Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 9:25



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 
 Nie mogłam uwierzyć jak księża się świetnie bawili... 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): So lip 20, 2013 5:42
Posty: 51
Post Nie mogłam uwierzyć jak księża się świetnie bawili...
Jak długo jeszcze cierpliwy będzie Bóg !!!


Cytuj:
Katarzyna Izydorczyk opowiada jak poznała arcybiskupa Wesołowskiego. - Poznałam go w kawiarni, którą prowadziłam. On i inni księża byli w cywilu. Siedzieli z drinkami. Abp Wesołowski brylował i opowiadał, dlaczego Dominikańczycy są tak pobudzeni seksualnie. Nie mogłam uwierzyć, że on to mówi - opowiada.
Duchowny tłumaczył ponoć, że na Dominikanie jest zawsze gorąco, nagrzewa się więc mocno czoło, a nad nosem są gruczoły, odpowiedzialne za popęd seksualny. Izydorczyk relacjonuje, jak księża się świetnie bawili, mieli dobry samochód, wszyscy pili, pił nawet kierowca, ale na to tam nie zwraca się uwagi.
http://wiadomosci.wp.pl/kat,8173,title,Na-Dominikanie-na-seks-z-dziecmi-przymyka-sie-oko,wid,16029982,wiadomosc.html


Wt paź 01, 2013 4:59
Zobacz profil
Post Re: Nie mogłam uwierzyć jak księża się świetnie bawili...
O ks. Wesołowskim i Dominikanie jest już mowa w jednym wątku. Jak tak będziesz siać wątki po całym forum bez uprzedniego sprawdzenia w wyszukiwarce to będziesz zbierać ostrzeżenia.


Wt paź 01, 2013 7:02
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 2 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL