Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt kwi 26, 2024 8:24



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4 ] 
 Których grup unikac? 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 10, 2005 20:17
Posty: 467
Post Których grup unikac?
Mam takie pytanie. Tak sobie pomyślałem, ze moze zapisze sie do jakiegos zwiazku wyznaniowego, bo po odejsciu z KRK jakaś taka pustke czuje organizacyjną. Z powrotem sie nie zapisze, bo tam albo malwersacje finansowe, albo molestowanie, a to z kolei ktos donosy pisze, nawet słyszałem, że jakies zakonnice zabiły inna, wole nie ryzykować. Natomiast mam obawy, ze w innym zwiazku wyznaniowym systuacje moga sie powtórzyć, a chciałbym tego uniknąć. Czy możecie mi wobec tego podac namiary na te grupy, w których stwierdzono malwersacje, wykorzystywanie seksualne czy współprace ze słuzbami PRL, a mże nawet zabójstwa, bo nie chcę sie wpakowac w jakies kłopoty i chciałbym uniknąc tych zwiazków. Bedę wdzięczny.

_________________
"Pogańsk knędz, siln wielmi, sjedę w Wislech, rągasze sę christjanom i pakosti diejaasze"


Pn mar 05, 2007 1:29
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 14, 2005 9:49
Posty: 10063
Lokalizacja: Trójmiasto
Post 
Cytuj:
moze zapisze sie do jakiegos zwiazku wyznaniowego, bo po odejsciu z KRK jakaś taka pustke czuje organizacyjną

Jeśli to jest jedyna pobudka, która Tobą kieruje - odpuść sobie. Szkoda czasu - Twojego i innych.

Cytuj:
Z powrotem sie nie zapisze, bo tam albo malwersacje finansowe, albo molestowanie, a to z kolei ktos donosy pisze, nawet słyszałem, że jakies zakonnice zabiły inna, wole nie ryzykować.

"Czemu zwątpiłeś, małej wiary?" - Jezus do Piotra, swego czasu. Pasuje do Twojej sytuacji.

Cytuj:
Czy możecie mi wobec tego podac namiary na te grupy, w których stwierdzono malwersacje, wykorzystywanie seksualne czy współprace ze słuzbami PRL, a mże nawet zabójstwa, bo nie chcę sie wpakowac w jakies kłopoty i chciałbym uniknąc tych zwiazków.

W tym kraju nie zdziwiłbym się, gdyby Kaczyńscy przypięli etykietkę zdrajców, homoseksualistów, agentów i Bóg wie kogo jeszcze... nawet połowie swej koalicj. IV RP, a co...

_________________
Wiara polega na wierzeniu w to, czego jeszcze nie widzisz. Nagrodą wiary jest zobaczenie wreszcie tego, w co wierzysz. (św. Augustyn z Hippony)

Było, więc jest... zawsze w Bożych rękach - blog | www


Pn mar 05, 2007 11:22
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 10, 2005 20:17
Posty: 467
Post 
Czyli wszystkie inne zwiazki są czyste? No to mam w czym wybierać. Dzieki!

_________________
"Pogańsk knędz, siln wielmi, sjedę w Wislech, rągasze sę christjanom i pakosti diejaasze"


Pn mar 05, 2007 21:33
Zobacz profil WWW
Post 

1. Jedyną grupą, jską możemy Ci tu wskazać za godną zaufania- jest KK - oczywiście mówimy o Kościele jako całości. Jeżeli spodziewasz się wskazówek, do jakiej sekty iść- trafiłeś pod zły adres.
2. Kiedyś zakładałeś temat, w którym są opisane przypadki pogwałcenia prawa przez członków sekt.
viewtopic.php?t=7973


Pn mar 05, 2007 21:46
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 4 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL