Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz maja 23, 2024 22:34



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
 Tomizm 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Pn paź 22, 2007 0:08
Posty: 25
Post 
Hmm ale po co do szkoły?:) Studia ukierunkowują konkretnie pod takowy przedmiot zwany" filozofią". To tak jakby wprowadzić w szkole 'elementy genetyki'- nie każdy były szczęśliwy z powodu i tak dużej ilości przedmiotów;)


So lis 10, 2007 14:41
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lut 25, 2009 17:05
Posty: 1061
Post 
poroniony pomysł, sama religia nie powinna być uczona w szkołach. a jak już, uczniowie na niej powinni poznawać różne religie, nie tylko katolicką. poza tym, ten człowiek nie tolerował pogan, byli dla niego jak psy. sprzeciw.


So mar 07, 2009 12:47
Zobacz profil
Post 
Hm... ja w gimnazjum miałem przedmiot zwany "filozofią". Bardzo ciekawy, uczono nas patrzenia na świat przez pryzmat niechrześcijański. Dali nam jakiś wybór. No, ale religia i tak była obowiązkowa.

Zawsze jednak krok do przodu :)


So mar 07, 2009 12:54

Dołączył(a): So cze 17, 2006 13:23
Posty: 454
Post 
zamiast zasmiecac jakimis zbednymi przedmiotami cenny czas ucznia, lepiej by poprawic standard religii, tak zeby tego typu rzeczy tam mialy miejsce (np. kazdy moze sie wypowiedziec, co, z doswiadczenia wiem, jest dosc rzadkie).


Cytuj:
Ogólniak ma w tej chwili taki poziom, żeby każdy osioł mógł go skończyć, a ty mówisz o biednych przeciążonych dzieciach, heh.


skonczyc ogolniak to zadne osiagniecie. zdac porzadnei mature i sie dostac na wymarzoen studia - to jest to :)


N mar 08, 2009 2:11
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn lis 17, 2008 15:05
Posty: 27
Post 
Moi znajomi mają w szkole filozofię. to zależy od profilu klasy, ja np mam taki przedmiot jak edukacja europejska, niektórzy mają zajęcia dziennikarskie itp.
A co do poziomu ogólniaków to bym się kłóciła - zależy od szkoły, od nauczycieli. Niektórzy naprawdę musieliby się postarać żeby nie zdać, ale my np mamy matematyczkę która nie przepuściła pięciu osób (na 30, w tym najwyższa ocena to 4, i jest jedna na całą klasę ;]) a NAPRAWDĘ to nie są głupi ludzi, ani leniwi. A definicje typy dryft genetyczny to przypadkowa fluktuacja frekwencji genetycznych w rzeczywiście małych populacjach to też czasem lekka przesada.

_________________
http://images26.fotosik.pl/225/b6694c705e7a7e84.jpg


Śr cze 10, 2009 23:23
Zobacz profil
Post 
Może i macie rację. Myślę że temat jest do zamknięcia, nie mogę przeciez ucznom jeszcze więcej zwalać na głowę. Ale filozofia to dobry pomysł i popieram część głosów.


Cz lip 16, 2009 19:07
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL