Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 27, 2024 7:11



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 212 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Następna strona
 Islam zagrożeniem dla wolności zachodu ? 

Czy uważasz, że Islam zagraża wolności poństwom zachodu ?
Ankieta wygasła Cz sie 01, 2013 18:00
TAK, ISLAM JEST ZAGROŻENIEM ! 70%  70%  [ 28 ]
NIE, ISLAM NIE JEST ZAGROŻENIEM ! 25%  25%  [ 10 ]
NIE WIEM, NIE MAM ZDANIA ! 5%  5%  [ 2 ]
Liczba głosów : 40

 Islam zagrożeniem dla wolności zachodu ? 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt cze 15, 2012 21:23
Posty: 3341
Post Re: Islam zagrożeniem dla wolności zachodu ?
ERRATA: napisałem (niepoprawnie) o otworze w miednicy. Chodziło mi o wolną przestrzeń między kośćmi miednicy a kręgosłupem.

_________________
In my spirit lies my faith
Stronger than love and with me it will be
For always.

Orkiestra!


Pt lip 26, 2013 16:13
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr sty 11, 2012 19:17
Posty: 1188
Post Re: Islam zagrożeniem dla wolności zachodu ?
Lurker napisał(a):
Proszę pana, mówiłem już panu, żeby (ujmę to teraz inaczej) przestał pan rzucać perły przed wieprze. Bo to pan własnie, z pańskiej perspektywy, robi. Z mojej strony wygląda to tak: pan pobredza. Jakiego merytorycznego dyskursu się pan spodziewa?

Prosze pana,cały czas ma pan problemy ze zrozumieniem do czego odnosi sie ta dyskusja.
Przyponimam, że kwestie do których pan w tym konkretnym wątku nawiązuje, dotyczą kryteriów które wyznacza Islam w zakresie który w danym momencie jest omawiany.Podawanie przez pana chociazby norm z obszaru faz rozwojowych swiadczy o tym że dokonuje pan błędnej(zbyt szerokiej) kwalifaikacji semantycznej "dojrzałosci płcjowej"Warto zaznajomić sie w takim razie chociazby z podstawami teorii poznania, zanim zacznie pan powazną dyskusję.

Cytuj:

Napiszę to panu wprost, skoro nie dostaje wiedzy i wyobraźni: kanał rodny u kobiety przechodzi przez otwór w miednicy (dokładniej, między spojeniem łonowym a kością, bodajże, guziczną). W czasie porodu główka dziecka przepycha się między kośćmi matki (stąd bóle porodowe). Miednica w trakcie procesu dojrzewania rośnie i poszerza się. Miednica dziecka jest za ciasna dla główki płodu, który klinuje się w niej i powoduje krwotoki, kończące się śmiercią i matki, i dziecka. Jedynym rozwiązaniem jest cesarskie cięcie. Czy Allah w Koranie dał jakiś przekaz o cesarskim cięciu? Dziękuję.

Prosze pana,to nie jest forum medyczne dotyczące ginekologii :D
Ale niech będzie już,dobra ;)
A więc:

Ilu muzłumanek dotyczą te problemy, które pan tu wymienia(proszę o podanie ilosci zgonów wsród tych kobiet i ich dzieci, oraz krowtoków do których pan nawiązał)
Chodzi mi tutaj o dane empiryczne,aby móc zweryfikować czy to co pan mówi :)
Niech pan również poda ogólną liczbę związków z młodymi kobietami ktore urodziły zdrowe dzieci.W ten sposób dojdzie do prawdziwej weyfikacji tego co pan tutaj zaprezentował.

Cytuj:
Proszę pana, jeżeli pan nie odróżnia wstrętu organicznego (nad którym warto panować) od wstrętu moralnego (ktory stanowi wskazówkę, że prawo naturalne czegoś tu zakazuje), to faktycznie nie mamy o czym rozmawiać.

Nie bardzo rozumiem ten wstręt organiczny.-( .
Może pan to wyjasnić?

Cytuj:
Proszę pana, artykuł, który pan podał, po pierwsze, wprowadzał czytelnika w błąd, czyli po prostu był kłamliwy,


Z tego co pan mówił, to czytał pan fragment artykułu.
Czy na podstawie jakiegoś małego wycinka, ocenia pan całość?Taka jest pana strategia,tak?

Cytuj:
po drugie, jak pan sam zauważył, bazował na pracach naukowych. a nie był pracą naukową.

Niech pan nie zartuje!
Jezeli bazował na pracach naukowych i podane są konkretne odniesina do tych prac,to może pan w ten sposób zweryfikować bądz to same prace,bądz ich zasadnicze konkluzje.To chyba nie jest dla pana za trudne,prawda?

Cytuj:
Odniesie się pan wreszcie do kłamstwa w tym artykule, które wytknąłem?

Niech mi pan przypomni to kłamstwo :)

Cytuj:
Pan ma czelność zarzucać mi "pogrywanie
.
Proszą pana, znając pana zagrywki w stosunku do mnie, nie jest to nadużycie zmojej strony,tym bardziej że może pan poczytać sobie te artykuły,a przynajmniej ich konkluzje.Tak więc nie wyjezdzaj mi pan tutaj z takimi "czelnosciami",bo to już szczególnego rodzaju komedyja z pana strony :)

Cytuj:
Poproszę pana o podanie tego własnymi słowami, tak jak ja własnymi słowami opisałem panu poród u homo sapiens. Chcę przy okazji sprawdzić, czy pan rozumie to, co czyta, bo nie zakładając złej woli u pana - mam wątpliwości.
.
Czytał pan mój post do"akbara"?
Jeżeli nie,to niech sie pan tam cofnie i nie wygaduje głupot,ok?

Cytuj:
Trzeba mieć tupet.

Buhaha :brawo:

I kto to mówi :D
Ma pan jeszcze jakies komedyje do powiedzenia?


Pt lip 26, 2013 17:26
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt mar 08, 2013 23:48
Posty: 438
Post Re: Islam zagrożeniem dla wolności zachodu ?
Hosi napisał(a):
Dojrzałość płciowa i psychologiczna oraz zgoda rodziców to podstawowe elementy potrzebne do zawarcia małżęństwa.Jak wiadomo, kazda dziewczynka rozwija sie indywidualnie i nie można jednoznacznie podać kryterium wieku.Natomiast, jeżeli spełnia wszystkie wymogi,to jest zdolna do zamążpójścia.

Jakos nie widzę jak islam uznaje dojrzałość psychiczną? W jaki sposób bada, że dana dziewczynka jest dojrzała. Chyba każdy z nas z doświadczenia wie, że w wieku 9 lat to się myśli o bieganiu za piłką, zabawami z lalką, oglądaniem bajek, ale nie o seksie z mężczyzną!!!
Jesteś w stanie podać dokładny proces sprawdzania dojrzałości psychicznej przez muzułmanów?

Cytuj:
Aby małzęnstwo było ważne, kazda ze stron musi wyrazić swoją aprobatę na taki związek.

Myślisz, że 6-9 letnia dziewczynka wie co mówi jak wyraża zgodę na małżeństwo? Ja osobiście myslę, że traktuje to jako zabawę, która niestety później okazuje się zgubna.

Cytuj:
Jakiego trzeciego aspektu?O co ci tutaj chodzi?

A proszę, słowa imama warszawskiego:
Cytuj:
- Co Pan sądzi na temat stosunków seksualnych z dziećmi?

- Wiek nie ma znaczenia. Są trzy warunki, które kobieta musi spełnić:

1) musi być dojrzała fizycznie;

2) musi być dojrzała psychicznie;

3) musi odczuwać pociąg, kiedy patrzy na mężczyznę.

Lepiej, jeśli dziecko doświadcza seksu w ramach małżeństwa niż z nieznanym mężczyzną poza małżeństwem.
(Tak więc zarówno teoretycznie, jak i praktycznie w islamie istnieje przyzwolenie na seks z dziewczynkami w wieku 10 lat i jest to coś, co islam zaleca).

http://www.racjonalista.pl/kk.php/s,8750
Robi mi się niedobrze jak to czytam. Skoro wiek nie ma znaczenia to jak ten imbecyl śmie twierdzić, że 1 miesięczne dziecko ma odczuwać pociąg seksualny?!!!
Cytuj:
Po drugie,czy ja w końcu doczekam sie twojej definicji pedofilii,na podstwaie której w ten własnie sposób oceniasz związki małzenskie w Islamie?

A bodajże zgadzam się z prawodawstwem polskim.

Hosi napisał(a):
Twój partner powinien być twoim życiowym wyborem

Uważasz, że 6-9 letnia dziewczynka wybiera sobie partnera? :mrgreen:

Cytuj:
Osoba wchodząca w związek małżeński musi być na tyle dojrzała, by rozumieć wymagania małżeństwa, tak by to małżeńskie przymierze było trwałe.

To nie sa kryteria badania dojrzałości psychicznej.

Hosi napisał(a):
Jak odnosisz sie do czyjejś wypowiedzi, to przynajmniej przeczytaj dokładnie co kto napisał,ok?Twój komentarz jest całkowicie oderwany od tego, do czego się odnosiłem.Jak zwykle zresztą

Wielokrotnie Ci pisałem, że żyjesz definicjami i stronami muzułmanów polskich, a nie wiesz jak wygląda real.

Hosi napisał(a):
Nie,nie kolego.
Ty masz to napisać jasno i jeszcze raz

Rozkazy możesz stawiać dziewczynkom 9 letnim z państw muzułmańskich kolego, a nie mi. Każdy z userów wie na jaki temat rozmawia w stosunku do Ciebie tylko Ty bidulek nie wiesz... :brawo:


Pt lip 26, 2013 18:03
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt mar 08, 2013 23:48
Posty: 438
Post Re: Islam zagrożeniem dla wolności zachodu ?
Edit:nie oceniam związków małżeńskich tylko seks z 9 latką, czy jak się okazuje dzięki imamowi warszawskiemu, seks z dzieckiem w każdym wieku.


Pt lip 26, 2013 18:16
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt cze 15, 2012 21:23
Posty: 3341
Post Re: Islam zagrożeniem dla wolności zachodu ?
Przy czym, odnośnie tego trzeciego warunku, sprawa jest o tyle zabawna, że nawet Josh MacDowell (taki ortodoksyjny protestant z USA) wie, że kobieta, w przeciwieństwie do mężczyzny, reaguje podnieceniem na dotyk. A Allah tego nie wie!

Val, ja nie wiem, co myślą sobie szarzy obywatele na wieść o pomyłkach i "pomyłkach" militarnych funkcjonariuszy swoich narodów w Afganistanie. Hosi jednak - takie odnoszę wrażenie - próbuje obronić się na gruncie moralności, a wręcz wykazać moralną wyższość kultury islamu wobec "zgniłego" Zachodu. No więc takie podejście zobowiązuje. Natomiast Amerykanie prawdopodobnie nie biją się o ropę, tylko o zbudowanie sobie przyczółka na kontynencie (nad oceanami już panują) umożliwiającego im dojście do Rosji która, niewykluczone, zawali się w ciągu stulecia. Może dwóch.

Hosi na odpowiedź niestety musi poczekać, nie zajmuję się tylko pisaniem na tym forum, a teraz muszę zacząć od wymyślenia dobrej query do Gógla, a potem przeczesać wyniki.

_________________
In my spirit lies my faith
Stronger than love and with me it will be
For always.

Orkiestra!


Pt lip 26, 2013 19:01
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr sty 11, 2012 19:17
Posty: 1188
Post Re: Islam zagrożeniem dla wolności zachodu ?
akbar napisał(a):
Jakos nie widzę jak islam uznaje dojrzałość psychiczną? W jaki sposób bada, że dana dziewczynka jest dojrzała.


Badań mózgu nie przechodzi.Tego jestem pewien :D

W Islamie jest tak:
Studjując Koran z rodzicami nabywa stopniowo swiadomosci i pelnego zrozumienia czym jest taki związek,jakie sa jej prawa i obowiązki, nastepnie po osiągnieciu dojrzałosci fizycznej i psychicznej podpisuje kontrakt małżenski w obecnosci swiadków, wyrazając tym samym zgodę na slub w obecnosci Imama w meczecie.


Cytuj:
Chyba każdy z nas z doświadczenia wie, że w wieku 9 lat to się myśli o bieganiu za piłką, zabawami z lalką, oglądaniem bajek, ale nie o seksie z mężczyzną!!!
:brawo:
Cały akbar :badgrin: .
Dawno tak się nie ubawiłem :D
Widac akbarze, że nie masz bladego pojęcia, że do pociagu seksualnego dochodzi zazwyczaj od pierwszej miesiączki.Od tego momentu dziewczyny zaczynają interesowac się męzczyznami.
Pisz do mnie jeszcze :D


Cytuj:

Robi mi się niedobrze jak to czytam. Skoro wiek nie ma znaczenia to jak ten imbecyl śmie twierdzić, że 1 miesięczne dziecko ma odczuwać pociąg seksualny?!!!

Nie no ja już tych bredni nie mogę czytać.

Imam podaje trzy warunki:
Dojrzałość płciowa,psychiczna i pociąg do mężczyzny.
A akbar na podstawie tych kryteriów stwierdził ,że dotyczy to 1 miesiecznego dziecka :!:
Jak ktoś nie wierzy, to tłumacze stanowisko akbara:
Twierdzi on, że dziecko plci zenskiej co istotne 1 miesieczne jest dojrzale fizycznie i psychicznie co uzdalnia je do malzenstwa.Tak rozumie akbar wypowiedzi Imama :D
Takich idiotyzmów,to nie czytałem nigdy w życiu.
Koncz człeku te dyskusję.Oszczędz se wstydu.
Lurker.
A ty zgadzasz się ze swoim kolegą :D ?

Cytuj:
A bodajże zgadzam się z prawodawstwem polskim.

:brawo:
Na podstawie definicji z prawa polskiego ocenia muzłumanów.
Buhahahahahahaha :brawo:
Wskaż człeku, gdzie tam jest mowa o pedofilii mającej zwiazek ze statusem małżenstwa w Islamie!
Komedyja bez trzymanki :D

Cytuj:
Uważasz, że 6-9 letnia dziewczynka wybiera sobie partnera

Uwazam że kazda młoda dzieczyna dojrzała płciowo i psychicznie jest do tego zdolna.

Cytuj:
Cytuj:
Osoba wchodząca w związek małżeński musi być na tyle dojrzała, by rozumieć wymagania małżeństwa, tak by to małżeńskie przymierze było trwałe.

To nie sa kryteria badania dojrzałości psychicznej.

Koejna wpadka akbara :)
Rozumienie czym jest związek miedzy męzczyzną a kobietą i zgoda którą wyraza przy swiadkach, jest jak najbardziej dojrzałoscią psychiczną do małżenstwa.

Cytuj:
Wielokrotnie Ci pisałem, że żyjesz definicjami i stronami muzułmanów polskich, a nie wiesz jak wygląda real.

A ja wielokrotnie wykazywałem ci, że nie masz podstwaowej wiedzy z tego zakresu,dlatego tez wypisujesz takie kocopoły.W tym poscie wykazałeś sie pod tym względem nieprzecietnie :D

Cytuj:

Rozkazy możesz stawiać dziewczynkom 9 letnim z państw muzułmańskich kolego,

Jak widać wie z czym to sie wiąże ;) .
Dlatego też już więcej chyba tego błedu nie zrobi :D


.


So lip 27, 2013 0:43
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt cze 15, 2012 21:23
Posty: 3341
Post Re: Islam zagrożeniem dla wolności zachodu ?
Nie mam za bardzo z czym się zgodzić, bo wypowiedź imama jest tak ogólnikowa, że można ją interpretować na tysiąc i jeden sposobów. Mości imam nie określił, co to znaczy dojrzałość fizyczna, nie określił, co to znaczy dojrzałość psychiczna, a z pociągiem do mężczyzny trafił jak kulą w płot.

Ty zresztą, Hosi, też kręcisz się tylko wokół dojrzałości fizycznej, sprowadzając ją zresztą wyłącznie do pierwszego krwawienia. Ile razy trzeba ci będzie powtórzyć, że menarcha występuje w środku okresu dojrzewania, a nie, że go kończy? Zresztą Val napisała: pierwsze cykle są z reguły bezowulacyjne, czyli że menarcha zwiastunem gotowości do zapłodnienia nie jest. I to zamyka sprawę.

A teraz czekam na symptomy dojrzałości psychicznej. Przy czym, ty się, Hosi, wolisz obracać w kulturze niż w medycynie. Zatem będzie syptom kulturowy: otóż powszechnie uznanym znakiem dojrzałości delikwenta bądź delikwentki w USA jest posiadanie prawa jazdy. Żeby wejść w posiadanie prawa jazdy, trzeba zdać taki egzamin, na którym testuje się znajomość przepisów i umiejętności praktyczne. Jaki jest analog tego egzaminu w kulturze islamu, hm? Bo np. Saudyjki prowadzić samochodów nie mogą. W ogóle.

_________________
In my spirit lies my faith
Stronger than love and with me it will be
For always.

Orkiestra!


So lip 27, 2013 1:47
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt kwi 26, 2013 19:36
Posty: 171
Post Re: Islam zagrożeniem dla wolności zachodu ?
Val napisał(a):
Mój punkt widzenia wygląda tak: jestem przeciwko wydawaniu dziewczynek za mąż wbrew ich własnej, nieprzymuszonej woli. Tak samo chłopców.

No i nie można było tak od razu Val ? Sama używasz pojęcia "dziewczynka" a nie kobieta, a jednak nie uznałaś tego za pedofilię, powołujac się na prawo w danym regionie.

Val napisał(a):
Mi pozostaje tolerowanie tego, co się tam dzieje, ponieważ nie mogę im pomóc i niejako rozumiem skąd biorą się tam takie, a nie inne postawy.

Nie możesz im pomuc !? Val, na pewno pomagasz w utwierdzeniu ludzi w tym, że w islamie nie ma pedofilii ! Nie zgadzasz się z tym, ale rozmowę zaczęłaś od "atakowania" Akbara, że nie wie co pisze. No i jeszcze powołując się na zbrodnicze prawo, które jest obecnie główną przyczyną obecnego stanu rzeczy, uznałaś, że "to nie jest pedofilia". A teraz piszesz, że "toleruję... i nie mogę im pomuc". Powiem Ci Val, że takim postępowaniem wręsz działasz na rzecz szariatu. I właśnie takiej postawy nie toleruję i nie akceptuję. Wybacz.


Val napisał(a):
Jeżeli dyskusje z ludźmi, którzy patrzą na pewne sytuacje z innej perspektywy są dla Ciebie niekomfortowe, a Ty widzisz u takiej osoby upadek moralny, może warto zakończyć dyskusję?

Bez przesady Val... żeby zaraz "upadek moralny" ? Czy to również dobra rada, aby pomuc pedofilii w islamie ? By przestać pisać, a pozwolić ludziom pokroju Hosiego głosić kłamstwa i idiotyzmy z islamreligiapokoju !?

Val napisał(a):
Tak, ale chodzi o ten konkret, czy wymienieni rozmówcy są zdania, że "Hosi popiera pedofilię".

Tak. Zdecydowanie tak !


So lip 27, 2013 8:27
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt mar 08, 2013 23:48
Posty: 438
Post Re: Islam zagrożeniem dla wolności zachodu ?
Hosi
Te Twoje śmiechy, hihy sa wyjątkowo infantylne i mam wrażenie, że rozmowa toczy się z dzieckiem, które ledwie ukończyło jakieś studia... Rozmawiaj poważniej, bo znów w Tobie budzi się 9 letni chłopiec.


Hosi napisał(a):
W Islamie jest tak:
Studjując Koran z rodzicami nabywa stopniowo swiadomosci i pelnego zrozumienia czym jest taki związek,jakie sa jej prawa i obowiązki, nastepnie po osiągnieciu dojrzałosci fizycznej i psychicznej podpisuje kontrakt małżenski w obecnosci swiadków, wyrazając tym samym zgodę na slub w obecnosci Imama w meczecie.

Jak studiują Koran Afgańczycy skoro analfabetyzm sięga 80%?
Nadal nie wytłumaczyłeś procesu sprawdzania dojrzałości psychicznej.


Cytuj:
akbar napisał(a):
Jakos nie widzę jak islam uznaje dojrzałość psychiczną? W jaki sposób bada, że dana dziewczynka jest dojrzała.


Badań mózgu nie przechodzi.Tego jestem pewien :D

W Islamie jest tak:
Studjując Koran z rodzicami nabywa stopniowo swiadomosci i pelnego zrozumienia czym jest taki związek,jakie sa jej prawa i obowiązki, nastepnie po osiągnieciu dojrzałosci fizycznej i psychicznej podpisuje kontrakt małżenski w obecnosci swiadków, wyrazając tym samym zgodę na slub w obecnosci Imama w meczecie.

Nadal nie określasz dojrzałości psychicznej.


Cytuj:
Chyba każdy z nas z doświadczenia wie, że w wieku 9 lat to się myśli o bieganiu za piłką, zabawami z lalką, oglądaniem bajek, ale nie o seksie z mężczyzną!!!
:brawo:
Cały akbar :badgrin: .
Dawno tak się nie ubawiłem :D
Widac akbarze, że nie masz bladego pojęcia, że do pociagu seksualnego dochodzi zazwyczaj od pierwszej miesiączki.Od tego momentu dziewczyny zaczynają interesowac się męzczyznami.
Pisz do mnie jeszcze :D

Oooo a to nowość! A skąd to znawco wiesz, że w trakcie 1. miesiączki dziewczynki pragną seksu? Jak widze w Twojej głowie tylko seks z nieletnimi, uważasz, że dziewczynka od urodzenia nie może się doczekać seksu po 1. miesiączce….
Ja napisałem z doświadczenia, a Ty jakie miałeś doświadczenia jako chłopiec 9 letni? Przygotowywałes się do 1. Stosunku?
Dawno tak się nie ubawiłem :brawo: :mrgreen:


Cytuj:
Imam podaje trzy warunki:
Dojrzałość płciowa,psychiczna i pociąg do mężczyzny.
A akbar na podstawie tych kryteriów stwierdził ,że dotyczy to 1 miesiecznego dziecka :!:
Jak ktoś nie wierzy, to tłumacze stanowisko akbara:
Twierdzi on, że dziecko plci zenskiej co istotne 1 miesieczne jest dojrzale fizycznie i psychicznie co uzdalnia je do malzenstwa.Tak rozumie akbar wypowiedzi Imama :D
Takich idiotyzmów,to nie czytałem nigdy w życiu.
Koncz człeku te dyskusję.Oszczędz se wstydu.
Lurker.
A ty zgadzasz się ze swoim kolegą :D ?
\
Znów uprawiasz swoją politykę wyrywania z kontekstu zdań? Imam określił jasno: WIEK NIE MA ZNACZENIA!

Cytuj:
Na podstawie definicji z prawa polskiego ocenia muzłumanów

:doubt:
Definicja to tylko definicja, ja głównie określam na podstawie wiedzy zdobywanej przez lata przez lekarzy jaki wpływ na dzieci ma seks z nimi.

Cytuj:
Uwazam że kazda młoda dzieczyna dojrzała płciowo i psychicznie jest do tego zdolna.

Kolejny raz: jak okreslasz dojrzałość psychiczną jako muzułmanin?

Cytuj:
Rozumienie czym jest związek miedzy męzczyzną a kobietą i zgoda którą wyraza przy swiadkach, jest jak najbardziej dojrzałoscią psychiczną do małżenstwa.

Nie kolego to jest tylko powiedzenie TAK, przez dziewczynkę nie zdająca sobie sprawy z tego co robi. Gros z nich nawet nie umie czytać i pisać, nie zna świata poza swoją piaskownicą i lalkami.

Cytuj:
A ja wielokrotnie wykazywałem ci, że nie masz podstwaowej wiedzy z tego zakresu,dlatego tez wypisujesz takie kocopoły.W tym poscie wykazałeś sie pod tym względem nieprzecietnie

W jakim zakresie?

Cytuj:
Jak widać wie z czym to sie wiąże ;) .
Dlatego też już więcej chyba tego błedu nie zrobi :D

To raczej świadczy o Tobie skoro nie wiesz o czym rozmawiamy. Nie mam zamiaru cofac się aby wyszukiwać cytatów i wspomagać Twoje lenistwo.

Dalej zgadzasz się na seks z 9 letnimi dziewczynkami w legalnym małżeństwie zawartym np. jak dziewczynka miała 6 lat?


So lip 27, 2013 8:48
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt kwi 26, 2013 19:36
Posty: 171
Post Re: Islam zagrożeniem dla wolności zachodu ?
akbar napisał(a):
Nadal nie wytłumaczyłeś procesu sprawdzania dojrzałości psychicznej.

Nie wytumaczył, bo takiego procesu nie ma. Jest to oczywiste, że dojrzałość psychiczna jest płynna... jedni osiągają ja wcześniej, a inni puźniej. Dlatego dla bezpieczeństwa młodych osób lepiej wybrać górną granicę, jak choćby te 18 lat w Polsce. Jednak wiadomo, że dojrzałość psychiczna może wystąpić wcześniej. Ale upieranie się, że dziewczynka w wieku 9 czy 12 lat jest dojrzała psychicznie, i gotowa do współżycia jest żałosne i śmieszne.


http://prawo-karne.wieszjak.pl/przestep ... filii.html
"Należy wskazać, iż istnieje również (literalnie odróżniona przez ustawodawcę) różnica pomiędzy działaniem sprawcy polegającym na propagowaniu pedofilii a działaniem polegającym na jej pochwalaniu. Chodzi o to, że pochwalanie to pozytywne wypowiadanie się o pedofilii potencjalnie zachwalające ją jako pozytywne zjawisko, natomiast propagowanie to działanie wymierzone w kierunku bezpośrednio przekonania kogoś do uprawiania pedofilii (różnica ta wyraża się przykładowo w zestawieniu wypowiedzi A, który pochwala pedofilię mówiąc np. iż „13 letnie dziewczynki są dobrymi kochankami, one lubią seks” a zachowaniem A który propaguje pedofilię mówiąc, iż „jest to zdrowe, dobre, każdy powinien spróbować – nie bójcie się” etc.

Hosi napisał(a):
Widac akbarze, że nie masz bladego pojęcia, że do pociagu seksualnego dochodzi zazwyczaj od pierwszej miesiączki. Od tego momentu dziewczyny zaczynają interesowac się męzczyznami.


Soul33
No wiec jak z tym pochwalaniem pedofilii przez Hosiego... To pochwala czy nie ?


So lip 27, 2013 22:02
Zobacz profil
Post Re: Islam zagrożeniem dla wolności zachodu ?
Tenkred napisał(a):
Hosi napisał(a):
Widac akbarze, że nie masz bladego pojęcia, że do pociagu seksualnego dochodzi zazwyczaj od pierwszej miesiączki. Od tego momentu dziewczyny zaczynają interesowac się męzczyznami.


Soul33
No wiec jak z tym pochwalaniem pedofilii przez Hosiego... To pochwala czy nie ?

Należy uściślić, jaki wiek chłopaka kwalifikuje go do bycia mężczyzną. A to nie jest takie oczywiste, skoro każda dziewczynka jest kobietą, a każdy chłopiec mężczyzną.
A to, że dziewczynki zaczynają się interesować płcią przeciwną(rówieśnicy) jest naturalne, choć trudno określić czy jest to "zazwyczaj", gdyż normy kulturowe w tak małym środowisku, jakim jest rodzina są różne.


So lip 27, 2013 22:29

Dołączył(a): Śr sty 11, 2012 19:17
Posty: 1188
Post Re: Islam zagrożeniem dla wolności zachodu ?
akbar napisał(a):
Nadal nie określasz dojrzałości psychicznej.

Zartowniś z ciebie ;)
Żeby była jasnsość
Rozmawiamy nie o a jkiejś "dojrzałosci psychicznej",tylko o dojrzałosci psychicznej do małzenstwa muzłuamanskiego
Rozumiesz to?
Ktoś kto nie jest przymuszany i wyraza na coś zgodę,tak jak w tym wypadku, np przez podpisanie kontraktu małzenskiego, jest zdolny psychicznie (ma pełną swiadomość)do wzięcia na siebie odpowiedzialnosci za to co robi.Pamętać trzeba równiez o tym, że w tle tego wszystkiego są rodzice panny młodej, którzy po pierwsze, z zasady chcą jak najlepiej dla swojego dziecka,a po drugie, najtrafniej potrafią zweryfikować jej zdolnosci psychiczne do tak ważnego aktu.

Cytuj:
Ojciec musi uzyskać jej zgodę, jeśli ma ona 9 lat lub więcej. Podobnie, inni opiekunowie kobiety nie mogą jej wydać za mąż bez jej zgody. Jest to nałożony na nich obowiązek. Jeśli zostanie poślubiona bez jej zgody, wówczas małżeństwo jest nieważne. Jest tak dlatego, ponieważ jednym z warunków zawarcia małżeństwa jest zgoda obojga partnerów. Jeśli wydano kobietę za mąż bez jej zgody, pod groźbą lub przymusem, małżeństwo jest nieważne. [...] Mężczyzna nie powinien nachodzić kobiety, jeśli wie, że ona go nie chce, nawet jeśli jej ojciec mu na to pozwala. Musi lękać się Allaha i nie może nachodzić żadnej kobiety, która go nie chce. Musi unikać tego, czego Allah mu zabronił.

Zródło:"Bank fatw"

Cytuj:
Oooo a to nowość! A skąd to znawco wiesz, że w trakcie 1. miesiączki dziewczynki pragną seksu?

Czytałem troche na ten temat.
Poza tym, mam córkę w wieku "miesiączkowym",która dosyc wyraznie zaczęła interesować sie chłopcami włąsnie od tego momentu.Inaczej mówiąc akbar:sam jestem rodzicem i widzę na własne oczy ;)
Zaprzeczysz?
Cytuj:

Znów uprawiasz swoją politykę wyrywania z kontekstu zdań? Imam określił jasno: WIEK NIE MA ZNACZENIA!

Komik z ciebie nieprzeciętny :D
Napisał że wiek nie ma znaczenia,ale podał inne kryteria takie jak:
1)Dojrzałość psychiczna
2)Dojrzałość płciowa.
3)Pociąg do mężczyzny.
Przyznasz chyba, że na tej podstawie głupotą jest twierdzić,kryteria takie dotyczą miesięcznego dziecka,he?
Inaczej mówiąć akbar:
Zaliczyłeś samobója :brawo:
Dla przypomnienia:
Cytuj:
A proszę, słowa imama warszawskiego:
Cytuj:
- Co Pan sądzi na temat stosunków seksualnych z dziećmi?

- Wiek nie ma znaczenia. Są trzy warunki, które kobieta musi spełnić:

1) musi być dojrzała fizycznie;

2) musi być dojrzała psychicznie;

3) musi odczuwać pociąg, kiedy patrzy na mężczyznę.

Widzisz tłusty druk?
To teraz sam sobie odpowiedz i przeproś mnie za swoje zarzuty.

Cytuj:

Definicja to tylko definicja, ja głównie określam na podstawie wiedzy zdobywanej przez lata przez lekarzy jaki wpływ na dzieci ma seks z nimi.


Definicja jest bardzo istotna.
To włąsnie na jej podstwaie oceniasz co jest,a co nie jest np:zgodne z prawem.
Twoje doświadczenia z zakresu rozumienia "pedofilii"wykluczają jej zastosowanie do statusu małżęnstwa muzłumanskiego!

Czy lekarze na których się powołujesz, badali przypadki dziewczynek z krajów Islamu?
Czy są jakieś dane empiryczne w tym zakresie?

Cytuj:
Nie kolego to jest tylko powiedzenie TAK, przez dziewczynkę nie zdająca sobie sprawy z tego co robi. Gros z nich nawet nie umie czytać i pisać,

Rozmawiajmy o faktach.
Podaj w takim razie dane empiryczne które potwierdza twoje stanowisko.
Opisz dokłądnie na podstawie tych danych konkretne sytuacje w konkretnym kontekscie.


Cytuj:
Cytuj:
A ja wielokrotnie wykazywałem ci, że nie masz podstwaowej wiedzy z tego zakresu,dlatego tez wypisujesz takie kocopoły.W tym poscie wykazałeś sie pod tym względem nieprzecietnie

W jakim zakresie?

W zakresie zastosowania okreslonych słow adekwatnie do kontekstu.
Poza tym, ten Imam :D


N lip 28, 2013 4:54
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt mar 08, 2013 23:48
Posty: 438
Post Re: Islam zagrożeniem dla wolności zachodu ?
Imam podał 3 kryteria owszem i podał je do dziecka określając jasno, że nie ma znaczenia wiek, więc chyba masz problem z analizą tekstu. I kolejny raz nie określił dojrzałości psychicznej i fizycznej, więc widzę, że macie z tym problem ;-)

A teraz kolego masz wypowiedź samego Ajatollaha dotycząca słów imama warszawskiego i nie wykręcaj kota ogonem, taki jest po prostu Twoj islam:
Cytuj:
A man can marry a girl younger than nine years of age, even if the girl is still a baby being breastfed. A man, however is prohibited from having intercourse with a girl younger than nine, other sexual acts such as foreplay, rubbing, kissing and sodomy is allowed. A man having intercourse with a girl younger than nine years of age has not committed a crime, but only an infraction, if the girl is not permanently damaged. If the girl, however, is permanently damaged, the man must provide for her all her life. But this girl will not count as one of the man's four permanent wives. He also is not permitted to marry the girl's sister.[27]

The late Ayatollah Khomeini of Iran, Supreme Leader of the Islamic Revolution

Mężczyzna może poślubić dziewczynkę młodszą niż 9 lat, nawet taką która jest karmiona piersią. Meżczyźnie nie wolno uprawiać seksu zanim nie ukończy dziewczynka 9 lat, natomiast zabawianie się się z nią, pieszczenie, całowanie, pocieranie jest dozwolone. Meżczyzna, który uprawiał seks z taką dziewczynką nie popełnia przestępstwa tylko wykroczenie, jesli dziecko nie jest uszkodzone na stałe. Jesli zostało uszkodzone, mężczyzna musi utrzymywać dziecko do końca życia. Ale ta dziewczynka nie jest liczona wówczas jako jedna z 4 jego żon. Mężczyźnie nie wolno się żenić z siostrą dziewczynki..

Wynika, że dziecko nie musi byc dojrzale fizycznie, psychicznie i nie musi czuć pociagu. I co Ty na to panie Hosi? Kto kłamie? Ajatollah i imam czy islamreligipokoju?
Nie wspominam, że można się z nią zabawiać co znaczy bardzo wiele!

Pozdrawiam :twisted:


N lip 28, 2013 19:22
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt cze 15, 2012 21:23
Posty: 3341
Post Re: Islam zagrożeniem dla wolności zachodu ?
Taaak.

I jak łatwo teraz powiedzieć: to jest inna kultura, inni ludzie, inaczej myślą, inaczej czują, jakie mamy prawo się wtrącać? Są czym są. A my umywamy ręce.

Bo to są Obcy. Inny gatunek istot rozumnych, z człowiekiem się nie krzyżuje.

Do tego się sprowadza ten cały lewacki "dyskurs semantyczny" Hosiego...

_________________
In my spirit lies my faith
Stronger than love and with me it will be
For always.

Orkiestra!


N lip 28, 2013 20:33
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr sty 11, 2012 19:17
Posty: 1188
Post Re: Islam zagrożeniem dla wolności zachodu ?
akbar napisał(a):
Imam podał 3 kryteria owszem i podał je do dziecka określając jasno, że nie ma znaczenia wiek, więc chyba masz problem z analizą tekstu. I kolejny raz nie określił dojrzałości psychicznej i fizycznej, więc widzę, że macie z tym problem ;-)

To co tu napisałeś wyraznie wskazuje na to, że jestes całkowicie oderwany od rzeczywistosci.

Oczywiscie że Imam napisał że wiek nie ma znaczenia.Jest tak dlatego, że nikt nie jest w stanie tylko na podstawie wieku okreslic, która dziewczyna spełnia wymogi dojrzałosci płciowej,psychicznej i pociągu do męzczyzn.A wynika to z tego, że kazda rozwija sie indywidualnie..Jezeli wymóg dotyczy kryteriów które podał,a które sam okreslił jako dotyczące kobiet, to kazdy normalny człowiek przyzna,że zasady te nie moga dotyczyć miesięcznego dziecka.
Samobój :brawo:

Cytuj:

A teraz kolego masz wypowiedź samego Ajatollaha dotycząca słów imama warszawskiego i nie wykręcaj kota ogonem, taki jest po prostu Twoj islam:

Skąd Ajatollah wiedział o tym, co powiedział Imam warszawski? :D

Jak widac akbar dalej twierdzi że kobieta z wykładni Imama, czyli osoba dojrzała fizycznie,psychicznie i odczuwająca posiąg do męzczyzny to niemowlę :brawo:

I co ciekawe Lurker też nie zaprzecza :brawo:
Komedyja której jeszcze nigdy nie widziałem :)
Spece od Islamu :brawo:
Cytuj:
Wynika, że dziecko nie musi byc dojrzale fizycznie, psychicznie i nie musi czuć pociagu. I co Ty na to panie Hosi? Kto kłamie? Ajatollah i imam czy islamreligipokoju?

Spokojnie.
Nie podniecaj sie tak.
W którym z krajów Isalmu wykładnia Chomeiniego w takiej formie jak zacytowałeś funkcjonuje oficjalnie?
Proszę wskazać przykłady.
Coś czuje że wykręci kota ogonem :D

Cytuj:

Do tego się sprowadza ten cały lewacki "dyskurs semantyczny" Hosiego...

Panie lurker ,cały czas czekam na "prawacką"odpowiedz z pana strony ;) .
Dasz pan radę czy nie?


Pn lip 29, 2013 3:46
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 212 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL