Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 19:27



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 495 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 29, 30, 31, 32, 33  Następna strona
 Satanizm:) 
Autor Wiadomość
Post Re: Satanizm:)
noOne napisał(a):
alpercik chopie, masz wywrócony system wartości do góry nogami..
zdajesz se sprawe ?

Jeśli system wartości "Alpercika" jest wywrócony do góry nogami, to może warto, by i inni stanęli na głowie ;) Jak na razie postawa wobec świata, jaką prezentuje owy "Alpercik" jest zdecydowanie lepsza niż u wielu wyznawców Jezusa. Życzliwości i tolerancji względem ludzi, to Ty mógłbyś się od Niego uczyć, noOne...

Polecam też zorientowanie się na czym w ogóle wspomniany Satanizm polega, i jakie są jego założenia. Bo z tego co widzę, nie masz zielonego pojęcia chłopie...


Wt maja 22, 2012 10:40

Dołączył(a): Pn lip 04, 2011 11:29
Posty: 1541
Post Re: Satanizm:)
no tak..
kolejna niewinna i nieświadoma ofiara liberalizmu :|

ja wolę czerpać wzorce nie z liberałów szatana,
tylko z konserwatywnych, nierozumianych "buntowników" Kościoła


btw. alpercik jest baaardzo życzliwy w postach do mnie kierowanych, prawda ?

_________________
Króluj nam Chryste !
http://www.duchprawdy.com
http://sacerdoshyacinthus.wordpress.com


Wt maja 22, 2012 11:34
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 27, 2009 14:07
Posty: 8227
Post Re: Satanizm:)
noOne napisał(a):
wloczykij napisał(a):
Jeszcze spostrzeżenie na koniec - zauważyłem ze ateiści bardzo często
w superlatywach wypowiadają się o satanistach bo tacy otwarci, tolerancyjni, "dobrzy" ;)

bo masoneria to tacy mili, rubaszni panowie.. tacy ludzie "dobrej woli"..
zauwazyłes to ? :razz:
viewtopic.php?f=27&t=26216 - Cele głowy szatana - masonerii! czytaj !

_________________
The first to plead is adjudged to be upright,
until the next comes and cross-examines him.

(Proverbs 18:17)

Słuszna decyzja podjęta z niesłusznych powodów może nie być słuszna.
(Weatherby Swann)

Ciemny lut to skupi.
(Bardzo Wielki Elektronik)


Wt maja 22, 2012 11:42
Zobacz profil
Post Re: Satanizm:)
NoOne, jest akcja, jest i reakcja. Alpert odnosi się do konkretnych wypowiedzi. W tym wypadku do Twojej – niesprawiedliwej i dla niektórych być może krzywdzącej – na temat ateistów i satanistów. Pomyśl może najpierw co Ty piszesz, a nie potem skarżysz się, że ktoś Ci na to odpowiedział.

A ofiarą to ja już od dawna nie jestem. Wyszłam z tej roli gdy zaczęłam samodzielnie myśleć, i opuściłam szeregi Koscioła ;)


Wt maja 22, 2012 11:56

Dołączył(a): Pn lip 04, 2011 11:29
Posty: 1541
Post Re: Satanizm:)
Elbrus napisał(a):
[ viewtopic.php?f=27&t=26216 - Cele głowy szatana - masonerii! czytaj !

ale ja to Elbrus znam dobrze..
to co pisałem to było postrzeganie masonerii przez "ynteligencje"



-Vi- napisał(a):
.. niesprawiedliwej i dla niektórych być może krzywdzącej – na temat ateistów i satanistów. Pomyśl może najpierw co Ty piszesz, a nie potem skarżysz się, że ktoś Ci na to odpowiedział.

ale ja nie piszę nic żeby się komuś przypodobać lub uważać aby nie urazić, tak robią ciurmoki (wcześniej napisałem cioty, ale ktoś mógłby to mylnie odnieść do pederastów),
ja piszę tylko prawdę jak sprawy wyglądają, nawet jak ta prawda jest bolesna i godzi w czyjeś wnętrze - ateizm jest ideologią szatana i tego nie zmienisz, możesz zaprzeczać świadomie lub nie, ale jak kiedyś sięgniesz głębiej i dalej - dotrzesz do tego faktu


Cytuj:
A ofiarą to ja już od dawna nie jestem. Wyszłam z tej roli gdy zaczęłam samodzielnie myśleć, i opuściłam szeregi Koscioła

klasyczny przykład apostazji.. to jest Twoj dramat, na skutek działania szatana odniosłaś się do swojego widzimisie, zamiast do autorytetu Kościoła Świętego,
to obok morderstwa i cudzołóstwa najcięższy rodzaj grzechu..
http://partenos.nowyekran.pl/post/62261 ... 16-22-maja

_________________
Króluj nam Chryste !
http://www.duchprawdy.com
http://sacerdoshyacinthus.wordpress.com


Wt maja 22, 2012 14:50
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 08, 2011 13:30
Posty: 1518
Post Re: Satanizm:)
Cytuj:
ateizm jest ideologią szatana i tego nie zmienisz...


A Ty jesteś ciurmok i tego nie zmienisz... :D

_________________
Zdrowego rozsądku życzę...


Wt maja 22, 2012 14:54
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn lip 04, 2011 11:29
Posty: 1541
Post Re: Satanizm:)
i tak Cie lubię bracie :)
tylko mi żal Cie strasznie, że błądzisz i żyjesz w ciemności..

modlę się codziennie do Boga o zbawienie dla zatwardziałych grzeszników..

_________________
Króluj nam Chryste !
http://www.duchprawdy.com
http://sacerdoshyacinthus.wordpress.com


Wt maja 22, 2012 15:02
Zobacz profil
Post Re: Satanizm:)
@NoOne
Kris już odpowiedział :D Nie będę Go powtarzać.
Do pozostałych bzdurstw jakieś naprodukował, nawet nie chce mi się odnosić.


Wt maja 22, 2012 15:02
Post Re: Satanizm:)
-Vi- napisał(a):
Życzliwości i tolerancji względem ludzi, to Ty mógłbyś się od Niego uczyć, noOne...

A dziekuję :-D
To pewnie przez to, że nie jestem chrześcijaninem. :P
Pewnie musiałbym wówczas wyzywać co niektórych od pederastów, bękartów szatana i straszyć piekłem tych, którzy mają czelność myśleć inaczej niż ja i wogóle emanować nienawiścią bliźniego.

Ostatnio słyszałem wypowiedź A. Hofmana (ten z PiS-u) jak mówił o sobie, że jest chrześcijaninem, i to dobrym.
Ach strach pomysleć jak wyglada ten niedobry :D

(Oczywiście nie wkładam wszystkich do jednego worka a i mnie czasami doskwiera cieżar belki którą noszę we własnym oku :D )



-Vi- napisał(a):
NoOne, jest akcja, jest i reakcja. Alpert odnosi się do konkretnych wypowiedzi. W tym wypadku do Twojej – niesprawiedliwej i dla niektórych być może krzywdzącej – na temat ateistów i satanistów. Pomyśl może najpierw co Ty piszesz, a nie potem skarżysz się, że ktoś Ci na to odpowiedział.

Teraz noOne może uważac siebie za prześladowanego za wiarę



-Vi- napisał(a):
Do pozostałych bzdurstw jakieś naprodukował, nawet nie chce mi się odnosić.

Zwłaszcza tych o autorytecie świetego koscioła :D


noOne napisał(a):
modlę się codziennie do Boga o zbawienie dla zatwardziałych grzeszników..

Tylko czasem od tego rozmodlenia nie zapomnij o swoim własnym zbawieniu, bo w tej chwili widzę, że marne twe szanse chopie.
Po tym jak tu ośmieszasz swojego zbawiciela podejrzewam, że Św. Piotr zatrzaśnie bramę do niebios przed twym nosem.

Ale masz jeszcze czas i szansę by odmienic swoje serce, przeprosic Jezusa za wstyd jaki mu przynosisz oraz za to ile osób czytających twoje posty zniecheciłes do niego.

Następny krok to POKUTA...


No chyba, że razem z rycerzem Natankiem chcesz wyć w piekle.


Wt maja 22, 2012 16:14
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 17, 2012 9:05
Posty: 1335
Post Re: Satanizm:)
Kris65 napisał(a):
Cytuj:
ateizm jest ideologią szatana i tego nie zmienisz...


A Ty jesteś ciurmok i tego nie zmienisz... :D


Przepraszam, że się wtrącam, ale jeśli chcesz wypowiadać swoje zdania na jakiś temat to nie obrażaj przez to drugiej osoby.

_________________
"Wszystko badajcie! Trzymajcie się tego, co dobre, a unikajcie wszystkiego, co złe" (1 Tes 5, 21-22)


Wt maja 22, 2012 19:54
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn lip 04, 2011 11:29
Posty: 1541
Post Re: Satanizm:)
alpert napisał(a):
Tylko czasem od tego rozmodlenia nie zapomnij o swoim własnym zbawieniu, bo w tej chwili widzę, że marne twe szanse chopie.Po tym jak tu ośmieszasz swojego zbawiciela podejrzewam, że Św. Piotr zatrzaśnie bramę do niebios przed twym nosem.
Ale masz jeszcze czas i szansę by odmienic swoje serce, przeprosic Jezusa za wstyd jaki mu przynosisz oraz za to ile osób czytających twoje posty zniecheciłes do niego.
Następny krok to POKUTA...
No chyba, że razem z rycerzem Natankiem chcesz wyć w piekle.

łoj słabiutki sędzia z Ciebie słabiutki... :-D

ale mówiłem już że masz odwrócony system wartości ;)

ja jednak poczekam na tego właściwego Sędziego :razz:

_________________
Króluj nam Chryste !
http://www.duchprawdy.com
http://sacerdoshyacinthus.wordpress.com


Wt maja 22, 2012 20:13
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 17, 2012 9:05
Posty: 1335
Post Re: Satanizm:)
alpert napisał(a):




noOne napisał(a):
modlę się codziennie do Boga o zbawienie dla zatwardziałych grzeszników..

Tylko czasem od tego rozmodlenia nie zapomnij o swoim własnym zbawieniu, bo w tej chwili widzę, że marne twe szanse chopie.
Po tym jak tu ośmieszasz swojego zbawiciela podejrzewam, że Św. Piotr zatrzaśnie bramę do niebios przed twym nosem.

Ale masz jeszcze czas i szansę by odmienic swoje serce, przeprosic Jezusa za wstyd jaki mu przynosisz oraz za to ile osób czytających twoje posty zniecheciłes do niego.

Następny krok to POKUTA...


No chyba, że razem z rycerzem Natankiem chcesz wyć w piekle.


A kim ty jesteś, że go osądzasz? Przecież znasz innych tylko z nicku i wypowiedzi na forum. Nie znasz ich całego życia i wszystkich myśli. Tylko Bóg może osądzić kto trafi do nieba a kto do piekła. Skoncentruj się na swoim życiu bo grzechy masz podobnie jak każdy człowiek.

_________________
"Wszystko badajcie! Trzymajcie się tego, co dobre, a unikajcie wszystkiego, co złe" (1 Tes 5, 21-22)


Wt maja 22, 2012 20:24
Zobacz profil
Post Re: Satanizm:)
Iwona19 napisał(a):
Przepraszam, że się wtrącam, ale jeśli chcesz wypowiadać swoje zdania na jakiś temat to nie obrażaj przez to drugiej osoby.

A ja nie przepraszam, że się wtrącam. Jeśli noOne chce wyrazić swoje zdanie, to bez obrażania przy tym innych osób. Bo inni zrewanżują mu się tym samym:
noOne napisał(a):
tak robią ciurmoki (wcześniej napisałem cioty, ale ktoś mógłby to mylnie odnieść do pederastów)

:|

Iwona19 napisał(a):
A kim ty jesteś, że go osądzasz? Przecież znasz innych tylko z nicku i wypowiedzi na forum. Nie znasz ich całego życia i wszystkich myśli. Tylko Bóg może osądzić kto trafi do nieba a kto do piekła. Skoncentruj się na swoim życiu bo grzechy masz podobnie jak każdy człowiek.

Iwona19... weź lepiej poczytaj sobie wypowiedzi noOne-a do innych ludzi i o innych ludziach. Bo jak na razie Twoje zarzuty względem osób, które odpowiedziały na to, co wypisuje noOne właśnie... brzmią po prostu absurdalnie :|

A grzechy to mają jedynie ci, którzy coś takiego jak "grzech" uznają. Mam wątpliwości czy Alpert się do nich zalicza.


Wt maja 22, 2012 21:03
Post Re: Satanizm:)
Cytuj:
A grzechy to mają jedynie ci, którzy coś takiego jak "grzech" uznają. Mam wątpliwości czy Alpert się do nich zalicza.


Zamykanie oczu nie czyni nikogo niewidzialnym.


Wt maja 22, 2012 21:12
Post Re: Satanizm:)
wloczykij napisał(a):
Zamykanie oczu nie czyni nikogo niewidzialnym.

A wymyślenie sobie czegoś nie sprawi, że to się stanie faktem, czy rzeczywistością :roll:


Wt maja 22, 2012 21:16
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 495 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 29, 30, 31, 32, 33  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL