Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt mar 29, 2024 16:46



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 929 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 62  Następna strona
 PO - partią antykatolicką 
Autor Wiadomość
Post PO - partią antykatolicką
PO jest partią antykatolicką, jej działalność jest zaprzeczeniem katolicyzmu i za jej władzy w Polsce jest bardzo silna i zmasowana kampania mająca niszczyć katolicyzm w Polsce tą samą falą jaka już przeszła na zachodzie Europy, a teraz wylewa się ona w Polsce za władzy PO.

Bycie katolikiem i wspieranie tej partii są już nie do pogodzenia, są to zaprzeczenia. Katolik nie może wspierać antykatolickich partii, a w przypadku PO jest to wspieranie dzieł szatana.

W wątku chcę się skupić na antykatolickiej działalności partii i jak niszczy się w Polsce katolicyzm bo za PO wybuchła zmasowana kampania dążącą do destrukcji Kościoła a ma ona swoje zródło nie tylko od naszej władzy ale pochodzi też z wnętrza EU która usilnie działa w narodach aby zniszczyć Kościół Jezusa i aby wprowadzać prawa szatana. I to właśnie za rządów PO drzwi do Polski zostały otwarte na oścież wszelkim obcym działaniom i ideologiom prosto od szatana. Takiej zmasowanej walki z katolicyzm w Polsce nie było nawet za rządów SLD.


Pt mar 21, 2014 14:10
Post Re: PO - partią antykatolicką
Powinieneś się cieszyć - sprawdzają się zapowiedzi "wizjonerki" z Irlandii - nastał ucisk, czyli coraz bliżej do Paruzji.


Pt mar 21, 2014 14:12
Post Re: PO - partią antykatolicką
quas napisał(a):
W wątku chcę się skupić

Być może Ty chciałbyś się na tym skupić, ale wątpię, by rozmowa była w stanie utrzymać się w tak zawężonym kanale nie zbaczając/nie zahaczając o wszystkie inne wątki związane z PO.
Wkrótce mielibyśmy na forum dwa identyczne tematycznie wątki, dlatego łączę ze starym.


Pt mar 21, 2014 14:54
Post Re: Platforma Nieobywatelska
MARIEL napisał(a):
Być może Ty chciałbyś się na tym skupić, ale wątpię, by rozmowa była w stanie utrzymać się w tak zawężonym kanale nie zbaczając/nie zahaczając o wszystkie inne wątki związane z PO.
Wkrótce mielibyśmy na forum dwa identyczne tematycznie wątki, dlatego łączę ze starym.

Założyłem wątek o antykatolickich działaniach władzy, PO i działalnościach wymierzonych w katolicyzm wdrażanych w Polsce. Tylko o tym i tylko na ten temat. Jest to odrębny i szeroki temat nie mający nic wspólnego z ,,Nieobywatelskością Platformy'' która mnie nie interesuje, i nie o tym chcę pisać a o czymś zupełnie innym i ważniejszym.
To chyba nie mój problem zakładając temat, że inni według Ciebie wiedząc że wystarczy pisać nie na temat aby moderacja zrobiła to co oni chcą, czyli zamknęła temat, uniemożliwiła rozmowę w temacie który dla kogoś jest niewygodny. Ktoś będzie pisał nie na temat w temacie zupełni innym od ,,Nieobywatelskośći PO'' to zwróć mu uwagę, lub przenieś czy usuń, a nie na starcie kasować temat, wrzucać go do zupełnie innego bo inni mogą pisać nie na temat.

Prosiłbym o przywrócenie mojego tematu bo chciałem rozmawiać o czymś zupełnie innym niż ,,Nieobywatelskość PO'', a temat jest szeroki, odrębny i uważam bardzo ważny.


Pt mar 21, 2014 15:23
Post Re: Platforma Nieobywatelska
To jest właśnie nieszczęśliwe ujęcie tematu, bo jak się komuś zechce pisać tylko o Platformie antysemickiej, albo antyfeministycznej to będziemy mieć na forum pięćdziesiąt wątków o Platformie (otóż nie będziemy).
Nie chodzi nam tutaj o bezsensowne namnażanie tematów, podczas gdy spokojnie można by wszystko zmieścić w jednym wątku: PO

Warunkowo wydzielam, ale proszę się trzymać rygorystycznie tematu, w przeciwnym razie wrzucam z powrotem do jednego wora.


Pt mar 21, 2014 15:51
Post Re: PO - partią antykatolicką
Dziękuję MARIEL za przywrócenie tematu.

Widać w całej EU bardzo silną działalność przeciwko Bogu, Kościołowi, wierze. Jest to jak fala która przeszła przez zachód EU i uderza teraz w Polsce. Tą fale zła wspiera obecna władza i to za jej rządów wszelkie bezbożne działalności, ideologie, lobby mają drzwi otwarte na oścież aby dokonywać stopniowej destrukcji Kościoła w Polsce i odciągać ludzi od Boga.
Sprawa nie dotyczy tylko PO bo zmasowana działalność przeciwko Bogu w Polsce jak i całej EU jest zorganizowana w róznych sferach, dziedzinach ale władza ma na to wpływ, często wspiera, wprowadza, a za rządów PO działalność przeciwko Bogu i Kościołowi w Polsce jest zmasowana i rośnie.


,,Tusk nie chce wolnych niedziel
Premier Donald Tusk powiedział dziś w Brukseli, że jest sceptyczny wobec propozycji zakazu handlu w niedzielę. - Na pewno nie będzie się angażował „w spór ideologiczny” w tej sprawie – oświadczył szef PO.

Dwoma projektami przewidującymi zakaz handlu w niedzielę - obywatelskim i poselskim - zajmuje się w czwartek Sejm.

- Generalnie byłbym sceptyczny, jeśli chodzi o zakaz handlu w niedzielę - powiedział Tusk.

...''

http://niezalezna.pl/53111-tusk-nie-chc ... h-niedziel


Już można się domyśleć stanowiska PO. PO przeciwko 3 przykazaniu Dekalogu od Boga. To że Polacy muszą pracować dla obcych koncernów w niedziele nie wpływa na to że młodzi ludzie nie będą uciekali za godnym zarobkiem na utrzymanie rodzin za granicę. Nie wpływa to też na to że młodzi ludzie chętniej będą się decydowali na zakładanie rodzin i dzieci, za to wpływa to na oddalanie się od siebie rodzin, a w efekcie szkodzi to rodzinie. Jest to stanowisko w obronie interesów obcych koncernów i wystąpienie przeciwko Bogu aby ludzie w święty dzień musieli pracować.

Widać w całej EU silną działalność przeciwko Bogu, zaplanowaną, zorganizowaną i wdrażaną w koloniach EU nawet nie licząc się z głosem ludzi, totalitarnie wbrew woli.
Praca w niedziele, w dzień święty jest w tym samym interesie rządzących krajami którzy robią wszystko aby zniszczyć wiarę w Boga i odciągać ludzi od Kościoła. Jest to element walki z Bogiem rządzących w krajach EU i na jej szczytach, realizacja planu aby dzień święty stał się dniem powszednim.


Pt mar 21, 2014 16:28
Post Re: PO - partią antykatolicką
Jezeli nie rozumiesz slowa “sceptyczny“ i tlumaczysz to zgodnie ze swoja nienawiscia do PO, jako “ jestem przeciw“, to twoj problem. Jak myslisz, dlaczego i inne partie nie pchaja sie do wprowadzenia zakazu handlu w niedziele? Dlatego, ze katolicki narod chce po Mszy sw isc z rodzina na spacer do galerii handlowej. I nikt ich do tego nie zmusza.

Ty placz lepiej nad soba i rodakami katolikami.


Pt mar 21, 2014 16:39
Post Re: PO - partią antykatolicką
Dzisiejsze głosowanie w sejmie kolejny raz potwierdziło to, że Platforma jest partią anty-chrześcijańską. Głosami PO,TR i PSL odrzucono propozycję uchwały o wolnych niedzielach w handlu. Nadal katolicy zamiast do kościołów mają chodzić do marketów.


Pt mar 21, 2014 17:07
Post Re: PO - partią antykatolicką
Maja? Zamiast?
A ktos stoi przed kosciolami i wiernym zabrania wejsc, kierujac ich do marketow?

Widze, ze katolik wedlug gity i quasa to tepy baran, ktory tylko nakazami i zakazami jest sterowany. Kazdy katolik? A te 0,8% od TV Trwam nigdy niczego w niedziele nie kupilo?


Pt mar 21, 2014 17:11
Post Re: PO - partią antykatolicką
gita napisał(a):
Dzisiejsze głosowanie w sejmie kolejny raz potwierdziło to, że Platforma jest partią anty-chrześcijańską. Głosami PO,TR i PSL odrzucono propozycję uchwały o wolnych niedzielach w handlu. Nadal katolicy zamiast do kościołów mają chodzić do marketów.

Bo PiS świadom iż ich głosowanie nic nie zmieni, nie naruszy status quo - podobnie jak w przypadku ustawy aborcyjnej - zagłosował za wolnymi niedzielami :D ....na zasadzi ciemny naród to kupi :D
Mając władzę w ręku i większość parlamentarną w czasie trwania IVRP nie zamknęli sklepów w niedzielę.


Pt mar 21, 2014 17:20

Dołączył(a): Wt lis 26, 2013 9:56
Posty: 93
Lokalizacja: Wrocław, Dolnośląskie
Post Re: PO - partią antykatolicką
Cytuj:
Bo PiS świadom iż ich głosowanie nic nie zmieni, nie naruszy status quo - podobnie jak w przypadku ustawy aborcyjnej - zagłosował za wolnymi niedzielami :D ....na zasadzi ciemny naród to kupi :D
Mając władzę w ręku i większość parlamentarną w czasie trwania IVRP nie zamknęli sklepów w niedzielę.


DOKŁADNIE!

Ten post powinien chyba uciąć całą dyskusję dotyczącą wolnych niedziel.
Zresztą powiedzcie wszystkim młodym ludziom, że nie będą pracować w niedziele. Nie wiem czy macie świadomość, ale większość studentów chociażby dorabia sobie pracą w weekendy, aby móc się utrzymać.


Pt mar 21, 2014 17:47
Zobacz profil
Post Re: PO - partią antykatolicką
@Bozydar, skad? PO IM KAZE!


Pt mar 21, 2014 21:49
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 25, 2008 21:42
Posty: 16060
Post Re: PO - partią antykatolicką
quas napisał(a):
Praca w niedziele, w dzień święty jest w tym samym interesie rządzących krajami którzy robią wszystko aby zniszczyć wiarę w Boga i odciągać ludzi od Kościoła. Jest to element walki z Bogiem rządzących w krajach EU i na jej szczytach, realizacja planu aby dzień święty stał się dniem powszednim.


To im coś nie wychodzi, przynajmniej w Niemczech czy Belgii, gdzie w niedziele nawet jedzenia nie kupisz :-D

_________________
I rzekłem: «Ach, Panie Boże, przecież nie umiem mówić, bo jestem młodzieńcem!» Pan zaś odpowiedział mi: «Nie mów: "Jestem młodzieńcem", gdyż pójdziesz, do kogokolwiek cię poślę, i będziesz mówił, cokolwiek tobie polecę. (Jr 1, 6-8)


Pt mar 21, 2014 22:04
Zobacz profil
Post Re: PO - partią antykatolicką
Johnny99 napisał(a):
quas napisał(a):
Praca w niedziele, w dzień święty jest w tym samym interesie rządzących krajami którzy robią wszystko aby zniszczyć wiarę w Boga i odciągać ludzi od Kościoła. Jest to element walki z Bogiem rządzących w krajach EU i na jej szczytach, realizacja planu aby dzień święty stał się dniem powszednim.


To im coś nie wychodzi, przynajmniej w Niemczech czy Belgii, gdzie w niedziele nawet jedzenia nie kupisz :-D

Ale za to pełne kościoły :D

A poważnie wyznacznikiem zasada ciemny lud to kupi - argumentacja jakoby otwarte sklepy były winne nieobecności ludzi w niedzielę w kościołach, dowodzi, że ludzie pozbawienie są logiki i jak bezwolne stada pędzą do sklepu zamiast do kościoła.


So mar 22, 2014 8:53
Post Re: PO - partią antykatolicką
Głównym powodem odejścia z Platformy posłów:Godsona, Żalka i Gowina, było to, że wyraźnie zaczęła skręcać w lewo, w głosowaniu przeciwko życiu zdecydowana większość Platformy glosuje tak jak antykatolickie partie:SLD i TR Palikota.
W Platformie faworyzowani przez Tuska są ludzie o poglądach lewackich.
Już dawno pisałam o tym, że Platforma skręca w lewo, czyli staje się coraz bardziej partią antykatolicką.
Głosowanie w sprawie wolnych od handlu niedziel to kolejny przykład antykatolickości Platformy.


So mar 22, 2014 8:57
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 929 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 62  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL