Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 10:36



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 495 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 33  Następna strona
 Satanizm:) 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lis 11, 2004 17:36
Posty: 24
Post Satanizm:)
Co sadzicie o satanistach??? Opinie prosze.


N lis 14, 2004 16:57
Zobacz profil

Dołączył(a): So wrz 25, 2004 15:57
Posty: 105
Post Re: Satanizm:)
Jak na mój gust to ludzie totalnie zagubieni.
Nie należy na nich patrzeć jak na istoty "które zaprzedały dusze diabłu" lecz raczej jako na istoty bardzo chore, których dusza cierpi (albo będzie cierpieć)


N lis 14, 2004 19:54
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz lis 11, 2004 19:30
Posty: 42
Post 
u mnie na osiedlu szatanisci kiedyś były, ale teraz juz ich nie ma [katolicy spalili ich siedzibę :D]


Wt lis 16, 2004 14:07
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lis 11, 2004 17:36
Posty: 24
Post 
A jak wiedz o satanizmie macie? Czy jest tu ktos tym problemem zainteresowany? Kto wie co mowi :-D ?


Cz lis 18, 2004 17:09
Zobacz profil
Post 
Rozwiń temat - powiedz, co masz na myśli - wtedy sie okaże ;) :P


N lis 21, 2004 11:48
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lis 11, 2004 17:36
Posty: 24
Post 
Czy potepiajac wszystkich satanistow wiecie kogo potepiacie? Mam nadzieje, ze wiecie, ze nie sa prawdziwymi satanistami ci, co pisza na murach np."Ave,Satan"itp. Tp sa tylko pseudosatanisci, a walczyc powinno sie nie z nimi, ale z satanistami prawdziwymi... To sa tylko niepowazni, cesto bardzo mlodzi ludzi, ktorzy chca sie popisac.


N lis 21, 2004 12:29
Zobacz profil
Post 
Na czym więc opiera się 'prawdziwy' satanizm :co:


N lis 21, 2004 12:41

Dołączył(a): So wrz 25, 2004 15:57
Posty: 105
Post 
Elizabeth:
prawdziwi sataniści są jeszcze bardziej niepoważni, i są jeszcze bardziej biedni. :D


N lis 21, 2004 12:57
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 30, 2004 16:24
Posty: 3075
Post 
Elizabet ma racje. wydaje sie ze ci co niszcza pomniki na cmentarzach to satansci. to nie jest tak. poza tym nie wiem czy wiecie o tym, ale satanisci stworzyli nawet swoje przykazania i moblitwy. niestety gdzies te materialy mi zaginely z tymi tekstami. jak je odnajde to... moze wam przedstwic ich modlitwy... ;)

_________________
Niebo gwiaździste nade mną, prawo moralne we mnie...
Obrazek
Obrazek


N lis 21, 2004 13:08
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 30, 2004 16:24
Posty: 3075
Post 
a tak w ramach wyjasnienia, nie jestem i nie bylam satanistka, ale swego czasu interesowalam sie tematyka sekt i subkultur ;)

_________________
Niebo gwiaździste nade mną, prawo moralne we mnie...
Obrazek
Obrazek


N lis 21, 2004 13:10
Zobacz profil
Post 
Poczekajmy na odpowiedź Elizabeth - proszę.


N lis 21, 2004 13:10

Dołączył(a): So wrz 25, 2004 15:57
Posty: 105
Post 
Julio:
to nie tylko modlitwy i przykazania, powstała wręcz biblia szatana :/


N lis 21, 2004 17:48
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 30, 2004 16:24
Posty: 3075
Post 
wiem o tym Biblia satanistyczna i czarne msze w odroznieniu od bialych czyli chrzescijanskich

_________________
Niebo gwiaździste nade mną, prawo moralne we mnie...
Obrazek
Obrazek


N lis 21, 2004 18:54
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So maja 29, 2004 12:36
Posty: 427
Post 
Tak się składa, że ostatnio na katechezie w szkole oglądaliśmy film dokumentalny o satanistach. I tak zaczęłam się zastanawiać jak to możliwe że ludzie nie zauważają tego zła które nawet ich samych niszczy kiedy wyznają ideologię satanistyczną...Dla mnie jest to niepojęte. Na prawdę jestem w stanie zrozumieć ludzi którzy są zagubieni i samotni i przez to wstępują do sekt które oferują im zrozumienie i wsparcie (przynajmniej tak głoszą). Ale nie mogę pojąć jak ludzie wstępują do satanistów, którzy nigdy nie mówią im o tym, że chcą ich zrozumieć czy kochać... Oni tylko kuszą ich wizją posiadania wszystkiego czego zapragną- odwołują sie do ich egoizmu...Czy naprawdę ludzie tak bardzo myślą o sobie, tak bardzo liczy się dla nich dobro doczesne, że dają się wciągnąć w spiralę zła...Ja nie potrafię pojąć mechanizmów, które ciągną ludzi do szatana...

_________________
Wiara jest to pewność bez dowodu.
Obrazek


Cz lis 25, 2004 11:47
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 23, 2003 0:41
Posty: 4100
Post 
:)

Dla mnie ciekawym zjawiskiem jest to, że sataniści... twierdzą, że tak na prawdę to Oni nie "czczą" szatana, on nie jest ich bogiem. Tak na poważnie to oni wierzą w... siebie samych, są dla siebie najważniejsi, przyjemności, zabawa, "róbta co chceta" itd...
Dzielą się na tych "prawdziwych" i "podrabianych" ( ;) ), pseudosataniści - niszczą groby, wypisują "szóstki" na murach...a Ci "prawdziwi" (już sama nie wiem, którzy nimi są :oops: ) - czczą siebie samych :|.
Zastanawia mnie jedna rzecz - a mianowicie - skoro wypierają się szatana... dlaczego ich "biblia" nazywa się "Biblią Szatana" (oczywiście tłumaczą się słowami typu - książka "Ogniem i mieczem", mimo swego tytułu nie opowiada w końcu o ogniu i mieczu, to taka... "metafora"... )?
Dlaczego... nie nazywają się inaczej? Dlaczego "jedni" zabijają... :(, dlaczego odprawiają "czarne msze", dlaczego składają ofiary, piją krew... i w końcu którzy są tymi prawdziwymi?I jeszcze jedno... dlaczego nie widzę w tym żadnej logiki? Po co...?

_________________
Mądremu tłumaczyć nie trzeba, głupi i tak nie zrozumie.


Pt lis 26, 2004 2:18
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 495 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 33  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL