Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 15:30



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
 Pomoc w wychowaniu w wierze 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Pt cze 03, 2011 8:17
Posty: 2586
Post Re: Pomoc w wychowaniu w wierze
Rojza, Jajko Val , chętnie odpowiedziałabym szerzej i uważam że dalej jest to dyskusja na temat, niemniej autorka tego wątku okazała swoje niezadowolenie, tym samym nie zachęcając do wypowiedzi.


Pn sie 13, 2012 19:54
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr sie 08, 2012 0:28
Posty: 3
Post Re: Pomoc w wychowaniu w wierze
mareta napisał(a):
Rojza, Jajko Val , chętnie odpowiedziałabym szerzej i uważam że dalej jest to dyskusja na temat, niemniej autorka tego wątku okazała swoje niezadowolenie, tym samym nie zachęcając do wypowiedzi.


Według mnie większość wypowiedzi jest nie na temat a odpowiadają osoby o które nie prosiłam wypowiedzi w temacie wychowania religijnego. Napisałam, że cenne będą dla mnie rady wychowawców, katechetów, praktykujących katolików będących najlepiej rodzicami a co za tym idzie doświadczeni w wychowaniu w wierze. Nie prosiłam za to wypowiedź osób spoza Kościoła, ateistów, agnostyków itd. Ale jak widać osoby nieprzychylne Kościołowi zawsze i wszędzie chcą wcisnąć swoje 2 grosze aby tylko pokazać, że ów się myli i aby pokazać wyższość swoich poglądów. Bardziej ta dyskusja przypomina dyskusję na onet.pl niż na wiara.pl. Jak nie macie żadnych merytorycznych odpowiedzi ZWIĄZANYCH z tematem mojego pytania (a myślę, że jasno je sprecyzowałam) to proszę nie zaśmiecać tematu. Forum to bardziej przypomina forum na portalu onet.pl niż wiara.pl. Podobne pytanie zadałam na forum katolik.pl i dostałam jedną, ale sensowną odpowiedź tj. porady i listę lektur, książeczek dla dzieci. O nic innego nie prosiłam, ale jak widzę tutaj użytkownicy lubują się w kłótniach - tak kłótniach bo żadna ze stron i tak nie zmieni swojego myślenia a podbija posty tylko aby pokazać swoją wyższość jeden nad drugim (i mówię tu o wierzących jak i nie wierzących). Tak naprawdę robicie tutaj nie dyskusje, ale przerzucacie się serią monologów, które nic nie mają wspólnego z tematem na który jest prosta odpowiedź osób kompetentnych (którą już na szczęście otrzymałam na katolik.pl).


Wt sie 14, 2012 17:38
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 30, 2010 9:03
Posty: 1020
Post Re: Pomoc w wychowaniu w wierze
Amadea napisał(a):
Według mnie większość wypowiedzi jest nie na temat

[...]

Bardziej ta dyskusja przypomina dyskusję na onet.pl niż na wiara.pl. Jak nie macie żadnych merytorycznych odpowiedzi ZWIĄZANYCH z tematem mojego pytania (a myślę, że jasno je sprecyzowałam) to proszę nie zaśmiecać tematu. Forum to bardziej przypomina forum na portalu onet.pl niż wiara.pl.

Niestety to prawda. Nie tylko z resztą w tym temacie. Ze smutkiem pozostaje stwierdzić, że Administracja na tym forum wyraźnie niedomaga i pobłażliwie pozwala na pozamerytoryczne połajanki.

_________________
http://img407.imageshack.us/img407/7421/mjdomtowieczno1.jpg


Wt sie 14, 2012 19:52
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2008 22:30
Posty: 1191
Post Re: Pomoc w wychowaniu w wierze
Kwestia tego, które posty związane są z tematem, a które już nie jest arbitralnym wyborem moderatora, ale jeśli dyskusja toczy się dość płynnie to chyba nie ma sensu jej przerywać tylko dlatego, że nie do końca jest zgodna z oczekiwaniami autora tematu.
Skoro Amadea otrzymała już odpowiedź to pozwolę sobie zamknąć temat... żeby przypadkiem nikt nie napisał dodatkowego posta podbijając sobie statystykę :P

_________________
O Tobie mówi serce moje;
szukaj Jego oblicza...


Wt sie 14, 2012 22:11
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL