Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 20, 2024 1:43



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4 ] 
 Świadkowie Jechowy to zorganizowana grupa przestępcza 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Pt wrz 07, 2007 9:16
Posty: 1
Post Świadkowie Jechowy to zorganizowana grupa przestępcza
Grupa staje się coraz bardziej śmielsza i brutalna, stosuje metody byłych agentów Słuzby Bezpieczeństwa oraz Mosadu.
Dokładnie rok i 2mc-e temu zwolniłem się z pracy w fabryce w której większość stanowi teraz wyznawców ŚJ.
Przepracowałem tam 5 lat, podchodzili mnie ze swoimi czarami pomału, zaczęli od rodziny i nie chcą się teraz odczepić.
Nigdy nie obiecywałem im że zmienię wiarę z katolickiej na ŚJ, czy też z członków mojej rodziny.
W ciągu roku zmieniałem kilkakrotnie pracę za granicą z powodu że z każdym razem trafiałem do pracy z instalacją świadków Jechowy.
Wszędzie mnie dopadali, stosowali swoje sztuczki za każdym razem, przerażony musiałem się ewakuować, zwalniać się z pracy.
Wynika to z tego że agencje pracy pośredniczące kontrolowane są przez Sektę Świadków Jechowy - Mosad
Ostatnio w Belgii byli najśmielsi, podawano mi bez mojej wiedzy różne specyfiki, podonie jak w Danii, które ograniczały mi zdolność myślenia, chodziłem w półśnie i byłem hipnozywony.
Cechą charakterystyczną dla mieszkań, które wynajmowały agencje pracy był strych, zawsze był chociaż 0.5 do 1m wysokości w której mogli zainstalować aparaturę. Ostanio ze snu wyrwali mnie agenci CIA, zostałem przesłuchany przez nich i uwolniony. Cały proces urabiania był przez nich kontrolowany.
Starałem wcześniej się o azyl w kilku państwach, ale ich wtyczki mi uniemożliwiały wszystko.
Moja rodzina jest teraz bez żródła dochodu, sekta wszystko kontroluje, podjęcie znowu kolejnej pracy spowoduje że zaczną się ich agenci do mnie zlatywać jak muchy do lepu i mnie urabiać.
Przeżyłem to wszystko niesamowicie, te ich zastrzaszania i poczucie władzy nadboskiej którą dysponują przy pomocy narkotyków i elektroniki.
Jest to grupa znanego producenta mebli BRWSA, posiada siatkę Mosadu w Polsce i w całej Europie.
Podczas pracy w kilku państwach w Europie spotykałem seki sobowtórów znanych mi osób, członków rodzin oraz ich przyrodnie rodzeństwo.
Agenci CIA obiecali że dostanę stopień oficerski, oraz cały majątek sekty za znęcanie będzie należał do mnie, według ich przysłowia "trzeba komuś zabrać, by komuś dać".
Ten pobyt był bardzo dziwny, podejrzewam że agenci Mosadu zwabieni moją obecnością zostali teraz bardzo rozczarowani.
Trudnią się handlem narządami, rozprowadzaniem narkotyków, prostytucją oraz oferują nowe ciała, które można sobie zmienić jak ubranie.
Posiadają moduły komunikacyjne służb agencyjnych, za pomocą których sterują ludźmi, wyposazone są również w ten sprzęŧ busy przewożące ludzi
firmy STAN-TRANS, przy pomocy których dokonują "prania mózgu".
Na zwykłą rządową pomoc nie możemy liczyć, ponieważ podejrzewamy że współpracują ze sobą.

Fox.M


Pt wrz 07, 2007 12:12
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 27, 2003 22:40
Posty: 1707
Post 
cytat
Cytuj:
Wynika to z tego że agencje pracy pośredniczące kontrolowane są przez Sektę Świadków Jechowy - Mosad
Ostatnio w Belgii byli najśmielsi, podawano mi bez mojej wiedzy różne specyfiki, podonie jak w Danii, które ograniczały mi zdolność myślenia, chodziłem w półśnie i byłem hipnozywony.

Ja w Polsce znam sporo ŚJ ba nawet z nimi pracowałem.. na różnych stanowiskach.. Nigdy do nich nie przystałem. Nadal z wieloma czasami sie spotykam w końcu koledzy z pracy.. .. Maja pewne odchylenia ale to co Ty piszesz nie wydaje mi się mało prawdopodobne.. Powiem więcej nie wierze w tego typu rewelacje..


Pt wrz 07, 2007 12:28
Zobacz profil

Dołączył(a): So cze 17, 2006 13:23
Posty: 454
Post 
Ja tez nei wierze w rewelacje zalozyciela tematu. znam wielu ŚJ i w zadnym wypadku nie potwierdza sie ta teza ze sa nachalni i nei daja zyc.
moze poprostu jest to jakas nowa fobia typu ŚJ atakuje.
czasami mzoe sa troche za natretni ale be przesady. jesl ito prawda to musiales juz miec naprawde pecha trafiajac na takich zawzietych glosicieli.
ale wydaje mi sie jednka ze to tylko psot majacy na celu pokazanie jacy oni są źle itp.

pozdrawiam


Pt wrz 07, 2007 15:27
Zobacz profil
Post 
A ja myślę, iż w poście autora tematu padło wiele oskarżeń, które wymagają udowodnienia. Nie twierdzę, iż ŚJ nie są niebezpieczną sektą- jednak zarzuty, które podał fox, brzmią dość nieprawdopodobnie.
Temat zamykam, a autorowi- jeżeli czuje się zagrożony, nękany przez kogoś- radzę zgłosić sprawę na Policję, gdzie może uzyskać pomoc. Forum nie jest odpowiednim miejscem załatwiania tego typu spraw.


Pt wrz 07, 2007 15:38
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 4 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL