Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 20:49



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
 idioci klasowi 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Cz lut 20, 2014 18:18
Posty: 11
Post idioci klasowi
witam was chodzę do gimnazjum klasa pierwsza i chciałem wam opowiedzieć o problemie jaki spotyka mnie na lekcjach,mianowicie:w klasie mam dwóch przygłópów którzy zawsze się wygłupiają i mówią głupie rzeczy,bardzo mnie to denerwuje.na lekcjach religi siedzą w pierwszej ławce i ciagle gadaja i śmieją się z tego co ksiądz mówi.ksiądz czasami zwraca im uwage,ale oni nie reaguja i ciagle gadają dalej.Pozatym słyszałem od nich wiele ateistycznych tekstów i dowcipów....czesto tak jak wam juz mówiłem o tym,żartują z Jana Pawła Drugiego.karygodne,ciekawe co powiedzą kiedy bóg ich będzie sądzić... też macie w klasach takich durni? ja zazwyczaj zwracam im uwagę,i mówię, żeby tak nie robili,a oni się ze mnie śmieją,że jestem religijny.


So lut 22, 2014 18:06
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt cze 03, 2011 8:17
Posty: 2586
Post Re: idioci klasowi
wiernyprawdzie napisał(a):
witam was chodzę do gimnazjum klasa pierwsza i chciałem wam opowiedzieć o problemie jaki spotyka mnie na lekcjach,mianowicie:w klasie mam dwóch przygłópów którzy zawsze się wygłupiają i mówią głupie rzeczy,bardzo mnie to denerwuje.na lekcjach religi siedzą w pierwszej ławce i ciagle gadaja i śmieją się z tego co ksiądz mówi.ksiądz czasami zwraca im uwage,ale oni nie reaguja i ciagle gadają dalej.Pozatym słyszałem od nich wiele ateistycznych tekstów i dowcipów....czesto tak jak wam juz mówiłem o tym,żartują z Jana Pawła Drugiego.karygodne,ciekawe co powiedzą kiedy bóg ich będzie sądzić... też macie w klasach takich durni? ja zazwyczaj zwracam im uwagę,i mówię, żeby tak nie robili,a oni się ze mnie śmieją,że jestem religijny.

Pewno jesteś religijny, ale mówisz bardzo źle o innych, to trochę tak jakby celnik modlił się w świątyni 8)


So lut 22, 2014 19:23
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz lut 20, 2014 18:18
Posty: 11
Post Re: idioci klasowi
co źle mówie mówie prawdę,tak u mnie w klasie jest,i wlaśnie to napisałem.


So lut 22, 2014 19:48
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 18, 2003 17:03
Posty: 679
Post Re: idioci klasowi
Mareta. On nie mówi o konkretnych ludziach. Nie znasz ich i pewnie nie poznasz. Więc to nie jest obmowa. A pojawia się tu poważny problem. Dyktatury mniejszości.

Szczerze mówiąc nie wiem co w takiej sytuacji zrobić. Zareagować powinien przede wszystkim katecheta. Tylko że w dobie totalnej bezkarności rozrabiaków pewnie i tak nic im nie grozi. Reszta klasy? Może jak spotka ich ostracyzm, to zmądrzeją. Albo i nie, bo niektóre typy tak mają...

W każdym razie jak zauważą, ze w klasie przez to tracą, to może zmądrzeją...


So lut 22, 2014 20:43
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz paź 11, 2012 5:36
Posty: 24
Post Re: idioci klasowi
Myślę, że trzeba tym dwóm pokazać, że są pewne granice braku kultury, itp. Jeśli jest was więcej, tych nie akceptujących konkretnych zachowań, to umówcie się i okażcie to tym konkretnym dwóm.

_________________
"(...)Nie siłą, nie mocą naszą,
lecz mocą Ducha Świętego (...)"


So lut 22, 2014 21:39
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 17, 2006 18:47
Posty: 12979
Post Re: idioci klasowi
WiernyPrawdzie
Gdy Bog ich będzie sądził, zapewne będą mieli za sobą udane życie, moźliwe że będą nawróceni i owy sąd nie będzie negatywny. Módl się za nich. Wielu z nas tutaj już dawno w klasie nie było, ale pewnie każdy miał stycznośc z różnymi osobowościami. Dziś spotykamy naszych rówieśników, widzimy jak się nieraz zmienili na lepsze. Takie prawa młodego wieku, choć to napewno denerwuje. Sądzisz że oni na poważnie, prowadzą krucjatę przeciw Janowi Pawłowi II, bo dla mnoe to po prostu zwykłe szukanie tematu do żartów. Nic na poważnie, pewnie nie do końca świadomie.

_________________
Pozdrawiam
WIST


N lut 23, 2014 0:41
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt gru 30, 2011 9:17
Posty: 11383
Post Re: idioci klasowi
Ania30 napisał(a):
Myślę, że trzeba tym dwóm pokazać, że są pewne granice braku kultury, itp.


...których nazywanie innych za ich idiotami, przygłupami i durniami z pewnością nie przekracza, prawda?

_________________
Lubię Starego czasem, to też sprawia
że się wystrzegam otwartej z nim wojny
Przecież to piękne, gdy Pan tak dostojny
Tak z samym diabłem po ludzku rozmawia.


N lut 23, 2014 9:12
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 08, 2010 13:25
Posty: 975
Post Re: idioci klasowi
Wiernywprawdzie. Po prostu się za nich módl. Nic tak nie uspokaja emocji, jak modlitwa za naszych wrogów. I też sobie w ten sposób udowodnisz, że chodzi Ci o ich dobro, a nie zrobienie im na złość za to, że nie myślą, jak Ty. I nie wchodź z nimi w dyskusje, nie ma sensu.

Co do określeń na nich, już pewnie sam po komentarzach doszedłeś do wniosku, że nie wolno Ci tak mówić. Zachowują się karygodnie, masz rację, ale dla Boga są ukochanymi dziećmi i nie wiadomo, jak ich życie się ułoży. Niejeden taki zostaje potem świętym. Módl się, by kiedyś otwarli się na Łaskę. I ufaj, że tak będzie. A tacy "idioci" w każdej klasie są, więc się nie przejmuj:)


N lut 23, 2014 12:43
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt cze 28, 2013 13:05
Posty: 469
Post Re: idioci klasowi
JedenPost napisał(a):
Ania30 napisał(a):
Myślę, że trzeba tym dwóm pokazać, że są pewne granice braku kultury, itp.


...których nazywanie innych za ich idiotami, przygłupami i durniami z pewnością nie przekracza, prawda?

Z opisu wynika, że są idiotami, przygłupami i durniami.

_________________
laudare benedicere praedicare


N lut 23, 2014 13:04
Zobacz profil

Dołączył(a): N lut 23, 2014 13:47
Posty: 4
Post Re: idioci klasowi
tak racja sa idiotami i pożałują tego co wyczynają na lekcjach religi i tego co mówią o naszym dobrym ksiądzu


N lut 23, 2014 13:55
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 17, 2006 18:47
Posty: 12979
Post Re: idioci klasowi
To co prezentujesz wierny prawdzie nie jest chrześcijańską postawą. Jet to wręcz zaprzeczenie sensu brania w obronę katolickich duchownych, gdy się na bliźniego pomstuje. Swoją drogą nie widzę powodu abyś miał tak podobny nick do autora, chyba że autor ma dwa. Do chwili wyjaśnienia sytuacji nakładam bana.

_________________
Pozdrawiam
WIST


N lut 23, 2014 14:04
Zobacz profil

Dołączył(a): So sty 04, 2014 22:42
Posty: 396
Post Re: idioci klasowi
wiernyprawdzie

Czytając Twoje posty zastanawiałem się czy przypadkiem nie jesteś zabłąkanym
pseudo-ateistycznym trollem lub katolem. Odczucia jakie mnie towarzyszą podczas odbioru treści jakimi chciałeś się z nami podzielić są negatywne. Mowa jakiej używasz jest pełna nienawiści.
Jeżeli nie jesteś żadnym z dwóch powyżej, a jedynie gimnazjalistą to proszę, zmień sposób swojej wypowiedzi.

Napisałeś, że w twojej klasie uczy się dwóch "przygłupów". Postawiłeś tezę i napisałeś do niej argument. Niestety muszę cię zawieźć ale słowo Ateista i wszelkie formy nazewnictwa idiotów nie są tożsame. Przypominam, że na świecie do tej pory powstało już wiele kultów religijnych, antyreligijnych doktryn i neutralnych światopoglądów. Tym samym skoro już wiesz, że dana dwójka ateistami jest, zastanów się co robią oni na religii. Czy jest to ich wyborem, że są rozliczani z uczestnictwa na niej, może jest zupełnie inaczej i zostali do tego przymuszeni.
Są różnego reakcje na to. Jedni się tym nie przejmują, inni siedzą cicho jedynie z obawy o wykluczenie, natomiast są też tacy którzy otwarcie pokazują co o tym myślą (Świadomie upraszczam postawy).

Teraz skieruję prośbę do trolla siedzącego głęboko w Tobie.
WYSIL SIĘ BARDZIEJ. PRZEZ TYLE LAT DANE MI JUŻ BYŁO OSWOIĆ SIĘ Z LEPSZYM TROLLINGIEM I TEN UWAŻAM ZA NAPRAWDĘ SŁABY. MAM NADZIEJĘ, ŻE TRAFI TO W TWOJE TROLLOWE EGO I ZABOLI, JAK I ZMUSI DO REFLEKSJI NAD NISKIM POZIOMEM TROLLOWANIA :)


N lut 23, 2014 14:27
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt cze 03, 2011 8:17
Posty: 2586
Post Re: idioci klasowi
Bezimienny napisał(a):
Mareta. On nie mówi o konkretnych ludziach. Nie znasz ich i pewnie nie poznasz. Więc to nie jest obmowa. A pojawia się tu poważny problem. Dyktatury mniejszości.

Szczerze mówiąc nie wiem co w takiej sytuacji zrobić. Zareagować powinien przede wszystkim katecheta. Tylko że w dobie totalnej bezkarności rozrabiaków pewnie i tak nic im nie grozi. Reszta klasy? Może jak spotka ich ostracyzm, to zmądrzeją. Albo i nie, bo niektóre typy tak mają...

W każdym razie jak zauważą, ze w klasie przez to tracą, to może zmądrzeją...

Nie chodziło mi o obmowę, lecz o postawę. Jezus nikogo idiotą nie nazwał, chociaż wielu różnych za Nim chodziło. Poniżając innych wydaję się sobie od nich nieco lepsza ( jakby) :? Tak na marginesie: kiedyś termin idiota oznaczał osobę głęboko upośledzoną...


Wt lut 25, 2014 20:17
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N kwi 13, 2014 13:50
Posty: 7
Post Re: idioci klasowi
wiernyprawdzie, to raczej źle świadczy o Twoim księdzu jako wychowawcy.

Człowiek który nie potrafi zapanować nad uczniami na lekcji i zaprowadzić dyscypliny w klasie nie powinien pracować jako nauczyciel.

Dobrze że solidaryzujesz się ze swoim księdzem i chcesz mu pomóc ale to jego problem i jego sprawa.


N kwi 20, 2014 4:58
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 23, 2009 22:34
Posty: 10131
Lokalizacja: Pierdzisłąwice
Post Re: idioci klasowi
Możesz przytoczyć jakiś ich nieodpowiedni żart byśmy mogli lepiej ocenić sytuację?

Poza tym poradź im żeby się wypisali z religii. Można to zrobić w dowolnym momencie roku szkolnego. Tylko że pewnie chłopaki mają religijnych rodziców, którzy uważają, że zmuszanie dzieci do brania udziałów w rytuałach ich religii (tudzież nauczaniu) jest konieczne.

_________________
Z zarozumialcami i debilami nie rozmawiam...
no chyba że zrobię edukacyjny wyjątek


Pn kwi 21, 2014 10:31
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL