Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pn kwi 29, 2024 13:53



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 596 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 40  Następna strona
 Nowe dokumenty TW Bolek 
Autor Wiadomość
Post Re: Nowe dokumenty TW Bolek
Heh, czasy, kiedy do Internetu stało się w kolejce na uczelni. A piosenki nosiło do domu kawałkami na dyskietkach 1.44 MB. Albo na dysku twardym włożonym w taką szufladkę wsuwaną do kompa.

Stare, dobre czasy.


Pt sie 04, 2017 16:22
Post Re: Nowe dokumenty TW Bolek
Coroner napisał(a):
Skoro masz dość to po co się angażujesz w dyskusje w temacie TW Bolek. Widać potwierdziłaś tylko zdanie kogoś z forum o twoim trollingu.

Kogoś z forum - czyli na PW obmawiacie userów :brawo:
Podałam jedynie link o instrumentalnym traktowaniu wypowiedzi Rulewskiego, nie przeczytałaś i dlatego się pieklisz :D


Pt sie 04, 2017 17:00
Post Re: Nowe dokumenty TW Bolek
Nie. Ktoś chyba Marek Piotrowski pisał o tym w jednym temacie wtedy się dziwiłem jego ostrej reakcji a dzisiaj przyznaje mu racje. Oczywiście pod warunkiem ze to był on.
Po za tym ja się nie piekle. Ja spokojnie napisałem co myśle. A to ze rozwalasz tematy jak kierunek dyskusji jest ci nie na rękę to fakt.


Pt sie 04, 2017 19:29

Dołączył(a): Śr kwi 26, 2017 15:16
Posty: 2261
Post Re: Nowe dokumenty TW Bolek
Wracajac do Bolka, to jesli prawda jest ze wspopracowal z SB w latach 70 tych, a potem przestal i zrobil co zrobil, to co ?
Pozytywnie go ocenicie czy negatywnie ?


Pt sie 04, 2017 19:54
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Nowe dokumenty TW Bolek
W mojej ocenie nic się nie zmienia. Dzięki jego zaangażowaniu upadła komuna, ale jeśli rzeczywiście donosił, to powinien sie przyznać. Nie byłoby tego dymu, a ludzie wybaczyliby.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Pt sie 04, 2017 20:11
Zobacz profil
Post Re: Nowe dokumenty TW Bolek
Zgadzam się z Małgorzatą jakby się przyznał dawno by się rozeszło po kościach.
subadam napisał(a):
Wracajac do Bolka, to jesli prawda jest ze wspopracowal z SB w latach 70 tych, a potem przestal i zrobil co zrobil, to co ?
Pozytywnie go ocenicie czy negatywnie ?

Ja go oceniam i pozytywnie i negatywnie.
Pozytywnie za to co zrobił dobrego w latach 80 dla Polski i Polaków. Długo by o tym pisać.
Negatywnie za to co robił w latach 70 i za matactwa których dokonywał w czasie gdy był Prezydentem RP oraz wykorzystywanie swojego stanowiska do niszczenia tych którzy zarzucali mu agenturalną przeszłość (np. Wyszkowski)


Pt sie 04, 2017 21:01

Dołączył(a): N maja 29, 2016 14:48
Posty: 3265
Post Re: Nowe dokumenty TW Bolek
Cytuj:
Pozytywnie za to co zrobił dobrego w latach 80 dla Polski i Polaków. Długo by o tym pisać.
Masz na myśli to, że po powstaniu Solidarności (mimo wysiłków Wałęsy zagaszenia strajku sierpniowego) Lechu przy pomocy SB-cji opanował związek zawodowy, eliminujący prawdziwych założycieli NZZ?

_________________
pozdrawiam serdecznie
Marek
Obrazek


Pt sie 04, 2017 21:18
Zobacz profil WWW
Post Re: Nowe dokumenty TW Bolek
Podobno w latach '80 już nie współpracował. Ale jak będą dokumenty, że jednak było inaczej to zmienię zdanie.


Pt sie 04, 2017 22:52
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Nowe dokumenty TW Bolek
Coroner napisał(a):
będą dokumenty

potwierdzone przez jedynie słusznych grafologów ...
Nie wiem jaka jest prawda, ale pewność nawet co do lat 70 miałabym dopiero, gdyby owe dokumenty były zbadane przez niezależnych, najlepiej zagranicznych grafologow (nie ruskich i nie amerykańskich ani niemieckich, bo tu dziadek w Wermachcie :D).

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Pt sie 04, 2017 23:09
Zobacz profil

Dołączył(a): N maja 29, 2016 14:48
Posty: 3265
Post Re: Nowe dokumenty TW Bolek
Małgosiu, środowisko gdańskiej Solidarności (w tym co poniektórzy, którzy sie teraz wypierają) wiedziało już o tej współpracy najpóźniej we wrześniu '80. To żadna tajemnica ani sensacja.
Mówili/pisali zresztą o tym także jego dzisiejsi obrońcy, gdy był im niewygodny we wczesnych latach 90-tych.
Wystarczy zerknąć do starych roczników Twojej ulubionej gazety ;)

_________________
pozdrawiam serdecznie
Marek
Obrazek


Pt sie 04, 2017 23:18
Zobacz profil WWW
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Nowe dokumenty TW Bolek
Wypraszam sobie takie insynuacje co do moich ulubionych mediów. Jeżeli cokolwiek czytam to PAP, Money.pl (powoli schodzi na psy) i Przewodnik katolicki. Aha, jeszcze DEON.
To, że ktoś coś mówił, to żaden dowód. Nie upieram się przy tym, że jest niewinny, ale przy dzisiejszym zawładnięciu prawie każdej dziedziny przez jedynie słuszną partię, nie uwierzę nikomu w RP.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Pt sie 04, 2017 23:30
Zobacz profil

Dołączył(a): N maja 29, 2016 14:48
Posty: 3265
Post Re: Nowe dokumenty TW Bolek
...co samo w sobie nieźle pokazuje fiksację antypisowską.
Założę się, że gdyby Wałęsa był - jak kiedyś - przeciw tym gosciom, co teraz są w PO, byłabyś tego pewna ;)

_________________
pozdrawiam serdecznie
Marek
Obrazek


Pt sie 04, 2017 23:50
Zobacz profil WWW
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Nowe dokumenty TW Bolek
Wolę swoje zafiksowanie niżeli beton. Jest bliższe prawdy.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Ostatnio edytowano Pt sie 04, 2017 23:53 przez Małgosiaa, łącznie edytowano 1 raz



Pt sie 04, 2017 23:51
Zobacz profil
Post Re: Nowe dokumenty TW Bolek
Małgosiaa napisał(a):
Coroner napisał(a):
będą dokumenty

potwierdzone przez jedynie słusznych grafologów ...
Nie wiem jaka jest prawda, ale pewność nawet co do lat 70 miałabym dopiero, gdyby owe dokumenty były zbadane przez niezależnych, najlepiej zagranicznych grafologow (nie ruskich i nie amerykańskich ani niemieckich, bo tu dziadek w Wermachcie :D).

Jakby to powiedzieć. Ludzie potwierdzili że dokumenty są prawdziwe. Morawiecki (senior), Gwiazda, śp. Walentynowicz, Wyszkowski i wielu z WZZW już dawno o tym mówili, że Lechu współpracował. A wystarczy prześledzić losy jego teczki i jak ja ogołocił gdy był prezydentem. Nie rozumiem takiej zjadliwości jak m.in. u Małgorzaty. Normalnie jakbym czytał kogoś wierzącego w spiskową teorię dziejów.

Małgosiaa napisał(a):
Wypraszam sobie takie insynuacje co do moich ulubionych mediów. Jeżeli cokolwiek czytam to PAP, Money.pl (powoli schodzi na psy) i Przewodnik katolicki. Aha, jeszcze DEON.
To, że ktoś coś mówił, to żaden dowód. Nie upieram się przy tym, że jest niewinny, ale przy dzisiejszym zawładnięciu prawie każdej dziedziny przez jedynie słuszną partię, nie uwierzę nikomu w RP.
Ciągle spotykam się z tym, że pewne media są trefne. Dla jednych to jest TVN, GW, Polityka a dla drugich jest to TVP, wSieci, GPC. I nie rozumiem tego. Fakt jednych i drugich łapałem na manipulacjach. Wprawdzie nikt nie posunął się aż do tego stopnia co TVN ale widać to mistrzowie gatunku.


Pt sie 04, 2017 23:53
Post Re: Nowe dokumenty TW Bolek
Coroner napisał(a):
Nie. Ktoś chyba Marek Piotrowski pisał o tym w jednym temacie wtedy się dziwiłem jego ostrej reakcji a dzisiaj przyznaje mu racje. Oczywiście pod warunkiem ze to był on.
Po za tym ja się nie piekle. Ja spokojnie napisałem co myśle. A to ze rozwalasz tematy jak kierunek dyskusji jest ci nie na rękę to fakt.

Wtedy sie dziwiłeś, a raptem obaj piszecie na forum od czerwca/sierpnia 2016 i Marek tak szybko załapał, a Ty nie kumaty :D
Spokojnie napisałeś a ja spokojnie napisałam, że Rulewski traktowany jest jak Wańka wstańka - raz wyrzucanie z Solidarności za krytykę ustawy PiS-owskiej, innym razem gloryfikowany za krytykę Wałęsy i PO - ale Tobie ten kierunek dyskusji jest ci nie na rękę, to fakt.
Kreacja na obiektywnego nie wypaliła, to i w postach przebija się frustracja.


So sie 05, 2017 6:21
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 596 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 40  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL