Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N kwi 28, 2024 4:25



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
 "Królowej anielskiej śpiewajcie" 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 17, 2006 18:47
Posty: 12979
Post Re: "Królowej anielskiej śpiewajcie"
Fischer napisał(a):
Wist - to już chyba tradycja, że zamiast rzeczowej rozmowy, wymiany argumentów (jaką chyba jakiś czas temu mieliśmy w kwestii nieprzyjmowania krwii...), jest tylko z Twojej strony "Fischer taki", "ŚJ tacy", "takie te wasze metody", itp. Jeśli masz rzeczowe argumenty, bibijne, to podziel się nimi, a nie uderzasz personalnie we mnie, co wygląda tak, jakbyś tych argumentów nie miał i chciał zniechęcić do rozmowy ze mną innych, sam zaś "odwracał kota ogonem"...
Szkoda

Po dyskusji o krwi straciłem wolę produkowania się. Jeśli Ty nie masz biblijnych argumentów, jeśli Ty nie chcesz uszanować mojego własnego zdania na to w co ja wierzę, to po co? Ty mi piszesz o rzeczowych argumentach? A jakie Ty zaprezentowałeś? Posiales kłamstwo, nie będziesz zbierać plonu rzetelnej dyskusji, gdy sam takiej nie prowadzisz. "Fischer taki, ŚJ tacy" nie wynika z niczego. Z natury nie mam uprzedzeń do nikogo. Wręcz przeciwnie, nie mam żadnej potrzeby nawracać nikogo na katolicyzm. Cieszy mnie sam fakt że jako ŚJ wierzysz w Boga, oraz odnajdujesz się w życiu, a nie jesteś pogubiony. Natomiast razi to co piszesz. Naprawdę, doceń to że gospodarze tolerują Twoja obecność tutaj i to nie wynika z bycia ŚJ, ale raczej tego co się prezentuje samym sobą.

_________________
Pozdrawiam
WIST


Pn maja 13, 2013 14:09
Zobacz profil
Post Re: "Królowej anielskiej śpiewajcie"
Fischer napisał(a):
Alus napisał(a):
A co z tym Jezusem, którego bóstwo ŚJ jako jedyni mający Biblię za podstawę wiary, zanegowali?

Widzę, że nie dajesz sobie z tym rady.
Podaj mi chociaż 1 fragment Pisma Świetgo, poza J1,1 (co do gramatyki i interpretacji rodzajników tam występujących nawet uczeni bibliści wciąż nie są zgodni), który mówi, że "Jezus Chrystus jest Bogiem".
Potem podam Ci szereg mówiących, że jest "Królem", "Arcykapłanem", "Synem Bożym", "Pierworodnym Stworzenia", "Rzecznikiem", "Jedynym Pośrednikiem", "Sędzią z ramienia Ojca", itp.


Chyba wykresliliscie z waszej Biblii caly 1 rozdzial z Ewangelii sw Jana?
Oczywiscie mozna uznac, ze Jednorodzony Syn Ojca, ktorym jest Bog, Bogiem nie jest, ale jest to interpretacja podobna do stwierdzenia, ze syn czlowika nie jest czlowiekiem. Nawet po ludzku po prostu nieprawdziwa.


Pn maja 13, 2013 14:21
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL