Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 27, 2024 7:32



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 212 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Następna strona
 Islam zagrożeniem dla wolności zachodu ? 

Czy uważasz, że Islam zagraża wolności poństwom zachodu ?
Ankieta wygasła Cz sie 01, 2013 18:00
TAK, ISLAM JEST ZAGROŻENIEM ! 70%  70%  [ 28 ]
NIE, ISLAM NIE JEST ZAGROŻENIEM ! 25%  25%  [ 10 ]
NIE WIEM, NIE MAM ZDANIA ! 5%  5%  [ 2 ]
Liczba głosów : 40

 Islam zagrożeniem dla wolności zachodu ? 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Pt mar 08, 2013 23:48
Posty: 438
Post Re: Islam zagrożeniem dla wolności zachodu ?
Widzę, że niedługo skończą Ci sie emotikony dzieciaku.

A kim był Ajatollah znawco sztuki muzułmańskiej? Rozmawiamy tutaj o islamie a nie poszczególnych krajach. Sam podniecasz się USA mimo, że sa innego wyznania niz katolicy.

Słowa imama i Ajatollaha są tożsame więc nie przekręcaj wypowiedzi, bo chodziło o zachowanie ich sensu.

Hosi napisał(a):
Oczywiscie że Imam napisał że wiek nie ma znaczenia.Jest tak dlatego, że nikt nie jest w stanie tylko na podstawie wieku okreslic, która dziewczyna spełnia wymogi dojrzałosci płciowej,psychicznej i pociągu do męzczyzn.A wynika to z tego, że kazda rozwija sie indywidualnie..Jezeli wymóg dotyczy kryteriów które podał,a które sam okreslił jako dotyczące kobiet, to kazdy normalny człowiek przyzna,że zasady te nie moga dotyczyć miesięcznego dziecka.
Samobój

Skoro te zasady nie dotyczą takiego niemowlaka więc dlaczego określił, że wiek nie ma znaczenia? Sam przecież by sobie nie zaprzeczył imam i Ajatollah?

A tu masz jedno z wielu zdarzeń, co powoduje seks z Twoimi dziewczynkami w tak młodym wieku:
Cytuj:
Yemen

In September 2009, a 12-year-old Yemeni girl who was forced into marriage died during a painful childbirth which also killed her baby

Jemen
We wrześniu 2009, 12 letnia dziewczynka, która została zmuszona do małżeństwa zmarła po bolesnej probie urodzenia dziecka, które także zmarło w trakcie porodu
.

Mohammed Jamjoom - Yemeni girl, 12, dies in painful childbirth - CNN, September 14, 2009

I nie pisz i usprawiedliwiaj, że została zmuszona, bo przecież od 3 lat jest osobą dorosłą czująca pociąg do mężczyzn, nieprawdaż?

Jesli ktoś lubi dziewczynki tak jak Hosi to polecam poniższy link, można sobie pooglądać jak wyglądają dorosłe małżeństwa w islamie:
http://www.npr.org/templates/story/stor ... Id=5541006


Pn lip 29, 2013 6:03
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr sty 11, 2012 19:17
Posty: 1188
Post Re: Islam zagrożeniem dla wolności zachodu ?
akbar napisał(a):
Widzę, że niedługo skończą Ci sie emotikony dzieciaku.

A kim był Ajatollah znawco sztuki muzułmańskiej? Rozmawiamy tutaj o islamie a nie poszczególnych krajach. Sam podniecasz się USA mimo, że sa innego wyznania niz katolicy.

Słowa imama i Ajatollaha są tożsame więc nie przekręcaj wypowiedzi, bo chodziło o zachowanie ich sensu.

Wymiękam :)
Ten gosciu dalej brnie w te bzdety.

Człeku!
Imam stwierdził że kobieta musi spełniać trzy kryteria.
Niemowlak nie może być kobietą, bo nie może spoełniać tych trzech zasad o których mówił Imam.
Definicja "kobiety"wedug tego uczonego brzmi:

Musi być dojrzała fizycznie( dojrzałosć,płciowa liczona jest od pierwszej miesiączki).
Dojrzała psychicznie (wyraza sie podjeciem swiadomej decyzji w kwestii małżenstwa).
Musi odczuwac pociąg fizyczny (to naturalna konsekwencja dojrzałości płciowej).

Zasadność tych trzech kryteriów potwierdzają wszystkie oficjalne strony muzłumanskie.

Stawiając znak równosci między niemowlakiem(Ajatollah),a kobietą(Imam) kompromitujesz sie!.
Ajatollah w twojej wersji stwierdził:
Cytuj:
Mężczyzna może poślubić dziewczynkę młodszą niż 9 lat, nawet taką która jest karmiona piersią.


O ile to pierwsze kryterium które podał Ajatollah, oczywiscie przy założeniu, że ma na mysli kobiety które spełniają kryteria dojrzałosci, może być tożsame z tym co twierdził Imam,to druga wersja jest wyraznie sprzeczna, ponieważ dziecko karmionę piersią, czyli niemowlak, nie może spełniać norm które podał(nie jest kobietą!).Dlatego też pytam, w jakim państwie muzłumanskim obowiązują zasady zawierania małżęnstw,o których napisał Ajatollah(dotyczące dojrzałych płciowo i psychicznie niemowlaków, które podejmują swiadomą decyzje w sprawie swojego małzenstwa. :D )?

Po drugie.

Jeżeli Islam weryfikowałby zdolność dziewczyny do małżeństwa,tylko na podstawie wieku,np:na 9 lat, to musiałoby to oznaczać, że dziewczyny które nie mają miesiączki itd, czyli de facto nie są dojrzałe fizycznie i psychicznie(nie są kobietami) mogą brać ślub.A tak nie jest.Dlatego też podał On trzy kryteria, które znacznie lepiej weryfikują kobiecość jak "wiek".

I teraz:
Wiek nie ma znaczenia w tym sensie,że nie weryfikuje on jednoznacznie tego,czy kobieta jest dojrzała czy nie.


Cytuj:
Jemen
We wrześniu 2009, 12 letnia dziewczynka, która została zmuszona do małżeństwa zmarła po bolesnej probie urodzenia dziecka, które także zmarło w trakcie porodu.


Zmuszanie do małzęnstwa jest niezgodne z zasadami Islamu.
Podawałem ci już stosowne informacje.


Pn lip 29, 2013 8:42
Zobacz profil

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post Re: Islam zagrożeniem dla wolności zachodu ?
Miesiączki to mają i dzieci, 9 lat to połowa 18-ki która jest dorosla

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


Pn lip 29, 2013 10:32
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt cze 15, 2012 21:23
Posty: 3341
Post Re: Islam zagrożeniem dla wolności zachodu ?
Hosi napisał(a):
Panie lurker ,cały czas czekam na "prawacką"odpowiedz z pana strony ;) .
Dasz pan radę czy nie?

Panie Hosi, obojętne czy dam radę, czy nie (mam już pewien zarys sytuacji, ale wciąż za mało, żeby się pochwalić), ja też pana o coś prosiłem i to wcześniej niż pan mnie, więc z moją odpowiedzią tak czy siak poczekam na pańską...

A jak to jest z tym sprawdzaniem dojrzałości psychicznej w krajach islamu? Hm? Są jakieś obiektywne kryteria, czy robi się to po uważaniu?

_________________
In my spirit lies my faith
Stronger than love and with me it will be
For always.

Orkiestra!


Pn lip 29, 2013 10:37
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr sty 11, 2012 19:17
Posty: 1188
Post Re: Islam zagrożeniem dla wolności zachodu ?
Lurker napisał(a):
Panie Hosi, obojętne czy dam radę, czy nie (mam już pewien zarys sytuacji, ale wciąż za mało, żeby się pochwalić), ja też pana o coś prosiłem i to wcześniej niż pan mnie, więc z moją odpowiedzią tak czy siak poczekam na pańską..


Pan Lurker bawi sie w Pana Stana T z USA, który był swego czasu kandydatem na prezydenta i też twierdził że coś ma :D.A jak sie okazało miał wielkie ziroł.
Ale
Jak chcesz pan byc powazny,to do dawaj pan co masz i po zawodach.Zobaczymy te komedyje i odeslemy w zaswiaty :D Tak po męsku,bez zagrywek,o!

Cytuj:
A jak to jest z tym sprawdzaniem dojrzałości psychicznej w krajach islamu? Hm? Są jakieś obiektywne kryteria, czy robi się to po uważaniu?

Sprawdzianem dojrzałości psychicznej do małżenstwa muzłumanskiego jest wyrażenie zgody przez strony zainteresowane.Nikt nie potwierdza dobrowlnie swoim podpisem kontraktu małżenskiego, czyli czegoś czego nie rozumie.Wszedzie na swecie to obiektywne kryterium.
W Islamie:

Cytuj:
Ceremonia zaślubin (w języku arabskim - nikah), ma miejsce w meczecie lub domu w obecności imama - czy osoby uprawionej do udzielania ślubu oraz świadków. Większość uczonych wymaga również obecności i zgody wali'ego - opiekuna kobiety (ojca, dziadka, brata, itd.), aczkolwiek uczeni szkoły hanafickiej mają inne zdanie (więcej na ten temat w komentarzach). Państwo młodzi, oboje, muszą być świadomi i zgodni co do kwestii zawarcia małżeństwa. Kobiety do zawarcia małżeństwa nie wolno zmuszać

I w Polsce:
Cytuj:

Według prawodawstwa w Polsce, zawarcie małżeństwa następuje przez złożenie przez dwie osoby przeciwnej płci i stanu wolnego, zgodnego oświadczenia (przysięga małżeńska) o wstąpieniu w związek małżeński, jeżeli czyniąc to znajdują się jednocześnie w obecności kierownika urzędu stanu cywilnego – ewentualnie w obecności duchownego, kiedy zawierają związek małżeński podlegający prawu wewnętrznemu wybranego związku wyznaniowego, oświadczą wolę jednoczesnego zawarcia małżeństwa cywilnego, a kierownik urzędu stanu cywilnego sporządzi następnie akt małżeństwa[2].




Czekam teraz na wiesci od pana ;)


Pn lip 29, 2013 12:01
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt cze 15, 2012 21:23
Posty: 3341
Post Re: Islam zagrożeniem dla wolności zachodu ?
ROTFL. Panie Hosi, pan się przestanie zachowywać jak - mniejsza - i zrobi, o co był proszony:

Hosi napisał(a):
Powtarzam jeszcze raz:
Prosze pana, dziewczynki w kulturze Islamu dojrzewają szybciej mentalnie.


Lurker napisał(a):
Poproszę pana o badania na ten temat. Analiza statystyczna, papier opublikowany w renomowanym periodyku.


Pan nie jesteś leszcz, pan jesteś intelektualista kształcony, pan wiesz czego i gdzie szukać.

_________________
In my spirit lies my faith
Stronger than love and with me it will be
For always.

Orkiestra!


Pn lip 29, 2013 13:05
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt mar 08, 2013 23:48
Posty: 438
Post Re: Islam zagrożeniem dla wolności zachodu ?
Hosi napisał(a):
Człeku!

Co tam dzieciaku?

Hosi napisał(a):
Imam stwierdził że kobieta musi spełniać trzy kryteria.

I jednocześnie stwierdził, że wiek nie ma znaczenia, czyli imam gada bzdety.

Hosi napisał(a):
Imam stwierdził że kobieta musi spełniać trzy kryteria.

Zgadza się mimo, że ich nie wytłumaczył, ale jakie to ma znaczenia skoro stwierdził, że wiek nie ma znaczenia.

Hosi napisał(a):
Stawiając znak równosci między niemowlakiem(Ajatollah),a kobietą(Imam) kompromitujesz sie!.

Przepraszam, ja stawiam?! To Twoi duchowni tak stawiają nie ja! Ja od początku brzydzę się tym co wygadujesz o 9 latkach a co dopiero o niemowlakach. Co ja Ci poradzę, że wyznajesz taką religię?!

Hosi napisał(a):
O ile to pierwsze kryterium które podał Ajatollah, oczywiscie przy założeniu, że ma na mysli kobiety które spełniają kryteria dojrzałosci, może być tożsame z tym co twierdził Imam,to druga wersja jest wyraznie sprzeczna, ponieważ dziecko karmionę piersią, czyli niemowlak, nie może spełniać norm które podał(nie jest kobietą!).Dlatego też pytam, w jakim państwie muzłumanskim obowiązują zasady zawierania małżęnstw,o których napisał Ajatollah(dotyczące dojrzałych płciowo i psychicznie niemowlaków, które podejmują swiadomą decyzje w sprawie swojego małzenstwa. :D )?


Heheh i co ja mam Ci Hosi poradzić skoro to Ty wyznajesz takową religię?
Hosi napisał(a):
Jeżeli Islam weryfikowałby zdolność dziewczyny do małżeństwa,tylko na podstawie wieku,np:na 9 lat, to musiałoby to oznaczać, że dziewczyny które nie mają miesiączki itd, czyli de facto nie są dojrzałe fizycznie i psychicznie(nie są kobietami) mogą brać ślub.A tak nie jest.Dlatego też podał On trzy kryteria, które znacznie lepiej weryfikują kobiecość jak "wiek".

Hehe Mahomet poślubił Aisze jak miała lat 6, Czy wówczas miała miesiączkę? Najwidoczniej jest jakiś zapis w Hadisach lub Koranie, który mówi o zwieraniu związków lub seksie z dziewczynkami, które nie miały miesiączki.

Hosi napisał(a):
I teraz:
Wiek nie ma znaczenia w tym sensie,że nie weryfikuje on jednoznacznie tego,czy kobieta jest dojrzała czy nie.

Zaraz, zaraz. To daje możliwość weryfikacji i dzieci młodszych niż 9 letnie?

Hosi napisał(a):
Zmuszanie do małzęnstwa jest niezgodne z zasadami Islamu.
Podawałem ci już stosowne informacje.

Popatrz co pisałem:
Cytuj:
I nie pisz i usprawiedliwiaj, że została zmuszona
, bo nie o to chodziło. Chodziło o wskazanie, że dzieci w tym wieku nie zawsze są przystosowane do rodzenia.

Hosi napisał(a):
W którym z krajów Isalmu wykładnia Chomeiniego w takiej formie jak zacytowałeś funkcjonuje oficjalnie?
Proszę wskazać przykłady.

A jakie to ma znaczenie? Skąd ja mogę wiedzieć jakiego muzułmanina na drodze spotkam? Przecież tak często cytujesz o USA jako kraj chrześcijański więc tymi samymi kryteriami cytuje każdego muzułmanina. :mrgreen:

Poniżej kolejny cytat Chomeiniego:
Cytuj:
“A muslim man can have sexual pleasure with a little girl as young as a baby. But he should not penetrate her vaginally, however he can sodomize her”. (Tehriro vasyleh, fourth edition, Qom, Iran, 1990)

Każdy muzułmanin może odbywać stosunek seksualny z młodą dziewczynką nawet tak młoda jak niemowlę. Ale nie może penetrować jej waginy, ale może uprawiać seks analny.


:brawo:


Pn lip 29, 2013 15:14
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr sty 11, 2012 19:17
Posty: 1188
Post Re: Islam zagrożeniem dla wolności zachodu ?
Lurker napisał(a):
ROTFL. Panie Hosi, pan się przestanie zachowywać jak - mniejsza - i zrobi, o co był proszony:

Hosi napisał(a):
Powtarzam jeszcze raz:
Prosze pana, dziewczynki w kulturze Islamu dojrzewają szybciej mentalnie.


Lurker napisał(a):
Poproszę pana o badania na ten temat. Analiza statystyczna, papier opublikowany w renomowanym periodyku.


Pan nie jesteś leszcz, pan jesteś intelektualista kształcony, pan wiesz czego i gdzie szukać.


Panie Lurker, przestan się pan wygłupiać,ok?
Dostałes pan cały artykuł z odniesieniami do publikacji naukowych.Czego pan jeszcze chcesz?
Nie pasują panu te informację do pana założeń, to powiedz pan wprost.
Nie chcesz pan odpowiadać na moje pytania,to też powiedz pan to wprost.
A więc?





akbar napisał(a):

Co tam dzieciaku?

Odkrył swoje prawdziwe oblicze:jednak lubi dzieci :D

Cytuj:
I jednocześnie stwierdził, że wiek nie ma znaczenia, czyli imam gada bzdety.

Jak widać, cały czas brak dostępu ;)

Cytuj:
Zgadza się mimo, że ich nie wytłumaczył, ale jakie to ma znaczenia skoro stwierdził, że wiek nie ma znaczenia.

No cóż jak ktoś, tak jak akbar twierdzi, że niemowlaki to kobiety to pozostaje mi zapytać o jego wykształcenie.
A więc?

Cytuj:
Przepraszam, ja stawiam?!

Dokładnie.
Nawijasz o niemowlakach jako o kobietach :brawo: .
Dowód?
Sam stwierdziłęś że wypowiedzi Imama i Ajatollaha są tożsame
Jezeli Imam stwierdził że kobieta musi spełnaić trzy kryteria, aby uprawiac seks w małżenstwie,to tak jakbyś twierdził że niemowlaki są dojrzałe fizycznie i psychicznie,o innych kryteriach nie wspominając.Super wpadka mistrzu :D

Cytuj:

Hehe Mahomet poślubił Aisze jak miała lat 6, Czy wówczas miała miesiączkę? Najwidoczniej jest jakiś zapis w Hadisach lub Koranie, który mówi o zwieraniu związków lub seksie z dziewczynkami, które nie miały miesiączki.

Wszystkie te twoje kabaretowe skecze zostały juz dawno obalone.
Masz cos jeszcze do przetestowania?


Cytuj:
Zaraz, zaraz. To daje możliwość weryfikacji i dzieci młodszych niż 9 letnie?

Jezeli dziewczynka 5 letnia może mieć dzieci,to w wieku 8,9 lat posiada już prawie wszystkie atrybuty kobiecosci.Wysoka, zgrabna z dużym biustem, kochającym mężem i kilkorgiem zdrowych dzieci ;) .

Cytuj:
, bo nie o to chodziło. Chodziło o wskazanie, że dzieci w tym wieku nie zawsze są przystosowane do rodzenia.

Daj spokój koleżko
Przykładowo:
Jak dostała miesiączkę w wieku 5,6 lat, to w wieku 12 lat jest dojrzałą kobitą.
I w tym momencie o nieprzystosowaniu to zapomnij koleżko :D
Oto dowód:
Cytuj:

Szok! 10-letnia dziewczynka została matką


W hiszpańskiej Andaluzji 10-latka urodziła dziecko. Matka prawdopodobnie jest Romką 10-letnia dziewczynka została mamą w szpitalu w Jerez de la Frontera wszpanii. Jak podaje rmf24.pl noworodek ważył 2,9 kg. Władze miasta zastanawiają się, czy dziecko może wychowywać dziecko. Ojcem niemowlaka jest niepełnoletni chłopiec. Według prasy, matka jest Romką i ma obywatelstwo rumuńskie. - Mama i dziecko czują się dobrze i przebywają już ze swoją rodziną...
dziecko, matka, Rumunka, Hiszpania, poród


Cytuj:

Dziewięcioletnia dziewczynka o imieniu Dafne urodziła dziecko w południowo-zachodnim Meksyku w stanie Jalisco. Poród odbył się w 27 stycznia 2013 roku w szpitalu Zoquipan. Dziecko urodziło się zdrowe i ważyło 2,58 kg. Dziewczynka i jej dziecko już opuścili szpital. Jak jednak zapewniają władze szpitala, ze względu na jej wiek, będzie jeszcze długo musiała się znajdować pod nadzorem opieki społecznej.

zródlo:http://www.fakt.pl/Meksyk-dziewieciolatka-urodzila-dziecko,artykuly,199102,1.html

Zdrowiutkie dzieci panie akbar :D
Masz pan jeszcze jakieś bajeczki do obalenia?

Cytuj:

Każdy muzułmanin może odbywać stosunek seksualny z młodą dziewczynką nawet tak młoda jak niemowlę. Ale nie może penetrować jej waginy, ale może uprawiać seks analny

Słąbo ci te manipulacyje wychodzą.
Naciągane strasznie.
Ale pozwól że zapytam ponownie.
W jakim kraju funkcjonuje oficjalnie taki zapis?
Nie ma?
Tak myslałem :D


Pn lip 29, 2013 18:18
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt cze 15, 2012 21:23
Posty: 3341
Post Re: Islam zagrożeniem dla wolności zachodu ?
Panie Hosi, powtórzę to po raz trzeci, bo ktoś naiwny jeszcze się złapie na tę pańską takijję: ten artykuł kłamał. W pierwszym akapicie. Dlatego zażądałem artykułu naukowego, który przeszedł przez sito peer review. Pan zaś, po raz n-ty, usiłuje mi wcisnąć coś, co się na naukę tylko powołuje, a co może skomponować każdy co bardziej kumaty oszust.

Kłamstwo zaś (proszę publiczności) polegało na stwierdzeniu, że w czasach Mahometa ludzie dożywali 20-30 lat. Z czego wypływa wniosek, że i musieli mnożyć się w młodym wieku, żeby móc swoje dzieci odchować.

Kłamstwo polegało na pominięciu słowa średnio. Ludzie w czasach Mahometa oczywiście dożywali późnej starości, tyle że średnią wieku zaniżała wysoka śmiertelność dzieci i niemowląt. Kto przeżył wiek dziecięcy, o ile nie zginął na wojnie, żył nie krócej niż ludzie nam współcześni.

I tyle.

Ale skoro rzecz jest tak prosta, mam pytanie: dlaczego sam pan nie przejrzy tych artykułów, na które powołuje się... islamreligiapokoju, tak? - i nie zmiażdży mnie cytatami? Pan to już wszystko dokładnie wyczytał, pan zna temat, pan mnie może zagiąć. Bez problemu.

_________________
In my spirit lies my faith
Stronger than love and with me it will be
For always.

Orkiestra!


Pn lip 29, 2013 18:32
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt mar 08, 2013 23:48
Posty: 438
Post Re: Islam zagrożeniem dla wolności zachodu ?
Hosi napisał(a):
No cóż jak ktoś, tak jak akbar twierdzi, że niemowlaki to kobiety to pozostaje mi zapytać o jego wykształcenie.
A więc?

Większego pokazu pięknego islamu już chyba z siebie nie zrobisz, ale w sumie czekam na więcej pokątnych odpowiedzi.
Imam powiedział: Wiek dziecka nie ma znaczenia. Kobieta musi spełnić 3 rzeczy - TO OZNACZA, ŻE DLA IMAMA KAŻDE DZIECKO PŁCI ŻEŃSKIEJ JEST KOBIETĄ. Chomeini tylko to potwierdza.

Więc jak widać twoja strona islam.... gada bzdury, bo islam w postaci Ajatollaha i imama mówi co innego. To co Hosi kto się myli islamreligi... czy Chomeini i imam?

Twoje cytaty odnośnie dziewczynek, które urodziły nie mówią niczego. Sa przypadki, że ludzie przezywają upadek z samolotu :mrgreen:

Podniecają cie widze dziewczynki juz nawet 5 letnie dziewczynki.


Pn lip 29, 2013 20:09
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt cze 15, 2012 21:23
Posty: 3341
Post Re: Islam zagrożeniem dla wolności zachodu ?
Hosi napisał(a):
Jezeli dziewczynka 5 letnia może mieć dzieci,to w wieku 8,9 lat posiada już prawie wszystkie atrybuty kobiecosci.Wysoka, zgrabna z dużym biustem, kochającym mężem i kilkorgiem zdrowych dzieci ;) .

A tutaj, proszę publiczności, widzimy pana Hosiego na tropie nowego (pod)gatunku istot rozumnych. Z biologią dojrzewania odmienną od homo sapiens.

_________________
In my spirit lies my faith
Stronger than love and with me it will be
For always.

Orkiestra!


Pn lip 29, 2013 20:27
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt mar 08, 2013 23:48
Posty: 438
Post Re: Islam zagrożeniem dla wolności zachodu ?
[ciach - s33]

POniżej link do artykułu napisanego przez korespondenta wojskowego z Afganistanu.
Jest to opowieść o 8 letniej dziewczynce, którą poślubił mułła. W tę samą noc kiedy inni bawili się obok w pokoju on odbywał stosunek z nią (w ramach tradycji). niestety jego penis nie mieścił się w waginie więc rozciął ja nożem i później odbył z nią legalny przecież stosunek!!! Dziewczynka a w kilkanaście minut się wykrwawiła i zmarła. Gdyby osoba, ktora sprzątała ten bajzel po mulle nie przekazała tej informacji korespondentowi, nikt by się o tym nie dowiedział. Mułła w to w końcu ważna osobistość.
Miarka się przebrała koleżko. [...]
Link:
http://patdollard.com/2013/05/8-yr-old- ... r-wedding/
[...]


Pn lip 29, 2013 20:37
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt cze 15, 2012 21:23
Posty: 3341
Post Re: Islam zagrożeniem dla wolności zachodu ?
Cudownie. Zastanawiam się tylko, dlaczego Hosi nie wyciągnął z zanadrza tego argumentu: islam na coś takiego nie pozwala, to jakieś obyczaje plemienne od islamu starsze, pogaństwo takie, którego, widać, po rozmaitych zakątkach świata islamu jeszcze nie wykorzeniono. Czyżby jednak pozwalał (w sensie: Koran i Hadisy, nie "uczeni w piśmie")?

_________________
In my spirit lies my faith
Stronger than love and with me it will be
For always.

Orkiestra!


Pn lip 29, 2013 20:53
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt kwi 26, 2013 19:36
Posty: 171
Post Re: Islam zagrożeniem dla wolności zachodu ?
Hosi napisał(a):
Jezeli dziewczynka 5 letnia może mieć dzieci, to w wieku 8,9 lat posiada już prawie wszystkie atrybuty kobiecosci.Wysoka, zgrabna z dużym biustem

Czy ty się dobrze czujesz człowieku ?
Teraz ciekawi mnie fakt, jak administracja będzie tłumaczyć [...] teksty Hosiego ?
No nic... zobaczymy.


Ostatnio edytowano Pn lip 29, 2013 21:52 przez Soul33, łącznie edytowano 1 raz

.



Pn lip 29, 2013 21:04
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt mar 08, 2013 23:48
Posty: 438
Post Re: Islam zagrożeniem dla wolności zachodu ?
Dokładnie jak piszesz. W wielu kwestiach wraz z nim podzielałem obłudę w chrześcijaństwie, aborcje, pedofilię wśród księży, ale niestety w żadnym, ale to w żadnym przypadku islamu Hosi nie potępił niczego. [...]


Ostatnio edytowano Pn lip 29, 2013 21:52 przez Soul33, łącznie edytowano 1 raz

.



Pn lip 29, 2013 21:23
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 212 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL