamy Hosi, i nie skazujemy. Omawiamy i dokonujemu podsumowań, i tyle.
Każdy sam oceni, kto ściemnia, a kto koloryzuje, za bardzo ;)


Cz maja 16, 2013 16:18
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt kwi 26, 2013 19:36
Posty: 171
Post Re: Islam
Proszę pozwól Hosi, że jeszcze raz omówimy Twój post, bo to jest bardzo istotne.

Hosi napisał(a):
Głoszenie doktryny chrzescijanskiej w krajach muzłumaskich w których religijność jest bardzo żywa, spontaniczna jest odbierane jako szerzenie bałwochwalstwa i jest nie do przyjęcia przez te społecznosci i w rzeczywistosci destabilizuje utrwalony porżądek społeczno-religijny.


Piszesz, że Chrześcijaństwo jest nie do przyjęcia przez Islam ? Czyli Islam jest jednak wrogo nastawiony ( co oczywiscie wszyscy wiemy :D ), względem innych religii...

Teraz przypomnijmy Hosi, że często kiedy ludzie pytają o Islam, bo widzą wielkie sprzecznosci w tym co głosi obecnie Islam, od razu są wyzywani od "islamofobów", czy mam rację ? Więc idz Hosi, do Kościoła Katolickiego w niedzielę na nabożeństwo, i zobacz w czyjej intencji modlą się Katolicy, ok ?
Modlą się za wszystkich !

Więc skoro piszesz, że Chrześcijaństwo jest nie do przyjęcia, to oznacza, że to muzułmanie są Chrześcijanofobami, ale i Żydofobami, i w ogóle tylko wszystkich przeklinają i wyklinają na wszystkie możliwe sposoby.
Nawet pierwsza poranna modlitwa muzułmanina, zaczyna się od przeklinania Chrześcijan i Żydów, czy tak Hosi ? Zaprzeczysz ? I kto ma w takim razie "fobie" przyjacielu ?

Podsumujmy.
Skrajni fundamentaliści, od razu mordują, bez zbędnych ceregieli.
Absolutna większość Islamu (nie radykalni fundamentalisci), są wrogo nastawieni do wszystkich, co oznacza, że będą działać na naszą szkodę, tak czy inaczej.

http://www.youtube.com/watch?v=WltwZG5BduM

Czy tego chcecie w polsce przyjaciele ?


Cz maja 16, 2013 19:09
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr sty 11, 2012 19:17
Posty: 1188
Post Re: Islam
Tenkred napisał(a):
Hosi jak cos próbujesz porównać, to porównju "normy" z "normami", przestępstwa z przestępstwami, wartości pozytywne z wartosciami pozytywnymi, z negatywne z negatywnymi !
W Chrześcijaństwie jest to absolutnie zabronione ! Jeśli ktos bije żonę, dzieci, psa, czy nawet sąsiada, to jest to przestępstwo ! Czy rozumiesz ?
W Islamie bicie żony, znęcanie się i zmuszanie kobiet do uległości, gwałcenie, ponizanie, jest absolutną normą !

A to dobre.
Według jakiego systemu prawnego mam porównywać,jaki mam brac za punkt odniesienia?W kulturze której żyjesz absolutną normą jest mordowanie nienarodzonych.I to w iwekszosci krajów UE i USA nie jest przestepstwem.W krajch Islamu to czyn zabroniony.I co panie mądry jak to rozwiazać?
Mam dla ciebie zagdkę
Jeżeli twierdizsz że kobiety maja w Islamie tak zle to dlaczego wychodza za muzłumanów mając swiadomość że będą bite i ponizane?W myśl zasady "chcacemu nie dzieje sie krzywda"same są sobie winne,oczywiscie przy założeniu że stanowi to dla nich problem.

Cytuj:

Czyli jednak wychodzi na to, że Islam, "zrył" muzułmanom berety :D

To tak jak KRK zrył berety facetom którzy nie mogą sie żenić a pozniej zabieraja sie za małych chłopców i dziewczynki :D

Cytuj:
Panie, i Panowie ! Oto ISLAM !!! Czy ktoś jeszcze, życzy sobię różę miłości od Allaha ?
Innymi słowy, wysoki sądzie !... nie mam wiecej pytań. :brawo:

Panie i Panowie -brak argumentów tzn:Tenkred w akcji :D

Cytuj:
ZNIEWOLENIE- jest to pozbawienie wolności i zmuszenie do posłuszeństwa i uległości !

Tak, tego własnie dokonuja księza na małych chłopcach i dziwczynkach.
Skala zjawiska chocizaby w USA ok 5 milonów ofiar kleru.

Cytuj:
Więc jeśli na lekcjach religii, przedstawiono by kulturę Islamu, i uświadomiono by co się z tym wiąże... ?

A czy nalekcjach religii uczono cię o zbrodniach KRK?
Jeżeli nie to masz szanse sie teraz doedukować.Czytaj uważnie:
Cytuj:
Prześladowanie tzw. pogan: od chwili, gdy za sprawą Konstantyna Krk stał się religią panującą, przez kolejne
15 wieków prześladował wszystkich bez wyjątku innowierców; w ten sposób eksterminował całe
narody. Całkowita zagłada dotknęła m.in. Prusów i Jaćwingów;

Prześladowanie heretyków, tj. chrześcijan ewangelicznych, m.in. krwawe łaźnie zgotowane waldensom,
katarom, protestantom, noc św. Bartłomieja w Paryżu, czyli słynna rzeź 3 tys. hugenotów z podjudzenia
papieża Grzegorza XIII;

Krucjaty, nie tylko przeciwko muzułmanom (ok. 1 mln ofiar), bo nawet przeciw katolikom (krucjata aragońska),
gdy chodziło o pieniądze i wpływy;

Święta Inkwizycja, czyli zbrodniczy system śledczo-sądowy; szacunki minimalne mówią o dziesiątkach tysięcy,
a szacunki maksymalne o liczbie przekraczającej milion straceń;

Wojny religijne: dziesiątki milionów ofiar – np. podczas katolicko-protestanckiej wojny trzydziestoletniej
(1618–1546) na wielu obszarach Europy wyginęło ponad 50 proc. populacji.

Prześladowania Żydów: od czasów Konstantyna na mocy kolejnych edyktów papieskich byli eksterminowani,
traktowani jako niewolnicy i podludzie, okradani z majątków, pozbawiani potomstwa. W ciągu 15
wieków – ok. 10 mln ofiar;

Eksterminacja Indian: po odkryciu Ameryki uznani przez Krk jako istoty bez duszy, a więc nie ludzie. W wyniku
planowego wyniszczenia całych narodów (aby zrobić miejsce dla białej rasy) chrześcijańscy konkwistadorzy
i misjonarze wymordowali ponad 70 milionów Indian. To największy holokaust w dziejach ludzkości;

Poparcie niewolnictwa: Kościół rzymski nie tylko popierał niewolnictwo, ale też czerpał zyski z niewolniczej
pracy. Bulla papieża Mikołaja V (styczeń 1455 r.) stwierdza, że niewolnictwo jest rzeczą właściwą
i miłą Bogu;

Wspieranie faszyzmu i dyktatur: wszelkie prawicowe dyktatury były miłe papiestwu; tym milsze, im dyktatura
była silniejsza. Salazar, Franco, Hitler, Mussolini – wszyscy ci krwawi dyktatorzy mogli liczyć na względy
Watykanu. Papież JPII nie ukrywał swoich sympatii do ludobójcy z Chile – gen. Augusta Pinocheta.

Wykorzystywanie seksualne dzieci. W USA, gdzie wybuchła afera, co 20 ksiądz katolicki wykorzystywał
seksualnie małych chłopców i dziewczynki. Przyjmuje się, że skala zjawiska molestowania seksualnego
przez kler Krk dotyczy nawet 5 milionów dzieci.

Prawdziwe oblicze KRK-same fakty które tak lubisz :brawo:
I twoje słowa
Cytuj:
Omawiamy i dokonujemu podsumowań, i tyle.

Własnie dokonałem podsumowania.Jak widzisz wygląda tragicznie.


Cz maja 16, 2013 19:52
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt kwi 26, 2013 19:36
Posty: 171
Post Re: Islam
woods napisał(a):
Interesuje mnie natomiast kwestia wspomnianych kóz i wielbładów. Czy muzułmanin zanim zacznie kopulować z taką kozą jest wcześniej badany?
Bo trochę mnie martwi ta kwestia, no bo jeszcze biedna koza zostanie zawszona albo nie daj boże jakies choróbsko dostanie w prezencie.
Jak to wyglada?


(18+) Poniższy film przeznaczony tylko dla dorosłych !

http://www.youtube.com/watch?v=3kumpk4gVD0


Cz maja 16, 2013 19:59
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt mar 08, 2013 23:48
Posty: 438
Post Re: Islam
Cytuj:
No cóż reakcje skrajne takie jak to przytoczone przez ciebie czyli zabicie członka rodziny zdarzaja sie wszedzie.Oczywiscie motywacja może być rózna, natomiast faktem jest że kobiety w rodzinach chrzescijanskich równiez są bite,poniżane,gwałcone i zabijane.Czy to swiadczy o tym że chrzesciajnstwo jest złe,czy raczej chodzi w wypaczoną psychikę niektórych ludzi?

Złe rozumowanie.
Czy zabicie żony przez pijaka, zwyrodnialca itp. to jest element chrześcijaństwa? Przecież to jest poza wszelkim prawem.
Czy zabicie zony w ramach ratowania honoru rodziny przez musilma jest poza prawem?



Cytuj:
Mamy przedsmak tego co nas czeka w ramach POstKomunistycznej “walki z ‘ksenofobia’” sterowanej przez Komisarow w Brukseli.
Nie slyszalem by hipokryci typu Zoll czy pismaki z G.W. uzalali sie na uwiezienie historyka Davida Irvinga w Austrii czy pastora Jana Lerle czy Guntera Annena z Mannheim w Niemczech czy , skazanie na wiezienie pastora Ake Greena w Szwecji czy procesy Michela Houellebecq, Oriany Fallaci (zaszczuta terorem sadowym Oriane Fallaci, uciekla z Eurokolchozu do Nowego Jorku gdzie zmarla) czy Brigitte Bardott we Francji.
Niepodporzadkowujacych sie politycznie eurodoktrynie redaktorow po prostu wyrzuca sie z pracy. Tak stalo sie z zastepca redaktora francuskiego pisma La Croix, Alain Hergothe, ktory osmielil sie napisac ksiazke popierajaca polityke Amerykanska (La Guerre a Outrances). W ksiazce tej Hergothe wykazal, ze media francuskie wykazuja anty-amerykanskie uprzedzenia odnosnie wojny w Iraku.
Zródłohttp://korwin-mikke.pl/forum/read.php?15,5198
I kto tu myli pojecia

No też masz autorytety! JKM! :D
Nie masz cos innego, bo ten Pan raczej nie u mnie wysokich lotów :D

Cytuj:
Pisałem już o tym że głoszenie doktryn takich jak chrzesciajnstwo w krajach Islamu przyczynia sie do destabilizacji Państwa.Z tego tez wzgledu istnieją w tych państwach sankcje.Rozumiesz co to jest dobro ogółu w tym knkretnym kontekscie czy nie?Powtarzam jeszcze raz;każde społeczenstwo ustala pewne zasady które nieprzestrzegane konczą się w taki czy inny sposób.

Po 1. - kto głosi doktryny chrześcijańskie w krajach islamskich, kto? Podaj przykłady, bo ja nie znam.
po 2. - o jakich zasadach mówisz? Masz na myśli zasadę niszczenia wszystkiego co chrześcijańskie?

Cytuj:
A czy ja twierdziłem że za stosowanie kondoma coś grozi?
Mowa była o wolnosci w ramach religii katolickiej.

No właśnie! Nic nie grozi mimo, że jest zakaz, chociaż jak tenkred stwierdził już go nie ma :-) . W islamie jest zakaz wychodzenia z domu kobiet bez zgody męża. Jak tego nie zrobi to ma prawo ją zbić :D
Subtelna różnica w wolności religijnej.

Cytuj:
Taka samą edukację należałoby zrobić w stosunku do wszystkich religii bez wyjatku.
Np:pójdziesz do koscioła możesz zostać molestowana przez ksiedza,zostaniesz swiadkiemJehowy nie bedziesz mogła przyjąć transfuzji krwi itd,itd.Pasuje ci taka edukacja?

Procent zboczeńców księży jest tak marginalny, że nie możesz mówić "pójdziesz do kościoła i zostaniesz zgwałcona". Księża to pedofile jeśli już, a kobiety z nimi mają świadomie dzieci. Znam takiego miska co ma dwójkę :D Poza tym mnie kler mało interesuje. Dla mnie to wysysacze kasy i tyle. Dawno się minęli ze swoim zadaniem i powołaniem. Oczywiście nie generalizuje.
SJ to dla mnie osobna bajka i nie chcę o nich rozmawiać.

Cytuj:
"niektóre chore zachowania muzłumanów,katolików,baptystów,hinduistów,sikhów,Żydów itd.
Prawda że sprawiedliwie?Aha i zapomniałem jeszcze wspomnieć o niektórych swirach ateistach i agnostykach :D Pasuje ci teraz?

Ja nie napisałem NIEKTÓRE :D Każda nacja ma świrów i tyle, ale nie każda kieruje się nienawiścią do innych nacji ;)

Cytuj:
Na kazdą akcje jest reakcja-szczególnie jak robi to okupant,wróg Islamu.
Postaw się w ich sytuacji,bronia swojego Boga.

Bronią Boga??? To znaczy kogo, człowieka, cielca, świnie, małpę??? Oni sie po prostu boją, że jak nie pójdą protestować to ktoś ich podkabluje i będą uznani za apostatów, bo nie walczyli z innowiercą, który spalił ich Koran. Oszołomstwo i tyle. Ilu z nich ten Koran przeczytało? :D

Cytuj:
Wsakaż mi taki tekst ponadczasowy.Uzasadnij na jakiej podstawie tak twierdzisz?

A choć by pierwszy z brzegu:
Cytuj:
9:123 O wy, którzy wierzycie! Zwalczajcie tych spośród niewiernych, którzy są blisko was. Niech się spotkają z waszą surowością.

Co tu interpretować.
Ten tez jest fajny :mrgreen:
Cytuj:
47:4 Kiedy więc spotkacie tych, którzy nie wierzą, to uderzcie ich mieczem po szyi; a kiedy ich całkiem rozbijecie, to mocno zaciśnijcie na nich pęta. A potem albo ich ułaskawicie, albo żądajcie okupu, aż wojna złoży swoje ciężary. Tak jest! Lecz jeśliby zechciał Bóg, to Sam zemściłby się na nich, lecz On chciał doświadczyć jednych przez drugich. A co do tych, którzy zostaną zabici na drodze Boga, to On nie uczyni ich uczynków daremnymi.

No cóż miłość, miłość, miłość do niewiernych.

Cytuj:
Każda dziewczynka po pierwszej misiączce staje sie dojrzała płciowo,bez wzgledu na wiek.
Nie jesteś w stanie temu zaprzeczyć.

Poważnie? Po pierwszej miesiączce kobieta ZACZYNA dojrzewać! Ja pierdzeilę Tyt masz problem z małymi dziewczynkami (sorry za brzmienie, ale mam w pamięci Twoją akcentację dla seksu z 9 latką). Uświadom sobie, że
Cytuj:
Okres dojrzewania płciowego można uznać za zakończony, gdy jajniki regularnie produkują komórki jajowe, co objawia się systematycznymi miesiączkami (około 12.-14. roku życia). Pomimo możliwości zajścia w ciążę i pojawienia się popędu płciowego, organizm dziewczynki nie jest jeszcze przygotowany fizycznie, a przede wszystkim psychicznie do donoszenia ciąży i urodzenia dziecka. Pełna dojrzałość psychiczna oraz społeczna przypada mniej więcej 20. rok życia. http://www.dziecionline.pl/trudne/Artyk ... sualny.htm


Cytuj:
Chodzi tutaj raczej o to, jakim zasadom hołduje okreslone społeczeństwo
A czy dla Ciebie istnieją jakieś zasady? Z tego co widze to popierasz morderstwa w ramch honoru rodziny, seks z dziewczynkami a brzydzisz aborcją, bo to zachodnie. Masakra jakaś. :o

Cytuj:
A dziecko to co ?
Cżęsto jest tak że wychowuje się bez Ojca jest niechciane, a w wielu przypadkach błaka sie po domach dziecka nie mówiąc juz o aborcji,Na to wszystko daje przyzwolenie nasza cywilizacja,niestety.W krajach Islamu takie zjawisko jest stosunkowo rzadkie ze wzgledu na zasady tam panujące.

Po pierwsze jest to spowodowane nie jej wiarą, a często warunkami materialnymi, nie dojrzałością emocjonalną. Tu przeciez chrześcijaństwo tego nie nakazuje. To ludzie tak zdecydowali.
A skąd wiesz, że w Islamie te zjawisko jest rzadkie. czy islam zezwala na aborcję?

Cytuj:
Całe szczescie że muzłumanie trzymają sie od tego z daleka!

Aborcja - poczekajmy na wyniki.
Pedalstwo tez się u nich szerzy, ale nie doszli do etapu legalizacji.

Cytuj:
Muzłumanie mają sie prawo przed tym bronić.Dla nich to nie jest alternatywa
Widzisz akbar nie jestes w stanie zaproponowac Im innego modelu państwa, bo takiego po prostu nie ma.Przesladowanie chrzescijan wprowadzanie idei sprzecznych z etką chrzesciajnską w Oswieconych USA i UE to juz praktycznie norma.A Ty i Tenkred bronicie ze wszystkich sił tej cywilizacji.To nie sprzeczność?

Muzułmanie niestety nie mają takich baz naukowach aby taki proceder rozpocząć, Wszystko co używaj jest z zachodu :D
Ani ja nie bronie tej cywilizacji, bo jak może widzisz, jestem przeciwny wielu aspektom życia w UE. Banda złodziejaszków bankowców i firm rajtingowych ustala model świata,a chyba tak być nie powinno.
Ja i Tenkred chcemy,a by ci ludzi pozostali w swoich krajach i tam niech się wybijają. Nie potrzeba nam szariatu i brodatych i hidżabów w Polsce. Tyle.


Cz maja 16, 2013 21:09
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr sty 11, 2012 19:17
Posty: 1188
Post Re: Islam
akbar napisał(a):
Złe rozumowanie.
Czy zabicie żony przez pijaka, zwyrodnialca itp. to jest element chrześcijaństwa? Przecież to jest poza wszelkim prawem.
Czy zabicie zozmawiajmy o ony w ramach ratowania honoru rodziny przez musilma jest poza prawem?

Ja nie rozmawiam uzywając formuły elremnet chrzesciajnstwa element islamu.Takie rozumowanie jest mi obce ze wzgledu na mglisty charakter tego okreslenia.
Rozmawiajmy o konkretnych osobach dokonujacych okreslonych czynów.
Generalnie rzecz biorąc chodzi tutaj zreszta jak w wiekszosci naszych dyskusji o retoeyke.
Jeżeli chrzescijanin kierujacy sie w zyciu okreslonymi wartosciami dokonuje zabicia zony zgwałcenia badz pedofilii to widnieje w "statystykach" jako ksiadz,badz pastor.De facto postrzegany jest jako osoba wiwerzaca i w swiadomosci społecznej tak tez funkcjonuje.bez wzgledu na to jakimi mmotywami sie kierowal
Podobnie jest z Muzlumanami.
Czy jakiś kraj snkcjonuje zabójstwa o honor rodziny?
Ile jest w takich aktach samowolki,obyczaaju,zdeformowanego myslenia a ile elementów Islamu?
Potrafisz to szczegółowo opisać?


Cytuj:

No też masz autorytety! JKM! :D
Nie masz cos innego, bo ten Pan raczej nie u mnie wysokich lotów :D

Klasycznu unik akbara.
Jak cos jest niewygodne,ucieka od faktów :brawo:


Cytuj:

Po 1. - kto głosi doktryny chrześcijańskie w krajach islamskich, kto? Podaj przykłady, bo ja nie znam.
po 2. - o jakich zasadach mówisz? Masz na myśli zasadę niszczenia wszystkiego co chrześcijańskie?


Ale ja nie napisałem że ktoś głosi.Chodzi mi oto że w takim społeczenstwie jak muzłumanskie ustala sie pewne zasady azeby nie dochodziło do destabilizacji porzdku społecznego przez głoszenie doktryn niezgodnych z głownym nurtem.W naszej cywilizacji zabronione jest np :promowanie faszyzmu-dla dobra ogólu.oczywiscie.
Jak zapewne dobrze wiesz niechęc muzłumanów i czasami jej skrajne formy nie biora sie z nikąd
czesto jest to prowokacja,akty zbrojne,i podłoże poityczne.To wszystko razem tworzy mieszankę wybuchową

Cytuj:
Jak tego nie zrobi to ma prawo ją zbić

Jak dobrze wiesz surowo zabronione jest w Koranie czy hadisach znecanie sie nad kobieta.
Lekkie smagniecie jeszcze nikomu nie zaszkodziło. :) A poza tym czy takiego warunku wstepnego nie akceptuja same kobiety decydujac sie na małżenstwo?

Cytuj:

Ja nie napisałem NIEKTÓRE :D Każda nacja ma świrów i tyle, ale nie każda kieruje się nienawiścią do innych nacji ;)

No własnie nie napisałeś i w tym jest problem :D
Cały czas używasz generalizacji o chociazby tu:
odwracam:
"Muzłumanie kieruja sie nienawiscią"
Klasyczny przykład błedu logicznego.

Cytuj:
Bronią Boga??? To znaczy kogo, człowieka, cielca, świnie, małpę???

Z czymś takim sie nie polemizuje.Klasyczna mowa nienawisci.

Cytuj:

Cytuj:
9:123 O wy, którzy wierzycie! Zwalczajcie tych spośród niewiernych, którzy są blisko was. Niech się spotkają z waszą surowością.

Co tu interpretować.

No własnie,nie potrafisz zinterpretowac nie podajesz kontekstu.Ech człeku żal mi sie robi jak patrze na twoją nienwiść-oczywiscie zgodną z tym cczego nauczał Jezus :D

Cytuj:
Okres dojrzewania płciowego można uznać za zakończony, gdy jajniki regularnie produkują komórki jajowe, co objawia się systematycznymi miesiączkami (około 12.-14. roku życia). Pomimo możliwości zajścia w ciążę i pojawienia się popędu płciowego, organizm dziewczynki nie jest jeszcze przygotowany fizycznie, a przede wszystkim psychicznie do donoszenia ciąży i urodzenia dziecka. Pełna dojrzałość psychiczna oraz społeczna przypada mniej więcej 20. rok życia. http://www.dziecionline.pl/trudne/Artyk ... sualny.

Te dane które tutaj przedstawisz odnoszą sie do sredniej która w naszym obszarze geograficznym,kulturowym .dotyczą dojrzewajacych pózniej.W krajach południowych Afryka,Amerka południowa granica dojrzewania przesunieta jest w dół.
A poza tym.
Jak ustala sie dojrzałośc psychiczną przypadajacą na 20 rok życia?
Skąd te wzorce,kto je ustala i na podstawie jakiej metodologii?


Cytuj:
A czy dla Ciebie istnieją jakieś zasady?

Coś z toba nie tak,he?

Cytuj:
seks z dziewczynkami

Chyba czas skonczyc te dyskusje.Jak widac imasz sie wszelkich srodków ażeby zdyskredytowac oponenta.Zal człeku czytać twoje niektóre wypowiedzi.

Cytuj:
Po pierwsze jest to spowodowane nie jej wiarą, a często warunkami materialnymi, nie dojrzałością emocjonalną. Tu przeciez chrześcijaństwo tego nie nakazuje.

Co ty bredzisz,he?
A kto mówił o chrzescijanstwie.?
Z kim ty polemizujesz człeku,co?

Cytuj:
Ja i Tenkred chcemy,a by ci ludzi pozostali w swoich krajach i tam niech się wybijają. Nie potrzeba nam szariatu i brodatych i hidżabów w Polsce. Tyle.

Już niedługo Ty i Tenkred bedziecie gnic w pudle za praktykowanie chrzesciajnstwa.Wtedy dopiero pojdziecie po rozum do głowy i zaczniecie błagać o szariat :D


Pt maja 17, 2013 5:40
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt kwi 26, 2013 19:36
Posty: 171
Post Re: Islam
Hosi napisał(a):
Już niedługo Ty i Tenkred bedziecie gnic w pudle za praktykowanie chrzesciajnstwa. Wtedy dopiero pojdziecie po rozum do głowy i zaczniecie błagać o szariat :D


Administrator proszony na salę !
:shock:


Pt maja 17, 2013 6:14
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt mar 08, 2013 23:48
Posty: 438
Post Re: Islam
Cytuj:
Jeżeli chrzescijanin kierujacy sie w zyciu okreslonymi wartosciami dokonuje zabicia zony zgwałcenia badz pedofilii to widnieje w "statystykach" jako ksiadz,badz pastor.De facto postrzegany jest jako osoba wiwerzaca i w swiadomosci społecznej tak tez funkcjonuje.bez wzgledu na to jakimi mmotywami sie kierowal

Jeśli chrześcijanin tłucze swoją żonę to chyba nim nie jest.
Ale muzułmanin zabijający dla honoru rodziny nadal jest muzułmaninem, bo w Islamie muslimem człowiek się staje jak wypowie kilkanaście słów i tyle! Wystarczy! Teraz trzeba tylko dostosować się do reguł ogółu.
Czy każdy kto chodzi do kościoła jest chrześcijaninem? :D
Ponadto, duchowni muzułmańscy także uprawiają seks z dziewczynkami więc porównywanie księży i imamów itp. nie ma sensu :|

Cytuj:
Czy jakiś kraj snkcjonuje zabójstwa o honor rodziny?
Ile jest w takich aktach samowolki,obyczaaju,zdeformowanego myslenia a ile elementów Islamu?
Potrafisz to szczegółowo opisać?

Poniżej tylko wycinek z wiki:
Cytuj:
Pakistan: Honor killings are known as karo kari (Sindhi: ڪارو ڪاري) (Urdu: کاروکاری‎). The practice is supposed to be prosecuted under ordinary killing, but in practice police and prosecutors often ignore it.[108] Often a man must simply claim the killing was for his honor and he will go free. Nilofar Bakhtiar, advisor to Prime Minister Shaukat Aziz, stated that in 2003, as many as 1,261 women were killed in honor killings.[109] The Hudood Ordinances of Pakistan, enacted in 1979 by then ruler General Zia-ul-Haq, created laws that realigned Pakistani rule with Islamic law. The law had the effect of reducing the legal protections for women, especially regarding sex outside of the marriage. Women who made accusations of rape, after this law, were required to provide four male witnesses. If unable to do this, the alleged rape could not be prosecuted in the courts. Because the woman had admitted to sex outside of marriage, however, she could be punished for having sex outside of the marriage, a punishment that ranged from stoning to public lashing. This law made it that much more risky for women to come forward with accusations of rape. In 2006, the Women's Protection Bill amended these Hudood Ordinances by removing four male witnesses as a requirement for rape allegations.[110] On December 8, 2004, under international and domestic pressure, Pakistan enacted a law that made honor killings punishable by a prison term of seven years, or by the death penalty in the most extreme cases.[111] Women's rights organizations were, however, wary of this law as it stops short of outlawing the practice of allowing killers to buy their freedom by paying compensation to the victim's relatives. Women's rights groups claimed that in most cases it is the victim's immediate relatives who are the killers, so inherently the new law is just whitewash. It did not alter the provisions whereby the accused could negotiate pardon with the victim's family under the Islamic provisions. In March 2005, the Pakistani parliament rejected a bill which sought to strengthen the law against the practice of honor killing.[112] However, the bill was brought up again, and in November 2006, it passed.[113] It is doubtful whether or not the law would actually help women.[114]


W szybkim tłumaczeniu - w Pakistanie zabójstwa honorowe są ścigane jak zwykłe zabicie, ale policja tego nie wykonuje. Powodem jest szariat, gdzie mężczyzna po zabiciu honorowym żony udowodni, że naruszał honor rodzinny jest puszczany wolno. W 2003 roku szacuje się, że zabito w ten sposób 1261 kobiet.
Kobieta jeśli jest zgwałcona i chce wnieść oskarżenie musi zdobyć 4 świadków i w ten sposób udowodnić, że odbył się gwałt!


Cytuj:
Klasycznu unik akbara.
Jak cos jest niewygodne,ucieka od faktów :brawo:

Jak ten pan wszem krytykowany jest dla Ciebie autorytetm to nie mam pytań. Poz atym klasyczny unik to zrobiłeś, aby nie skomentować mojego cytatu o Tanzanii :brawo:

Cytuj:
Ale ja nie napisałem że ktoś głosi.Chodzi mi oto że w takim społeczenstwie jak muzłumanskie ustala sie pewne zasady azeby nie dochodziło do destabilizacji porzdku społecznego przez głoszenie doktryn niezgodnych z głownym nurtem.W naszej cywilizacji zabronione jest np :promowanie faszyzmu-dla dobra ogólu.oczywiscie.
Jak zapewne dobrze wiesz niechęc muzłumanów i czasami jej skrajne formy nie biora sie z nikąd
czesto jest to prowokacja,akty zbrojne,i podłoże poityczne.To wszystko razem tworzy mieszankę wybuchową

Ale przecież nikt w tych krajach nie ustala zasad chrześcijańskich. Kompletnie nie rozumiem o Ci hosi :D
Chrześcijaństwo tam jest na tym samym poziomie co nazizm u nas czyli złooooooooooooooo. Czyli religia pokoju i tolerancji :D Poza tym jak sam pisałeś nazizm to ideologia, a chrześcijaństwo to religia :biggrin:

Cytuj:
Lekkie smagniecie jeszcze nikomu nie zaszkodziło. :) A poza tym czy takiego warunku wstepnego nie akceptuja same kobiety decydujac sie na małżenstwo?

Jak dla mnie to jesteś poniżej krytyki. Szkoda, że ja nie mogę ciebie smagnąć, przypadkowo by mi się omsknęło i trafiłbym ciebie mocniej w twarz :D Takie sytuacje się nie zdarzają?
To teraz czytaj co Twój Mahomecik przekazał:
http://www.thereligionofpeace.com/Quran ... eating.htm
Cytuj:

Bukhari (72:715) - A woman came to Muhammad and begged her to stop her husband from beating her. Her skin was bruised so badly that she it is described as being "greener" than the green veil she was wearing. Muhammad did not admonish her husband, but instead ordered her to return to him and submit to his sexual desires.
Kobieta przyszła do Mah i prosiła o to, aby powstrzymał jej męża przed biciem jej. Jej skóra była pokryta siniakami tak mocno, że można ją opisać jako "zieloną" (...)Mah nie pochwalił jej męża, ale w zamian za to nakazał jej udać się do niego z powrotem i poddać się jego seksualnym pragnieniom.

I masz swój Koranik:
Cytuj:
Qur'an (38:44) - "And take in your hand a green branch and beat her with it, and do not break your oath..." Allah telling Job to beat his wife.
I weź w swoją rękę zieloną gałęź i bij ją nią, i nie złam swojej przysięgi.


Hehehe, że się tak wyrażę :brawo:

Cytuj:
"Muzłumanie kieruja sie nienawiscią"
Klasyczny przykład błedu logicznego.


Wskaż mi inne religie w Iraku, Iranie, Afganistanie, AS, gdzie mają swobodę i nie są prześladowani przez miłościwych muslimów. :aniol:

Cytuj:
Z czymś takim sie nie polemizuje.Klasyczna mowa nienawisci.

Tak? Przecież sam pisałęś, że "Jezus nic ci nie powiedział" to jak możesz bronić kogoś kogo nie widzisz, nie słyszysz? Poza tym kolego odpowiedz mi na to:
Cytuj:
Bibles, crosses and printed materials are confiscated and later burnt or dumped into trash. Bibles and other Christian paraphernalia found with travelers into the country are confiscated and destroyed.
Biblie, krzyżem i drukowane materiały są konfiskowane i palone lub wyrzucane na śmieci. Biblia i inne elementy religijne znajdywane i Chrześcijan, także tych podróżujących, są zabierane i niszczone.
Źródło: Saudi Institute | Friday, 20 May 2005 | by Zachary Liben


I co cwaniaczku? Mamy teraz bronić Boga i robić krucjaty i zachowywać się jak te oszołomstwo poniżej:
Cytuj:
W Grecji muzułmańscy imigranci protestują i demolują miasto za zniszczenie przez policjanta Koranu. W Afganistanie amerykańskiemu żołnierzowi zabiera się otrzymane Biblie i pali.

W stolicy Grecji oburzenie muzułmanów wywołał incydent sprzed kilku dni. Podczas kontroli w sklepie należącym do Syryjczyka, grecki policjant chwycił Koran należący do jednego z klientów (imigranta z Iraku), po czym podarł go, rzucił na podłogę i podeptał.

Reakcja muzułmanów była natychmiastowa. W [b]czwartek około tysiąca imigrantów z Syrii, [/b]Pakistanu i Afganistanu przemaszerowało ulicami Aten rozbijając samochody i wybijając szyby w sklepach. Ale już wtedy policja musiała użyć gazu łzawiącego. W piątek przyszło 1500 muzułmanów i było jeszcze gorzej. – Allah jest wielki! – skandowały tłumy wymachując transparentami z napisem: „Ręce precz od imigrantów”. Niektórzy nieśli w rękach egzemplarze Koranu.

W kierunku policjantów poleciały kamienie i kije. Imigranci wyrywali płyty chodnikowe, tłukli szyby, rozbijali i wywracali do góry kołami samochody. Podpalali kosze na śmieci, niszczyli przystanki autobusowe i sygnalizacje świetlne. Niedaleko placu Syndagma zszokowali turyści uciekali do pobliskich hoteli.

I co to jest obrona Boga?! To jest Bóg, który daje im na to przyzwolenie? Jesteś godny pożałowania!

Cytuj:
No własnie,nie potrafisz zinterpretowac nie podajesz kontekstu.Ech człeku żal mi sie robi jak patrze na twoją nienwiść-oczywiscie zgodną z tym cczego nauczał Jezus :D

No panie Mądraliński czekam na Twoją interpretację :D

Cytuj:
Te dane które tutaj przedstawisz odnoszą sie do sredniej która w naszym obszarze geograficznym,kulturowym .dotyczą dojrzewajacych pózniej.W krajach południowych Afryka,Amerka południowa granica dojrzewania przesunieta jest w dół.

Masz na to jakieś naukowe potwierdzenie?


Cytuj:
Jak ustala sie dojrzałośc psychiczną przypadajacą na 20 rok życia?
Skąd te wzorce,kto je ustala i na podstawie jakiej metodologii?

Podałem Ci cytat. To, że człowiek potrzebuje dojrzałości psychicznej to chyba nie jest tajemnica. Zastanów się czy taka 9 letnia dziewczynka jest rzeczywiście po 1 miesiączce gotowa na ciążę. Zastanó się i mi napisz, czy jest. Ja dam ci wytłumaczenie, że jest inaczej.
Na świecie są znane przypadku, że 5 letnia dziewczynka zachodziła w ciążę, ale to nie znaczy, że Islam może nakazywać to legalnie robić. Czekam na Twoje zdanie.

Cytuj:
A czy dla Ciebie istnieją jakieś zasady?

Coś z toba nie tak,he?

?


Cytuj:
Chyba czas skonczyc te dyskusje.Jak widac imasz sie wszelkich srodków ażeby zdyskredytowac oponenta.Zal człeku czytać twoje niektóre wypowiedzi.

Mam Ci cwaniaczku zacytować Twoje wypowiedzi dotyczące poklasku dla pedofilii? Czekam aż w końcu skończysz tę dyskuję, chociaż z drugiej strony jak ktoś to czyta to utwierdzasz go bardziej w przekonaniu, że Islam to zło.

Cytuj:
Co ty bredzisz,he?
A kto mówił o chrzescijanstwie.?
Z kim ty polemizujesz człeku,co?

Pisałeś:
Cytuj:
Cżęsto jest tak że wychowuje się bez Ojca jest niechciane, a w wielu przypadkach błaka sie po domach dziecka nie mówiąc juz o aborcji,Na to wszystko daje przyzwolenie nasza cywilizacja,niestety

Więc może mi wytłumaczysz co miałeś Madraliński na myśli?

Cytuj:
Już niedługo Ty i Tenkred bedziecie gnic w pudle za praktykowanie chrzesciajnstwa.Wtedy dopiero pojdziecie po rozum do głowy i zaczniecie błagać o szariat :D
[/quote][/quote]
Muzułmanin! Nic dodać nic ująć. Tak właśnie się zachowujecie. Brak słów...


Pt maja 17, 2013 8:06
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr sty 11, 2012 19:17
Posty: 1188
Post Re: Islam
akbar napisał(a):
Jeśli chrześcijanin tłucze swoją żonę to chyba nim nie jest.

Znowu pleciesz bzdury
Jak chrzescijanin bije żonę to wynikac to może własnie z NT któery sankcjonuje poodporzadkowanie kobiet wzgledem mezczyzn."Kobieta ma byc posłuszna we wszystkim"(ef 5:24).Jezus nie portepił takiej praktyki :) A Wykorzystywanie takich wersetów w domach chrzescijanskich to norma :D Zam to, nie raz byłem tego swiadkiem :D
I co majster?

Cytuj:
Ponadto, duchowni muzułmańscy także uprawiają seks z dziewczynkami więc porównywanie księży i imamów itp. nie ma sensu

Zapewne dlatego że to muzłumanie no tak :D
Cytuj:

W szybkim tłumaczeniu - w Pakistanie zabójstwa honorowe są ścigane jak zwykłe zabicie,

I to mi wystarczy :)
Reszta, to już jakieś wypociny :D

Cytuj:
Jak ten pan wszem krytykowany jest dla Ciebie autorytetm to nie mam pytań.

A co ma piernik do wiatraka?
Miałeś sie odnieść to tego co napisane ,a nie do tego kto to napisał.Czaisz?

Cytuj:
Chrześcijaństwo tam jest na tym samym poziomie co nazizm u nas czyli złooooooooooooooo.

Według muzłumanów Tradycyjne chrzesciajnstwo zrobiło z Jezusa Boga,co według ich interpretacji oznacza Bałwochwalstwo!ZA szerzenie tego typu nauk Allah karze smiercią!
Dla muzłumanów to żło,podobnie jak dla naszej kultury nazizm.

Cytuj:
Jak dla mnie to jesteś poniżej krytyki.

Znowu brak argumentów.

Cytuj:
Szkoda, że ja nie mogę ciebie smagnąć, przypadkowo by mi się omsknęło i trafiłbym ciebie mocniej w twarz :D

Teraz juz nie mam watpliwosci co stoi za twoją ideologią :D

Cytuj:
Kobieta przyszła do Mah i prosiła o to, aby powstrzymał jej męża przed biciem jej. Jej skóra była pokryta siniakami tak mocno, że można ją opisać jako "zieloną" (...)Mah nie pochwalił jej męża, ale w zamian za to nakazał jej udać się do niego z powrotem i poddać się jego seksualnym pragnieniom.

To tak jak bym czytał o niektórych chrzesciajnach.Takich przykładów to ja zanm,ho ho :D
Straszne to chrzesciajnstwo :D

Cytuj:
I co cwaniaczku?

Dla ciebie Pan, jak co :!:

Cytuj:
Mamy teraz bronić Boga i robić krucjaty

Ustal to z Tenkredem :D
Cytuj:
I co to jest obrona Boga?! To jest Bóg, który daje im na to przyzwolenie? Jesteś godny pożałowania!

Nic sie nie dzieje przypadkowo.
Sam chciałeś mi przywalić,a tu sie dziwisz :D

Cytuj:
No panie Mądraliński czekam na Twoją interpretację :D

Ten tekst który podałeś jest niegramatyczny.Nie jestem w stanie go rozszyfrować,przykro mi :)

Cytuj:
Masz na to jakieś naukowe potwierdzenie?

Pewnie
Najciekawsze jest to z naszej szerokosci geograficznej:
http://www.figa.pl/Co-szosta-dziewczynk ... -lat-a1352
http://odkrywcy.pl/kat,111394,title,Dzi ... aid=6109a4
oraz:
Cytuj:
D. Czynniki biogeograficzne – modyfikatory naturalne
Rozwój morfologiczny głównie kształtuje klimat (temperatura, wilgotność, ruchy powietrza i inne). Najlepszy dla rozwoju jest klimat umiarkowany ciepły (18 – 25oC) – w takim klimacie następuje najszybsze dojrzewanie biologiczne jak i jest dłuższy okres płodowy kobiet. W klimacie tropikalnym występuje opóźnione dojrzewanie. Dzieci na terenach zimnych mają większą masę ciała, krótsze szyje, stopy i dłonie. Dzieci urodzone wiosną są dłuższe, a dzieci urodzone jesienią mają większą masę ciała.
Wpływ na rozwój ma wysokość nad poziomem morza. Mieszkańcy gór mają więcej czerwonych krwinek, wolniejsza pracę serca, lepiej rozwija się klatka piersiowa. Wpływają również choroby genetyczne (wrodzone), które u potomków prowadzą do wielu poważnych wad.

Zródło:http://www.sciaga.pl/tekst/32768-33-auksjologia_czynniki_rozwoju_trend_sekularny_okres_dojrzewania

Cytuj:

Podałem Ci cytat. To, że człowiek potrzebuje dojrzałości psychicznej to chyba nie jest tajemnica. Zastanów się czy taka 9 letnia dziewczynka jest rzeczywiście po 1 miesiączce gotowa na ciążę. Zastanó się i mi napisz, czy jest. Ja dam ci wytłumaczenie, że jest inaczej.
Na świecie są znane przypadku, że 5 letnia dziewczynka zachodziła w ciążę, ale to nie znaczy, że Islam może nakazywać to legalnie robić. Czekam na Twoje zdanie.

Tu masz wykladnie ze strony:http://www.islamreligiapokoju.com/z-ycia-muzumanina/50-z-ycia-muzumanina/160-czy-islam-zezwala-na-maestwo-dzieci.html
Cytuj:


Zatem jak możemy mówić, że w Islamie nie ma czegoś takiego jak wiek małżeński, skoro jest o nim mowa w samym Koranie?! Nie jest to żadne tłumaczenie przeinaczone na potrzeby „obrony” Islamu, ale są to słowa pochodzące z oryginału, czyli języka arabskiego. Tak właśnie mówi Allah, a mówi On o „wieku małżeńskim”, czyli wieku, w którym dana osoba jest gotowa na zawarcie związku małżeńskiego. Co więcej, ten wiek jest określony. Po pierwsze dana osoba (bez względu na płeć) musi być fizycznie gotowa do bycia mężem/żoną - w przypadku dziewczyny jest to miesiączka (naturalny sygnał dorosłości – po to Allah dał je kobietom, by wiedziały, że są zdolne do poczęcia i porodu). Jednak jak uczy Sam Allah gotowość do małżeństwa to nie tylko dojrzałość fizyczna, ale również dojrzałość mentalna. Musimy dobrze, dogłębnie analizować to, co czytamy.



Wiek małżeński jest połączony z dojrzałością mentalną. Dana osoba, by zawrzeć związek małżeński musi być odpowiedzialna, wiedzieć jak dbać o siebie i innych, etc. Jeśli te cechy występują u młodych ludzi, zgodnie z wykładnią Islamu mogą się oni pobrać, nie powinniśmy stawać im na przeszkodzie, gdyż chęć bycia razem, założenia rodziny jest czymś naturalnym, normalnym.
Nie bez powodu Allah stworzył Adama oraz specjalnie dla niego dał mu małżonkę – Hawwę (Ewę).



Jak więc widzimy wiek małżeński istnieje w Islamie i jest on określony. Na koniec pragniemy jeszcze zaznaczyć, że stronniczość, wysiłki w wyszukiwaniu błędnych informacji, a nawet zaciekłe starania, by oczernić innych nie są problemem Islamu, lecz ludzi lubujących się w marnowaniu swego czasu. Islam jest ponad tym wszystkim.3




Zgadzam sie z tym w pełni.

Cytuj:
Mam Ci cwaniaczku zacytować Twoje wypowiedzi dotyczące poklasku dla pedofilii?

Lubisz błaznowac co?

Cytuj:

Więc może mi wytłumaczysz co miałeś Madraliński na myśli?

Przeczytaj to i se porownaj jak jest w naszej cywilizacji

Cytuj:
Seks w islamie jest uznawany za legalny jedynie pomiędzy prawowitymi małżonkami. W związku z tym jednym z najcięższych przewinień, tuż obok politeizmu, jest zina, czyli cudzołóstwo. Termin zina odnosi się do wszelkich nielegalnych stosunków seksualnych, a zatem obejmuje oprócz cudzołóstwa także nierząd, pojmowany jako stosunki odbywane przez niezamężnych partnerów.

Zródłohttp://www.arabia.pl/content/view/278190/2/
W naszej kulturze cudzołóstwo i seks przedmałzenski sa legalne bez żadnych sankcji prawnych.W Islamie jest inaczej.Która kultura w takim razie sankcjonuje niemoranośc, gosciu,he?

Cytuj:
. Tak właśnie się zachowujecie. Brak słów...

Własnie brak słow tzn:argumentów-kolejna odsłona :D


Pt maja 17, 2013 12:16
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt kwi 26, 2013 19:36
Posty: 171
Post Re: Islam
Hosi napisał(a):
Już niedługo Ty i Tenkred bedziecie gnic w pudle za praktykowanie chrzesciajnstwa.Wtedy dopiero pojdziecie po rozum do głowy i zaczniecie błagać o szariat

A już się bałem, że od razu będzie egzekucja... Zaprawdę Allah jest wielki i wspaniałomyslny ! Hahahahahahaha!



Hosi napisał(a):
Spójrz realnie.
Znasz społeczeńswa bez przemocy i agresji ?

Oczywiście, że nie, bo tacy juz cudowni jesteśmy... Jednak kwestia różnic polega na tym, czy dana społeczność uważa taką przemoc i agresję za "zło" czy wręcz przeciwnie, (jak w Islamie) uważa to za priorytet, i wartości podstawowe.



Hosi napisał(a):
Według jakiego systemu prawnego mam porównywać,jaki mam brac za punkt odniesienia ?W kulturze której żyjesz absolutną normą jest mordowanie nienarodzonych.I to w iwekszosci krajów UE i USA nie jest przestepstwem.W krajch Islamu to czyn zabroniony.I co panie mądry jak to rozwiazać ?


Hosi widzę, że celowo mieszasz, bo nie jesteś w stanie odpowiedzieć na proste pytanie.
Piszesz, że Chrześcijanie również biją kobiety, aby wskazać, że jesteśmy tacy sami.
Tylko, że w Chrześcijaństwie takie działanie oznacza "zwyrodnialstwo" i jest zabronione, a w Islamie nie !
Więc nie możesz dokonywać porównywań biorąc z jednej strony "negatywy" a z drugiej pozytywy, rozumiesz Hosi ? Porównuj Islam i Chrześcijaństwo, używając pojęcia określane jako negatywne i z jednej strony i z drugiej... lub pozytywne. Rozumiesz, czy mam to namalować kredkami świecowymi ?



Hosi napisał(a):
Jeżeli twierdizsz że kobiety maja w Islamie tak zle to dlaczego wychodza za muzłumanów mając swiadomość że będą bite i ponizane ?

Bo nie mają takiej świadomości ! Uważasz, że muzułmanin ostrzega swoją "wybrankę": -Tylko pamiętaj, że w moim kraju, będziesz musiała robić wszystko co Ci karzę, bo jak nie to będziesz bita ?
Hahahahaha !
"Mają świadomość !"... dobre sobie :D


Hosi napisał(a):
To tak jak KRK zrył berety facetom którzy nie mogą sie żenić a pozniej zabieraja sie za małych chłopców i dziewczynki

Dokładnie tak samo Hosi !!! Jednak jak już Akbar wspomniał, jest to zjawisko marginalne, z którym się walczy, aby to zakończyc. Bo to jest horoba ! I niczym się nie różni wykorzystywanie seksualnie dzieci przez pedofili, od Islamskiego ślubu z dzieckiem... To jest gwałt Hosi ! Gwałt na małym bezbronnym człowieku !
Jesteście obrzydliwi Hosi, a ten wasz Bafomet piękne wartości wam przekazał...


Hosi napisał(a):
Cytuj:
Panie, i Panowie ! Oto ISLAM !!! Czy ktoś jeszcze, życzy sobię różę miłości od Allaha ?
Innymi słowy, wysoki sądzie !... nie mam wiecej pytań. :brawo:

Panie i Panowie -brak argumentów tzn:Tenkred w akcji :D

Bo do takich postów jakie piszesz Hosi nie trzeba nic dodawać... Chodzi o to, aby ludzie zobaczyli, jacy są muzułmanie, a Ty sam ukazujesz ogromne rasistwo, uprzedzenia, i wrogie zamiary Islamu wobec Chrześcijaństwa...


Hosi napisał(a):
Cytuj:
ZNIEWOLENIE- jest to pozbawienie wolności i zmuszenie do posłuszeństwa i uległości !

Tak, tego własnie dokonuja księza na małych chłopcach i dziwczynkach.
Skala zjawiska chocizaby w USA ok 5 milonów ofiar kleru.

A ilu jest muzułmanów na świecie Hosi ? 1 mld czy więcej ?
Więc mamy 5 mln chorych ludzi, wymagających leczenia, przeciwko 1 mld praktykujących pedofilię z wielkim namaszczeniem.
Ale porównałeś, nie ma co...

Acha, i jeszcze jedno...
Hosi napisał(a):
Już niedługo Ty i Tenkred bedziecie gnic w pudle za praktykowanie chrzesciajnstwa.Wtedy dopiero pojdziecie po rozum do głowy i zaczniecie błagać o szariat


Hahahahahahaha! Czy juz Ci mówiłem Hosi, że bardzo się cieszę z Twojej obecności na tym forum ?
Tacy właśnie są WSZYSCY muzułmanie !


Pt maja 17, 2013 13:54
Zobacz profil
Post Re: Islam
Dla niezorientowanych: to, że ktos często używa tej emotki " :D " nie znaczy wcale, ze mu wesoło.
-----

Wykazaliscie już, a hosi jako tego przykład, ze islam jest dla ludzi bez wartości, przesiknietych nienawiscia i zwichrowanych na psychice, oszołomstwa targanego przez sprzeczne emocje. To religia pedofilów i zoofilów (biedne kozy)

Musicie jednak nie doceniać swego czasu jaki przypadł wam w udziale, skoro tracicie go na coś tak bezwartosciowego jak islam, allah i na spory z tym zwiazane.


Pt maja 17, 2013 14:50

Dołączył(a): Pt kwi 26, 2013 19:36
Posty: 171
Post Re: Islam
woods napisał(a):
"coś tak bezwartosciowego jak islam, allah i na spory z tym zwiazane..."


Woods, my wiemy z czym to się je, ale proszę zwróc uwagę, że obecnie Islam prowadzi u nas wielką kampanię reklamową. Z pewnością widziałeś, już wywiady, programy tv przedstawiające Islam, jako religię tolerancji i pokoju. Budują meczety, i chcą budować wiecej meczetów... a puźniej ta tolerancja i pokuj ukazuje prawdę... Proszę zobacz !


http://www.youtube.com/watch?v=ruOASffCA44


Pt maja 17, 2013 16:44
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr sty 11, 2012 19:17
Posty: 1188
Post Re: Islam
Tenkred napisał(a):
Oczywiście, że nie, bo tacy juz cudowni jesteśmy... Jednak kwestia różnic polega na tym, czy dana społeczność uważa taką przemoc i agresję za "zło" czy wręcz przeciwnie, (jak w Islamie) [b]uważa to za priorytet, i wartości podstawowe.

Zło- to pojecie definiowane kulturowo.
Rozumiesz ten termin akulturowo co jest dość podstawowym błedem merytorycznym i pokazujesz w ten sposób swoje cąłkowitaą ignorancje w tej kwestii.Przykro mi ale taka jest prawda :)

Cytuj:
Bo nie mają takiej świadomości ! Uważasz, że muzułmanin ostrzega swoją "wybrankę":

Powiem szczerze że tutaj to mnie ubawiłes niemiłosiernie :)
Uswiadom sobie w końcu człowieku że każde dziecko uczone jest Koranu od malenkosci.Dziewczynki i chłopcy przygotowywane są od do okreslonych ról społecznych i maja jak najbardziej swiadomośc z czym wiąze sie małżeństwo.Jak tu z tobą dyskutować jak masz tak duże luki w wiedzy o Islamie,he?

Cytuj:
Dokładnie tak samo Hosi !!! Jednak jak już Akbar wspomniał, jest to zjawisko marginalne, z którym się walczy, aby to zakończyc

Walczy sie walczy a tałatajstwa coraz wiecej:afera za aferą.
Czytałeś Fakty i Mity?.Tam dopiero możesz sie dowiedziec sie jak jest naprawde w twoim kosciele.Przekręt na przekrecie,przekretem pogania.Prawdziwy obraz KRK :)

Cytuj:
Bo to jest horoba ! I niczym się nie różni wykorzystywanie seksualnie dzieci przez pedofili, od Islamskiego ślubu z dzieckiem.

Kolejny przykład ignorancji.Który tu juz a kolei?.Przestałem juz liczyć :D

Cytuj:
Jesteście obrzydliwi Hosi, a ten wasz Bafomet piękne wartości wam przekazał.

Pozostąły ci tylko takie teksciki o wartości zerowej!

Cytuj:
Chodzi o to, aby ludzie zobaczyli, jacy są muzułmanie,

W domysle :wszyscy
A mówił zeby był głupcem gdy twierdził inaczej.Eh człeku, rece opadaja jak sie czyta te twoje brednie napedzane nienawiscią.Prawdziwa miłośc do nieprzyjaciół :) Nic dodac nic ująć.

Cytuj:
A ilu jest muzułmanów na świecie Hosi ? 1 mld czy więcej ?
Więc mamy 5 mln chorych ludzi, wymagających leczenia, przeciwko 1 mld praktykujących pedofilię z wielkim namaszczeniem.
Ale porównałeś, nie ma co...

No prosze jaki klasyczny samobój :brawo:
A mówił że sa dobrzy ludzie w Islamie.A tu co?Zapomnaił co mówił wczesniej?"Byłbym głupcem gdybym twierdził że nie ma dobrych ludzi w Islamie".Sam sobie wystawił swiadectwo. :) Nic dodac nic ująć.
A poza tym:
Mowa była o 5 mln dzieci ofiar pedofili.
Eh człeku,ty nawet nie potrafisz prawidłowo odzczytac prostego tekstu,a zabierasz sie za tak skompikowane tematy.Ręce opadają


Pt maja 17, 2013 17:08
Zobacz profil
Post Re: Islam
Tenkred napisał(a):
woods napisał(a):
"coś tak bezwartosciowego jak islam, allah i na spory z tym zwiazane..."


Woods, my wiemy z czym to się je, ale proszę zwróc uwagę, że obecnie Islam prowadzi u nas wielką kampanię reklamową. Z pewnością widziałeś, już wywiady, programy tv przedstawiające Islam, jako religię tolerancji i pokoju. Budują meczety, i chcą budować wiecej meczetów... a puźniej ta tolerancja i pokuj ukazuje prawdę... Proszę zobacz !


http://www.youtube.com/watch?v=ruOASffCA44


Ja byłbym spokojny. Tolerancja i całe to lewactwo, które wpuściło zaraze do europy odejda jak tylko kryzys sie pogłebi a to tylko kwestia czasu.

Wiesz czym się róznią zydzi od muzułmanów?
Żydzi mają to za sobą.


Pt maja 17, 2013 17:58

Dołączył(a): Pt kwi 26, 2013 19:36
Posty: 171
Post Re: Islam
Hosi napisał(a):
Już niedługo Ty i Tenkred bedziecie gnic w pudle za praktykowanie chrzesciajnstwa.Wtedy dopiero pojdziecie po rozum do głowy i zaczniecie błagać o szariat

Ekhm... :D Poprostu bardzo mi zależy na tym, aby każdy sobie utrwalił, jakie ma podejście Islam do wszystkiego i wszystkich.

Hosi napisał(a):
Zło- to pojecie definiowane kulturowo.
Rozumiesz ten termin akulturowo co jest dość podstawowym błedem merytorycznym i pokazujesz w ten sposób swoje cąłkowitaą ignorancje w tej kwestii. Przykro mi ale taka jest prawda

Zło jest pojęciem definiowanym kutlurowo... to jest oczywiste.
Więc cały ten Islam, który zalewa państwa zachodu, jest w naszych oczach owym złem, wedle "naszej" moralności. Jestem Europejczykiem, i mieszkam w Europie Hosi ! Co jest moim błędem merytorycznym Hosi ? Jak śmiesz w takiej sytuacji, mówic mi, że jestem przez to ignorantem !?
Wszyscy zdrowi ?

Hosi napisał(a):
Uswiadom sobie w końcu człowieku że każde dziecko uczone jest Koranu od malenkosci. Dziewczynki i chłopcy przygotowywane są od do okreslonych ról społecznych i maja jak najbardziej swiadomośc z czym wiąze sie małżeństwo

Po pierwsze Hosi, znów nie mówimy o tym samym.
Mam na myśli Europejskie kobiety, które o Islamie wiedzą tyle, co kot napłakał.
Dla takich kobiet, wyjazd do Państw Islamskich ze swoim ukochanym muzułmaninem, kończy się wielka tragedią (choć oczywiście istnieją wyjątki od reguły).

Po drugie... oczywiscie, że dziewczyny w Islamie mają świadomość z czym sie wiąże małżeństwo. Taką samą świadomość, jak skazaniec osadzony w więzieniu Hosi. Kobiety nie mają nic do powiedzenia w Islamie, i muszą wyjść za mąż, za kogo im rodzice każą, i tyle. Strasznie to prymitywne, i wręcz nieludzkie... poprostu niewolnictwo.

Hosi napisał(a):
Pozostąły ci tylko takie teksciki o wartości zerowej!

A jaką wartosć mają Twoje tekściki, o wsadzaniu do więzienia za praktykowanie Chrześcijaństwa ?


Pt maja 17, 2013 19:29
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 186 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL