Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pn kwi 29, 2024 11:00



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 596 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 40  Następna strona
 Nowe dokumenty TW Bolek 
Autor Wiadomość
Post Re: Nowe dokumenty TW Bolek
Widzę, że niektórzy jak Alus i pilaster nie potrafią samodzielnie wyciągać wniosków i zapewne w takim celu są na forum jaki przypisują innym. I to jest właśnie powód przypisywania takich postaw innym.

Co do Wałęsy zawsze popierał PO i PO broniła jego jak niepodległości.


Pt sie 04, 2017 11:02
Post Re: Nowe dokumenty TW Bolek
Coroner napisał(a):
Widzę, że niektórzy jak Alus i pilaster nie potrafią samodzielnie wyciągać wniosków i zapewne w takim celu są na forum jaki przypisują innym. I to jest właśnie powód przypisywania takich postaw innym.

Co do Wałęsy zawsze popierał PO i PO broniła jego jak niepodległości.

Nie wyciągają wniosków jakie pasują do Twojej koncepcji, ale to już Twój problem.


Pt sie 04, 2017 11:07
Post Re: Nowe dokumenty TW Bolek
Pilaster ciekawie pisze i to wystarcza, żeby z nim rozmawiać. Oczywiście, ja się z nim nie zgadzam, żeby uderzać w każdego, kto popiera PiS, bo... to jest przecież PiS a rebours, ale taki PiS, jakim go widzą jego rywale. Ergo nawet, jeśli pilaster ugra swoje, to i tak nic się w Polsce nie zmieni; najwyżej wróci PO i zagarnie państwo w takim stanie, w jakim je zastanie; uchyli to, co będzie musiała uchylić, żeby pozostać w Unii, a resztę pokłosia Dobrej Zmiany zabetonuje i system tzw. "kaczystowski" będzie trwał po wiek wieków, amen.

Należy własnie bronić umiejętności i przestrzeni do rozmowy z innymi, a więc nawet z przysłowiowym Piotrowskim, co znęca się wirtualnie nad Bogu ducha winnymi zwierzętami, wpuszczając je do klozetu. A czy Piotrowski z tej ręki wyciągniętej skorzysta, to już inna rzecz.


Pt sie 04, 2017 11:19
Post Re: Nowe dokumenty TW Bolek
Alus napisał(a):
Coroner napisał(a):
Widzę, że niektórzy jak Alus i pilaster nie potrafią samodzielnie wyciągać wniosków i zapewne w takim celu są na forum jaki przypisują innym. I to jest właśnie powód przypisywania takich postaw innym.

Co do Wałęsy zawsze popierał PO i PO broniła jego jak niepodległości.

Nie wyciągają wniosków jakie pasują do Twojej koncepcji, ale to już Twój problem.

"Rulewski stracił wiarygodność".......
http://www.expressbydgoski.pl/aktualnos ... ,11730174/
jakoś tego nie zauważyłeś, a to raptem 7 miesięcy temu....raz niewiarygodny, innym razem autorytet ...zależnie od okoliczności.


Pt sie 04, 2017 11:30
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 07, 2014 13:31
Posty: 2793
Post Re: Nowe dokumenty TW Bolek
"Rulewski stracił wiarygodność"...

???

To PO straciła wiarygodność (jeśli ją miała), a nie Rulewski.

Rulewski dla "DGP": Platforma knebluje mi usta

A całość tutaj: http://fakty.interia.pl/prasa/news-rulewski-dla-dgp-platforma-knebluje-mi-usta,nId,2424978


Pt sie 04, 2017 11:49
Zobacz profil
Post Re: Nowe dokumenty TW Bolek
I widać jaką wiarygodność reprezentuje Alus


Pt sie 04, 2017 12:00
Post Re: Nowe dokumenty TW Bolek
Coroner napisał(a):
I widać jaką wiarygodność reprezentuje Alus

Baaaardzo merytoryczne ad personam :brawo:


Pt sie 04, 2017 12:13
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N mar 28, 2004 8:38
Posty: 4769
Post Re: Nowe dokumenty TW Bolek
ErgoProxy napisał(a):
nawet, jeśli pilaster ugra swoje, to i tak nic się w Polsce nie zmieni; najwyżej wróci PO i zagarnie państwo w takim stanie, w jakim je zastanie; uchyli to, co będzie musiała uchylić, żeby pozostać w Unii, a resztę pokłosia Dobrej Zmiany zabetonuje i system tzw. "kaczystowski" będzie trwał po wiek wieków, amen.


A jakie realne zmiany należy w Polsce zdaniem Ergo, w stosunku do stanu z roku 2016, sprzed okupacji, wprowadzić?

_________________
Brothers, what we do in life, echoes in eternity

Jest inaczej - Blog człowieka leniwego


Pt sie 04, 2017 13:04
Zobacz profil
Post Re: Nowe dokumenty TW Bolek
Nie wiem. Nie mam jeszcze skrystalizowanych poglądów, układam sobie dopiero to wszystko w głowie, a ogólnikami typu "zresetować państwo i powsadzać ich wszystkich" rzucać nie chcę. W każdym razie nie chcę potępiać Dobrej Zmiany w czambuł tylko dlatego, że "to PiS chciał przepchnąć". Problem z Dobrą Zmianą jest taki, że postulatów jako takich trudno się czepiać; natomiast sposób ich realizacji, fakt, że one są tylko narzędziem używanym do koncentracji władzy, woła o pomstę do Nieba.

Nie muszę chyba pisać, że jakiekolwiek pomysły w końcu poprę, to rzecz będzie należało przeprowadzić w zgodzie z regułami praworządności? Uda się, to dobrze; nie uda się, to trudno.


Pt sie 04, 2017 13:33
Post Re: Nowe dokumenty TW Bolek
ErgoProxy napisał(a):
Nie wiem. Nie mam jeszcze skrystalizowanych poglądów, układam sobie dopiero to wszystko w głowie, a ogólnikami typu "zresetować państwo i powsadzać ich wszystkich" rzucać nie chcę. W każdym razie nie chcę potępiać Dobrej Zmiany w czambuł tylko dlatego, że "to PiS chciał przepchnąć". Problem z Dobrą Zmianą jest taki, że postulatów jako takich trudno się czepiać; natomiast sposób ich realizacji, fakt, że one są tylko narzędziem używanym do koncentracji władzy, woła o pomstę do Nieba.

Nie muszę chyba pisać, że jakiekolwiek pomysły w końcu poprę, to rzecz będzie należało przeprowadzić w zgodzie z regułami praworządności? Uda się, to dobrze; nie uda się, to trudno.

Dokładnie. I to jest to co od lat powstrzymuje mnie od głosowania na PiS. Spostrzeżenia słuszne a sposób realizacji totalna beznadzieja. I jak zwykle brak tego co mnie najbardziej w Polsce interesuje. Silna gospodarka. Jak na razie nic wielkiego PiS nie wprowadził a tak obiecywał, że zajmie się poprawianiem gospodarki. Jak na razie to tylko rozdmuchali socjal trochę na wzór rozdawnictwa jaki jest znany w Niemczech. Ale to nadal jest opcja nie do zaakceptowania.

Tylko co to ma wszystko wspólnego z TW Bolek. Jak zwykle Alus sprowadziła rozmowę na poboczne tory. Zamiast pisać o tym co podał senator PO to zaczęła podważać senatora PO


Pt sie 04, 2017 14:05
Post Re: Nowe dokumenty TW Bolek
E tam, Alus. Zapomniałeś już, że jestem tutaj trollem dyżurnym? A że akurat eksplodowałem w tematyce polityki, no to... jest, co widać. Ja tak mam zawsze, w każdym trybie, a nawet bez żadnego trybu. ; )


Pt sie 04, 2017 14:10
Post Re: Nowe dokumenty TW Bolek
Coroner napisał(a):
Tylko co to ma wszystko wspólnego z TW Bolek. Jak zwykle Alus sprowadziła rozmowę na poboczne tory. Zamiast pisać o tym co podał senator PO to zaczęła podważać senatora PO

Tradycyjnie nie przeczytałeś teksu w podanym przeze mnie linku i tradycyjnie trajlujesz Alus zaczęła podważać senatora PO...podpowiem Ci - ZZ Solidarność o/Bydgoszcz nie nosi imienia "Alus".
A dyskusji o "zdradzie" Wałęsy mam już powyżej uszu.....jedno wiem - czy to kłamstwo Wałęsy, czy kłamstwo pomawiających, pójdzie za nimi i zostanie rozliczone, i to nie na dziś czy jutro, ale na wieczność.


Pt sie 04, 2017 14:13
Post Re: Nowe dokumenty TW Bolek
Skoro masz dość to po co się angażujesz w dyskusje w temacie TW Bolek. Widać potwierdziłaś tylko zdanie kogoś z forum o twoim trollingu.
ErgoProxy
Nie wiedziałem ze masz taki tytuł.


Pt sie 04, 2017 15:29
Post Re: Nowe dokumenty TW Bolek
Ba! Sam go sobie nadałem i wywalczyłem w bojach z innymi trollami. Głównie kinderateistycznymi. : )

Ale poważnie, ja się docierałem, jak jeszcze polski Usenet funkcjonował; grupy dyskusyjne tam były różne, a ja akurat poczytywałem pl.rec.fantastyka.sf-f. Oni mieli dryf tematyczny wpisany wprost do swojej netykiety. : )


Pt sie 04, 2017 15:41
Post Re: Nowe dokumenty TW Bolek
Usenet powiadasz. To było wieki temu.


Pt sie 04, 2017 15:54
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 596 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 40  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL