Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 13:28



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
 Baza danych o sektach OO Dominikanów 
Autor Wiadomość
Post Baza danych o sektach OO Dominikanów
Dlaczego swoje zasoby udostepniają w pełni dopiero po wypełnieniu formularza z podaniem m.in. imienia i nazwiska?

Może dlatego - cytuję:
"Wypełniając formularz pomagasz lepiej dostosować portal do potrzeb internautów. Podawane dane demograficzne zostaną użyte do analizy statystycznej portalu oraz w ograniczonych celach marketingowych."

Jakoś mi te cele marketingowe kłócą się z ideą...


zmienione - saxon


Pn maja 24, 2004 20:14

Dołączył(a): Pn cze 01, 2009 10:00
Posty: 5103
Post 
Więc o wyjaśnienia najlepiej zwrócić się do OO Dominikanów


Pn maja 24, 2004 22:11
Zobacz profil
Post 
Nawet po wypełnieniu formularza, nie w pełni. Doświadczyłam na własnej skórze. Mimo, iż sama nie miałam nic do ukrycia , za to posiadałam prośbę promotora o udostępnienie danych. Pisałam pracę o sektach. Usłyszłam, że ten temat jest niemożliwy do zrealizowania. Pracę napisałam ... chyba z przekory :)


Cz gru 02, 2004 14:40
Post 
liste i opis nazw sekt mozna też dostać na stronie www.mswia.gov.pl - bez wypełniania formularzy wykorzystywanych do celów marketingowych.

mswia jest o tyle lepsze od dominikanów iż patrzy na sekty pod kontem przestrzegania prawa , a nie tak jak domonikanie na konkurenta którzy zabierają kościołowi owieczki i o zgrozo co znacznie gorsze ośmielają się je strzyc


N lip 03, 2005 11:12

Dołączył(a): Pn lut 07, 2005 19:09
Posty: 114
Post 
Cytuj:
Dlaczego swoje zasoby udostepniają w pełni dopiero po wypełnieniu formularza z podaniem m.in. imienia i nazwiska?

Można rzec -dziwne. Czyżby nie chcieli aby ludzie mogli rozpoznawać sekty...???
A może poprostu jest zbyt wiele wątków kłócących się z ideami głoszonymi przez w/w. Może zbyt wiele z nich jest zbyt kontrowersyjnych jak na ponoć przyjazną dla ludzi organizacje....??
Oczywiście to tylko dociekania ...., ale co takiego mają do ukrycia???

Cytuj:
"Wypełniając formularz pomagasz lepiej dostosować portal do potrzeb internautów. Podawane dane demograficzne zostaną użyte do analizy statystycznej portalu oraz w ograniczonych celach marketingowych."

To wiadomo klituś-bajduś. To dobre dla firm rozsyłających ulotki w których dowiadujesz się że wygrałeś milion!! :razz:


So lip 16, 2005 17:20
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 20, 2005 18:28
Posty: 384
Lokalizacja: Szczecin
Post 
Sława !

Dla mnie to dziwne, że Dominikanie, którzy w średniowieczu byli "piątą kolumną" inkwizycji i przez to mają na rękach krew milionów ludzi teraz prowadzą bazę danych o "sektach" co by UCHRONIĆ (A to dobre! :D) ludzi przed ZGUBNYM działaniem sekt. No cóż, w tamtych czasach oskarżało się ludzi o czary i paliło na stosach, głównie po to aby przejąć ich majątki - myślicie, że czemu dominikanie mieli tyle dóbr w średniowieczu ? Rabowali, tylko że nie tak jak typowy złodziej, Oni najpierw oskarżali ludzi o konszachty z diabłem lub o inną herezję, potem urządali pokazowy proces (którego oczywiście oskarżony nie mógł wygrać), palili na stosie i zajmowali majątek "heretyka". Proste nie ?

Pozdrawiam !

_________________
Kto podnosi broń ten walczy w świętym kręgu bogów - albo zwycięstwo, albo śmierć.


So lip 16, 2005 17:42
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 10, 2005 20:17
Posty: 467
Post 
zachęcam do interesujacej lektury:

http://www.wandea.org.pl/sekty.html

oraz
TUTAJ

jakby co to mam jeszcze kilka ciekawych linków. Zwłaszcza chrześcijanom polecam pewien artykuł z CHRZEŚCIJAŃSKIEGO serwisu:

http://www.nadzieja.pl/czytelnia/artykuly/nowe/spoleczenstwo_a_nowe_ruchy.html


Wt lip 19, 2005 17:24
Zobacz profil WWW

Dołączył(a): So sie 13, 2005 13:10
Posty: 17
Post 
Kosciol w sredniowieczu nakrecał psychoze czarowniczą, teraz nakreca psychoze sekt. Wiadomo ze jak owieczki beda odpowiednio zastraszone zlem czającym sie za progiem, z wieksza checia zwroca sie do swojego pasterza ;). Czyli w sumie u dominikanów nic sie nie zmienilo przez 1000lat...


Śr sty 18, 2006 19:33
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 8 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL