Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N kwi 28, 2024 21:15



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 929 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 62  Następna strona
 PO - partią antykatolicką 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N mar 28, 2004 8:38
Posty: 4769
Post Re: PO - partią antykatolicką
Johnny99 napisał(a):
No.. nie. Po prostu - nie. Tak nie jest, a ty nie jesteś w stanie - i nigdy nie byłaś w stanie, podobnie zresztą, jak pilaster - pokazać na choćby jednym przykładzie, że tak jest.


Wystarczy przypomnieć jak Johnny99 opisał wynajęcie przez PO pociągu, który miał zawieść jej działaczy na partyjną imprezę - jako prawie zbrodnię i zdradę stanu, a wynajęcie przez PIS pociągu, który miał zawieść ich działaczy na ich partyjna imprezę, jako przejaw najczystszego patriotyzmu. :D

Cytuj:
A typowy pisowiec jest jeszcze bardziej dumny z tego, że popiera PiS, niż typowy fan PO.


Ani jedno ani drugie nie jest oczywiście prawdą. Znam wielu wyborców PO i żaden z nich (z pilastrem włącznie) nie jest dumny z tego powodu. Wszyscy głosują na PO z wyrachowania - braku lepszej oferty.

Natomiast fanatycy PIS, owszem, są niesłychanie dumni ze swojego wysokiego poziomu patriotyzmu, wiedzy i inteligencji, ale sympatią do PIS dzielą się tylko we własnym gronie. Na zewnątrz przyjmują pozy "neutralnych" z pozoru obywateli, którzy oczywiście nigdy i nigdzie nie głosowali na PIS (a taki pilaster np głosował), a tylko "krytykują PO" oczywiście w taki sposób, żeby "alternatywa" w postaci PIS narzucała się sama :)

Jeden taki np cięgiem powiada, ze on jest sympatykiem KNP, tylko jakoś nigdy programu tej partii nie prezentował i nie bronił, za to cięgiem broni PIS. ;-)

Cytuj:
Gdybym więc był pisowcem, to PRZEDE WSZYSTKIM z dumą bym to wprost podkreślał.


Przed innymi pisowcami owszem. Ale nie na forum publicznym, wśród Polaków, gdzie PIS jest tak doszczętnie skompromitowane, że jakiekolwiek próby namawiania do niego wprost, są całkowicie przeciwskuteczne.

Zresztą proponowałem nawet kiedyś eksperyment myślowy, czyli wykonanie swoistego "resetu" tego co każdy z nas o PO i PIS już napisał i zaproponowanie obiektywnych powodów, dla którego tacy wyborcy jak pilaster, mieliby zagłosować na PIS. Oczywiście żadnych takich obiektywnych powodów nie ma. Program PIS, zarówno ten spisany, jak i ten w praktyce realizowany, zawiera postulaty najdokładniej sprzeczne z interesami pilastra i innych Polaków.

Sama krytyka PO, choćby i najsłuszniejsza i najdalej idąca nie skłoni żadnego wyborcy tej partii do zagłosowania na PIS, partię od PO (mimo wszystkich jej wad) zdecydowanie gorszą.

I zresztą nikt w PIS chyba nawet nie próbuje tego osiągnąć, natomiast gra obecnie PIS, jak zresztą Johnny99 już kiedyś przyznał, na takie obniżenie frekwencji, żeby zdyscyplinowany elektorat PIS dał mu zwycięstwo nawet bez pozyskiwania nowych wyborców, do czego PIS jest całkowicie niezdolne.

Ta gra oczywiście się nie uda i to z dwóch powodów. Po pierwsze elektorat PIS wcale nie młodnieje. Osób żyjących sentymentem do PRL i gotowych poprzeć restytucję tego potwora jest z roku na rok coraz mniej, zatem i PIS z roku na rok będzie mieć stale malejące poparcie. Obecne złudzenie sondażowej przewagi PIS polega wyłącznie na tym, że poparcie dla PO spadło szybciej niż poparcie dla PIS. Maksymalne poparcie miał PIS w sierpniu zeszłego roku, kiedy średnia z sondaży wynosiła nawet 34% i od tego czasu, poparcie dla PIS również zaczęło się obniżać i teraz (marzec) jest już poniżej 30%, przy bardzo mizernej "frekwencji"

Natomiast PO ustabilizowało swój elektorat na poziomie ok 25% i jest zdolne do kontrofensywy. A jeżeli nawet nie, to ten utracony elektorat zagłosuje na PR, lub na KNP, ale na pewno nie na PIS.

Po drugie bowiem ludzie zdegustowanie rządami PO, widząc, że zwycięstwo PIS staje się realne, na wybory parlamentarne jednak, zgrzytając zębami, pójdą i zagłosują nawet na szympansa, byle obronić Polskę od powtórnej okupacji przez PIS.


Bożydar

Cytuj:
Nigdy popierałem PiSu i nigdy tego nie zrobię


No właśnie. tak jak napisałem. Nigdy nie popierał PIS, skąd!

Cytuj:
wszystkie kłamstwa i oszustwa Tuska


Jakie kłamstwa i oszustwa?

_________________
Brothers, what we do in life, echoes in eternity

Jest inaczej - Blog człowieka leniwego


Pn mar 24, 2014 10:45
Zobacz profil
Post Re: PO - partią antykatolicką
Cytuj:
Bardzo ładna generalizacja. Ale wydaje mi się, że poza palikociarnią i PSL cała polska scena polityczna, delikatnie rzecz ujmując, nie przepada za Tuskiem.

Nigdy popierałem PiSu i nigdy tego nie zrobię (no chyba, że wytnie ze swojego programu socjalistyczne brednie), ale za wszystkie kłamstwa i oszustwa Tuska po prostu nie jestem w stanie zdzierżyć.

Potrafisz wskazać polityka, który nie posługuje się kłamstwem, niedomówieniami, obietnicami bez pokrycia?


Pn mar 24, 2014 10:46
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 25, 2008 21:42
Posty: 16060
Post Re: PO - partią antykatolicką
pilaster napisał(a):
Wystarczy przypomnieć jak Johnny99 opisał wynajęcie przez PO pociągu, który miał zawieść jej działaczy na partyjną imprezę - jako prawie zbrodnię i zdradę stanu, a wynajęcie przez PIS pociągu, który miał zawieść ich działaczy na ich partyjna imprezę, jako przejaw najczystszego patriotyzmu. :D


Ależ bardzo proszę przypomnieć, gdyż nic takiego nie miało miejsca :-D No to jak, pilaster, przypominasz?

Cytuj:
Ani jedno ani drugie nie jest oczywiście prawdą. Znam wielu wyborców PO i żaden z nich (z pilastrem włącznie) nie jest dumny z tego powodu. Wszyscy głosują na PO z wyrachowania - braku lepszej oferty.


Oczywiście - pilaster tak twierdzi, zatem to prawda :-D

Cytuj:
Natomiast fanatycy PIS, owszem, są niesłychanie dumni ze swojego wysokiego poziomu patriotyzmu, wiedzy i inteligencji, ale sympatią do PIS dzielą się tylko we własnym gronie. Na zewnątrz przyjmują pozy "neutralnych" z pozoru obywateli, którzy oczywiście nigdy i nigdzie nie głosowali na PIS (a taki pilaster np głosował), a tylko "krytykują PO" oczywiście w taki sposób, żeby "alternatywa" w postaci PIS narzucała się sama :)


Jakiś przykład na istnienie takiego zjawiska, czy jak zwykle zero? :-D Jak rozumiem, np. Gazeta Polska zawsze podkreślała, że "nigdy i nigdzie" nikt stamtąd nie głosował na PiS? :-D :-D

Cytuj:
Jeden taki np cięgiem powiada, ze on jest sympatykiem KNP, tylko jakoś nigdy programu tej partii nie prezentował i nie bronił, za to cięgiem broni PIS. ;-)


I kto to jest? :-D

Cytuj:
Zresztą proponowałem nawet kiedyś eksperyment myślowy, czyli wykonanie swoistego "resetu" tego co każdy z nas o PO i PIS już napisał i zaproponowanie obiektywnych powodów, dla którego tacy wyborcy jak pilaster, mieliby zagłosować na PIS. Oczywiście żadnych takich obiektywnych powodów nie ma.


A gdzie np. ja twierdziłem, że są? Sam nie głosuję na PiS, więc nie jestem właściwym adresatem takich postulatów :-D

Cytuj:
Sama krytyka PO, choćby i najsłuszniejsza i najdalej idąca nie skłoni żadnego wyborcy tej partii do zagłosowania na PIS


Być może, ale to nie mój problem ;-)

Cytuj:
Obecne złudzenie sondażowej przewagi PIS polega wyłącznie na tym, że poparcie dla PO spadło szybciej niż poparcie dla PIS.


Czego, przypominam, pilaster wciąż nie potrafi sensownie wyjaśnić :-D

Cytuj:
A jeżeli nawet nie, to ten utracony elektorat zagłosuje na PR, lub na KNP, ale na pewno nie na PIS.


Miejmy nadzieję, że tak będzie, niestety wątpię :(

Cytuj:
Po drugie bowiem ludzie zdegustowanie rządami PO, widząc, że zwycięstwo PIS staje się realne, na wybory parlamentarne jednak, zgrzytając zębami, pójdą i zagłosują nawet na szympansa, byle obronić Polskę od powtórnej okupacji przez PIS.


No to zobaczymy, w rankingach nieufności (a więc "zdegustowania") do polityków Tusk (i jego wierny kompan, Palikot) dawno już Kaczyńskiego wyprzedzili :-D

Cytuj:
Nigdy popierałem PiSu i nigdy tego nie zrobię


No właśnie. tak jak napisałem. Nigdy nie popierał PIS, skąd!

Mówiłem ci, Bożydar, daj sobie na wstrzymanie, bo zaraz też zostaniesz "pisowcem" - i to się właśnie stało :(

Cytuj:
Jakie kłamstwa i oszustwa?


Oczywiście - wszyscy politycy naokoło oszukują.. z wyjątkiem Tuska, który ZAWSZE mówi prawdę i NIGDY nikogo nie oszukał. Tusk jest po prostu inny, niż wszyscy, inny, niż cała klasa polityczna - mianowicie, lepszy. Jeżeli to nie są stwierdzenia świadczące o fanatycznym uwielbieniu dla PO, to ja nie wiem, co mogłoby o nim świadczyć :( Nawet Alus nie zaprzecza temu, że Tusk kłamie i oszukuje, tyle, że go z tego usprawiedliwia. Uważaj, Alus, za chwilę też zostaniesz "pisowcem" :( Może wtedy w końcu otworzysz oczy, może to wreszcie tobą wstrząśnie :(

_________________
I rzekłem: «Ach, Panie Boże, przecież nie umiem mówić, bo jestem młodzieńcem!» Pan zaś odpowiedział mi: «Nie mów: "Jestem młodzieńcem", gdyż pójdziesz, do kogokolwiek cię poślę, i będziesz mówił, cokolwiek tobie polecę. (Jr 1, 6-8)


Pn mar 24, 2014 13:24
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N mar 28, 2004 8:38
Posty: 4769
Post Re: PO - partią antykatolicką
Johnny99 napisał(a):
pilaster napisał(a):
Wystarczy przypomnieć jak Johnny99 opisał wynajęcie przez PO pociągu, który miał zawieść jej działaczy na partyjną imprezę - jako prawie zbrodnię i zdradę stanu, a wynajęcie przez PIS pociągu, który miał zawieść ich działaczy na ich partyjna imprezę, jako przejaw najczystszego patriotyzmu. :D


Ależ bardzo proszę przypomnieć, gdyż nic takiego nie miało miejsca :-D



Bo jak zwykle Johnny99, zresztą tak samo jak wszyscy inni pisowcy nigdy nie napisał tego co napisał. :) Bo to wszystko to prowokacja Władzy (PO) :D

Cytuj:
Partia [PO-p] zorganizowała sobie nawet pociąg specjalny do Gdańska na zlot - 12 wagonów, wszystko czyściutkie i w wysokim standardzie. Myślałby kto (np. jakiś zagraniczniak): toż to strzał w stopę, przecież za taki performance media ich zniszczą! Co dopiero była afera z pociągami, Grabarczykiem - a oni teraz ostentacyjnie pokazują, że "rząd się wyżywi", a jak trzeba, to fani PO jadący na Plenum też pociąg dostaną! Katastrofa wizerunkowa! Klęska propagandowa! Do samych wyborów będzie się mówiło o porażającym cyniźmie Władzy! Autorytety już protestują! ...

... och, kochani, nie w Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej. Tutaj media podały tę informację z.. nieskrywanym entuzjazmem! Jaki fajny pociąg! A jaki długi! Najdłuższy na świecie! Słyszałem to osobiście w radiu - pozwolono wypowiedzieć się nawet fanom PO, dumnie rozgłaszającym, gdzie jadą i jak są szczęśliwi z tego powodu. To wszak święto całego Narodu - krajowy zjazd Partii!
(post z 13 czerwca 2011 roku)

Np tego co powyżej Johnny99 nigdy nie napisał :D

Cytuj:
Porównywanie specjalnego pociągu na miejsce katastrofy, w której zginął prezydent państwa i wielu przedstawicieli jego elity, ze specjalnym pociągiem na.. krajowe plenum Partii jest bardzo w stylu Pilastra. A właściwie w stylu wszystkich partyjnych - całkowicie zdezawuować katastrofę smoleńską. Ma ona nie istnieć w świadomości społecznej, a co najmniej ma nie występować jako wydarzenie "wyjątkowe". Z tego właśnie względu pociąg specjalny do Smoleńska to w tym sensie "to samo", co pociąg specjalny np. na krajowe plenum Partii, albo np. na otwarcie nowego mostu na Popradzie


(post z 14 czerwca 2011 roku)

Czyli

Jak PO wynająć sobie na partyjną imprezę pociąg - to "rząd się wyżywi", pogarda dla obywatela i korupcja polityczna
Ale Jak PIS wynająć sobie na partyjną imprezę pociąg - powodowane niezłomnym patriotyzmem godne uczczenie największego męczeństwa niezłomnych patriotów

:D :D :D

Cytuj:
Cytuj:
Ani jedno ani drugie nie jest oczywiście prawdą. Znam wielu wyborców PO i żaden z nich (z pilastrem włącznie) nie jest dumny z tego powodu. Wszyscy głosują na PO z wyrachowania - braku lepszej oferty.


Oczywiście - pilaster tak twierdzi, zatem to prawda :-D



Aby obalić twierdzenie pilastra wystarczy wskazać kontrprzykłady, czyli jakiś POwskich odpowiedników fanatyków PISowskich :-D

Cytuj:
Cytuj:
Natomiast fanatycy PIS, owszem, są niesłychanie dumni ze swojego wysokiego poziomu patriotyzmu, wiedzy i inteligencji, ale sympatią do PIS dzielą się tylko we własnym gronie. Na zewnątrz przyjmują pozy "neutralnych" z pozoru obywateli, którzy oczywiście nigdy i nigdzie nie głosowali na PIS (a taki pilaster np głosował), a tylko "krytykują PO" oczywiście w taki sposób, żeby "alternatywa" w postaci PIS narzucała się sama :)


Jakiś przykład na istnienie takiego zjawiska, czy jak zwykle zero? :-D Jak rozumiem, np. Gazeta Polska zawsze podkreślała, że "nigdy i nigdzie" nikt stamtąd nie głosował na PiS? :-D :-D


Przecież Gazeta Polska (polskojęzyczna) nie jest skierowana "na zewnątrz", jak to kiedyś usiłowało nieudolnie czynić "UważamRze" tylko wręcz przeciwnie, do "samych swoich", samych genetycznych patriotów.

Cytuj:
Cytuj:
Jeden taki np cięgiem powiada, ze on jest sympatykiem KNP, tylko jakoś nigdy programu tej partii nie prezentował i nie bronił, za to cięgiem broni PIS. ;-)


I kto to jest? :-D


Niech się J99 domyśli. :)

Cytuj:
Cytuj:
Zresztą proponowałem nawet kiedyś eksperyment myślowy, czyli wykonanie swoistego "resetu" tego co każdy z nas o PO i PIS już napisał i zaproponowanie obiektywnych powodów, dla którego tacy wyborcy jak pilaster, mieliby zagłosować na PIS. Oczywiście żadnych takich obiektywnych powodów nie ma.


A gdzie np. ja twierdziłem, że są?


Czyli nie ma :roll:


Cytuj:
Cytuj:
Obecne złudzenie sondażowej przewagi PIS polega wyłącznie na tym, że poparcie dla PO spadło szybciej niż poparcie dla PIS.


Czego, przypominam, pilaster wciąż nie potrafi sensownie wyjaśnić :-D


Czego wyjaśnić? Sondaże są publikowane jawnie, wystarczy je zbierać i umieszczać na osi czasu.

Cytuj:
Cytuj:
A jeżeli nawet nie, to ten utracony elektorat zagłosuje na PR, lub na KNP, ale na pewno nie na PIS.


Miejmy nadzieję, że tak będzie, niestety wątpię :(

Cytuj:
Po drugie bowiem ludzie zdegustowanie rządami PO, widząc, że zwycięstwo PIS staje się realne, na wybory parlamentarne jednak, zgrzytając zębami, pójdą i zagłosują nawet na szympansa, byle obronić Polskę od powtórnej okupacji przez PIS.


No to zobaczymy, w rankingach nieufności (a więc "zdegustowania") do polityków Tusk (i jego wierny kompan, Palikot) dawno już Kaczyńskiego wyprzedzili :-D


Palikot jest "wiernym kompanem" Kaczyńskiego, a nie Tuska. :roll:

A co do wyników, to już proponowałem zakład, że w najbliższych wyborach parlamentarnych PIS dostanie mniej głosów, niż ich miał w wyborach w roku 2011. Jakoś Johnny99 nie miał ochoty się zakładać. :biggrin:



Cytuj:
Cytuj:
Jakie kłamstwa i oszustwa?


Oczywiście - wszyscy politycy naokoło oszukują.. z wyjątkiem Tuska, który ZAWSZE mówi prawdę i NIGDY nikogo nie oszukał.


A kto twierdzi, ze Tusk zawsze mówi prawdę i nigdy nikogo nie oszukał? Tylko wyznawcy PIS :roll:

Chodzi jednak o to na czym te kłamstwa i oszustwa polegają. Stąd pytanie pilastra, na które oczywiście żaden fanatyk PIS merytorycznie nie jest w stanie odpowiedzieć. :roll:

_________________
Brothers, what we do in life, echoes in eternity

Jest inaczej - Blog człowieka leniwego


Pn mar 24, 2014 14:01
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 25, 2008 21:42
Posty: 16060
Post Re: PO - partią antykatolicką
pilaster napisał(a):
Bo jak zwykle Johnny99, zresztą tak samo jak wszyscy inni pisowcy nigdy nie napisał tego co napisał. :)


Przeciwnie - jak zwykle pilaster twierdzi coś, na co nie jest w stanie przedstawić nawet skrawka dowodu :-D

Cytuj:
Jak PO wynająć sobie na partyjną imprezę pociąg - to "rząd się wyżywi", pogarda dla obywatela i korupcja polityczna
Ale Jak PIS wynająć sobie na partyjną imprezę pociąg - powodowane niezłomnym patriotyzmem godne uczczenie największego męczeństwa niezłomnych patriotów


Cóż, skoro dla pilastra katastrofa smoleńska to była "partyjna impreza".. rozumiem, że pilaster jest chorym fanatykiem PO, nie rozumiem tylko, czemu temu zaprzecza :-D

Cytuj:
Aby obalić twierdzenie pilastra wystarczy wskazać kontrprzykłady, czyli jakiś POwskich odpowiedników fanatyków PISowskich :-D


Najlepszym takim przykładem jest pilaster :-D Z jedną różnicą - pilaster jest gorszy od najgorszych znanych mi fanatyków PiS, nie cofnie się nawet przed nazwaniem ludzkiej tragedii "partyjną imprezą". Retorykę PiS pilaster przebija wielokrotnie.

Cytuj:
Przecież Gazeta Polska (polskojęzyczna) nie jest skierowana "na zewnątrz", jak to kiedyś usiłowało nieudolnie czynić "UważamRze" tylko wręcz przeciwnie, do "samych swoich", samych genetycznych patriotów.


A kto jest, w takim razie, skierowany na zewnątrz? :-D

Cytuj:
Niech się J99 domyśli. :)


Niech pilaster napisze wprost :-D

Cytuj:
Czego wyjaśnić?


Tego, że "poparcie dla PO spadło szybciej niż poparcie dla PIS." :-D

Cytuj:
A co do wyników, to już proponowałem zakład, że w najbliższych wyborach parlamentarnych PIS dostanie mniej głosów, niż ich miał w wyborach w roku 2011. Jakoś Johnny99 nie miał ochoty się zakładać. :biggrin:


Bo J99 to lata i powiewa, ile głosów dostanie PiS w najbliższych wyborach - co jest zapewne w chorym umyśle pilastra kolejnym dowodem na to, że J99 jest fanatykiem PiS :-D

_________________
I rzekłem: «Ach, Panie Boże, przecież nie umiem mówić, bo jestem młodzieńcem!» Pan zaś odpowiedział mi: «Nie mów: "Jestem młodzieńcem", gdyż pójdziesz, do kogokolwiek cię poślę, i będziesz mówił, cokolwiek tobie polecę. (Jr 1, 6-8)


Pn mar 24, 2014 14:14
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N mar 28, 2004 8:38
Posty: 4769
Post Re: PO - partią antykatolicką
Johnny99 napisał(a):
Cytuj:
Jak PO wynająć sobie na partyjną imprezę pociąg - to "rząd się wyżywi", pogarda dla obywatela i korupcja polityczna
Ale Jak PIS wynająć sobie na partyjną imprezę pociąg - powodowane niezłomnym patriotyzmem godne uczczenie największego męczeństwa niezłomnych patriotów


Cóż, skoro dla pilastra katastrofa smoleńska to była "partyjna impreza"..


Oho! Czyżby Johnny99 twierdził,, że PIS wiedziało, że dojdzie do katastrofy i wynajęło sobie na nią pociągi z odpowiednim wyprzedzeniem?

Oczywiście że nic takiego nie miało miejsca. Najpierw doszło do katastrofy, a dopiero później PIS robił sobie w tym miejscu partyjne imprezy.

Cytuj:
rozumiem, że pilaster jest chorym fanatykiem PO,


Wystarczy widzieć PIS (a i PO) takimi jakie naprawdę one są, a nie takimi, jak każe je widzieć propaganda PIS, aby już zostać "chorym fanatykiem PO" :roll:


Cytuj:
Cytuj:
Aby obalić twierdzenie pilastra wystarczy wskazać kontrprzykłady, czyli jakiś POwskich odpowiedników fanatyków PISowskich :-D


Najlepszym takim przykładem jest pilaster :-D Z jedną różnicą - pilaster jest gorszy od najgorszych znanych mi fanatyków PiS,


Czyli - nie ma żadnych "POwskich fanatyków"


Cytuj:
Cytuj:
Przecież Gazeta Polska (polskojęzyczna) nie jest skierowana "na zewnątrz", jak to kiedyś usiłowało nieudolnie czynić "UważamRze" tylko wręcz przeciwnie, do "samych swoich", samych genetycznych patriotów.


A kto jest, w takim razie, skierowany na zewnątrz? :-D


Np Johnny99 :) I inni internetowi "nie jesteśmy zwolennikami PIS, my tylko krytykujemy PO" (dziwnym trafem porównując "fatalne rządy PO" ze "wspaniałymi rządami PIS") :)

Cytuj:
Cytuj:
Czego wyjaśnić?


Tego, że "poparcie dla PO spadło szybciej niż poparcie dla PIS." :-D


Czyżby Johnny99 uważał, że poparcie dla PO nie spadło? :o

W 2011 PO dostało prawie 40% głosów. Dzisiaj ma 25%. Czyli jednak spadło. I to sporo. :) A konkretnie spadło między grudniem 2012 a październikiem 2013

Cytuj:
Cytuj:
A co do wyników, to już proponowałem zakład, że w najbliższych wyborach parlamentarnych PIS dostanie mniej głosów, niż ich miał w wyborach w roku 2011. Jakoś Johnny99 nie miał ochoty się zakładać. :biggrin:


Bo J99 to lata i powiewa, ile głosów dostanie PiS w najbliższych wyborach


Gdyby J99 był przekonany, że PIS dostanie więcej głosów, to by się założył, choćby tylko dla pognębienia pilastra. Skoro założyć się nie chce, to znaczy, ze jednak też jest przekonany, ze poparcie dla PIS spada.

Pilaster zaś jest przekonany, że PIS może mieć duży problem, żeby przekroczyć choćby 20%

A oto co o Johnnym99 i innych fanatykach PIS napisał pewien chory fanatyk PO

Cytuj:
W PO, jak Donald Tusk zmieni zdanie, to wszyscy mówią, że zmienili zdanie razem z nim. To jest oportunizm. W PiS, jak Jarosław Kaczyński zmieni zdanie, wszyscy mówią że zawsze byli takiego zdania jak teraz, i więcej, że on sam też zawsze był takiego zdania. To jest właśnie sekta. Dobrym przykładem służy tu niedawna zmiana taktyki wobec Smoleńska (skądinąd zresztą słuszna). Dzisiaj prezes, pytany o to przecież na każdym spotkaniu, nie mówi już o „niesłychanej zbrodni” i „oczywistej dowiedzionej przez ekspertów prawdzie”, tylko tonując emocje oznajmia, że mnożących się w tej sprawie wątpliwości nie da się wytłumaczyć dopóki nie zdobędzie się władzy, więc PiS będzie o niej pamiętał i wyjaśni gdy to się stanie możliwe… A Antoni Macierewicz oburza się demonstracyjnie na moje „tefałenowskie kłamstwa” jakoby kiedykolwiek mówił − on! − że w Smoleńsku doszło do zamachu. Czy żeby w ogóle ktokolwiek z PiS tak mówił.


Jak widać Johnny99 nie jest jakimś tak niezrozumiałym wyjątkiem. :roll:

_________________
Brothers, what we do in life, echoes in eternity

Jest inaczej - Blog człowieka leniwego


Pn mar 24, 2014 14:48
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 25, 2008 21:42
Posty: 16060
Post Re: PO - partią antykatolicką
pilaster napisał(a):
Oczywiście że nic takiego nie miało miejsca. Najpierw doszło do katastrofy, a dopiero później PIS robił sobie w tym miejscu partyjne imprezy.


Oczywiście - dla pilastra oddanie hołdu ofiarom tragicznej katastrofy jest taką samą "partyjną imprezą", jak.. partyjna impreza sensu stricto. Ale szkoda czasu na zagłębianie się w meandry chorego myślenia pilastra.

Cytuj:
Wystarczy widzieć PIS (a i PO) takimi jakie naprawdę one są, a nie takimi, jak każe je widzieć propaganda PIS, aby już zostać "chorym fanatykiem PO" :roll:


"Chorym fanatykiem" czegokolwiek nigdy nie zostaje się, jeżeli jest się w stanie zobaczyć rzeczywistość taką, jaka ona naprawdę jest - i sam pilaster powinien o tym wiedzieć najlepiej :-D Niestety, posty pilastra na temat J99 czy, choćby, programu PiS dowodzą, że pilaster od dawna już nie jest zdolny do widzenia czegokolwiek w polskiej polityce takim, jakim to naprawdę jest :-D

Cytuj:
Czyli - nie ma żadnych "POwskich fanatyków"


No to nie ma też PiSowskich fanatyków ;)

Cytuj:
Np Johnny99 :) I inni internetowi "nie jesteśmy zwolennikami PIS, my tylko krytykujemy PO" (dziwnym trafem porównując "fatalne rządy PO" ze "wspaniałymi rządami PIS") :)


Jak widać, dla pilastra wystarczy krytykować PO, by zostać "fanatykiem PiS" - kolejny raz pilaster to potwierdza :D

Oczywiście, pilaster ma cały zestaw cytatów z J99, w których rządy PiS nazywa "wspaniałymi", prawda? :D :-D :D :-D

Cytuj:
Tego, że "poparcie dla PO spadło szybciej niż poparcie dla PIS." :-D


Czyżby Johnny99 uważał, że poparcie dla PO nie spadło? :o

Jak widać, pilaster rzeczywiście jest "chorym fanatykiem", bowiem jego zaburzony ogląd rzeczywistości nie pozwala mu nawet na zrozumienie najprostszych zdań :D

Nie, głupiutki pilasterku, J99 poprosił (kolejny raz) o wyjaśnienie, dlaczego poparcie dla PO spadło szybciej niż poparcie dla PIS., a nie stwierdził, że poparcie dla PO nie spadło? :D Rozumie to pilasterek czy nadal nie? :D

Cytuj:
Bo J99 to lata i powiewa, ile głosów dostanie PiS w najbliższych wyborach


Gdyby J99 był przekonany, że PIS dostanie więcej głosów, to by się założył, choćby tylko dla pognębienia pilastra. Skoro założyć się nie chce, to znaczy, ze jednak też jest przekonany, ze poparcie dla PIS spada.

Czego głupiutki pilasterek znowu nie zrozumiał ze stwierdzenia J99 to lata i powiewa, ile głosów dostanie PiS w najbliższych wyborach? :D

Cytuj:
A oto co o Johnnym99 i innych fanatykach PIS napisał pewien chory fanatyk PO

Cytuj:
W PO, jak Donald Tusk zmieni zdanie, to wszyscy mówią, że zmienili zdanie razem z nim. To jest oportunizm. W PiS, jak Jarosław Kaczyński zmieni zdanie, wszyscy mówią że zawsze byli takiego zdania jak teraz, i więcej, że on sam też zawsze był takiego zdania. To jest właśnie sekta. Dobrym przykładem służy tu niedawna zmiana taktyki wobec Smoleńska (skądinąd zresztą słuszna). Dzisiaj prezes, pytany o to przecież na każdym spotkaniu, nie mówi już o „niesłychanej zbrodni” i „oczywistej dowiedzionej przez ekspertów prawdzie”, tylko tonując emocje oznajmia, że mnożących się w tej sprawie wątpliwości nie da się wytłumaczyć dopóki nie zdobędzie się władzy, więc PiS będzie o niej pamiętał i wyjaśni gdy to się stanie możliwe… A Antoni Macierewicz oburza się demonstracyjnie na moje „tefałenowskie kłamstwa” jakoby kiedykolwiek mówił − on! − że w Smoleńsku doszło do zamachu. Czy żeby w ogóle ktokolwiek z PiS tak mówił.


Jak widać Johnny99 nie jest jakimś tak niezrozumiałym wyjątkiem. :roll:


Oczywiście, pilaster nie przedstawił, nie przedstawia i nie przedstawi jakiegokolwiek, najmniejszego nawet dowodu na to, że ten tekst dotyczy J99 :D :D :D

Ciekawe skądinąd, że Ziemkiewicz dla pilastra jeszcze do niedawna był "chorym fanatykiem PiS", a teraz już jest "chorym fanatykiem PO" :-D

_________________
I rzekłem: «Ach, Panie Boże, przecież nie umiem mówić, bo jestem młodzieńcem!» Pan zaś odpowiedział mi: «Nie mów: "Jestem młodzieńcem", gdyż pójdziesz, do kogokolwiek cię poślę, i będziesz mówił, cokolwiek tobie polecę. (Jr 1, 6-8)


Pn mar 24, 2014 15:02
Zobacz profil
Post Re: PO - partią antykatolicką
Cytuj:
Mówiłem ci, Bożydar, daj sobie na wstrzymanie, bo zaraz też zostaniesz "pisowcem" - i to się właśnie stało :(

Cytuj:
Jakie kłamstwa i oszustwa?

Od kiedy to Johnny pytanie jest formą oznajmiającą? :D

Cytuj:
Oczywiście - wszyscy politycy naokoło oszukują.. z wyjątkiem Tuska, który ZAWSZE mówi prawdę i NIGDY nikogo nie oszukał. Tusk jest po prostu inny, niż wszyscy, inny, niż cała klasa polityczna - mianowicie, lepszy. Jeżeli to nie są stwierdzenia świadczące o fanatycznym uwielbieniu dla PO, to ja nie wiem, co mogłoby o nim świadczyć :( Nawet Alus nie zaprzecza temu, że Tusk kłamie i oszukuje, tyle, że go z tego usprawiedliwia. Uważaj, Alus, za chwilę też zostaniesz "pisowcem" :( Może wtedy w końcu otworzysz oczy, może to wreszcie tobą wstrząśnie :(

Nigdy nie traktuję żadnego polityka w kategoriach "kryształowo prawdomównego".
Każdy stosuje zasadę jak to wyłuszczył J. Kaczyński w polityce nie zawsze dotrzymuje się umów.
Nie lubię PiS i Kaczyńskiego, z racji tej, że zwolennicy, o. Rydzyk i część polskiego duchowieństwa, kreuje jako wzór chrześcijańskiego polityka, człowieka, który nie jest zdolny wybaczać, nawet przed ołtarzem w trakcie sprawowania Eucharystii.
Odczytuję to zawsze jako usiłowanie robienia ze mnie kpa.


Pn mar 24, 2014 15:16
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 25, 2008 21:42
Posty: 16060
Post Re: PO - partią antykatolicką
Alus napisał(a):
Nie lubię PiS i Kaczyńskiego, z racji tej, że zwolennicy, o. Rydzyk i część polskiego duchowieństwa, kreuje jako wzór chrześcijańskiego polityka, człowieka, który nie jest zdolny wybaczać, nawet przed ołtarzem w trakcie sprawowania Eucharystii.
Odczytuję to zawsze jako usiłowanie robienia ze mnie kpa.


A ty jesteś zdolna to wybaczyć Kaczyńskiemu, czy też nie? :-D

_________________
I rzekłem: «Ach, Panie Boże, przecież nie umiem mówić, bo jestem młodzieńcem!» Pan zaś odpowiedział mi: «Nie mów: "Jestem młodzieńcem", gdyż pójdziesz, do kogokolwiek cię poślę, i będziesz mówił, cokolwiek tobie polecę. (Jr 1, 6-8)


Pn mar 24, 2014 15:30
Zobacz profil
Post Re: PO - partią antykatolicką
Johnny99 napisał(a):
Alus napisał(a):
Nie lubię PiS i Kaczyńskiego, z racji tej, że zwolennicy, o. Rydzyk i część polskiego duchowieństwa, kreuje jako wzór chrześcijańskiego polityka, człowieka, który nie jest zdolny wybaczać, nawet przed ołtarzem w trakcie sprawowania Eucharystii.
Odczytuję to zawsze jako usiłowanie robienia ze mnie kpa.


A ty jesteś zdolna to wybaczyć Kaczyńskiemu, czy też nie? :-D

Nic mi nie zawinił i bez problemu podałabym mu rękę w każdej sytuacji.
Co nie zmienia faktu, że zawsze unikam i boję się, ludzi mściwych.
I nie chciałabym aby tacy ludzie przejęli władzę w Polsce.
Zwłaszcza na czele z jest Macierewiczem, nie ufającemu nikomu, wietrzącemu wszędzie podstęp i złą wolę, gotowemu dla zaspokojenie własnych fobii rozwalić wszystko.


Pn mar 24, 2014 15:37

Dołączył(a): Pt gru 30, 2011 9:17
Posty: 11383
Post Re: PO - partią antykatolicką
Czy ktoś z Was braci katolików, niech będzie pozdrowiony Wasz Bóg, zechciałby mi wyjaśnić, jak bratu, czym się u nich różni (o ile występuje) rozumienie określników
"niekatolicki"
i
"antykatolicki"
?

_________________
Lubię Starego czasem, to też sprawia
że się wystrzegam otwartej z nim wojny
Przecież to piękne, gdy Pan tak dostojny
Tak z samym diabłem po ludzku rozmawia.


Pn mar 24, 2014 15:38
Zobacz profil
Post Re: PO - partią antykatolicką
Drogi bracie w jezyku polskim.
Niekatolicki, to niekatolicki. Np prawoslawny, ewangelik, zielonoswiatkowiec.
Antykatolicki, to ktos, kto katolicyzm czynnie zwalcza i najchetniej by go wykorzenil.

Zdarza sie, ze niekatolik jest tez antykatolikiem. Ale to nie regula.

Wszystko jasne?


Pn mar 24, 2014 15:49

Dołączył(a): Wt lis 26, 2013 9:56
Posty: 93
Lokalizacja: Wrocław, Dolnośląskie
Post Re: PO - partią antykatolicką
Cytuj:
Jakie kłamstwa i oszustwa?


No bez przesady... Czy Ty kolego Pilastrze nie dostrzegasz, że Tusk podczas swoich już prawie dwóch kadencji nakłamał się jak żaden inny polityk? Chyba, że nie rozumiesz co to znaczy kłamać i oszukiwać.

Chodzi mi mniej więcej o to, o czym mówi poniższy artykuł:
http://www.money.pl/gospodarka/wiadomos ... 86924.html


Pn mar 24, 2014 16:31
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt gru 30, 2011 9:17
Posty: 11383
Post Re: PO - partią antykatolicką
Kael napisał(a):
.
Niekatolicki, to niekatolicki. Np prawoslawny, ewangelik, zielonoswiatkowiec.


Ci pierwsi dwaj raczej by się z Tobą nie zgodzili. Ba, mogliby Ciebie nazwać antykatolicką, bo zwalczasz świadomość powszechności Kościoła arbitralnie odmawiając im katolickości.

_________________
Lubię Starego czasem, to też sprawia
że się wystrzegam otwartej z nim wojny
Przecież to piękne, gdy Pan tak dostojny
Tak z samym diabłem po ludzku rozmawia.


Pn mar 24, 2014 16:33
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 25, 2008 21:42
Posty: 16060
Post Re: PO - partią antykatolicką
Bożydar napisał(a):
Chodzi mi mniej więcej o to, o czym mówi poniższy artykuł:
http://www.money.pl/gospodarka/wiadomos ... 86924.html


Nie, Bożydar, to ty nie rozumiesz, że Money.pl to też PiS :-D

Alus napisał(a):
Co nie zmienia faktu, że zawsze unikam i boję się, ludzi mściwych.
I nie chciałabym aby tacy ludzie przejęli władzę w Polsce.


To dlaczego się cieszysz z tego, że władzę w Polsce ma Tusk, który jest mściwy jak mało który polityk? Ostatnio np. zemścił się na pani prezes UOKiK:

http://www.forbes.pl/dlaczego-premier-o ... 2,1,1.html

No chyba, że Forbes to dla ciebie też PiS? :D

_________________
I rzekłem: «Ach, Panie Boże, przecież nie umiem mówić, bo jestem młodzieńcem!» Pan zaś odpowiedział mi: «Nie mów: "Jestem młodzieńcem", gdyż pójdziesz, do kogokolwiek cię poślę, i będziesz mówił, cokolwiek tobie polecę. (Jr 1, 6-8)


Pn mar 24, 2014 16:41
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 929 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 62  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL