Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 20, 2024 3:54



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4 ] 
 Kościół Zielonoświątkowy 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): N lis 04, 2007 11:35
Posty: 3
Post Kościół Zielonoświątkowy
Zostałam wciagnieta i zwerbowana do k.zielonoswiatkowego w moim miescie istnieje taka grupa.Uznaja sie za Żywy Kościół.Tak jednak nie jest.Na poczatku jest fajnie,a pozniej przychodzi codziennosc,a nawet koszmar.Gdy tam nalezalam miałam nekania diabla,leki,koszmary w nocy az do chwili spowiedzi i mojego nawrocenia.Drodzy przyjaciele tego forum uwazajcie!! :o


N lis 04, 2007 12:43
Zobacz profil
Post 
monika49 spokojnie !! ja aż tak bym ostro jednak nie mowił o braciach protestantach !! ja mam takie zdanie : katolicy , prawosawni , protestanci wszyscy zrodzili sie w duchu Chrystusa i przechodzą Chrzest wiec należą do Boga ... był taki fragment w piśmie że nie ważne czy grek czy wolny czy niewolnik wszyscy mają w sobie ducha Chrystusa ( w tym sensie) . Kolejna sprawa moj ksiadz zwrocil uwage na pewną rzecz ....że wiekszośc objawień , orazl udzi swietych takich jak Jan Bosko, Pio, Faustyna, Marta Robin itd dzieją sie u katolików ale ja bym sie nad tym aż tak nie zgłebiał...

ps. na czym polegały twoje nekania od strony diabła?


N lis 04, 2007 15:24

Dołączył(a): Śr paź 24, 2007 22:33
Posty: 470
Post 
Kościół Zielonoświatkowy nie ejst sektą. I jeśli doświadczyłaś czegoś złego, to nie miało to z całą pewnością żadnego zwiazku z zetknieciem się z tym wyznaniem, a rzcej skutkiem twego własnego życia i grzechów. Nie można w zadnym razie kwalifikować KZ jako sekty! KZ nie jest sektą!


N lis 04, 2007 23:54
Zobacz profil
Post 
viewtopic.php?t=5168&postdays=0&postorder=asc&highlight=zielono%B6wi%B1tkowcy&start=0

Polecam wyszukiwarkę ...


Pn lis 05, 2007 0:22
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 4 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL