Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 27, 2024 19:31



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
 Czy ŚWIADKOWIE JEHOWI to sekta.......... 
Autor Wiadomość
zbanowany na stałe

Dołączył(a): N wrz 21, 2008 17:08
Posty: 334
Post 
Triplex napisał(a):
A co mnie obchodzi ksiądz katolicki? I jaki to ma związek? ja mówię o ludziach poranionych przez tą sektę.

A ja mówię o ludziach, którzy są poranieni przez kościół katolicki.
przy czym koscioł zmusza niemowleta do chrztu a ŚJ zostają ludzie DOBROWOLNIE.
A jeśli ktoś zostaje dobrowolnie ŚJ to oznacza że nikt go nie zmuszał. Wiec gadanie jak to tam źle jest oszustwem. Mógł myslec przed przystąpieniem do nich. nienawidzę kabli.


jafo napisał(a):
to zupełnie jak w KK nauki papieża.
Co powie to swiete.


Papież i jego nauki nic mnie nie obchodzą! Ja idę za Chrystusem.

papież też za nim idzie.
to chyba idziesz w jednym kierunku.

jafo napisał(a):
to dopiero oszczerstwa .na pewno zachęcają do zdrad, cudzołóstw, rozwodów.I toleruja tego rodzaju zachowania.
Pisząc "oszczerstwa" obrażasz mnie. Zresztą co tu dużo mówić - oskarżasz mnie o coś bez dowiedzenia podstaw oskarżenia.

oskarżam cie poniewaz kłamiesz.
nie masz dowodów a zarzucasz innym takie działanie.


Cytuj:
czyzbys tam był

Znam ludzi, którzy byli. I są liczne świadectwa. jest to w 100% wiarygodne! Nie trzeba być, aby wiedzieć.


a ja znam Marsjan.
Mówili, że ziemianie pochodzą od Boga RA.
W 100% wiarygodne?nie rozśmieszaj mnie.
Zostali wyrzuceni i sa wiarygodni.
każdy świadek koronny jest wiarygodny bo chce ocalić tyłek.
Tak samo każdy były ŚJ jest wiarygodny. Najpierw dobrowolnie został ŚJ a potem pluje na to co sam wybrał.
rewelka.

każdy pijak wyrzucony z pracy powie, że to była idiotyczna praca i sam z niej odszedł.

czytałem kiedyś o wrzuceniu kogoś od ŚJ. przeważnie za cudzołóstwo.
A potem taki ktoś kto zdradzał żonę ma być autorytetem jak tam źle.
pewnie że źle .nie można zdradzać żony.W innych religiach można to jest lepiej.

jafo napisał(a):
Nie rozumiesz , że jak ktoś odchodzi bo ktoś go obraził, albo został wyrzucony za( cudzołóstwo)to będzie pisał brednie aby się oczyścić.
Każdy przestępca skazany na więzienie jest "niewinny"

MANIPULACJA! KŁAMSTWO! OCZERNIANIE! Czyżbyś był w specjalizującej się w manipulacjach sekcie? Bo odchodzą ludzie PORZĄDNI, którzy POZNALI PRAWDĘ.

hahahaha .poznali prawdę.
najpierw "poznali prawdę" i się ochrzcili a potem "poznali prawdę" i odeszli.

naprawdę twój logiczny wywód jest godny nagrody.

Cytuj:
Nawet było głośne odejście jednego z przywódców. To oni potem są oczerniani przez sektę! To są ich metody działania - jesli nie można zatrzymać człowieka, to za wszelką cenę próbują go zeszmacić.


dobre. a kto na jego temat pisał książki?

_________________
W demokracji rządzi większość...a że większość jest głupia więc będzie coraz głupiej


Śr mar 04, 2009 22:13
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr paź 24, 2007 22:33
Posty: 470
Post 
jafo napisał(a):
A ja mówię o ludziach, którzy są poranieni przez kościół katolicki.

To jedyne, co się zgadza. Sam się do nich zaliczam. Ale też Kr-k nikogo nie niewoli i zasadniczo można swobodnie odejść bez szczególnych szykan i rodzina się od człowieka nie odwraca zazwyczaj. W przypadku śJ jest odwrotnie.
jafo napisał(a):
przy czym koscioł zmusza niemowleta do chrztu a ŚJ zostają ludzie DOBROWOLNIE.

A indoktrynacja w rodzinach należących do sekty, pranie mózgu dzieciom?
jafo napisał(a):
A jeśli ktoś zostaje dobrowolnie ŚJ to oznacza że nikt go nie zmuszał. Wiec gadanie jak to tam źle jest oszustwem. Mógł myslec przed przystąpieniem do nich. nienawidzę kabli.

Ha, ha, ha... "Nienawidzę kabli", "oszustwo"... Ale "wspaniałe" argumenty! To nie są "kable" - to ludzie, którzy opowiadają szczerze przez co przeszli. najciekawsze możliwa ksiązka o tej sekcie: http://dabar.pl/dbr/product_info.php/pr ... d/19990029 jehowici tak sie bali tej ksiazki, że je masowo palili! Tak bali się, że jeden z ich przywódców zaczął mówić. A ty pisząc "nienawidzę kabli" OBRAŻASZ!
jafo napisał(a):
papież też za nim idzie.
to chyba idziesz w jednym kierunku.

Nie wiem, czy papież za nim idzie. Katolicy może poczują się dotknięci, ale ja powiem szczerze - uważam, że nie. I naprawdę niewiele mnie obchodzi ani JP2 ani B16 ani żaden papież. Tylko Bóg, pan nasz - Jezus Chrystus, Stworzyciel nieba i ziemi.
jafo napisał(a):
oskarżam cie poniewaz kłamiesz.
nie masz dowodów a zarzucasz innym takie działanie.

Kłamca kłamcą nazwie tego, który mówi prawdę. Normalne. A zarzut jest co najmniej bezczelny - zwłaszcza, że to wy robicie tu aferę bez powodu. Wydaje mi się, że na katolickim forum mamy prawo używać terminologii chrześcijańskiej, katolickiej i po chrześcijańsku oceniać przejawy działania szatana w tym świecie, prawda?
jafo napisał(a):
a ja znam Marsjan.
Mówili, że ziemianie pochodzą od Boga RA.
W 100% wiarygodne?nie rozśmieszaj mnie.

jeśli przyszedłeś tu pokrzyczeć sobie i pisać bzdury, to lepiej idź gdzie indziej. DZIECINADA! Zero argumentów, to błaznujesz... jesteś po prostu NIEPOWAŻNY, ot co.
jafo napisał(a):
Zostali wyrzuceni i sa wiarygodni.
każdy świadek koronny jest wiarygodny bo chce ocalić tyłek.
Tak samo każdy były ŚJ jest wiarygodny. Najpierw dobrowolnie został ŚJ a potem pluje na to co sam wybrał.
rewelka.

nie pluje tylko MÓWI PRAWDĘ i mówi, że POPEŁNIŁ BŁĄD. Przestań wreszcie poniżać PORZĄDNYCH LUDZI, gdyż jest to po prostu OHYDNE. jest to wręcz NIELUDZKIE!
jafo napisał(a):
każdy pijak wyrzucony z pracy powie, że to była idiotyczna praca i sam z niej odszedł.

A może zastanów się najpierw, zanim coś napiszesz. Może nie napiszesz kolejnych takich BREDNI. Sorry, ale inaczej się tego określić nie da.
jafo napisał(a):
czytałem kiedyś o wrzuceniu kogoś od ŚJ. przeważnie za cudzołóstwo.
A potem taki ktoś kto zdradzał żonę ma być autorytetem jak tam źle.
pewnie że źle .nie można zdradzać żony.W innych religiach można to jest lepiej.

tere-fere! To świadkowie tak mówią, próbując oczerniać. Nie wahają się wydawać fałszywego świadectwa. A o ich "moralności" mówi się dużo i mówią to ludzie WIARYGODNI. Tacy oni "czyści"? To skąd molestowania seksualne? To skąd mój znajomy, którego przełożony (!) tzw. "zboru" oszukał na duże pieniądze? Myślisz, że oni sie przejmują brudem? oni się przejmują tym, aby nikt z zewnątrz go nie widział!
jafo napisał(a):
hahahaha .poznali prawdę.
najpierw "poznali prawdę" i się ochrzcili a potem "poznali prawdę" i odeszli.

SKANDAL! W tym momencie bluźnisz wobec Boga i obrażasz wiarę chrześcijańską, na którą się nawrócili! Chyba powinien się tym zająć moderator! Ogólnie zachowanie coraz bardziej SKANDALICZNE.
jafo napisał(a):
dobre. a kto na jego temat pisał książki?

On sam. Sprawa była głośna - zresztą przed chwilą podałem linka.

Zamiast się ośmieszać i rechotem reagować na każdy argument - włącz myślenie! Świadkowie jehowy KŁAMIĄ! czas przejrzeć na oczy i przestać awanturować się na forum.

_________________
"I nie masz w żadnym innym zbawienia; albowiem nie masz żadnego imienia pod niebem, danego ludziom, przez które byśmy mogli być zbawieni." (Dzieje Apostolskie 4, 12)

Pomóż naszej Elizce! - http://www.baptist.gniezno.pl/aktual/Elizy2


Śr mar 04, 2009 22:46
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 21, 2008 19:19
Posty: 12722
Post 
Wystarczy pyskówki. Zamykam temat. Jak widać rozmowa na temat ŚJ nie ma szans być kulturalna i merytoryczna.

_________________
Aby we wszystkim był Bóg uwielbiony


Cz mar 05, 2009 9:18
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL